<
 • Главная
Статьи

Як просувати високочастотні запити без витрат

Уважно читайте цю статтю, схеми і кейси по просування ВЧ (високочастотні) запитів з мінімальними витратами ви не знайдете навіть на платних курсах

Уважно читайте цю статтю, схеми і кейси по просування ВЧ (високочастотні) запитів з мінімальними витратами ви не знайдете навіть на платних курсах!

Всі ті, хто читають мою статтю, прекрасно знають, що просувати високочастотні запити дуже складно, а іноді просто неможливо, в наслідок просто величезну конкуренцію і передбачуваних великих витрат.

Насправді ж це не так, фахівці seo сфери давно вже розгадали дивні загадки алгоритмом пошукових систем, і практично кожен з них може скласти такий текст, який досить швидко опиниться в ТОПі!

Я пропоную вам схему просування ВЧ запитів фактично без затрат.

Передісторія:

Трохи більше року тому я займався просуванням одного ресурсу меблевої тематики. В роботі сеошника велику роль відіграє аналіз конкурентів, які дуже часто підказують, як і що можна просувати.

У «мої руки» потрапив один блог тієї тематики, але з відвідуваністю 25000 осіб на добу, а це, я вам скажу, величезна цифра для не популярного в мережі контенту, крім усього іншого цей блог налічував трохи менше 1000 сторінок в індексі.

Аналіз показав, що 80% трафіку блога приходить з пошукових систем, аналіз запитів же показав, що задоволене велика кількість ВЧ запитів і величезна кількість СЧ знаходиться в ТОПі.

Мої пропозиції, що цього ефекту домоглися за допомогою посилального просування, швидко розвіялися. Кількість посилань за все життя блогу на той момент налічувалося близько 150, причому всі посилання були природного характеру, загальним ТІЦ в 60 пунктів.

Аналіз посилань з соціальних мереж не показав нічого, автори блогу навіть кросспостінг не робили.

Кількість коментарів на блозі (отліков) було неймовірно мало: на 1000 статей близько 300 коментарів (перевірте свої на даний момент, ви побачите так як мінімум рази в два більше).

Але було в даному блозі одна особливість - це незвичайне і унікальне (на той момент для мене) формування тексту в статтях, яке і відкрило завісу таємниці.

Текст вибудовувався таким чином, що вдавав із себе кілька тематичних статей в одній, а ключові фрази використовувалися за ступенем зменшення. Але кожен ключевик використовувався усередині власного блоку.

Схематично можна уявити так:

Схематично можна уявити так:

В даному випадку:

 1. title - унікальний title з ВЧ запитом,
 2. <H1> - унікальний (відмінний від title) c ВЧ запитом,
 3. <H2> - унікальний СЧ запит, що доповнює ВЧ,
 4. <H3> - НЧ запити, що доповнюють СЧ (використовувалося близько 6 <h3> заголовків),
 5. опис до зображень - текст з ключових слів, що знаходиться в безпосередній близькості до картинки (також ключова фраза).

Таким чином кожен ключевик задовольняв пошукової запит в своєму умовному блоці. Тобто були релевантні ВЧ, СЧ і НЧ запити.

Деякі зауваження:

 • все <h> заголовки шикувалися за принципом title 40-70 символів,
 • ключові фрази були тематичними до ВЧ,
 • сама картинка і опис картинки знаходилися в одному шинглів: <p> <img src = ...> опис </ p>

Прикладом такої схеми може послужити моя стаття про релевантність , В якій крім ВЧ запиту використовується доповнює НЧ запит «як скласти релевантний текст», який в свою чергу так само задовольняє пошуковому запити.

У видачі це виглядає так:

У видачі це виглядає так:

Замість title у статті використовується <h2> заголовок. Дана схема дозволяє зробити релевантними 6-8 запитів в статті, кожен з яких буде приводити до вас користувачів.

Залишається лише відповісти на одне питання: як НЧ запити можуть допомогти просувати ВЧ запити?

Проста математика! Припустимо, що в нашій статті використовується:

 • 1 ВЧ запит - 30 осіб на добу,
 • 1 СЧ запит - 10 осіб на добу,
 • 6 НЧ запитів по 2 людини в добу.

Ні для кого не секрет, що просування НЧ запитів в ряді тематик просте завдання. Фактично для отримання топові позицій і робити нічого не потрібно, пишіть статті та отримуйте трафік.

Нагадую, блог меблевої тематики - не найпопулярніша тема, як наслідок нізкоконкурентним НЧ запити призводять на сайт користувачів без просування.

Множимо 6 на 2, отримуємо 12, поведінкові фактори і відвідуваність вище ніж у СЧ запиту конкурентів, як наслідок зростання СЧ запиту на уже згадуваному блозі.

Топові позиції СЧ запиту + НЧ запити дають 22 користувача на добу, трохи нижче, ніж ВЧ запит конкурентів.

Дану брак цифр доповнював пошук за картинками, який (в меблевій тематики досить популярний) приводив 2-4 користувачів в день.

Посилювалася дана схема внутрішніми посилальними факторами. Хоч на блог і не вели зовнішні посилання зі сторонніх ресурсів, але вибудовувалася грамотна перелінковка. На кожну статтю налічувалося близько 30-50 анкорний посилань. Все анкор містили в собі прямі і непрямі ключові фрази: велика частина ВЧ, менша СЧ і не велика НЧ запитів.

Так за допомогою декількох НЧ запитів піднімалися СЧ, які в свою чергу просували ВЧ запити всередині однієї статті. І ніяких вкладень дозволю вам помітити.

Але так як дана схема просування ВЧ запитів була відома мені давно, я вирішив ускладнити завдання, виключивши з експериментальної сторінки все вказівки для пошукових систем. Дана сторінка виключена із загальної структури блогу і не має внутрішніх посилань, title, description і ніяких заголовків. Але просувається по трьом ключовим фразам.

Для чистоти експерименту не можу дати вам посилання, але підкажу, як знайти цю сторінку. В сайдбарі блога в пошуку наберіть слово «сеошник», і ви знайдете її.

Експеримент вже реалізований на 80%, і незабаром я опублікую висновки про те, як просувати контент, порушуючи основні правила пошукових систем. А можливо, хтось із читачів уже здогадався про мої засоби просування даної сторінки?

Залишається лише відповісти на одне питання: як НЧ запити можуть допомогти просувати ВЧ запити?
А можливо, хтось із читачів уже здогадався про мої засоби просування даної сторінки?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью