<
 • Главная
Статьи

5 способів отримати біткойни безкоштовно

 1. Крани (Faucets)
 2. Майнінг
 3. Робота за біткойни
 4. Чайові (Tips)
 5. Стрижка купонів

Сьогодні багато хто думає про те, як отримати хоч трохи біткойнов
Сьогодні багато хто думає про те, як отримати хоч трохи біткойнов. Однак цей процес пов'язаний з певними труднощами. Звичайно, їх можна виміняти на звичайні гроші, але з спортивного цікавості: чи існують методи отримати біткойни безкоштовно? У цій статті ми розкриємо 5 таких способів.

Зображення: http://bit-post.com

Крани (Faucets)

Нюанси роботи різних біткойн-кранів різняться, але загальний принцип роботи у всіх один. Користувач крана отримує безкоштовну криптовалюта за виконання будь-якої нескладної операції - перегляду рекламного повідомлення, заповнення анкети і т. П. Винагорода в більшості випадків варіюється від 0.000001 до 0.00001 BTC за кожну дію. Іноді нарахування заробітку відбувається в satoshi або бітах, але частіше за все виплату робляться саме в BTC. На деяких кранах користувач додатково може виграти велику винагороду (до 1 BTC). Страхуючи себе від шахраїв, крани виплачують біткойни користувачам через певні проміжки часу. У більшості випадків цей інтервал становить від 15 хвилин до 1 години. Зі списком доступних біткойн-кранів можна ознайомитися тут .

Щоб почати працювати з даними сервісами, необхідно відключити всі блокування реклами в браузері. Одні крани відразу перераховують зароблені біткойни на ваш гаманець, на інших необхідно набрати певну мінімальну суму. Робота з кранами в будь-якому випадку принесе вам певний дохід (нехай і невеликий). До того ж саме ви можете виграти великий приз. Швидше за все, заробіток з кранів не зрівняється з доходом, який приносить ваша основна робота, але це хороший варіант для отримання додаткового доходу у вільний від роботи час.

Зображення: BitcoinMining.com

Майнінг

Звичайно, часи, коли на Майнінг можна було заробити пристойні гроші, вже пройшли. Однак хрест на цьому способі отримання біткойнов ставити ще рано. Якщо ви хочете зайнятися Майнінг, то хочемо вас попередити: шанси заробити гроші вище, якщо працювати в пулі з іншими Майнер. Зате тепер зовсім не обов'язково вкладати гроші в покупку дорогого устаткування і оплачувати величезні рахунки за електрику. Практично всі Майнінг-компанії вже перейшли на технології хмарного Майнінг. Ознайомитися зі списком пулів ви можете тут . Майнінг біткойнов - заняття досить складне, і сьогодні для більшості - це просто хобі. Складність Майнінг криптовалюта постійно збільшується, і це заняття вимагає все більших обчислювальних потужностей. Врахуйте, що це лише мінімум інформації про Майнінг, і якщо хочете отримати більш глибокі відомості про криптовалюта біткойн, то прочитайте цю статтю .

Врахуйте, що це лише мінімум інформації про Майнінг, і якщо хочете отримати більш глибокі відомості про криптовалюта біткойн, то прочитайте  цю статтю

Зображення: http://brentgalloway.me

Робота за біткойни

«Безкоштовним» цей спосіб можна назвати, звичайно, дуже умовно. Але роботи, яку оплачують біткойнов, стає все більше. Популярність криптовалюта постійно зростає, і багато роботодавців починають розглядати Bitcoin як спосіб виплати зарплат своїм співробітникам. Для отримання заробітку в біткойнов ви можете звернутися до цього сабреддіту на сайті Reddit. Тут можна виконати невелику роботу і отримати за це гроші. Наприклад, приватні компанії часто розміщують замовлення по створенню логотипів і т. Д., А виконану роботу оплачують в BTC. Тут можна знайти безліч завдань і іншого типу. Часто увагу користувачів привертають сервіси типу WorkForBitcoins , Однак потрібно враховувати, що в цій сфері людям часто пропонують поширювати спам або інші нечесні способи заробітку. Думаємо, переходити за підозрілими посиланнями і займатися подібними речами все ж не варто. Отримувати зарплату в криптовалюта можна і за основним місцем роботи. Поговоріть зі своїм роботодавцем, адже він може виплачувати заробітну плату співробітникам в біткойнов, використовуючи сервіс Bitpay .

Поговоріть зі своїм роботодавцем, адже він може виплачувати заробітну плату співробітникам в біткойнов, використовуючи сервіс  Bitpay

Зображення: newsbtc.com

Чайові (Tips)

Домогтися того, щоб людина заплатила вам чайові, досить важко. Але якщо люди готові вас за щось заохотити, то можуть передати вам чайові за допомогою сервісу ChangeTip . Припустимо, ви пишете цікаві і корисні статті, і комусь із відвідувачів дуже сподобається ваш матеріал в Twitter. Він захоче вас віддячити, і для цього йому потрібно буде просто згадати @changetip у відповіді на твіт, і вказати бажану суму. Сервіс сам спише гроші з його рахунку і зарахує на ваш. В середньому чайові складають не більше одного долара.

Стрижка купонів

У цього виду заробітку є свої переваги і недоліки. Даючи біткойни в борг, можна отримувати хороший прибуток. Але слід враховувати, що, віддавши гроші шахраєві, повернути їх ви вже не зможете. Робота в сфері позик будується тільки на довірі. Для безпечної роботи слід вибирати тільки надійні і зарекомендували себе P2P-платформи.
Ви можете порівняти відгуки про різних сайтах і самі вибрати для себе найбільш безпечний. Якщо сервіс викликає підозри, чи тільки недавно запустився, то все-таки варто пошукати інший сервіс, куди можна вкласти свої кревні біткойни. Як надійні і перевірених сайтів ми можемо порекомендувати BitLendingClub , Bitbond і BtcJam .

джерело: coinbuzz.com

підписуйтесь на нові відео нашого каналу!

Related

Звичайно, їх можна виміняти на звичайні гроші, але з спортивного цікавості: чи існують методи отримати біткойни безкоштовно?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью