<
 • Главная
Статьи

Як робити швидкий аналіз сторінки сайту? Детальна інструкція!

 1. Для чого потрібен аналіз сторінки сайту?
 2. Що входить в аналіз сторінки?
 3. Робимо аналіз сторінки конкурента!

Привіт, шановні читачі і гості блогу Привіт, шановні читачі і гості блогу! Сьогодні я хочу розповісти вам, як я виконую аналіз сторінки сайту. Скажу чесно, я не професіонал в цьому, але цілком задоволений результатами аналізу, які я отримую!

Отже, про те, як робити аналіз сторінки, для чого це треба, а так само проведу онлайн аналіз сторінки разом з вами, прямо в статті! Читайте статтю, щоб дізнатися про це!

Для чого потрібен аналіз сторінки сайту?

Я використовую аналіз сторінки для багатьох цілей. В основному, коли аналізую сторінки конкурентів, щоб зайняти їх позиції або аналізую власні сторінки, для того, щоб усунути мінуси і підкоригувати її.

Аналіз сторінки дає інформацію, а хто володіє інформацією - той володіє світом! Але світ нам не потрібен, а лише відвідуваність, тому читаємо статтю далі! Аналіз сторінки дає інформацію, а хто володіє інформацією - той володіє світом

Ps Ви можете взяти участь в Акції «Пінокіо» і отримати безкоштовний аналіз сайту ! Всі деталі на сторінці з акцією. Так само, на моєму блозі ви можете дізнатися про аналіз сайту цілком .

Що входить в аналіз сторінки?

Кажу відразу, що аналіз сторінки я роблю безкоштовний, тому він може бути не повними, але мені отриманої інформації цілком вистачає, сподіваюся і вам вистачить! Перше, що я роблю це перевіряю нудоту тексту. Детальніше про це читайте в статті - щільність ключових слів .

Далі, я перевіряю кількість посилань, які посилаються на сторінку сайту. Більше якісних посилань - вище позиція, тому мені треба знати, скільки посилань посилаються на сторінки конкурента.

Перевірка Pr сайту ( Що таке PR? ) І вік сайту - це ті чинники, які не є основними, але впливають на результати!

Продовжую аналіз сторінки в html коді сайту. Ctrl + U і нам відкривається код сторінки. Я перевіряю, які слова знаходяться в keywords, description і tittle. Хоча, на багато зручніше перевіряти це використовуючи плагін SeoQuake , Про який я писав раніше. Просто натискаємо "Density" і нам видають потрібну інформацію. У коді сторінки ми все ж можемо дещо підглянути, а саме теги H1.2.3.4.5.6. Про ці теги я вже писав в цій статті - правильна оптимізація статей . Після натискання Ctrl + U ви побачите приблизно наступне:

Після натискання Ctrl + U ви побачите приблизно наступне:

Наступне, що ми можемо зробити - перевірити зовнішні посилання. Робиться це просто, за допомогою плагіна SeoQuake. Кількома на значок з синьою стрілочкою і нам дають статистику зовнішніх посилань, про це трохи пізніше в цій статті.

Кількома на значок з синьою стрілочкою і нам дають статистику зовнішніх посилань, про це трохи пізніше в цій статті

Так само варто перевірити, оптимізовані чи зображення на сторінці. Просто наведіть на зображення і подивіться, висвічуються чи ключові слова при цьому? Детальніше в статті - оптимізація зображень .

Детальніше в статті -  оптимізація зображень

При бажанні, можна перевірити траст сайту, зробити це можна тут . Траст вимірюється від 1 до 10 балів і означає довіру яндекса до сайту.

Траст вимірюється від 1 до 10 балів і означає довіру яндекса до сайту

Робимо аналіз сторінки конкурента!

Для того, щоб ви не сиділи годинами перед монітором, намагаючись зрозуміти, як і що треба робити, я зроблю аналіз однієї своєї сторінки прямо в цій статті!

Наш піддослідний кролик - стаття зароби з GoGetLinks! Ключове слово - Gogetlinks.

Переходимо на сторінку зі статтею і починаємо робити аналіз сторінки! Для початку, використовуємо можливість плагіна SeoQuake і перевіряємо нудоту тексту, натискаємо "Density" і нам відкривається статистика!

Перше, на що звертаємо увагу - ключові слова в Title, Keywords і Description.

Перше, на що звертаємо увагу - ключові слова в Title, Keywords і Description

Слово Gogetlinks знаходиться всюди по одному разу, добре. Гортаємо сторінку нижче і бачимо статистику щільності ключових слів:

Гортаємо сторінку нижче і бачимо статистику щільності ключових слів:

Слово Gogetlinks зустрічається на сторінці 39 разів, його щільність становить 1.65% від загального тексту сторінки. Кажу відразу, цей текст я майже не оптимізував під пошукові системи, оскільки для цього запиту необхідно грошове вкладення, яке я поки не використовую.

Далі, дивлюся скільки посилань йде на цю сторінку Далі, дивлюся скільки посилань йде на цю сторінку. Кількома на кнопочку з буквою "L" і бачимо число 5. Кількома на цей значок і дивимося, які сайти посилаються на цю сторінку. Переходимо по посиланнях і дивимося на сайти, які посилаються на сторінку.

Зазвичай це все, що я роблю, коли виконую аналіз сторінки конкурента, цієї інформації мені достатньо, щоб почати просування по запиту. Додатково ви можете подивитися, оптимізовані чи зображення і чи варті теги h1, h2, h3, h4, h5 і h6 в статті. Кращий варіант, якщо h1 - назва статті, h2 і h3 - глави статті.

<Div class = "story_title">

<Div class = "title_bg">

<Div class = "title_top">

<Div class = "title_bottom">

<h1>

<a rel="bookmark" href="http://www.kolobochek.ru/monetizaciya-bloga-s-gogetlinks.html"> Монетизація блога з GoGetLinks! </a>

</ h1>

<Div class = "story_category">

Як ви бачите, назва моєї статті стоїть в h1, що є найкращим варіантом.

Я вважаю, що в аналіз сторінки повинен входити і аналіз Емм ... як би це сказати ... того, на скільки активні люди на сторінці сайту. Якщо користувач більше часу проводить на сторінці - більше поваги від пошукових систем, а значить і більш високі позиції!

Це здається все, що я хотів вам розповісти! Перепрошую, якщо щось упустив, як я говорив, я не професіонал, але дещо розумію! Якщо вам подобатися як я пишу, підпишіться на RSS і постійно отримуйте цікаву інформацію! Успіху і успіхів вам у просуванні! До нової зустрічі!

Коржики на сьогодні:

Класна пісня, яку мені прислала моя подруга з Німеччини. Пісня на англійській, просто включите і слухайте Класна пісня, яку мені прислала моя подруга з Німеччини


Вам сподобалось?
&gt;>> Чому треба підписатися на оновлення?
Буду вдячний за ретвіт і клацання по кнопках.Дякуємо :)

Для чого потрібен аналіз сторінки сайту?
Що входить в аналіз сторінки?
Для чого потрібен аналіз сторінки сайту?
Що входить в аналіз сторінки?
Що таке PR?
Просто наведіть на зображення і подивіться, висвічуються чи ключові слова при цьому?
Gt;>> Чому треба підписатися на оновлення?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью