<
 • Главная
Статьи

Чи не запускається служба брандмауера. Брандмауер система Windows не запускається

 1. Як включити міжмережевий екран?
 2. Відключення брандмауера
 3. Відключення фаервола в меню «Служби»
 4. Виключення брандмауера Windows 7
 5. Якщо необхідно відкрити порт
 6. Фаєрвол не починається. Варіанти вирішення проблеми
 7. висновок
 8. Налаштування параметрів брандмауера
 9. Скидання налаштувань брандмауера
 10. Що робити, якщо не включити брандмауер в Windows 10
 11. Рішення 2 - Виконувати настройки реєстру
 12. Рішення 3 - Використання сторонніх антивірусних

Якщо ви регулярно користуєтеся Інтернетом, то вам просто необхідно захистити свій комп'ютер від атак зловмисників та вірусів. Для цього можна встановити надійний антивірус або правильно налаштувати вбудоване в "Віндоус" програмне забезпечення .

Саме тому важливо знати, як включити 7 і при необхідності відключити його.

Слово «брандмауер» запозичене з німецької мови і означає "стіна, що перешкоджає поширенню пожежі". Інша назва брандмауера - фаєрвол, або міжмережевий екран.

Виходячи з цих назв можна зрозуміти, що брандмауер служить для захисту комп'ютера від несанкціонованих дій хакерів і шкідливого програмного забезпечення. Також міжмережевий екран здатний запобігти витоку інформації з вашого комп'ютера, тому ігнорувати його не рекомендується.

Як правило, більшість користувачів задовольняються вбудованим брандмауером, так як він досить надійно захищає комп'ютер. Звичайно, можна встановити і більш потужний фаєрвол, але в цьому випадку потрібно пам'ятати, що такі програми «з'їдають» багато оперативної пам'яті і потребують правильному налаштуванні.

Як включити міжмережевий екран?

Отже, у вас на комп'ютері встановлений вбудований брандмауер Windows 7. Як включити його? Насправді зробити це дуже легко.

Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в «Панель управління». Щоб було зручніше, в правому верхньому кутку виберіть перегляд «Дрібні значки». Тепер знайдіть розділ «Брандмауер Windows» і відкрийте його.


Тепер знайдіть розділ «Брандмауер Windows» і відкрийте його

У лівому меню ви побачите відповідний пункт, натиснувши на який, ви зможете включити або Тут є два варіанти:

 1. Можна запустити міжмережевий екран для домашньої мережі , Але зазвичай цього не роблять, навіть якщо у вас немає іншого антивірусного захисту.
 2. Увімкнути брандмауер для громадських мереж .

Пам'ятайте: якщо ви користуєтеся антивірусом, наприклад "Аваст" або Касперського, то необхідно відключити вбудований фаєрвол, щоб він не конфліктував з тим, який ви встановили. Про те, як вимкнути брандмауер Windows 7, читайте далі.

Відключення брандмауера

Ви знаєте, як запустити фаєрвол, тому з його відключенням складнощів виникнути не повинно, так як знадобиться виконати ті ж самі дії, але в зворотному порядку.

Перейшовши в меню «Пуск», знову відкрийте «Панель управління», виберіть розділ брандмауера. Тепер натисніть «Включення і відключення брандмауера» і відзначте відповідну функцію. При цьому ви можете вимкнути, наприклад, тільки міжмережевий екран для громадської мережі. Але пам'ятайте, що деактивація фаервола може привести до серйозних проблем, адже комп'ютер стане вразливим перед атаками вірусів і зловмисників.


Але пам'ятайте, що деактивація фаервола може привести до серйозних проблем, адже комп'ютер стане вразливим перед атаками вірусів і зловмисників

Тепер ви знаєте, як вимкнути брандмауер Windows 7, але необхідно відключити його ще і в службах.

Відключення фаервола в меню «Служби»

За допомогою зазначеного вище способу ви відключаєте тільки саму програму, проте служба брандмауера продовжує працювати, тому її також необхідно деактивувати.

Відкрийте «Панель управління», а потім «Адміністрування». Тепер перейдіть в розділ «Служби». Тут знайдіть пункт «Брандмауер Windows», в вікні, встановіть тип запуску в режим «Відключено», після чого натисніть кнопку «Зупинити».

Можна зробити це простіше. У меню «Пуск» є пошуковий рядок . Пропишіть в ній слово «служби» і виконайте всі дії, про які написано вище.

Щоб переконатися в тому, що служба брандмауера дійсно деактивовано, відкрийте розділ «Конфігурація системи» і подивіться, чи немає там служби брандмауера. Якщо ж вона присутня в списку, то зніміть прапорець навпроти неї.

Виключення брандмауера Windows 7

Іноді фаєрвол блокує програми, які вам потрібні. Щоб цього не відбувалося, необхідно додати їх в «Винятки».

Перейдіть в розділ «Брандмауер Windows» і дозвольте натиснувши в лівому меню на відповідний пункт. Навпаки тих з них, для яких ви хочете зробити виключення, встановіть прапорець.


Навпаки тих з них, для яких ви хочете зробити виключення, встановіть прапорець

Тепер міжмережевий екран буде ігнорувати відмічені програми, і ви без проблем зможете ними користуватися. Але пам'ятайте, що якщо ви скачували їх з сумнівних ресурсів, то не рекомендується застосовувати цю функцію. Як включити брандмауер Windows 7, вам відомо, тому активуйте його.

Якщо необхідно відкрити порт

Бувають ситуації (наприклад, з іграми), коли необхідно Брандмауер Windows 7 дозволяє це зробити.

Зайдіть в «Панель управління» і відкрийте розділ фаервола. Виберіть в меню зліва пункт « Додаткові параметри ». У вас повинно з'явитися окреме вікно, де потрібно буде вибрати «Правила для вхідних підключень». У правому меню натисніть «Створити правило». Виберіть варіант «Для порту» і вкажіть відповідний для вашого випадку протокол. У відповідне поле впишіть номер порту. Якщо їх кілька, то вони прописуються через дефіс.


Якщо їх кілька, то вони прописуються через дефіс

Для того щоб перевірити, відкрився порт чи ні, можна зайти на сайт, де можна це зробити. В інтернеті таких сервісів досить багато. Знайти їх допоможе Google або "Яндекс".

Фаєрвол не починається. Варіанти вирішення проблеми

Якщо не включається брандмауер Windows 7, то вирішити цю проблему можна декількома способами. Наприклад, можна вставити в «Блокнот» певний файл, а потім зберегти документ, назвавши його Repair.bat. При цьому тип файлу потрібно вказати «Все файли». Після цього запустіть цей документ від імені адміністратора. Зробити це можна натиснувши на нього ПКМ і вибравши відповідний пункт.

Як варіант, перейдіть на сайт компанії "Майкрософт". Там внизу виберіть відповідний для вас мову і перейдіть в розділ «Підтримка». Скористайтеся графою пошуку по сайту, куди можна вписати яке вас цікавить.

Тут ви знайдете і файл, який необхідно вставити в «Блокнот», і інші варіанти вирішення проблеми з фаєрволом. Іноді, щоб фаєрвол запустився, потрібно просто просканувати антивірусною програмою систему і видалити шкідливі файли.

Отже, ви вже знаєте як відкрити брандмауер Windows 7. Не забувайте дотримуватися всіх рекомендацій по використанню фаервола:

 1. Якщо ваш комп'ютер вже досить старий, то можна використовувати вбудований фаєрволом, так як більш потужні брандмауери споживають багато системних ресурсів.
 2. Коли у вас встановлений антивірус, який має власний міжмережевий екран, то вбудований необхідно відключити, щоб вони між собою не конфліктували.
 3. Не додавайте в винятку програми, які ви завантажили з сумнівних сайтів, так як це може завдати шкоди системі.
 4. Для домашньої мережі брандмауер можна не включати, проте для громадських мереж його активація обов'язкова, так як з вашого комп'ютера може статися витік інформації, або ж в систему проникне якийсь вірус.
 5. Досить багато інформації щодо усунення проблем з фаєрволом можна знайти на його "рідному" сайті "Майкрософт".

висновок

Знаючи, як включити брандмауер Windows 7, ви зможете звести ризик виникнення неприємних ситуацій до мінімуму. Звичайно, бажано встановити на комп'ютер більш надійний антивірус, але все ж навіть вбудований фаєрвол здатний захистити вас від втрати важливих даних або від хакерських атак.


Пам'ятайте: не варто повністю відключати міжмережевий екран, якщо якась одна програма з ним не працює. Краще розібратися, можливо, вона містить вірус. Або спробуйте з'ясувати, в чому полягає проблема. Але в будь-якому випадку деактивація брандмауера вкрай небажана.

Я особисто зіткнувся з необхідністю починають Брандмауер не тому, що фанат
Windows або його системи безпеки.
Мені потрібен був доступ до налаштувань і
винятків брандмауера, тому що через нього я не можу включити фільм на
своєму телику Samsung Smart TV шляхом технології Samsung DLNA.

Як з'ясувалося пізніше, брандмауер не дозволяв мені фільм, розташований на
ноутбуці, запустити на ТБ, через блокування програми Samsung AllShare.

Це як охоронець, що стоїть біля входу вашої квартири і не пропускає нікого, навіть
ваші друзів.

Так ось я виявив кілька рішень проблеми в інтернеті, тому що як і завжди, не всім підходить рішення, яке допомогло «багатьом».

Тому представляю вам кілька можливих варіантів вирішення
проблем з брандмауером, firewall, код помилки 0xC0000034, код помилки 0x6d9, Служба «Брандмауер Windows» завершена через внутрішню помилку Немає доступу .., код події 7024, qualifiers 49152, 0x8080000000000000, код помилки 80070424, (0x5), код 8007042c і т.д .:

1) Варіант №1 автоматичного вирішення проблеми від Microsoft - FixIT.
Сама корпорація Microsoft вирішила припинити розвивати цю підтримку користувачів. Однак рішення вже існуючих проблем вони залишили в інтернеті. Одне таке рішення я і знайшов, як раз з проблеми запуску брандмауера Windows:

Вашій увазі пропонують якийсь, яка за вас сама вирішить проблему запуску, якщо зможе звичайно. Вам запропонують 2 варіанти (після згоди з умовами ліцензійної угоди Microsoft):


- Виявити проблеми та встановити виправлення - вирішення проблеми 1 кліком миші  - Знайти проблеми і запропонувати вибрати виправлення установки - діагностика проблем на комп'ютері і пропозиція варіантів вирішення проблем перед тим, як ви їх виберете
- Виявити проблеми та встановити виправлення - вирішення проблеми 1 кліком миші
- Знайти проблеми і запропонувати вибрати виправлення установки - діагностика проблем на комп'ютері і пропозиція варіантів вирішення проблем перед тим, як ви їх виберете.

Як не дивно, саме це рішення мені і допомогло, але я його використовував в останню чергу після випробування рішень, які допомогли іншим користувачам. Тому пропоную Вашій увазі ще кілька варіантів вирішення проблеми з запуском брандмауера:


3) Варіант №3 з самостійним виправленням реєстру
3) Варіант №3 з самостійним виправленням реєстру.

За даними на форумі Microsoft Technet, проблема з брандмауер (включаючи код помилку 0x6d9) дуже часто з'являється на Windows Vista, Windows 7 (x64-bit).

Проблема: Після установки пакета оновлення 2 (SP2) для Windows XP не вдається запустити службу брандмауера Windows . Зокрема, можуть виникати такі проблеми:

 • пункт не відображається в списку Служби панелі управління;
 • пункт Брандмауер Windows / Загальний доступ до Інтернету (ICS) відображається в списку Служби, але не вдається запустити службу;
 • при спробі отримати доступ до розділу брандмауера Windows виводиться наступне повідомлення про помилку:
"Внаслідок невизначеної помилки не вдається відобразити параметри брандмауера Windows"

Причина Проблема виникає через відсутність або пошкодження файлу SharedAccess.reg. Файл SharedAccess.reg представляє службу брандмауера Windows.

Примітка. Служба брандмауера Windows у Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2) замінює службу брандмауера підключення до Інтернету в більш ранніх версіях Windows XP.

Рішення

Для вирішення цієї проблеми скористайтеся одним з наведених нижче способів.

Спосіб 1. Виклик функції «Setup API InstallHinfSection» для установки брандмауера Windows

Щоб встановити брандмауер Windows, виконайте наступні дії:

 1. Виберіть в меню Пуск пункт Виконати, введіть команду cmd і натисніть кнопку ОК.
 2. Введіть наступну команду в командному рядку та натисніть клавішу ENTER: Rundll32 setupapi, InstallHinfSection Ndi-Steelhead 132% windir% \ inf \ netrass.inf
 3. Перезавантажте Windows.
 4. Виберіть в меню Пуск пункт Виконати, введіть команду cmd і натисніть кнопку ОК.
 5. У меню Пуск виберіть пункт Виконати, введіть команду f irewall.cpl і натисніть клавішу ENTER. У діалоговому вікні Брандмауер Windows виберіть варіант Увімкнути (рекомендовано) і натисніть кнопку ОК

Спосіб 2. Додавання запису брандмауера Windows до реєстру

Увага! Неправильна зміна реєстру за допомогою редактора реєстру або іншим способом може спричинити серйозні проблеми. Ці проблеми можуть привести до необхідності перевстановлення операційної системи . Корпорація Майкрософт не може гарантувати вирішення проблем. Ви працюєте з редактором реєстру на власний ризик.

Щоб додати запис брандмауера Windows в реєстр, виконайте наступні дії:

1. Скопіюйте наступний текст в Блокнот і збережіть файл під ім'ям Sharedaccess.reg:

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ SharedAccess]


"DependOnGroup" = hex (7): 00,00
"DependOnService" = hex (7): 4e, 00,65,00,74,00,6d, 00,61,00,6e, 00,00,00,57,00,69,00, \
6e, 00,4d, 00,67,00,6d, 00,74,00,00,00,00,00
"Description" = "Забезпечує підтримку служб трансляції адрес, адресації і розпізнавання імен або запобігає вторгнення служб в домашній мережі або мережі невеликого офісу . "
"DisplayName" = "Брандмауер Windows / Загальний доступ до Інтернету (ICS)"
"ErrorControl" = dword: 00000001
"ImagePath" = hex (2): 25,00,53,00,79,00,73,00,74,00,65,00,6d, 00,52,00,6f, 00,6f, 00, \
74,00,25,00,5c, 00,73,00,79,00,73,00,74,00,65,00,6d, 00,33,00,32,00,5c, 00,73, \
00,76,00,63,00,68,00,6f, 00,73,00,74,00,2e, 00,65,00,78,00,65,00,20,00,2d, 00, \
6b, 00,20,00,6e, 00,65,00,74,00,73,00,76,00,63,00,73,00,00,00
"ObjectName" = "LocalSystem"
"Start" = dword: 00000000
"Type" = dword: 00000001

Epoch]
"Epoch" = dword: 00002cd0


"ServiceDll" = hex (2): 25,00,53,00,79,00,73,00,74,00,65,00,6d, 00,52,00,6f, 00,6f, \
00,74,00,25,00,5c, 00,53,00,79,00,73,00,74,00,65,00,6d, 00,33,00,32,00,5c, 00, \
69,00,70,00,6e, 00,61,00,74,00,68,00,6c, 00,70,00,2e, 00,64,00,6c, 00,6c, 00,00, \
00


"% Windir% \\ system32 \\ sessmgr.exe" = "% windir% \\ system32 \\ sessmgr.exe:
*: Enabled: @ xpsp2res.dll, -22019 "


"ServiceUpgrade" = dword: 00000001


"All" = dword: 00000001


"0" = "Root \\ LEGACY_SHAREDACCESS \\ 0000"
"Count" = dword: 00000001
"NextInstance" = dword: 00000001

2. Двічі клацніть файл Sharedaccess.reg для внесення його вмісту в реєстр і створення запису брандмауера Windows.

3. Перезавантажте Windows.

4. Виберіть в меню Пуск пункт Виконати, введіть команду cmd і натисніть кнопку ОК.

5. У командному рядку введіть таку команду та натисніть клавішу ENTER:

6. Виберіть в меню Пуск пункт Виконати, введіть команду firewall.cpl і натисніть кнопку ОК.

7. Налаштуйте необхідні параметри брандмауера Windows.

Якщо ці способи не усувають проблему, перевстановіть систему Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2).

додаткова інформація

Для перевірки запуску служби брандмауера Windows виконайте наступні дії:

 1. Виберіть в меню Пуск пункт Виконати, введіть команду services.msc і натисніть кнопку ОК.
 2. У списку служб виберіть пункт Брандмауер Windows / Загальний доступ до Інтернету (ICS). Переконайтеся в тому, що служба має стан Працює.
 3. Для отримання відомостей про використання вікна «Служби» виберіть пункт Довідка в меню Дія.

Чи не запускається вбудований брандмауер. Код 8007042с.

Брандмауер Windows 7 перешкоджає несанкціонованому доступу шкідливих програм з Інтернету і локальної мережі . Зокрема, вбудований брандмауер успішно захищав попередні ОС Windows від проникнення черв'яків MSBlast і Sasser, відомих своїм поширенням. Якщо ви користуєтеся стороннім фаєрволом - чудово. В іншому випадку, вбудований брандмауер повинен бути включений.

запуск з командного рядка або вікна Виконати (WIN + R): control.exe / name Microsoft.WindowsFirewall

Налаштування параметрів брандмауера

 • Зміна параметрів повідомлення
 • Включення і відключення брандмауера Windows


Зміна параметрів повідомлення  Включення і відключення брандмауера Windows

Для кожного профілю можна задати власний набір параметрів. Якщо брандмауер включений, логічно також включити повідомлення про блокування нової програми , Щоб її поведінка не викликало у вас здивування в разі блокування. У діалоговому вікні блокування також є можливість дозволити або заблокувати програму для кожного профілю.

Скидання налаштувань брандмауера

щоб відновити стандартні значення брандмауера, клацніть Відновити умовчання в лівій панелі. У вікні, підтвердіть своє бажання повернути все на круги своя.

Не шукай Бога, не в камені, не в храмі - шукай Бога всередині себе. Той, хто шукає, та знайде.

Минулого місяця, користувачі почали скаржитися, що вони не в змозі включити брандмауер Windows в. Оскільки брандмауер Windows-це дуже корисна функція , Особливо, якщо ви не маєте будь-яких сторонніх виробників антивірусного програмного забезпечення, Це може бути серйозною проблемою. Так, Ми прийшли вгору з кілька рішень, для того, щоб допомогти вам вирішити проблеми з Windows 10 Брандмауер.

Що робити, якщо не включити брандмауер в Windows 10

Рішення 1 -Перезапустіте службу брандмауера

Перша річ, яку ми збираємося спробувати необхідно перезапустити службу брандмауера. Якщо щось порушується робота брандмауера, перезапуск служби швидше за все принесе його назад в нормальний стан. Щоб перезапустити службу брандмауера Windows, виконайте наступні дії:

 1. Перейти до пошуку, тип services.msc, і відкриті послуги
 2. Подивіться для брандмауера Windows
 3. клацніть правою кнопкою миші на ньому, і виберіть команду Запустити знову
 4. Дочекайтеся завершення процесу
 5. Тепер, Клацніть правою кнопкою миші Брандмауер Windows, і перейдіть до властивостей
 6. Make впевнений тип запуску: встановлено автоматичний

Якщо перезапустити службу брандмауера не отримати роботу, у нас є трохи більше рішень. Перевірте їх нижче.

Рішення 2 - Виконувати настройки реєстру

Корпорації Майкрософт відомо, що користувачі іноді відчувають проблеми з брандмауером Windows, Тому він надав рішення для цієї проблеми. Це рішення є налаштування реєстру, і ось саме те, що вам потрібно зробити:

 1. Перейти до пошуку, тип regedit, і відкрийте редактор реєстру
 2. Перейдіть за наступним шляхом:
  • HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEM / CurrentControl / Setservices / BFE
 3. Клацніть правою кнопкою миші на BFE, і виберіть команду дозволу
 4. Натисніть на кнопку Додати, і тип Кожен
 5. Натисніть кнопку ОК
 6. Тепер, Натисніть на кожен, і встановіть прапорець Повний доступ, в розділі дозволу для всіх
 7. перезавантажте комп'ютер

Ми не маємо жодних інформація, якщо це рішення допомагав хтось вирішити проблему за допомогою брандмауера Windows у Windows 10, але це рішення, наданий корпорацією Майкрософт, і не деякі основні кроки від «відомим» інженерів з форумів спільноти Майкрософт.

Рішення 3 - Використання сторонніх антивірусних

І нарешті, одне з рішень, яке ми підібрали з форумів спільноти, але це звучить розумно. Якщо ваші вікна 10 Брандмауер просто не працює, Використання стороннього антивірусного програмного забезпечення, і ваш комп'ютер буде автоматично перемикатися на Антивірус брандмауер.

Якщо ви не впевнені, що таке належне Антивірус для використання на Windows 10, перевірити tОн список всіх антивірусів 10-сумісних Windows, і щоб переконатися, ви підібрали кращі, Витягти список кращих антивірусних програм для Windows 10.

Це було б все, Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам вирішити проблеми з брандмауером в Windows 10 (або переконати вас перейти на програмне забезпечення сторонніх розробників). Якщо у вас є які-небудь коментарі, або питання, просто дістатися на розділі коментарів нижче.

Як включити міжмережевий екран?
Як включити міжмережевий екран?
7. Як включити його?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью