<
 • Главная
Статьи

Як написати картину маслом за комп'ютером

 1. Мені моторошно подобається це заняття, або, вірніше сказати, вправа, і я не раз проробляв його - пародії...
 2. 2. Налаштуйте інструментарій
 3. 3. Працюйте по-своєму
 4. 4. Використовуйте стиль
 5. 5. Забудьте все, що ви знали про світло
 6. 6. Забудьте все, що ви знали про нормальному малюнку
 7. 7. Використовуйте текстуру
 8. 8. Спробуйте писати маслом в реальності

Мені моторошно подобається це заняття, або, вірніше сказати, вправа, і я не раз проробляв його - пародії на класичні картини. Я багато дізнався, займаючись цим.

Я багато дізнався, займаючись цим

Мій звичайний стиль дуже «чистий», я намагаюся бути точним, малювати тільки однієї пензлем - круглої м'якою. Але, на цей раз все було інакше. Щоб мати можливість емулювати класичну олійний живопис , Я перешерстив все набори кистей в Photoshop, спробував знайти новий підхід до роботи.

«Емулювати класичну олійний живопис» - це звучить дурнувато, так. Існує так багато стилів, технік, мазків ... Однак я впевнений, ви розумієте, про що я. Магія виключена, але я готовий поділитися з вами своїми порадами.

1. Знайдіть хороший референс

У наш час легко знайти класичні картини маслом у великій якості, наприклад на Art Renewal Center . Приділіть час вивченню референсу. У кожного художника була своя техніка, і ви повинні з нею розібратися перш, ніж почати малювати.

Будьте уважні до квітів і тонів, не використовуйте інструменту «піпетка». Дивіться на картину і намагайтеся зрозуміти, де які присутні кольору, і чому: чому художник намалював тіні оливковими, чому додав червоної фарби на кінчик носа?

2. Налаштуйте інструментарій

Я працюю в Photoshop, але це не означає, що ви не намалюєте шедевра в будь-який інший програмі. Я не думаю, що варто витрачати час на створення власних кистей, просто спробуйте всі базові кисті з різними настройками.

Щоб картина маслом виглядала дійсно такий, я робив наголос на текстуровані кисті.

Щоб картина маслом виглядала дійсно такий, я робив наголос на текстуровані кисті

3. Працюйте по-своєму

Ви малюєте за допомогою комп'ютера, а це значить, що можна робити помилки, пробувати різні підходи, знову і знову. Відмінне перевагу!

Кілька років тому я намалював карикатурний автопортрет Вільяма Бугро. Процес був частково хаотичний. Після останнього штриха я додав текстуру.

Після останнього штриха я додав текстуру

Ви можете, як і я, працювати з чистою роботою, а потім додати текстуру, або відразу малювати специфічно за допомогою кистей зі зменшеним тиском. Можна створити купу коригувальних шарів і спробувати різні настройки. Експериментуйте!

4. Використовуйте стиль

Малювання - це гра. Намалювати портрет маслом мультяшного персонажа - абсолютно нормально.

5. Забудьте все, що ви знали про світло

Тільки світло неба та свічок! Уникайте яскравого сучасного освітлення.

6. Забудьте все, що ви знали про нормальному малюнку

Справжня слабкість сучасного цифрового художника. Вони всі схиблені на колірному і інших балансах, але немає, немає. Якщо ви наслідує класичного живопису, не використовуйте чисто чорного, не використовуйте чисто білого. Забудьте про ідеальний контрасті. Ваше завдання інша: робіть помилки, розбавляйте картину недосконалістю.

7. Використовуйте текстуру

Ви з легкістю знайдете текстуру полотна в Інтернет. Додайте його за допомогою шару з режимом «overlay» і збільште прозорість. До того ж, можете намалювати кілька подряпин або тріщин фарби.

8. Спробуйте писати маслом в реальності

Кращий з рад, що я міг вам дати.

Я тільки закінчив свою версію автопортрета Леона Бонна , І можу сказати, що ця картина принесла мені справжнє задоволення.

Дивіться на картину і намагайтеся зрозуміти, де які присутні кольору, і чому: чому художник намалював тіні оливковими, чому додав червоної фарби на кінчик носа?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью