<
 • Главная
Статьи

Як дивитися онлайн ТВ безкоштовно

 1. Офіційний прямий ефір телеканалів онлайн
 2. Безкоштовно дивимося тв онлайн
 3. Glaz.tv
 4. Pro-tv.net
 5. Tivix.net

В останні роки швидкість інтернету у більшості користувачів дозволяє легко дивитися тв онлайн, без встановлення будь-яких додаткових програм. У даній статті ми розглянемо безкоштовний перегляд тв онлайн через браузер, без установки додаткового ПЗ.

1-ий спосіб, найпростіший, але з обмеженим набором каналів.

Офіційний прямий ефір телеканалів онлайн

Багато великих і не тільки канали надають можливість перегляду свого телеканалу на офіційному сайті в хорошій якості онлайн. Якщо ви не зацікавлені в різноманітті телеканалів і дивіться всього 3-4 каналу для вас цей спосіб є оптимальним, оскільки дозволяє дивитися тв онлайн в максимальній якості і без реклами.

Отже, основні канали, які надають можливість перегляду онлайн в максимальній якості.

Можна скористатися програмою передач, вибрати якість аж до HD, можна включити субтитри. Також доступний перегляд в запису. Працює чітко і без затиків.

Також можна вибрати якість перегляду в залежності від вашого інтернет-з'єднання (низька, середня, висока)

 • РЕН-ТВ - подивитися РЕНТВ безкоштовно онлайн також можна на офіційному сайті. На головній сторінці, в правому верхньому куті. На сайті присутній архів передач Дивитися Рен-тв
 • НТВ - НТВ можна подивитися онлайн на офіційному сайті за посиланням «Дивитися НТВ онлайн» . Функціонал плеєра досить слабкий, зате безкоштовно)

Шкода, але не всі телеканали надають можливість перегляду онлайн. Але існують сайти, які допоможуть нам в перегляді тв онлайн.

Безкоштовно дивимося тв онлайн

Крім офіційних сайтів телеканалів на яких можна дивитися тв онлайн, існує безліч ресурсів, які дають можливість дивитися відразу багато каналів на одному сайті і безкоштовно. На жаль, більшість подібних проектів загрузли в рекламі і, часом, розповсюджують небажане ПО. Ми спробуємо виділити кращі сайти для перегляду тв онлайн.

Glaz.tv

tv

Один з найцікавіших сайтів для перегляду тв онлайн. Велика база тв каналів зі зручним каталогізатором. Також є можливість послухати радіо або скористатися веб-камерою на борту МКС, або подивитися як напиваються люди в барі Sloppy Joe's.

Користуватися сайтом дуже просто - тиснете на кнопку тв-онлайн, вибираєте потрібний канал і через деякий час (необхідне для буферизації) насолоджуєтеся переглядом. Також можна скористатися пошуком, вибрати канал на основі категорії, а після реєстрації можливе збереження списку улюблених каналів.

Чим так добре Glaz.tv?

 • Швидке перемикання між різними джерелами при перегляді каналу (якщо якесь джерело недоступний або працює з «гальмами»
 • Наявність програми для Windows. Обіцяється більш високу якість зображення і стабільність роботи.
 • Відсутність набридливої ​​і нав'язливої ​​реклами
 • На сайті представлені всі центральні російські телеканали і не тільки

Офіційний сайт Glaz.tv

Pro-tv.net

Ще один сайт, що надає можливість перегляду телеканалів онлайн. Відрізняється дуже великою кількістю каналів, розділених на категоріі.К жаль, працюють справно далеко не всі. Також присутній клієнт для Windows. Колекція web-камер.

Перегляд тв онлайн на сайті - Pro-tv.net

Tivix.net

Вкрай цікавий проект з величезною кількістю каналів. Немає зайвої реклами, більшість зазначених каналів доступні до перегляду. До кожного каналу є докладний опис і кілька джерел відтворення. Зручний каталог.

Подивитися тв-онлайн на http://tivix.net/

В інтернет існує безліч сервісів для перегляду тв онлайн, але перераховані сайти перевірені часом і не розповсюджують вірусів і небажаного ПЗ. Думаю, більшості користувачів буде досить добірки сайтів для перегляду тв, зазначених у цій статті. Сподіваюся, ви завдяки статті ви знайшли найзручніший для вас сайт для перегляду тв онлайн.

Tv?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью