<
 • Главная
Статьи

Як відновити вилучені файли з usb-флешки: фото і відео інформації

 1. Початковий етап відновлення файлів на usb-флешці
 2. Основні причини видалення файлів з usb-флешки
 3. Перевірка usb-флешки на віруси, що приховують файли
 4. Відновлення файлів, видалених на флешці: програма Unformat
 5. Файли частково відновлені? пробуємо Recuva
 6. Часті питання про usb-флешки і їх відновлення

На флеш-накопичувачі часто пропадають файли (відео, фото, документи). Поговоримо про те, як відновити видалені файли з флешки, які програми реально допоможуть повернути дані.

До слова, викладені методи актуальні не тільки для usb-флешок, але і для карт пам'яті, sd карток, цифрових фотокамер.

В кінці статті відповімо на запитання читачів. Запитуйте і ви! Бажано при цьому дотримуватися теми статті (як відновити фото з флешки, чи є шанси, що робити з пошкодженими файлами і т.д.).

А перед тим, як питати, прочитайте власне гайд. Ось його зміст:

Початковий етап відновлення файлів на usb-флешці

Якщо ви виявили, що дані були видалені, відкладіть usb-флешку в сторону - до моменту використання програм для відновлення з накопичувача. Ось кілька ключових моментів, які слід знати:

 1. Дистанційні файли відзначені на диску як "доступні для перезапису", але насправді вони не стерті безповоротно. Їх досить легко повернути на флешку будь-якою програмою-реаніматорів.
 2. До відновлення не використовуйте flash-накопичувач за призначенням, не копіюйте на нього файли. Це підвищить шанси виявлення віддалених даних. Відповідно, чим більше інформації буде записано на флешку до її відновлення, тим менше шансів на те, що вилучені файли будуть відновлені.
 3. При відновленні НІКОЛИ не встановлюйте програми на пристрій, де проводиться сканування і пошук файлів. Встановіть програму-реаніматор на інший диск / знімний пристрій.

Основні причини видалення файлів з usb-флешки

Чому файли раптово "зникають" з диска, накопичувача, флешки і т. Д.? Ось найпоширеніші причини, від простого до складного:

 1. Пошкодження флешки вірусом - одна з найбільш частих причин. Файли не видаляються, а ховаються від очей користувача. На щастя, відновити файли на флешці при такому "пошкодженні" простіше простого: досить перевірити usb-flash на віруси і видалити шкідливі програми з флеш-накопичувача. Як це зробити, читайте нижче.
 2. Видалення файлів в Корзину і подальша її очищення. Також один з поширених способів розпрощатися з файлами на флешці. Проте, за допомогою спеціалізованих програм для відновлення можна виявити дані по сигнатурам і повернути їх назад на флешку.
 3. Випадкове, неправильне або навмисне форматування флешки. Ситуація складніша, і реанімувати дані після такої "обробки" проблематично. Втім, методи відновлення після швидкого форматування схожі з тим, якби ви видалили файл через Корзину. Тут на допомогу знову приходять перевірені утиліти для пошуку віддалених файлів. До слова, про форматування флешки я вже розповідав в статті "Як правильно відформатувати флешку" .
 4. Пошкодження usb-пристрої для зберігання інформації. Складнощі відновлення флеш-брелока при даному виді втрати інформації найбільш складні і, на жаль, в більшості випадків незворотні. Вам допоможуть кваліфіковані фахівці. Відремонтувати флешку самостійно , В домашніх умовах, неможливо.

Перевірка usb-флешки на віруси, що приховують файли

Якщо ви не видаляли файли і не знаєте причину їх зникнення - перевірте, чи не приховані вони шкідливими програмами.

Якщо ви не видаляли файли і не знаєте причину їх зникнення - перевірте, чи не приховані вони шкідливими програмами.

В першу чергу, вимкніть системну опцію Show hidden files, folders, and drives. Для цього:

 1. У пошуковому рядку панелі завдань введіть 'folder'.
 2. Виберіть 'Показ прихованих файлів і папок'.
 3. У секції налаштувань 'Advanced settings', виберіть 'Show hidden files, folders, and drives'. Натисніть OK для підтвердження.
 4. Через деякий час перевіряємо, чи з'явилися нові файли на флешці без вашого дозволу.

По-друге, включите відображення системних файлів Windows. Для цього:

 1. Відкрийте Провідник (в пошуковий рядок введіть 'Explorer') і натисніть на значок програми
 2. Вид - Параметри - Вкладка Вид.
 3. Приберіть галочку навпроти 'Приховувати захищені системні файли ". Натисніть ОК для підтвердження.

Натисніть ОК для підтвердження

Вмикаємо відображення прихованих файлів на usb-флешці

Якщо файли знову були приховані, необхідно перевірити всі розділи флешки і видалити шкідливі програми. Зробити це можна за допомогою безкоштовних антивірусів і методів, описаних тут:

Методи захисту флешки від вірусів

Відновлення файлів, видалених на флешці: програма Unformat

Що робити, якщо файли були не приховані, а насправді стерті користувачем або загублені після форматування? Спробуємо відновити вміст флешки програмним способом. Для цього нам знадобиться програма Unformat. У ній є покроковий майстер, так що дійте чітко за вказівками.

1. Встановіть та запустіть додаток на ПК.

завантажити Unformat

2. Перейдіть у вкладку Physical devices і виберіть в списку usb-флешку. Натисніть кнопку Next.

3. Вкажіть типи відновлюваних файлів на флешці (відео, аудіо, зображення і т.п.), глибину сканування і інші параметри, які впливають на шанси виявлення.

4. Відновіть вилучену інформацію з флешки, збережіть файли на диск.

Unformat - класичне додаток для пошуку зниклих файлів на флешці

Файли частково відновлені? пробуємо Recuva

Файли, частково відновлені, на флешці можуть відкриватися з помилками. Все залежить від розширення і типу відновленого файлу.

Так, для відновленого зображення часткова втрата цифрової інформації може бути істотною: ви побачите лише фрагмент фото або картинки, файл буде непридатний для демонстрації або персонального використання.

У випадку з архівом (RAR, ZIP і ін.), Результат може бути більш благополучним: деякі архіватори дозволяють повернути вміст архіву при часткової втрати інформації.

Що стосується пошкодженого / не до кінця відновленого відео: часткова втрата інформації призведе до того, що файл буде успішно відкриватися, проте в деяких частинах замість власне зображення ви побачите великі квадрати і биті пікселі.

Що робити з такими файлами? Спробуйте відновити їх ще раз, використовуючи інші програми для відновлення після форматування диска / розділу, наприклад - Recuva.

Завантажити безкоштовну версію Recuva

Корисна порада. Активувавши опцію глибокого сканування в Recuva, ви збільшите шанси на відновлення видалених файлів з флешки. Процес сканування займе до декількох годин, але це того варто.

Recuva - універсальний інструмент для пошуку знищених файлів на різних носіях

Часті питання про usb-флешки і їх відновлення

Я пробував знайти файли, однак в результаті нічого не знайшлося. У чому моя помилка і як відновити файли з флешки?

Відповідь. Спробуйте діяти відповідно до керівництвом, яке йде в комплекті з програмою. Можливо, при реконструкції даних ви пропустили якийсь крок, тому файли на flash-накопичувачі не були виявлені. Як варіант, пошукайте на цьому сайті через пошук інформацію по відновленню з флешки.

Файли були відновлені, проте серед них я не виявила саме те, що мені було потрібно на моїй флешці. Чи є якісь способи вирішення проблеми, будь-які програми?

Відповідь. Є ймовірність, що ви прочитали це керівництво не дуже уважно. Раджу ще раз послідовно виконати всі кроки, описані в інструкції. Цілком можливо, що після видалення файлів на флешці ви форматировали її або копіювали файли (або операційна система зробила це без вашого відома). У подібній ситуації є варіанти вирішення проблеми - прочитайте статтю про відновлення флешки після її форматування. У деяких випадках це дієвий спосіб відновлення файлів, видалених таким чином.

Я вставляю накопичувач в комп'ютер, але не видно файлів на флешці. Отримую повідомлення про те, що потрібно відформатувати usb-накопичувач . Робити те, що просять? Але я ж втрачу файли, вони будуть видалені на моїй флешки!

Відповідь. Перш за все, не панікуйте і не піддавайтеся "провокацій" Windows. Замість того, щоб форматувати, спробуйте відновити файли на флешці вищеописаним методом. Якщо це не допоможе, спробуйте відновити її за допомогою однієї з програм для відновлення флешок: Tenorshare Data Recovery або Zero assumption recovery від розробника ZAR data recovery.

Я працював з флеш-накопичувачем і випадково видалив файл в Корзину. Потім очистив її - отже, файлу більше немає на flash-накопичувачі. Що мені робити, чи є шанси повернути дані?

Відповідь. Про відновлення файлів після очищення Кошики я вже писав статтю - сподіваюся, це допоможе вам у випадку з вашою проблемою. Читати статтю:

Як відновити файли, видалені з Корзини Windows

Я знайшов у себе стару флешку (2 або 3 роки не користувався їй). Які шанси відновити файли з флешки при такому терміні давності?

Відповідь. Не важливо, як давно ви видаляли файл, важливо лише те, копіювалося чи на flash-пам'ять що-небудь після стирання файлів. Якщо так - тоді ймовірність відновлення зменшується пропорційно впливу на usb-накопичувач. Цілком можливо, що у вас вийде повернути дані хоча б частково.

На флешці знайшлося майже все, що я шукав. Але проблема в тому, що певні типи інформації так і не були відновлені - причому саме ті, які мені були найважливіше. Я щось зробила не так, намагаючись відновити вилучені файли з флешки?

Відповідь. Цілком ймовірно, що ви не поставили галочку навпроти типів віддалених файлів для сканування пристрою. При відновленні бажано зазначити всі типи. Так, це займе більше часу, однак при цьому ви значно збільшите шанси виявити віддалене.

Фотографувала і знімала доньку протягом півроку на телефон (samsung galaxy mini). Фото і відео зберігалися на мапі microsd, в окремій, спеціально створеній папці. Нещодавно вирішила переглянути фото та відео і виявила, що деякі фотографії відкриваються в такий спосіб: спочатку з'являється чорний екран із позначкою розірваного фото, потім відкривається саме фото, але картинка розмита і до неї не можна застосувати ніяких опцій. Відео не програється. З телефону нічого не видаляла.

Що це означає? Підкажіть будь ласка, чи можна як-небудь відновити нормальну картинку? Інформація дуже цінна!

Відповідь. Розмитість фото може бути обумовлена ​​різноманітними причинами. Можливо, Галерея Андроїд відкриває ескізи зображень замість повноцінних файлів. Спробуйте встановити стороннє додаток для перегляду картинок - тим самим зможете перевірити Галерею на коректну роботу.

Якщо сторонній переглядач не розв'язав вашу проблему з фото, відкрийте ті ж зображення на комп'ютері, підключивши sd карту через кардрідер. І вже на останньому етапі можна задіяти одну з програм для відновлення фотографій. До слова, керівництво, як відновити фото з флешки або sd карти, є вище за текстом на цій сторінці.

 1. Модель мого телефону - Nokia Lumia 625, на нього була встановлена ​​SD флешка на 15 Гб. Проблема полягає в тому, що в один прекрасний момент екран телефону став чорним і було написано "Відновлення", і після чого фото, музика і відео віддалилося, тобто можна сказати телефон сам видалив все ... Підкажіть як можна відновити файли, дуже потрібні файли , врятуйте ласка!
 2. У мене був телефон Galaxy S7, там були фотографії на флешці. Екран на телефоні згорів, я зняв флешку і поставив його на Galaxy S5. Карта пам'яті відкривається, фотографії все на місці, але вони не відкриваються. Пише "невірний формат". Я підключила його комп'ютера, хотіла скопіювати на комп'ютер - не вийшло, на комп'ютері він теж не відкривається. Як відновити вилучені фото з флешки? Допоможіть, дуже важливі фотографії.
 3. У мене один акаунт від Гугла і він використовується на декількох пристроях: мій Самсунг і LG у сестри і ще на одному. Я захотіла відключити LG зі списку використовуваних пристроїв. Він видав питання "чи дійсно ви хочете" і т.д .; "Втечуть всі фото файли" і т.д .. я натиснула ОК. Моментально у неї телефон вирубався і скинув на заводські настройки. Думала віддалятися тільки додатки плей маркету. Але крім них пропало все, фото відео контакти. Але найбільше дивує що вони віддалились і фото з флешки !!! Як не зрозумію, флешка причому? Спробувала заново все відновити з мого ж аккаунта, безрезультатно. Whatsapp відновився, але дуже недавні фото. Зайшла до себе на Гугл диск. Там написано, що є резервна копія видаленого LG. Але, думаю, це вже нова копія після моєї спроби відновлення. Підкажіть, будь ласка, що робити? Чи можна відновити з флешки фото і що-небудь взагалі?

Відповідь. Якщо файли були видалені з 15 Гб флешки, кращим варіантом буде приєднати її до ПК за допомогою кард-рідера і відновити за допомогою будь-якої програми-реаніматора. Причому карту пам'яті бажано витягти з телефону прямо зараз, оскільки в будь-який момент ту чи іншу програму може записати поверх віддаленої свою інформацію.

Телефон - Samsung Galaxy 4 SCH-I545, був скидання до фабричних налаштувань, намагалися використовувати програми з відновлення повідомлень, фотографій і контактів. Програми працюють і відновлювали фотографії, але їх подивитися не можна, вони з'явилися - деякі в синіх квадратах з силуетом людини (не знаю, як пояснити, ну, як, наприклад, коли треба завантажити в профіль фотографію, там силует - "аватарка") з інформацією про фотографію, тобто, дата і номер, а деякі в сірих квадратах. Як з'ясувалося, флешки не було.

Питання таке: "Якщо щось повернулося і флешки не було, значить можна повернути якось ще всю інформацію, з пам'яті або ще якось? Підкажіть будь ласка, як відновити видалені файли на флешці! Дуже необхідно.

Відповідь. Все питання в тому, де знаходилися файли - у внутрішній пам'яті телефону або на sd карті. Що стосується віддалених фотографій, то ескізи до повноцінних зображень зберігаються в тій же папці, і могло статися так, що після видалення ескізи збереглися.

Для того, щоб відновити віддалений файл (або файли), вам потрібно чітко знати, де він зберігався. Якщо на карті пам'яті - скануємо папку, в якій розташовуються ескізи. Якщо у внутрішній пам'яті телефону - використовуємо Wondershare Dr.Fone або Undeleter.

 1. Витягла флешку з фотоапарата Canon EOS 650D, вставляла її в телефон Соні Еріксон. Після повернення картки в фотік, Canon пише: помилка карти, відформатувати. Я нічого не робила, фотки потрібні. Картку шкода, 64 гіга, дуже потрібно відновити з флешки видалені файли. Що робити?
 2. Вставила флешку в usb-порт комп'ютера. Спливає вікно, що треба відформатувати флешку, а мені потрібна інформація на ній. Як зробити, щоб інформація не загубилася? Тобто, як відновити дані на флешці, скачати їх і відновити роботу накопичувача?

Відповідь. Ігноруйте повідомлення про форматування і ні в якому разі не погоджуйтесь робити це. Запустіть будь-яку програму для відновлення (див. Тут, наприклад, Recuva або CardRecovery) і далі спробуйте відновити дані, використовуючи майстер відновлення. При цьому, мінімізуйте роботу в операційній системі, що не записуйте файли на usb flash накопичувач до закінчення процесу відновлення файлів на флешці.

Купила нову флешку, скопіювала файли з пам'яті пристрою на флешку. Все скопіювати, але потім коли зайшла в галерею все мои фотки стали сірими квадратиками, нічого не видно. Коли я фотографую на камеру, фото елементарно стає сірим. Допоможіть терміново відновити фото з флешки. Телефон Самсунг J7.

Відповідь. Для копіювання фотографій на ПК за допомогою usb-кабель, копіюйте файли безпосередньо на ПК. Можливо, при перенесенні файлів на флешку частина інформації не збереглася, і фотографії були пошкоджені.

Ще одна порада - спробуйте відформатувати флешку, вказавши файлову систему FAT. Якщо не допоможе - спробуйте скопіювати файли на інший носій (можливо, ваша флешка містить помилки).

Що стосується рекомендованої програми, відновлення фото з флешки є в програмі Unformat.

Витягла флешку з фотоапарата (було близько 3000 фотографій), вставила в телефон, щоб скинути фотографії . Коли повернула флеш-карту назад в фотоапарат, то зображень не виявилося. Чи зможу я зараз відновити вилучені фотографії на флешці?

Відповідь.

Можливо, фотоапарат не бачить карту пам'яті, тому перевірте, чи правильно ви її вставили.

Згадайте, можливо, ви перемістили (а не скопіювали) фотографії на жорсткий диск. Тому переконайтеся, що шуканих файлів немає на комп'ютері. Якщо ж фото все одно не знайдені, встановіть Recuva або Unformat, вставте карту пам'яті в ноутбук або комп'ютер (через картрідер), спробуйте знайти файли за допомогою майстра відновлення в одній із зазначених програм.

На карті пам'яті в телефоні (сд мікро флешці) є фото, але коли її вставляєш в телефон, то він її не бачить. Як відновити фото з мікро флешки?

Відповідь. Кращий спосіб відновити фото з флешки - встановити програми Unformat, Recuva та MiniTool Power Data Recovery (спробувати кожну з них). Для вас я записав покрокову інструкцію з відео (http://softdroid.net/kak-vosstanovit-foto-s-karty-pamyati), так що обов'язково подивіться, щоб не напартачив.

З флешки пропали всі папки. Знадоби мені скинути пару фото з флешки на комп'ютер. Вставила флешку в перехідник, відкріваю диск, комп'ютер зависає на пару секунд, все вілітає. Вітягла флешку, вставила назад, а у всех папок незрозумілі назви, ще й Не відкріваються. Переставила флешку назад в телефон - всех файлів Взагалі немає! Пропали и все, що робити тепер не знаю. Гаразд, якби показувало, що місце зайняте, але немає, все очистилося і флешка тепер порожня. Підкажіть, як бути, чи є шанс відновити дані з флешки?

Купила нову флешку в телефон ... .старую вставила в пк, вирізала з неї дані в папку на раб.стол, а потім з папки вирізала дані в нову флешку. але не перевірила, і вийняла флешку пам'яті на ПК, вставила її в телефон самсунг j6.оказалось, що з 16Гб інформації є 560 мб. мені шукати загублені файли на старій флешці або на пк?

Переставляв флешку пам'яті з одного пристрою на інший. Після цієї процедури пише, що флешка не підходить для пристрою, хоча все було нормально на початку: більшість файлів читалися. Але після того, як пройшов повний аналіз файлів на флешці, пристрій автоматично її відформатувати і видалило всю музику. Спробував скористатися програмами по відновленню файлів, але і вони бачать тільки одну аудіозапис з n-кількості. Чи можливо взагалі повернути вилучені файли? Або не намагатися відновити папку, а скачати всю музику заново?

Флешка 32 Гб при підключенні до ПК моргає, в диспетчері завдань визначає як знімний диск але перестали бути видимим всі файли, а у властивостях про флешці пише то що пам'яті нуль. У чому может буті справа?

Я витягнув флешку з телефону щоб завантажити медіа файли на комп'ютер, вставив його в комп флешка відкрилася, почав копіювати, приблизно через 10 сек перервалося копіювання тепер вся інфа зникла, чи є шанси на відновлення файлів з флешки?

флешка стояла в смартфоні. Вся потрібна інфа і фото і відео файли, а також файли pdf, були на ній. Днями в смартфоні вийшло повідомлення, що sd флешка пошкоджена. Спробували запустити її через ноутбук, ноутбук завис. Перепробувала вже всі ваші поради, програми для відновлення - нічого не виходить. Допоможіть будь ласка!

Моя флешка тріснула. Чи можна відновити дані, які були на ній? І ще - чи можна її відремонтувати без програм?

Що робити з такими файлами?
У чому моя помилка і як відновити файли з флешки?
Чи є якісь способи вирішення проблеми, будь-які програми?
Робити те, що просять?
Що мені робити, чи є шанси повернути дані?
Які шанси відновити файли з флешки при такому терміні давності?
Я щось зробила не так, намагаючись відновити вилучені файли з флешки?
Що це означає?
Підкажіть будь ласка, чи можна як-небудь відновити нормальну картинку?
Як відновити вилучені фото з флешки?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью