<
 • Главная
Статьи

Як і навіщо самому провести безкоштовний сео аналіз сайту

Аудит сайту, тобто, його аналіз, - єдиний спосіб виявити помилки в сео оптимізації ресурсу до того, як наслідки візьмуть небажаний оборот. З цієї причини, проводити аналіз потрібно на регулярній основі, хоча б раз на місяць, користуючись онлайн seo сервісами або десктопними програмами.

З цієї причини, проводити аналіз потрібно на регулярній основі, хоча б раз на місяць, користуючись онлайн seo сервісами або десктопними програмами

Аналіз дає можливість не тільки більш грамотно просувати свій власний ресурс, а й знаходити можливі шляхи обходу конкурентів у видачі пошукових систем. Веб-майстри розкручених сайтів часто не мають часу детально вивчати свій сайт на предмет помилок, не можуть або не хочуть стежити за конкурентами, що дає перевагу мало розкрученим сайтам.

Наприклад, виявивши на сайті конкурента «биті» посилання, ви можете безкоштовно просунути свій сайт в видачі, запропонувавши свій матеріал в якості альтернативи.

Аналіз проводити потрібно повний. Це дає гарантію того, що ніякі нюанси seo просування не втрачено, і розвиток буде і далі йти в обраному напрямку. Такий аналіз може бути ручним, автоматизованим, платним або безкоштовним, головне, щоб у ньому були присутні всі необхідні компоненти: технічний аналіз, аналіз контенту, оцінка просування, юзабіліті, рівень використання інструментів інтернет маркетингу.

Такий аналіз може бути ручним, автоматизованим, платним або безкоштовним, головне, щоб у ньому були присутні всі необхідні компоненти: технічний аналіз, аналіз контенту, оцінка просування, юзабіліті, рівень використання інструментів інтернет маркетингу

Наявність автоматизованих сервісів значно полегшує роботу по seo аудиту . З їх допомогою можна перевірити технічні показники сайту, рівень оптимізації під ключові слова, рівень видимості у видачі, поліпшити семантичне ядро ​​і так далі.

Якщо аудит сайту ніколи не проводився, ретельна перевірка всіх показників вручну може зайняти тривалий час, від одного дня до тижня, але етап збору даних за рахунок використання автоматичного аналізатора займе всього кілька хвилин.

В мережі представлена ​​велика кількість сервісів, що пропонують послуги такого роду, як платно, так і безкоштовно. З безкоштовних, які користуються найбільшою популярністю, можна назвати http://webmasters.ru/tools/ або cy-pr.ru. З їх допомогою можна отримати дані:

З внутрішнього аудиту:

 • наявність Роботс-файлу і xml-карти сайту
 • валідність коду
 • кількість проіндексованих сторінок
 • кількість проіндексованих внутрішніх посилань і посилань «битих»
 • дані по відгуку з сервера
 • дані по налаштуванню дзеркал
 • наявності плагіату
 • вік домену, дані про історію сайту

За зовнішнього аудиту:

 • оптимізація під ключові слова головної сторінки сайту
 • наявність вхідних і вихідних зовнішніх посилань
 • каталоги пошукових систем
 • видимість в пошукових системах
 • ключові слова, по яких просувається ресурс

Для того щоб задіяти всі важливі пункти сео аналізу і не упустити нічого, є сенс задіяти невеликий сервіс від Сергія Кокшарова http://www.seochecklist.ru. З його допомогою ви зможете ретельніше опрацювати всі аспекти seo аудиту, користуючись безкоштовними сервісами, і в той же час зберегти системний підхід до питання. Крім того, в ньому розглянуті аспекти аналізу сайта не тільки з точки зору сео, а й з позицій інтернет маркетингу: призначені для користувача фактори, юзабіліті, робота в соціальних мережах і т.п.

Включення додаткових пунктів аналізу може серйозно вплинути на ситуацію з вхідним трафіком на сайті, так як просування буде йти не тільки по напрямку оптимізації під пошукові системи, але і з залученням користувачів з паралельних структур.

Дані аудиту в подальшому знадобляться вам не тільки для поліпшення сервісу в поточний момент, усунення помилок, але і для роботи над стратегією seo просування, реалізацією комплексних завдань по оптимізації, збільшення продажів і так далі. Таким чином, хороший системний підхід до задачі аналізу сайта - це необхідна умова в роботі, якщо ви не хочете потонути в морі непотрібних даних.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью