<
 • Главная
Статьи

Як відновити водійське посвідчення (права) при втраті

 1. Що робити і куди бігти
 2. Порядок дій
 3. Пакет документів
 4. Це потрібно знати при втраті прав
 5. Зручно й вигідно
 6. висновок

Втрата будь-якого документа чревата важким його відновленням, а якщо справа стосується водійських прав, то важливо точно знати, як їх відновити. Завдання це не найпростіша і вимагає швидкості реакції, адже водити без прав заборонено, наслідки цього можуть бути вкрай неприємними.

Завдання це не найпростіша і вимагає швидкості реакції, адже водити без прав заборонено, наслідки цього можуть бути вкрай неприємними

Порядок дій для відновлення водійського посвідчення при втраті або крадіжці однаковий. Вся відповідальність лягає на власника документа.

Що робити і куди бігти

Якщо права не вдається знайти, то потрібно в буквальному сенсі перевернути будинок догори дном, так як водійські права будуть відновлюватися досить довго Якщо права не вдається знайти, то потрібно в буквальному сенсі перевернути будинок догори дном, так як водійські права будуть відновлюватися досить довго. Водії часто не дуже уважно ставляться до важливого документу і кидають його в бардачок. Картка маленька, слизька, тому може завалитися куди завгодно. Якщо ж права не втрачені, а їх украли разом з сумкою, то шукати немає сенсу, потрібно якомога швидше звертатися в ГИБДД.

Поки буде проходити відновлення водійського посвідчення, автомобілістам потрібно, як і раніше, їздити на своєму ТЗ. У такому випадку після здачі документів на відновлення, яке може тривати більше 1 місяця, необхідно також подати запит на отримання тимчасового посвідчення. Ця послуга платна - 800 рублів. Але зате можна буде їздити за тимчасовими документами і не втрачати дохід, якщо втратив права. Тривалість очікування виготовлення тимчасових прав - 1 день.

Порядок дій

Відновлення водійських прав при втраті, крадіжці складається з таких етапів:

 • звернення в місцевий підрозділ ГИБДД, з відповідною заявою та пакетом документів;
 • запит на тимчасове посвідчення, в 2019 році за нього доведеться заплатити 800 рублів. У деяких підрозділах ДАІ немає технічної можливості видавати тимчасові посвідчення, в такому випадку доведеться відмовити від керування ТЗ;
 • очікування отримання нового постійного посвідчення.

Іноді, але це поодинокі випадки, відновлення пройде за кілька днів, але на це дуже сподіватися не варто, так як часто процедура затягується на термін більше місяця.

Пакет документів

Перш ніж вирушати в ГИБДД, при втраті свого водійського посвідчення потрібно підготувати повний пакет документів, який чітко регламентується законом в цьому випадку Перш ніж вирушати в ГИБДД, при втраті свого водійського посвідчення потрібно підготувати повний пакет документів, який чітко регламентується законом в цьому випадку. набір:

 • Заява в довільній формі про втрату посвідчення і прохання відновити втрачене.
 • Цивільний паспорт з пропискою.
 • Документ, що підтверджує проходження навчання та складання іспиту з водіння. Новий іспит здавати не доведеться, про це можна не турбуватися.
 • Фотографії 3х4.
 • Квитанція про оплату держмита за відновлення (виготовлення) нових прав. Вона складе 2000 рублів, так як зараз видаються тільки пластикові замість втрачених прав.

Варто зауважити, що не так давно з переліку було виключено довідка про допуск до водіння, тепер вона потрібна, тільки якщо проводиться заміна прав по закінченню їх терміну дії.

Після того як документи будуть прийняті посадовою особою, заявнику видається розписка про факт отримання від нього цього пакета. Ухвалення відбудеться тільки в тому випадку, якщо в поданих документах немає помилок і виправлень.

Важливо! Єдиною відмінністю нових прав буде тільки позначка «дублікат» на бланку.

Коли водій звертається за відновленням втрачених прав, його цікавить, який штраф за втрату посвідчення водія йому світить. Але про це хвилюватися не варто, покарання, якщо втратив цей документ, не передбачено. Але воно буде, якщо водити ТС без прав, за це вже доведеться заплатити від 5 до 15 тис. Рублів. Тому відновлення відкладати не можна.

Це потрібно знати при втраті прав

Іноді процес відновлення може затягуватися, так як водій стикається з певними проблемами на шляху до заміни водійського посвідчення. Серед них найпоширеніші:

 • Будуть складнощі з отриманням прав, якщо людина проживає в регіоні без постійної прописки. В цьому випадку, можливо, доведеться звертатися до відділення ДАІ за місцем постійної реєстрації.
 • При наявності тимчасової реєстрації відмовити у виготовленні дубліката не можуть, але це, як то кажуть, тільки теорія.
 • Якщо прописки немає зовсім, то це не підстава для відмови у видачі нових прав, але підстава для направлення на здачу нового іспиту. При цьому буде стягуватися додаткова держмито.
 • У законі немає обмеження по термінах видачі нового посвідчення - це може бути кілька днів або більше місяця. Все залежить від того, як сильно завантажені фахівці. Як показує практика, середній термін очікування - 2 тижні.
 • Відновлені права будуть діяти до тієї дати, яка вказана в загублених. З квітня цього року можна отримати дублікат з повним, відразу ж продовженим терміном, тобто на 10 років, але в цьому випадку до списку обов'язкових документів потрібно додати ще й медичну довідку.

[Smartcontrol_youtube_shortcode key = "втратив водійське посвідчення" cnt = "1" col = "1" shls = "true"]

Зручно й вигідно

Ще одна особливість заміни прав - це можливість скористатися знижкою при оформленні заміни через держпортал, тобто без відвідування відділення ГИБДД Ще одна особливість заміни прав - це можливість скористатися знижкою при оформленні заміни через держпортал, тобто без відвідування відділення ГИБДД. В цьому випадку всі документи надсилаються в держорган у вигляді відсканованих копій. Попередньо на порталі потрібно зареєструватися та створити особистий кабінет. Після входу в нього можна переходити за відповідними вкладках і відправляти всі необхідні документи. У вигляді повідомлень в той же особистий кабінет будуть приходити повідомлення щодо прийняття документів і готовності прав.

Знижка надається у вигляді економії в 30% на оплату держмита. Це означає, що замість 2000 рублів, доведеться заплатити за відновлення тільки 1400. Термін дії такої пропозиції до 1 січня 2019 року. Таким чином, держава прагне простимулювати громадян користуватися державним порталом надання послуг.

[Smartcontrol_youtube_shortcode key = "як відновити водійське посвідчення" cnt = "1" col = "1" shls = "true"]

висновок

Відповідальність за збереження водійських документів цілком лежить на їх власника. Відповідно при втраті все для відновлення теж доведеться робити саме водієві.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью