<
 • Главная
Статьи

Що Таке VPS Хостинг? Все Що Потрібно Знати Про Віртуальному Сервері

 1. Як працює VPS хостинг?
 2. Порівняння VPS з іншими типами хостингу
 3. Загальний хостинг
 4. Хмарний хостинг
 5. WordPress хостинг
 6. VPS: переваги і недоліки
 7. переваги
 8. Чи є якісь альтернативи для VPS? Що таке підтримувані VPS?
 9. Підводячи підсумок, що таке VPS хостинг?

VPS - це скорочення від V irtual P rivate S erver, віртуальний приватний сервер. VPS хостинг - один з найбільш популярних сервісів хостингу для вашого сайту. Він використовує технології віртуалізації для забезпечення вас виділеними (приватними) ресурсами на сервері з декількома користувачами.

VPS хостинг більш захищений і стабільний в порівнянні із загальним хостингом, де ви не отримуєте виділений простір сервера. Хоча це рішення менш масштабно і дешевше, ніж оренда окремого виділеного сервера.

VPS хостинг зазвичай вибирають власники сайтів, у яких середні показники трафіку, що перевищують обмеження загального хостингу, але поки ще не вимагають ресурсів окремого виділеного сервера.

VPS зазвичай надається в декількох тарифних планах. Наприклад, у компанії Hostinger є шість VPS тарифів для різних потреб бізнесу, що дозволяє вам розширюватися поступово, коли вам буде потрібно більше ресурсів.

Перевірте VPS плани Hostinger

Як працює VPS хостинг?

Сервер - це комп'ютер, на якому ви зберігаєте файли і бази даних вашого сайту. Коли ваші онлайн відвідувачі хочуть зайти на сайт, їх браузер відправляє запит на ваш сервер і він у відповідь відправляє необхідні файли через інтернет. VPS хостинг забезпечує вас віртуальним сервером, який емулює реальний сервер, хоча насправді комп'ютер розділений між кількома користувачами.

Використовуючи технології віртуалізації, ваш провайдер хостингу встановлює віртуальний рівень поверх операційної системи (ОС) вашого сервера. Цей рівень ділить сервер на частини і дозволяє кожному користувачеві встановлювати свою власну ОС і програми.

Тому віртуальний приватний сервер (VPS) одночасно і віртуальний і приватний, так як у вас є повне управління. Він відділяється від інших користувачів сервера на рівні ОС. До слова, технології VPS подібні створення розділів на вашому власному комп'ютері, коли ви хочете запустити більше однієї ОС (наприклад, Windows і Linux) без перезавантаження.

Запуск VPS дозволяє вам встановити ваш сайт всередині безпечного контейнера з гарантованими ресурсами (пам'ять, дисковий простір, ядра процесора і інші), якими ви не повинні ділитися з іншими. З VPS хостингом у вас є такий же root-доступ (доступ суперкористувача), як і в випадку з виділеним сервером, але вартість його значно менше.

почати Зараз

Порівняння VPS з іншими типами хостингу

Різні типи хостингу сайтів дозволяють вам виконувати різні рівні налаштування вашого сервера. Вони відрізняються в ціні, продуктивності (наприклад, часу завантаження сторінки сайту) і доступності сервісу (тобто часу безвідмовної роботи). Нижче ви зможете прочитати про те, як VPS хостинг відрізняється від інших хостинг рішень.

Загальний хостинг

Загальний хостинг - це рішення для власника сайтів з низьким трафіком. Це початкова точка для більшості сайтів малого бізнесу і блогерів. Із загальним хостингом ви поділяєте один фізичний сервер з великою кількістю клієнтів хостинг компанії. Ви не отримуєте виділені тільки для вас ресурси, так як ваш сайт запущений під однією операційною системою, як і для всіх інших.

З цієї причини пам'ять і обчислювальні потужності вашого сайту можуть значно залежати від інших користувачів послуги. Наприклад, якщо станеться випадковий стрибок трафіку на сайті, розташованому на тому ж сервері, що і час завантаження ваших сторінок може збільшитися. Ви не можете вибирати свою операційну систему та програмне забезпечення сервера, так як всі користувачі використовують однакову конфігурацію. Підсумовуючи, ваш хостинг провайдер обумовлює і піклується про кожному аспекті вашого середовища загального хостингу.

Ви можете провести аналогію загального хостингу з орендою апартаментів, де ви ділите кімнату з іншими мешканцями. VPS хостинг теж схожий на поділ орендованої площі, однак, у кожного є своя власна кімната, де він може облаштовувати простір під свої потреби. Наприклад, вибирати меблі, декорації і прикраси і так далі.

почати Зараз

Хмарний хостинг

З хмарним хостингом ви використовуєте не один сервер, а замість цього кластер, на якому запущено хмара. Кожен сервер в кластері зберігати оновлену копію вашого сайту. Коли один сервер занадто завантажений, кластер автоматично перенаправляє трафік на менш завантажений сервер. В результаті хмарний хостинг ніколи не страждає простоями, так як в кластері завжди є сервер, який може обслужити запити від ваших відвідувачів.

Хмарний хостинг і VPS хостинг це не одне і те ж. Замість цього багато хостинг-компаній пропонують VPS хостинг на хмарної платформі . Це також рішення, яке ми використовуємо в Hostinger, оскільки ми визначили, що поєднання VPS з хмарними технологіями призводить до найвищої можливої ​​продуктивності і надійності середовища віртуальних серверів.

почати Зараз

WordPress хостинг

WordPress хостинг - це спеціальна пропозиція для власників сайтів на WordPress. Він йде зі спеціальними настройками, що відносяться до WordPress, якими ви зможете скористатися тільки, якщо у вас сайт на WordPress, такими як: установка в один клік, заздалегідь встановлені плагіни або інтерфейс командного рядка WP. Сервери налаштовані на потреби WordPress. Провайдер хостингу пропонує хостинг для WordPress як різновид загального хостингу.

Хоча, звичайно ж, є можливість встановити сайт на WordPress на віртуальний сервер, у вас не буде доступу до спеціально настроєним для WordPress серверів. Однак, якщо ви все ж вибираєте VPS для свого WordPress-сайту ви можете встановити і налаштувати сервера на свій розсуд і своїх потреб.

почати Зараз

З виділеним хостингом ви орендуєте окремий сервер для вашого проекту. Якщо у вас сайт з високими показниками трафіку, виділений сервер може бути найкращим рішення для вас, так як для них характерні швидкість, гнучкість і повна зручні налаштування. Однак вартість цієї послуги досить висока і тому підходить не для всіх, особливо, якщо ваш бізнес поки малих або середніх розмірів.

У той час як VPS хостинг дозволяє вам вибрати і налаштувати вашу операційну систему і програми сервера, виділений сервер йде на крок вперед. Він не тільки дозволяє вам налаштувати програми, а й також зробити більш низькорівневі налаштування, пов'язані з апаратною частиною, так як внутрішню частину сервера налаштовуєте і обслуговуєте ви самі. Ви можете самостійно запустити виділений сервер у себе, наприклад, в вашому офісі, однак в такому випадку ви втрачаєте підтримку професіоналів хостинг команди.

VPS: переваги і недоліки

VPS хостинг може бути ідеальним рішенням для вас, якщо це саме те, що вам потрібно. Нижче ви можете прочитати про переваги і недоліки рішення запуску віртуального сервера.

переваги

 1. Він швидше і надійніше, ніж сервер загального хостингу.
 2. Ресурси сервера, такі як пам'ять або процесорні потужності гарантовані.
 3. Події і трафік інших користувачів сервера не вплинуть на ваш сайт.
 4. Ви отримуєте права доступу суперкористувача (root) до вашого сервера.
 5. У вас найкращий захист оскільки ваші файли і бази даних закриті від доступу інших користувачів.
 6. Це дуже добре масштабована послуга. У міру зростання вашого сайту ви зможете легко оновлювати ресурси вашого сервера (пам'ять, процесор, дисковий простір, трафік і ін.).

недоліки

 1. Дорожче, ніж загальний хостинг.
 2. Вимагає більше технічних знань для управління.
 3. Некоректно налаштований сервер може привести в уязвимостям в безпеці.

Коли доцільно використовувати VPS і як вирішити, що пора переходити?

VPS хостинг зазвичай розглядається, як наступний крок в міру розвитку, зростання вашого сайту і перевищення ним обмежень загального хостингу. якщо найбільш просунутий тариф загального хостингу більше вас не задовольняє для злагодженої роботи сайту, варто задуматися про оновлення до VPS плану. В цьому випадку VPS хостинг може забезпечити вам найкраще з двох світів: загального хостингу і хостингу виділеного сервера.

Однак є й інші варіанти, коли буде гарною ідеєю стартувати з VPS плану на самому початку. Наприклад, сайти електронної комерції, де вам потрібна гарантія безпеки платежів з швидкістю і стабільністю робочого середовища - віртуальний сервер зможе вам це надати. До слова, якщо ви зберігаєте якусь особливо цінну інформацію або обробляєте онлайн платежі, VPS може допомогти знизити ризик порушень безпеки і крадіжки особистих даних.

Якщо ви припускаєте сплески трафіку в окремі моменти роботи вашого сайту, наприклад, в разі планових заходів або продажу квитків з сайту, VPS хостинг також може бути корисною знахідкою. Ігрові сервери та інші високонавантажені сайти можуть також бути з більшою продуктивністю запущені на віртуальному сервері.

почати Зараз

Чи є якісь альтернативи для VPS? Що таке підтримувані VPS?

Однією з найбільших пасток для VPS хостингу є те, що вам самостійно потрібно їм управляти. Якщо ваш віртуальний сервер не налаштований і не підтримується належним чином, ви можете зіткнутися з загрозами безпеці та втрати продуктивності. Послуга VPS хостингу з підтримкою виникла на ринку, як можливе рішення цієї проблеми. Це можна розцінити, як розширена альтернатива VPS хостингу, який йде з повною технічною підтримкою.

Підтримувані VPS все ще нововведення на ринку, хоча все більше провайдерів хостингу пропонують цю послугу своїм клієнтам. Наприклад, Hostinger пропонує повністю керований хостинг з тарифними планами бізнес хостингу . Ми запускаємо ваш сервер згідно ваших потреб, стежимо за його роботою і піклуємося про резервне копіювання і кешуванні, забезпечуючи виділену підтримку 24/7 всіх наших користувачів з підтримуваним VPS.

почати Зараз

Підводячи підсумок, що таке VPS хостинг?

VPS хостинг дає вам доступ до гарантованих ресурсів і повний контроль без необхідності запуску вашого власного сервера. Це прекрасне рішення для сайтів із середнім і високим рівнем трафіку, що вимагають великих ресурсів і для сайтів електронної комерції. Для бізнесу, з передбачуваним швидким зростанням перевага буде ще і в хорошій розширюваності та масштабованості послуги. Якщо ви хочете надійний, орієнтований на бізнес хостинг за прийнятною ціною, неодмінно розгляньте варіант VPS хостингу для свого сайту.

Сподіваємося ця стаття допомогла вам зрозуміти, що таке VPS хостинг і як він працює. Якщо у вас залишилися додаткові питання, не соромтеся їх задавати в коментарях нижче!

Як працює VPS хостинг?
Що таке підтримувані VPS?
Підводячи підсумок, що таке VPS хостинг?
Коли доцільно використовувати VPS і як вирішити, що пора переходити?
Що таке підтримувані VPS?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью