<
 • Главная
Статьи

Проблема в CS: GO - Високий Ping. Знижуємо пінг в грі! «(Гайди / Статті по грі CS: GO)

Високий пінг в грі CS: GO це дуже погано, погано в першу чергу для гравця. Складно грати з високим пінгом, складно робити внесок в перемогу на мм, паблік і інших режимах, адже з високим пінгом складно бігати по карті, стріляти і тим більше точно потрапляти по противнику.

У цій статті ми розглянемо всі варіанти виправлення цієї проблеми. Перевіримо все на особистому досвіді і поділимося усіма етапами нашої виконаної роботи по зниженню пинга в грі CS: GO. Рекомендую дочитати статтю до кінця, тому що всі пункти впливають на ваш пінг в грі.

Пінг в грі - залежить від якості зв'язку, чим вище якість, тим нижче пінг, а чим нижче пінг, тим зручніше і легше грати, стріляти і потрапляти по противнику. У той час коли ви граєте в CS: GO, між сервером і вашим комп'ютером йде обмін трафіком (пакетами), його сумарна кількість (мб) залежить від того скільки разів на хвилину на сервер надсилаються запити.
Тобто чим далі ви знаходитесь від сервера, то більше ваш пінг.

Почнемо з передумови:
Якщо ваша швидкість нижче 3-5 мб / с, то навряд чи ви побачите в своєму показнику пінг не вище 20 або 30, тому що швидкість інтернету маленька, а сервера Valve знаходяться в Європі, тим самим при з'єднанні з сервером ваша швидкість буде падати.
Звичайно швидкість інтернету не сильно впливає на пінг, але якщо порівнювати 3Мб і 50Мб, то різниця в пінг буде на обличчя.

Тепер до причин і рішень високого пінгу:
1. Віруси, шкідливе ПЗ що є на вашому комп'ютері і нахабно користується вашим інтернет-трафіком.
Часто буває таке, що після походу по різних сайтах, на ваш комп'ютер може потрапити шкідливі програми яке ви навіть не помітите. Звичайно віруси бувають різними, але є багато тих, що навантажують ваш інтернет, тим самим підвищення пінгу в грі забезпечено.
- Рішення: Встановлюємо якісний антивірус. Перевіряємо свій комп'ютер на шкідливе ПЗ, виправляємо, чистимо, видаляємо. Нічого складного, але процедура може зайняти чимало часу.
2. Інші програми на вашому комп'ютері, який споживає інтернет.
Часто гравці заходячи в CS запускають Торрент, завантаження з браузера, залишають працювати не потрібні програми і дивуються що у них лагает і піднімається пінг.
- Рішення: Перед входом в гру, перевірте в диспетчері завдань (CTRL + ALT + DEL -> Процеси і тут завершуємо всі непотрібні грі процеси) на запуск непотрібних програм для гри. Перед запуском гри, у вас повинні працювати тільки програми від Microsoft, windows але не більше. Антивірус рекомендую теж відключати, адже під час гри ваш антивірус може почати качати оновлення. Якщо у вас включений Торрент, а там йде завантаження будь-якого фільму, гри, то ваш пінг в грі буде не таким, яким ви хочете його бачити.
Думаю думка зрозуміла.
Якщо у вас часто при включенні / перезавантаження комп'ютера автоматично запускається Skype, Torrent та інше, а ви не хочете щоб вони запускалися автоматично, то:
- Рішення: Відкриваємо пуск і в поле пошуку вводимо msconfig.

Якщо у вас часто при включенні / перезавантаження комп'ютера автоматично запускається Skype, Torrent та інше, а ви не хочете щоб вони запускалися автоматично, то:  - Рішення: Відкриваємо пуск і в поле пошуку вводимо msconfig

Відкриваємо цю конфігурацію системи і переходимо у вкладку "Автозавантаження". Тут ми знімаємо галочки з тих програм, які не хочемо бачити після включення / перезавантаження комп'ютера, застосовуємо і зберігаємо. Далі вас попросить перезавантажити комп'ютер, рекомендую перезавантажити і перевірити виконану роботу.

Далі вас попросить перезавантажити комп'ютер, рекомендую перезавантажити і перевірити виконану роботу

3. Проблеми на стороні ігрового сервера.
Віддалене фізичне розташування сервера може бути причиною великого пінгу і лагів. У такому випадку рішення проблеми немає, але раджу грати на перевірених вами серверах, а мм, паблік і інші режими гра підбере з найменшим пінгом для вас.
Проблеми на стороні сервера бувають рідко, але все ж бувають. На особистому досвіді - бували випадки в мм, де сервер падав і у гравців піднімався пінг до 300-400. Отже грати було неможливо. Пінг піднімався на 5-10 хвилин, потім знижувався і так регулярно.
- Рішення: Це проблема сервера Valve. Не раджу шукати проблему в своєму інтернеті або комп'ютері. Раджу підключитися на інший сервер, перезапустити Steam, перезавантажити комп'ютер. Якщо ваш пінг все так само високий, то прямуєте рішенням, які написані вище і нижче.
4. З'єднання локального кабелю або роутера.
Часто буває так, що з'єднання буває дуже поганим, тим самим пінг в грі дуже високий.
- Рішення: Перевіряємо з'єднання локального кабелю або роутера на міцність, перевіряємо з'єднання контактів.
Перевіряємо нашу мережеву карту в тому місці де включається штекер, можливо вона зламана. Підключіть провід на пряму, без роутера. Зателефонуйте своєму провайдеру і дізнаєтеся, чи є проблеми з їх боку.
5. Інтернет-провайдер.
Найпоширеніший випадок це ваш провайдер. Якщо ви вже все перепробували, але пінг все так-же більше ста, то напевно це вина провайдера. Можливо у вас економія трафіку, дурість звичайно але бувають і ті у кого інтернет лімітний.
- Рішення: В такому випадку три рекомендації. Перша - це зателефонувати в тех.підтримку провайдера і спробувати вирішити питання з ними. На особистому досвіді скажу що це допомагає. За все життя я два рази дзвонив провайдеру з питаннями про пінг і втрати пакетів. На щастя все два випадки були не марні і тех усіма силами допомагала розібратися з проблемою.
Друга рекомендація - це виділений IP-адреса, тобто постійний IP-адреса особисто для вас. вирішити це питання теж можна з провайдером.
Третя рекомендація - змінити провайдера, адже є провайдери у яких центри розташовані в Китаї, Європі, Америці. Так-же раджу переходити на кабель, якщо ви все ще на роутері і швидкість звичайно побільше 10 мб / с.

Тепер перейдемо до додаткового:
* Для початку зайдемо в Steam -> Бібліотека і знаходимо нашу Counter Strike Global Offensive. Кількома по ній правою кнопкою миші -> Властивості -> Локальні файли -> Перевірити цілісність кеша.

Ось і у мене є одна проблема. Можливо у вас буде одна, а то і більше проблем. (У мого знайомого було їх сім штук, після виправлення ping і loss знизилися в рази) Після перевірки всі файли будуть виправлені.

* Далі заходимо в гру CS: GO -> Переходимо в Настройки -> Параметри гри.

* Далі заходимо в гру CS: GO -> Переходимо в Настройки -> Параметри гри

Тут ми в перших рядках знаходимо рядок Максимально допустимий пінг. Якщо у вас коштує 300-400, то звичайно виправляємо це на більш низьке число.

Якщо у вас коштує 300-400, то звичайно виправляємо це на більш низьке число

Раджу поставити 100, це на мій погляд найоптимальніше число, якщо ж ставити 50, то сервера Valve будуть шукатися дуже довго, а то і взагалі вічно, особливо якщо ви в лобі з друзями.
І так, якщо ви граєте мм один, то краще поставте це значення на 50. З особистого досвіду скажу, що пинга більше 50-ти у вас не буде, та й сервера будуть шукатися швидко. Але це якщо ви граєте один!

* Зовсім недавно вийшло чергове оновлення, де була введена нова система Рейт.
Тепер ваш рейт буде розраховуватися автоматично виходячи від вашої швидкості інтернету. Для оптимальної настройки Рейта заходимо в гру -> Налаштування -> Параметри гри.

Знаходимо рядок Максимальна прийнятна пропускна здатність з'єднання і вибираємо нашу швидкість інтернету.

Моя швидкість 50 мб / с, значить я вибираю «Не обмежена '. Якщо у вас 10 мб / с, то ви теж вибираєте 'Чи не обмежена', якщо 3 мб / с, то вибираєте '3Мбіт / с' і так-далі. Дізнатися свою швидкість можна у провайдера, або ж на сайті speedtest.net
Це один з головних пунктів, поставтеся до нього серйозно, адже рейт в грі CS: GO - важлива штука.

! Порада !
Ні в якому разі не завантажуйте різні відео драйвера і не встановлюйте програми, нібито для зниження пінгу в грі. (Наприклад: M7's Matchmaking Server Picker, Game booster, Leatrix Latency Fix та інше) Все це маячня, який напханий троянами не приведе ні до чого хорошого, а лише навпаки зможуть вкрасти ваші логіни і паролі від пошти і стим аккаунта. так-же за запуск різного софта ви з легкістю можете отримати VAC бан назавжди.

Буває і таке, що граючи на званні Сільвер, ваш пінг 15-30, а граючи на званні Беркут, Суприм, Глобал пінг більше 50-80. Це пов'язано з тим, що в РФ Сільвер більше, ніж в інших країнах, саме тому всіх гравців закидає на сервер, де пінг буде мінімальний для всіх. А Беркутов, Супріма, глобальний більше в Европпе і Америці, тому якщо ви з Росії і граєте з європейцями або американцями, то швидше за все ваш пінг буде більше 50-80 .. Думаю суть вам зрозуміла і тут навіть не потрібно шукати проблеми в своєму провайдеру .

На цьому все. Весь особовий досвід я передав в цю статтю і думаю не дарма. Сподіваюся що ви прочитали кожен пункт і виправили проблеми. Так-таки сподіваюся що ваш пінг в грі тепер в межах норми, а норма для офіційних серверів Valve (мм, паблік та інше) це 30-70, в загалом не більше 100.
Спасибі що дочитали і я буду радий коментарям і адекватної критики нижче. Так-же якщо у кого є свої поради щодо зменшення пінгу, то так-же пишіть в коментарі нижче.
Всім геймерам вдалих і переможних гри!

Так само на сайті є й інші статті, присвячені на подібні теми:
Високий Loss? Виправляємо!
Високий Choke? Виправляємо!

(С) Максим 'Honsaw'

Високий Choke?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью