<
 • Главная
Статьи

Прошивка Samsung Wave GT-S8500

 1. підготовка
 2. драйвера
 3. Резервне копіювання
 4. прошивка
 5. Спосіб 1: Прошивка BadaOS 2.0.1
 6. Спосіб 2: Bada + Android
 7. Спосіб 3: Android 4.4.4
 8. Чи допомогла вам ця стаття?

Яким би невдалим рішенням не називали багато спробу компанії Samsung випустити власну ОС для смартфонів BadaOS, девайси з арсеналу виробника, що працюють під її управлінням характеризуються високими технічними характеристиками

Яким би невдалим рішенням не називали багато спробу компанії Samsung випустити власну ОС для смартфонів BadaOS, девайси з арсеналу виробника, що працюють під її управлінням характеризуються високими технічними характеристиками. Серед таких вдалих пристроїв - модель Samsung Wave GT-S8500. Апаратно смартфон GT-S8500 цілком актуальний і на сьогоднішній день. Досить оновити або замінити системне ПО гаджета, і тоді стає можливим використання багатьох сучасних додатків. Про те, як виконати прошивку моделі піде мова нижче.

Маніпуляції по прошивці зажадають від вас належного рівня уважності і акуратності, а також чіткого дотримання інструкцій. При цьому не забувайте:

Всі операції по перевстановлення ПО виробляються власником смартфона на свій страх і ризик! Відповідальність за результати здійснюваних дій лежить виключно на користувачеві, який їх виробляє, але не на Адміністрації lumpics.ru!

підготовка

Перш ніж приступити до прошивці Samsung Wave GT-S8500, потрібно виконати певну підготовку. Для проведення маніпуляцій знадобиться ПК або ноутбук, в ідеальному випадку працює під управлінням Windows 7, а також кабель micro-USB для сполучення девайса. Крім того, для установки Android потрібна Micro-SD карта об'ємом дорівнює або перевищує 4 Гб і кардрідер.

драйвера

Щоб забезпечити взаємодію смартфона і програми-прошівальщіка будуть потрібні встановлені в системі драйвери. Найпростішим способом додати необхідні компоненти в ОС для прошивки Samsung Wave GT-S8500, є установка програмного забезпечення для управління і обслуговування смартфонів виробника - Samsung Kies .

Просто завантажуєте, а потім встановлюєте Kies, слідуючи інструкціям інсталятора, а драйвера додадуться в систему автоматично. Завантажити інсталятор програми можна за посиланням:

Про всяк випадок, окремо пакет драйверів з автоінсталлятором завантажуйте за посиланням:

Резервне копіювання

Всі інструкції, представлені нижче, припускають повну очистку пам'яті Samsung Wave GT-S8500 перед установкою програмного забезпечення. Перш ніж починати інсталяцію ОС, скопіюйте в надійне місце важливі дані. У цьому питанні, як і в випадку з драйверами, неоціненну допомогу надасть Samsung Kies.

 1. Запускаєте Кійосі і з'єднання між телефоном і USB-порту ПК.

  Запускаєте Кійосі і з'єднання між телефоном і USB-порту ПК

  У разі якщо з визначенням смартфона в програмі виникнуть складності, скористайтеся порадами з матеріалу:

  Детальніше: Чому Samsung Kies не бачить телефон?

 2. Після створення пари девайса переходите на вкладку «Резервне копіювання / відновлення».
 3. Після створення пари девайса переходите на вкладку «Резервне копіювання / відновлення»

 4. Встановлюєте позначки у всіх чекбоксах навпаки типів даних, які бажаєте зберегти. Або скористайтеся галочкою «Виберіть всі пункти», якщо потрібно збереження абсолютно всієї інформації з смартфона.
 5. Або скористайтеся галочкою «Виберіть всі пункти», якщо потрібно збереження абсолютно всієї інформації з смартфона

 6. Відзначивши все потрібне, натискаєте кнопку «Створення резервної копії». Почнеться процес збереження інформації, який не можна переривати.
 7. Почнеться процес збереження інформації, який не можна переривати

 8. По завершенні операції відобразиться відповідне вікно. Натискаєте кнопку «Завершити» і відключаєте девайс від ПК.
 9. Натискаєте кнопку «Завершити» і відключаєте девайс від ПК

 10. Згодом відновити інформацію дуже просто. Слід перейти на вкладку «Резервне копіювання / відновлення», вибрати розділ «Відновити дані». Далі визначити папку зберігання резервної копії і натиснути кнопку «Відновлення».

Далі визначити папку зберігання резервної копії і натиснути кнопку «Відновлення»

прошивка

На сьогоднішній день існує можливість встановити дві операційні системи на Samsung Wave GT-S8500. Це BadaOS і більш універсальний, а також функціональний Android. Офіційні способи прошивки, на жаль, не працюють, зважаючи на припинення випуску оновлень виробником,

але є доступні інструменти, що дозволяють здійснити інсталяцію однієї з систем досить легко. Рекомендується йти крок за кроком, виконуючи інструкції по установці ПО, починаючи з першого способу.

Спосіб 1: Прошивка BadaOS 2.0.1

Samsung Wave GT-S8500 офіційно повинен функціонувати під управлінням BadaOS. Для відновлення девайса в разі втрати працездатності, оновлення програмного забезпечення, а також підготовки смартфона до подальшої інсталяції модифікованих ОС виконайте наведені нижче кроки, що мають на увазі використання додатка MultiLoader як інструмент для маніпуляцій.

 1. Завантажуєте по посиланню нижче пакет з BadaOS і розпаковуєте архів з файлами в окремий каталог.
 2. Завантажуєте по посиланню нижче пакет з BadaOS і розпаковуєте архів з файлами в окремий каталог

 3. Розпаковуєте файл з прошівальщік і відкриваєте MultiLoader_V5.67 подвійним клацанням миші по значку програми в отриманому каталозі.
 4. 67 подвійним клацанням миші по значку програми в отриманому каталозі

 5. У вікні Мультілоадера встановлюєте позначки в чекбоксах «Boot Change», а також «Full Download». Крім того, переконайтеся, що в полі вибору апаратної платформи обраний пункт «LSI».
 6. Крім того, переконайтеся, що в полі вибору апаратної платформи обраний пункт «LSI»

 7. Клікаєте «Boot» і у вікні, «Огляд папок» відзначаєте папку «BOOTFILES_EVTSF», розташовану в каталозі, що містить прошивку.
 8. Клікаєте «Boot» і у вікні, «Огляд папок» відзначаєте папку «BOOTFILES_EVTSF», розташовану в каталозі, що містить прошивку

 9. Наступний етап - додавання файлів з даними програмного забезпечення в прошивальщик. Для цього необхідно натискати по черзі кнопки додавання окремих компонентів і вказувати програмі розташування відповідних файлів у вікні Провідника.

  Для цього необхідно натискати по черзі кнопки додавання окремих компонентів і вказувати програмі розташування відповідних файлів у вікні Провідника

  Все заповнюється згідно з таблицею:

  Все заповнюється згідно з таблицею:

  Здійснивши вибір компонента, клікаєте «Відкрити».

  • Кнопка «Amms» - файл amms.bin;
  • bin;

  • «Apps»;
  • «Apps»;

  • «Rsrc1»;
  • «Rsrc1»;

  • «Rsrc2»;
  • «Rsrc2»;

  • «Factory FS»;
  • «Factory FS»;

  • «FOTA».
 10. bin;  «Apps»;  «Rsrc1»;  «Rsrc2»;  «Factory FS»;  «FOTA»

 11. Поля «Tune», «ETC», «PFS» залишаються незаповненими. Перед початком завантаження файлів в пам'ять девайса MultiLoader повинен виглядати так:
 12. Перед початком завантаження файлів в пам'ять девайса MultiLoader повинен виглядати так:

 13. Переводите Samsung GT-S8500 в режим установки системного програмного забезпечення. Це робиться за допомогою натискання на вимкненому смартфоні трьох апаратних кнопок одночасно: «Зменшити гучність», «Розблокування», «Включення».
 14. Це робиться за допомогою натискання на вимкненому смартфоні трьох апаратних кнопок одночасно: «Зменшити гучність», «Розблокування», «Включення»

 15. Клавіші потрібно утримувати поки на екрані не з'явиться: «Download mode».
 16. Клавіші потрібно утримувати поки на екрані не з'явиться: «Download mode»

  Додатково: Якщо маєте «окірпіченний» смартфон, який неможливо перевести в режим завантаження ПЗ через низький заряд батареї, потрібно витягнути і встановити на місце акумулятор, а потім підключити зарядний пристрій, утримуючи на апараті клавішу «Зняття трубки». На екрані з'явиться зображення батареї і Wave GT-S8500 почне заряджатися.

 17. Підключаєте Wave GT-S8500 до порту ЮСБ комп'ютера. Смартфон визначиться системою, про що свідчить поява позначення СОМ-порту в нижній частині вікна Мультілоадера і відображення позначки «Ready» в поле поруч.

  «Ready»

  Коли цього не відбувається і девайс не визначається, клікаєте кнопку «Port Search».

 18. Все готово для початку прошивки BadaOS. Натискаєте «Download».
 19. Натискаєте «Download»

 20. Чи очікуєте, поки файли запишуться в пам'ять девайса. Спостерігати за перебігом процесу дозволяє поле логу в лівій частині вікна MultiLoader, а також заповнюється індикатор прогресу перенесення файлів.
 21. Спостерігати за перебігом процесу дозволяє поле логу в лівій частині вікна MultiLoader, а також заповнюється індикатор прогресу перенесення файлів

 22. Чекати доведеться близько 10 хвилин, після чого апарат буде автоматично перезавантажений в Bada 2.0.1.

1

Спосіб 2: Bada + Android

У тому випадку, якщо функціоналу ОС Bada недостатньо для виконання сучасних завдань, можете скористатися можливістю установки в Wave GT-S8500 операційної системи Android. Ентузіасти портувала Андроїд для розглянутого смартфона і створили рішення, що дозволяє використовувати девайс в режимі подвійного завантаження. Андроїд завантажується з карти пам'яті, але при цьому Bada 2.0 залишається незайманою системою і запускається при необхідності.


Крок 1: Підготовка карти пам'яті

Перш ніж переходити до установки Андроїда, підготуйте карту пам'яті, використовуючи можливості програми MiniTool Partition Wizard . Цей інструмент дозволить створити розділи, необхідні для працездатності системи.

Читайте також: 3 способу розбити жорсткий диск на розділи

 1. Встановлюєте карту пам'яті в кардрідер і запускаєте MiniTool Partition Wizard. У головному вікні програми знаходите флешку, яка буде використана для установки Андроїд.
 2. У головному вікні програми знаходите флешку, яка буде використана для установки Андроїд

 3. Клікаєте правою кнопкою миші по зображенню розділу на карті пам'яті і вибираєте пункт «Format».
 4. Клікаєте правою кнопкою миші по зображенню розділу на карті пам'яті і вибираєте пункт «Format»

 5. Форматуєте картку в FAT32, вибравши в віконці «FAT32» в якості параметра пункту «File System» і натиснувши кнопку «ОК».
 6. Форматуєте картку в FAT32, вибравши в віконці «FAT32» в якості параметра пункту «File System» і натиснувши кнопку «ОК»

 7. Зменшуєте розділ «FAT32» на картці на 2.01 Гб. Знову клацає правою кнопкою миші по розділу і вибираєте пункт «Move / Resize».

  «Move / Resize»

  Потім змінюєте параметри, пересуваючи повзунок «Size and Location» в віконці, і натискаєте кнопку «ОК». В поле «Unallocated Space After» має бути значення: «2.01».

 8. 01»

 9. В отриманому розділеного простору на карті пам'яті створюєте три розділи в файлової системі Ext3, використовуючи пункт «Create» меню, що випадає при правому кліку миші по неразмеченное області.

  «Create»

 10. При появі вікна-попередження про неможливість використання цих розділах в Windows-системах, натискаєте кнопку «Yes».
 11. При появі вікна-попередження про неможливість використання цих розділах в Windows-системах, натискаєте кнопку «Yes»

 • Перший розділ - тип «Primary», файлова система «Ext3», розмір 1,5 Гб;
 • Перший розділ - тип «Primary», файлова система «Ext3», розмір 1,5 Гб;

 • Другий розділ - тип «Primary», файлова система «Ext3», розмір 490 Мб;
 • Другий розділ - тип «Primary», файлова система «Ext3», розмір 490 Мб;

 • Третій розділ - тип «Primary», файлова система «Ext3», розмір 32 Мб.

Перший розділ - тип «Primary», файлова система «Ext3», розмір 1,5 Гб;  Другий розділ - тип «Primary», файлова система «Ext3», розмір 490 Мб;  Третій розділ - тип «Primary», файлова система «Ext3», розмір 32 Мб

 • Після визначення параметрів натискаєте кнопку «Apply» у верхній частині вікна MiniTool Partition Wizard,

  «Apply»

  а потім «Yes» у вікні-запиті.

 • Після визначення параметрів натискаєте кнопку «Apply» у верхній частині вікна MiniTool Partition Wizard,  а потім «Yes» у вікні-запиті

 • По завершенні маніпуляцій програмою,

  отримуєте підготовлену до установки Андроїд карту пам'яті.

 • Крок 2: Інсталяція Android

  Перш ніж переходити до установки Андроїд, вкрай рекомендується прошити BadaOS на Samsung Wave GT-S8500, виконавши всі кроки способу №1 вище.

  Працездатність методу гарантована, тільки якщо в пристрої інстальована BadaOS 2.0!

  1. Завантажуєте по посиланню нижче і розпаковуєте архів, що містить всі необхідні компоненти. Також знадобиться флешер MultiLoader_V5.67.
  2. Копіюєте на карту пам'яті, підготовлену за допомогою MiniTool Partition Wizard, файл-образ boot.img і патч WI-FI + BT Wave 1.zip з розпакованого архіву (каталог Android_S8500), а також папку clockworkmod. Після того як файли будуть перенесені, встановлюєте карту в смартфон.
  3. Після того як файли будуть перенесені, встановлюєте карту в смартфон

  4. Прошиває розділ «FOTA» через MultiLoader_V5.67, виконавши кроки інструкції Способу №1 прошивки S8500 вище в статті. Для запису використовуєте файл FBOOT_S8500_b2x_SD.fota з архіву з установочними файлами Андроїд.
  5. fota з архіву з установочними файлами Андроїд

  6. Заходьте в Recovery. Для цього потрібно одночасно натиснути на вимкненому Samsung Wave GT-S8500 кнопки «Збільшення гучності» і «Покласти трубку».
  7. Для цього потрібно одночасно натиснути на вимкненому Samsung Wave GT-S8500 кнопки «Збільшення гучності» і «Покласти трубку»

  8. Кнопки утримуєте до завантаження середовища відновлення Philz Touch 6 Recovery.
  9. Кнопки утримуєте до завантаження середовища відновлення Philz Touch 6 Recovery

  10. Після входу в рекавери робите очищення пам'яті від містяться в ній даних. Для цього вибираєте пункт (1), потім функцію очищення для установки нової прошивки (2), а далі підтверджуєте готовність до початку процедури, тапнув по пункту, зазначеного на скріншоті (3).
  11. Для цього вибираєте пункт (1), потім функцію очищення для установки нової прошивки (2), а далі підтверджуєте готовність до початку процедури, тапнув по пункту, зазначеного на скріншоті (3)

  12. Чекаєте появи напису «Now flash a new ROM».
  13. Чекаєте появи напису «Now flash a new ROM»

  14. Повертаєтеся на головний екран рекавери і заходите в пункт «Backup & Restore», далі вибираєте «Misc Nandroid Settings» і забираєте позначку з чекбокса «MD5 checksum»;
  15. Повертаєтеся на головний екран рекавери і заходите в пункт «Backup & Restore», далі вибираєте «Misc Nandroid Settings» і забираєте позначку з чекбокса «MD5 checksum»;

  16. Знову заходите в «Backup & Restore» і запускаєте «Restore from / storage / sdcard0», після чого Тапа за пакунком з прошивкою «2015-01-06.16.04.34_OmniROM». Для початку процесу запису інформації в розділи карти пам'яті Samsung Wave GT-S8500 натискаєте «Yes Restore».
  17. Для початку процесу запису інформації в розділи карти пам'яті Samsung Wave GT-S8500 натискаєте «Yes Restore»

  18. Почнеться процес установки Андроїд, чекаєте його завершення, про що скаже напис «Restore complete!» В рядках журналу.
  19. » В рядках журналу

  20. Переходьте в пукнт «Install Zip» головного екрану рекавери, вибираєте «Choose zip from / storage / sdcard0».

   «Choose zip from / storage / sdcard0»

   Далі інсталюєте патч WI-FI + BT Wave 1.zip.

  21. zip

  22. Повертаєтеся на головний екран середовища відновлення і Тапа по «Reboot System Now».
  23. Повертаєтеся на головний екран середовища відновлення і Тапа по «Reboot System Now»

  24. Перший запуск в Андроїд може тривати до 10 хвилин, але в результаті отримуєте щодо свіже рішення - Android KitKat!
  25. Перший запуск в Андроїд може тривати до 10 хвилин, але в результаті отримуєте щодо свіже рішення - Android KitKat

  26. Для запуску BadaOS 2.0 потрібно натиснути на вимкненому телефоні «Здійснити дзвінок» + «Завершити виклик» одночасно. Android буде запускатися за замовчуванням, тобто після натискання «Включення».

  Спосіб 3: Android 4.4.4

  Якщо вами прийнято рішення остаточно відмовитися від Bada на Samsung Wave GT-S8500 на користь Android, можна прошити останній у внутрішню пам'ять девайса.

  У прикладі нижче використаний порт Android KitKat, спеціально модифікований ентузіастами для розглянутого девайса. Завантажити архів, що містить все необхідне, можна за посиланням:

  Завантажити архів, що містить все необхідне, можна за посиланням:

  1. Встановлюєте Bada 2.0, виконуючи кроки способу №1 прошивки Samsung Wave GT-S8500 вище в статті.
  2. Завантажуєте і розпаковуєте архів з необхідними файлами для інсталяції Android KitKat за посиланням вище. Також розпаковуєте архів BOOTFILES_S8500XXKL5.zip. У результаті повинно вийти наступне:
  3. У результаті повинно вийти наступне:

  4. Запускаєте прошивальщик і записуєте в девайс три компонента з розпакованого архіву:
   • «BOOTFILES» (каталог BOOTFILES_S8500XXKL5);
   • «BOOTFILES» (каталог BOOTFILES_S8500XXKL5);

   • «Rsrc1» (файл src_8500_start_kernel_kitkat.rc1);
   • rc1);

   • «FOTA» (файл FBOOT_S8500_b2x_ONENAND.fota).

   fota)

  5. Додаєте файли аналогічно крокам інструкції по інсталяції Bada, потім поєднуєте телефон, перекладений в режим завантаження системного ПО, з ЮСБ-портом і натискаєте «Download».
  6. Додаєте файли аналогічно крокам інструкції по інсталяції Bada, потім поєднуєте телефон, перекладений в режим завантаження системного ПО, з ЮСБ-портом і натискаєте «Download»

  7. Результатом виконання попереднього кроку стане перезавантаження девайса в TeamWinRecovery (TWRP) .
  8. Йдете по шляху: «Advanced» - «Terminal Command» - «Select».
  9. Йдете по шляху: «Advanced» - «Terminal Command» - «Select»

  10. Далі пишете в терміналі команду: sh partition.sh, натискаєте «Enter» і очікуєте появи напису «Partitions had been prepared» по завершенні операції підготовки розділів.

  11. sh, натискаєте «Enter» і очікуєте появи напису «Partitions had been prepared» по завершенні операції підготовки розділів

  12. Повертаєтеся на головний екран TWRP, натиснувши тричі кнопку «Back», вибираєте пункт «Reboot», потім «Recovery» і зрушуєте перемикач «Swipe to Reboot» вправо.
  13. Повертаєтеся на головний екран TWRP, натиснувши тричі кнопку «Back», вибираєте пункт «Reboot», потім «Recovery» і зрушуєте перемикач «Swipe to Reboot» вправо

  14. Після того як Recovery увімкнеться знову, підключаєте смартфон до ПК і натискаєте кнопки: «Mount», «Enable MTP».

   «Enable MTP»

   Це дозволить девайсу визначитися в комп'ютері як знімний накопичувач.

  15. Це дозволить девайсу визначитися в комп'ютері як знімний накопичувач

  16. Відкриваєте Провідник і копіюєте пакет omni-4.4.4-20170219-wave-HOMEMADE.zip у внутрішню пам'ять пристрою або карту пам'яті.
  17. zip у внутрішню пам'ять пристрою або карту пам'яті

  18. Тапа по кнопці «Disable MTP» і повертаєтеся на головний екран рекавери за допомогою кнопки «Back».
  19. Тапа по кнопці «Disable MTP» і повертаєтеся на головний екран рекавери за допомогою кнопки «Back»

  20. Далі натискаєте «Install» і вказуєте шлях до пакету з прошивкою.

   «Install»

   Після зрушення перемикача «Swipe to Confirm Flash» вправо почнеться процес запису Андроїда в пам'ять девайса.

  21. Чекаєте появи повідомлення «Successful» і перезавантажувати Samsung Wave GT-S8500 в нову ОС, натиснувши кнопку «Reboot System».
  22. Чекаєте появи повідомлення «Successful» і перезавантажувати Samsung Wave GT-S8500 в нову ОС, натиснувши кнопку «Reboot System»

  23. Після тривалої ініціалізації встановленої прошивки смартфон завантажиться в модифікований Android версії 4.4.4.

   4

   Цілком стабільне рішення, що привносить, скажімо відкрито, в застарілий морально девайс масу нових можливостей!

  Цілком стабільне рішення, що привносить, скажімо відкрито, в застарілий морально девайс масу нових можливостей

  На закінчення хочеться відзначити, три методу прошивки Samsung Wave GT-S8500, описані вище, дійсно дозволяють «освіжити» смартфон в програмному плані. Результати виконання інструкцій навіть трохи дивують в хорошому розумінні цього слова. Девайс, незважаючи на похилий вік, після прошивки виконує сучасні завдання дуже гідно, тому не слід боятися експериментів!

  Чи допомогла вам ця стаття?

  ТАК НІ

  Чи допомогла вам ця стаття?
  Чи допомогла вам ця стаття?


  Новости
   Без плагина
   На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

   Плагин подписки wordpress
   Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

   Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
   Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

   Плагины для Wordpress
   С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

   Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
   Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

   Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
   От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

   Возможности Jetpack плагина
   Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

   Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
   Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

   Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
   > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

   Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
   Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

  • Виртуальный хостинг

   Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
   Читать полностью

  • Редизайн сайта

   Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
   Читать полностью

  • Консалтинг, услуги контент-менеджера

   Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
   Читать полностью

  • Трафик из соцсетей

   Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
   Читать полностью

  • Поисковая оптимизация

   Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
   Читать полностью