<
 • Главная
Статьи

10 секретів успішного просування сайту

 1. 1. Знати, навіщо вам це потрібно
 2. 2. Підбір CMS
 3. 3. Вибираємо хостинг
 4. 4. Розподіляємо навантаження
 5. 5. Формуємо контент сайту
 6. 6. Ідіть в ногу з часом
 7. 7. Розширюємо можливості
 8. 8. Стежити за ключовими словами
 9. 9. Веб-дизайн сайту
 10. 10. Складайте довгострокові плани
 11. Рекомендую почитати схожі записи:

Створення нового сайту, як і будь-якого іншого проекту з часом може принести неприємні моменти Створення нового сайту, як і будь-якого іншого проекту з часом може принести неприємні моменти. Але частина основних проблем як-завжди кроятся через нездійснених надій, менш оптимістичних термінів виконання і переліку складних вимог. Ось кілька тактик, які збільшать ваші шанси на виконання певних цілей свого проекту і подальшого його просування.

1. Знати, навіщо вам це потрібно

Перш ніж приступити до створення нового проекту, ви повинні конкретно підібрати найбільш підходящу для вас прибуткову тематику сайту , А також чітко розуміти, навіщо вам це потрібно. На жаль, багато блогів і сайтів створені без чіткого розуміння. Складіть короткий опис про те, навіщо вам цей проект потрібно створювати. Це найважливіша частина в створенні сайтів і блогів. Так ви можете проаналізувати майбутній розвиток проекту і виявити безліч проблем.

Якщо такі проблеми виявляться вам не під силу, то можливо, що даний проект навіть не слід і починати. Якщо ж у вас є кілька виходів з положення, то встановлюйте кілька цілей. Так у вас з'явиться можливість, що деякі з них все ж будуть досягнуті.

2. Підбір CMS

вибір CMS (движка сайту) є важливою задачею. Навіть якщо ви дуже добре знаєте якийсь движок, то це не завжди означає, що на ньому обов'язково потрібно вести свій проект. Як правило, спочатку кожна CMS заточена під певні проект і під певні потреби. Звичайно, зараз розробники надають нам великі варіанти модернізації своєї CMS. Наприклад, для WordPress , Який спочатку задуманий для блогів, пропонується комплекс рішень по перетворенню простого блогу в інтернет-магазин, сайт, соціальну мережу і так далі. Однак це не означає, що WordPress вам відразу підійде, якщо ви захочете створити інтернет-магазин.

Хоч з нього і можна створити інтернет-магазин, але цей движок повністю не адаптований під такі проекти і не зможе вам дати якийсь потрібний функціонал. А движки, які спеціально пристосовані під такі проекти, зможуть вам допомогти. Тому, як тільки ви визначилися з напрямком свого проекту, обов'язково шукайте спеціалізовані CMS для свого дітища. Інакше надалі у вас можуть виникнути серйозні проблеми, і доведеться шукати дорогих фахівців щодо їх вирішення.

3. Вибираємо хостинг

Від якості хостингу залежить майбутня доля вашого проекту. Якщо хостинг буде працювати неправильно, то ви завжди будете втрачати клієнтів, ваш сайт буде гальмувати, а також він не буде мати великого довіри серед пошукових машин. Вибирайте тільки якісний хостинг і в тому місці, на якому ваш проект орієнтований. Наприклад, якщо ваш сайт призначений для російськомовних користувачів, то вибираємо російський хостинг. Якщо для німців, то німецький. Таким чином, ви поліпшите доступ до вашого сайту і швидкість його роботи.

4. Розподіляємо навантаження

Ваш проект буде мати набагато більше шансів на успіх, якщо ви зберете свою окрему команду, яка буде завжди вам допомагати Ваш проект буде мати набагато більше шансів на успіх, якщо ви зберете свою окрему команду, яка буде завжди вам допомагати. Як це зробити буде залежати від вашого бюджету і навичок. Ви завжди повинні знати, що якісь прогалини навичок будуть покриватися вашою командою.

Ваша команда може складатися з близьких людей (дружина, діти), з фрілансерів, співробітників по роботі, консультантів, друзів і так далі. Тобто ви вже будете знати, куди звернутися за допомогою в разі виникнення проблеми. На деяких етапах можуть, і не знадобиться додаткові співробітники. Але запам'ятайте найголовніше, що управління проектом - це дуже велике і важке заняття. Виконуючи цю роль, зайвий раз не перевантажуйте себе додатковими завданнями, а довірте подібну справу іншим людям.

5. Формуємо контент сайту

Практично кожен сайт проекту закінчує своє просування з відсутністю нового контенту. Це відбувається тому, що більше уваги приділяється якимось технічним моментами. Створивши одну групу для наповнення контенту, а другу для технічних доробок дозволить вам самому більше уваги приділяти новому контенту для сайту.

Запам'ятайте, що якщо сайт має якісь серйозні технічні недоробки, то його ще зможе врятувати велику кількість гарного контенту. Однак сайт з поганим контентом вже ніщо не зможе врятувати. Тому найбільшу увагу приділяйте якості і кількості контенту на сайті. також намагайтеся економити час на написання статей для сайту. Так ви зможете оновлювати свій сайт набагато частіше.

6. Ідіть в ногу з часом

Буває так, що інформація на сайті згодом застаріває і стає неактуальною. Також буває так, що сайт надає послуги, які вже нікому не цікаві або застаріли з часом. Тому зробіть повну реконструкцію свого сайту, дайте йому нову перезавантаження, щоб він був цікавий користувачам.

Подивіться свої старі записи, які підносять стару і нікому не потрібну інформацію. Оновлення цю інформацію і зробіть її актуальною. Особливо це стосується SEO-сайтів або новинних порталів. Також стосується і технічного оновлення. Можна оновити дизайн, впровадити на сайт якісь нові фішки. Повірте, ваші користувачі будуть цьому тільки раді! Завжди прагніть стежити за тими способами, які зможуть поліпшити якість сайту .

7. Розширюємо можливості

Якщо на вашому сайті є одна велика послуга, то обов'язково до цієї послуги додайте додаткові маленькі функції або послуги. Наприклад, в Інфобізнес. Якщо ви ведете якийсь тренінг, то окремо краще уявити додаткові міні-тренінги або матеріали за схожою тематикою. Ви можете поширювати їх безкоштовно. У ці тренінги можна закласти вступну інформацію або якісь основи, які в подальшому допоможуть людям вбирати інформацію на основному платному тренінгу.

Також роблять багато сервісів. Наприклад, той же хостинг. Всі вони пропонують безліч тарифів і різні акції, які сприяють додатковому припливу відвідувачів. Таким чином, кожна людина зможе оптимально підібрати для себе. Загалом, надаєте своїм відвідувачам можливість вибору. Так відвідувач не буде зайвий раз переплачувати за непотрібні йому послуги і з більшою ймовірність, що він вибере щось оптимальне для себе. Більше вибору, більше можливостей - більше клієнтів!

8. Стежити за ключовими словами

Всі сайти просуваються по певним SEO-запитам. Складання семантичного ядра сайту - це одна справа. А написання контенту - це вже зовсім інше. Намагайтеся писати інформацію по тих запитах, які ви вказали в семантичному ядрі. Робіть завжди так, щоб хоча б одне ключове слово або запит з семантичного ядра обов'язково присутнє в запису.

Так вам буде легше просувати свій сайт. Вам легше буде знаходити нових клієнтів, а пошуковики вже конкретно будуть знати вашу спрямованість. Звичайно, можна розбавляти не тематичний записами, але сильно захоплюватися цим не варто. Загалом, тут потрібно більше приділяти SEO-оптимізації та розкруткою сайту , Інакше серйозної віддачі від свого сайту не чекайте.

Загалом, тут потрібно більше приділяти  SEO-оптимізації та розкруткою сайту  , Інакше серйозної віддачі від свого сайту не чекайте

9. Веб-дизайн сайту

Важливу особливість також впливає веб-дизайн сайту . Залежно від використовуваної CMS в мережі можна знайти чималу кількість платних і безкоштовних шаблонів. Рекомендую для свого сайту використовувати індивідуальний шаблон. Так ви не будете схожі на інших, і ваш сайт буде виділятися на загальному тлі. Однак тут все вимірюється бюджетом. Розробка індивідуального шаблону коштує не дешево. Тому якщо ви готові викласти хорошу суму на створення свого фірмового дизайну, то це буде ще одним плюсом для вас.

Якщо ваш бюджет цього не зможе дозволити, то для вас завжди знайдуться недорогі преміум теми. Теми дуже якісні і мають додатковим функціоналом. Як правило, таку тему можна підігнати під себе або зробити її унікальною. Якщо ж ви самі не зможете правильно налаштувати преміум шаблон, то за невеликі гроші ви можете доручити цю справу окремому фахівцеві. Таким чином, за невеликі гроші ви можете придбати хороший дизайн свого сайту.

10. Складайте довгострокові плани

Багато власників сайтів після запуску свого проекту починають розслаблятися Багато власників сайтів після запуску свого проекту починають розслаблятися. Таким чином, вони не намагаються будувати якісь подальші плани щодо його розвитку. Скажу вам, створити і налаштувати сайт - це одна справа, а подальше його просування, розвиток і обслуговування - це вже інше.

Час не стоїть на місці, і постійно відбуваються якісь зміни. Наприклад, пошукові системи весь час впроваджують нові алгоритми. Тому вам потрібно постійно стежити за способами SEO-просування і SEO-оптимізації свого сайту. Так у вас буде гарантія на наявність майбутніх клієнтів.

Також не варто відвертатися і від технічної оптимізації свого сайту. Чи не нагромаджуйте свій проект зайвими функціями. Простота проекту теж грає важливу роль і його нагромадження зайвим може відлякати або викликати негативні емоції у відвідувача. Тому і Користуйтесь тільки найнеобхідніші опції.

Отже, ви тепер знаєте про 10 найважливіших моментів просування свого сайту, блогу чи іншого проекту в інтернеті. Якщо ви будете весь час дотримуватися всі ці пункти, то у вас є шанс, що в подальшому ваш проект не загнеться і отримає майбутній розвиток.

На жаль, не завжди виходить все дотримуватися. Але це не означає, що на це не варто звертати увагу. Також я вам не рекомендую використовувати заборонені способи розкрутки свого сайту . Вони вам тільки нашкодять. Загалом, вивчайте і впроваджуйте!

Загалом, вивчайте і впроваджуйте

[Socialpost]

Рекомендую почитати схожі записи:

 • якщо ви вирішили серйозно зайнятися бізнесом в Інтернеті, то без відповідних мобільних додатків вам просто не обійтися. Вони можуть допомогти вам спростити роботу з клієнтами, з персоналом, зі своїм сайтом і ще багато чого.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью