<
 • Главная
Статьи

Як робити швидкий аналіз сторінки сайту? Детальна інструкція!

 1. Для чого потрібен аналіз сторінки сайту?
 2. Що входить в аналіз сторінки?
 3. Робимо аналіз сторінки конкурента!

Привіт, шановні читачі і гості блогу Привіт, шановні читачі і гості блогу! Сьогодні я хочу розповісти вам, як я виконую аналіз сторінки сайту. Скажу чесно, я не професіонал в цьому, але цілком задоволений результатами аналізу, які я отримую!

Отже, про те, як робити аналіз сторінки, для чого це треба, а так само проведу онлайн аналіз сторінки разом з вами, прямо в статті! Читайте статтю, щоб дізнатися про це!

Для чого потрібен аналіз сторінки сайту?

Я використовую аналіз сторінки для багатьох цілей. В основному, коли аналізую сторінки конкурентів, щоб зайняти їх позиції або аналізую власні сторінки, для того, щоб усунути мінуси і підкоригувати її.

Аналіз сторінки дає інформацію, а хто володіє інформацією - той володіє світом! Але світ нам не потрібен, а лише відвідуваність, тому читаємо статтю далі! Аналіз сторінки дає інформацію, а хто володіє інформацією - той володіє світом

Ps Ви можете взяти участь в Акції «Пінокіо» і отримати безкоштовний аналіз сайту ! Всі деталі на сторінці з акцією. Так само, на моєму блозі ви можете дізнатися про аналіз сайту цілком .

Що входить в аналіз сторінки?

Кажу відразу, що аналіз сторінки я роблю безкоштовний, тому він може бути не повними, але мені отриманої інформації цілком вистачає, сподіваюся і вам вистачить! Перше, що я роблю це перевіряю нудоту тексту. Детальніше про це читайте в статті - щільність ключових слів .

Далі, я перевіряю кількість посилань, які посилаються на сторінку сайту. Більше якісних посилань - вище позиція, тому мені треба знати, скільки посилань посилаються на сторінки конкурента.

Перевірка Pr сайту ( Що таке PR? ) І вік сайту - це ті чинники, які не є основними, але впливають на результати!

Продовжую аналіз сторінки в html коді сайту. Ctrl + U і нам відкривається код сторінки. Я перевіряю, які слова знаходяться в keywords, description і tittle. Хоча, на багато зручніше перевіряти це використовуючи плагін SeoQuake , Про який я писав раніше. Просто натискаємо "Density" і нам видають потрібну інформацію. У коді сторінки ми все ж можемо дещо підглянути, а саме теги H1.2.3.4.5.6. Про ці теги я вже писав в цій статті - правильна оптимізація статей . Після натискання Ctrl + U ви побачите приблизно наступне:

Після натискання Ctrl + U ви побачите приблизно наступне:

Наступне, що ми можемо зробити - перевірити зовнішні посилання. Робиться це просто, за допомогою плагіна SeoQuake. Кількома на значок з синьою стрілочкою і нам дають статистику зовнішніх посилань, про це трохи пізніше в цій статті.

Кількома на значок з синьою стрілочкою і нам дають статистику зовнішніх посилань, про це трохи пізніше в цій статті

Так само варто перевірити, оптимізовані чи зображення на сторінці. Просто наведіть на зображення і подивіться, висвічуються чи ключові слова при цьому? Детальніше в статті - оптимізація зображень .

Детальніше в статті -  оптимізація зображень

При бажанні, можна перевірити траст сайту, зробити це можна тут . Траст вимірюється від 1 до 10 балів і означає довіру яндекса до сайту.

Траст вимірюється від 1 до 10 балів і означає довіру яндекса до сайту

Робимо аналіз сторінки конкурента!

Для того, щоб ви не сиділи годинами перед монітором, намагаючись зрозуміти, як і що треба робити, я зроблю аналіз однієї своєї сторінки прямо в цій статті!

Наш піддослідний кролик - стаття зароби з GoGetLinks! Ключове слово - Gogetlinks.

Переходимо на сторінку зі статтею і починаємо робити аналіз сторінки! Для початку, використовуємо можливість плагіна SeoQuake і перевіряємо нудоту тексту, натискаємо "Density" і нам відкривається статистика!

Перше, на що звертаємо увагу - ключові слова в Title, Keywords і Description.

Перше, на що звертаємо увагу - ключові слова в Title, Keywords і Description

Слово Gogetlinks знаходиться всюди по одному разу, добре. Гортаємо сторінку нижче і бачимо статистику щільності ключових слів:

Гортаємо сторінку нижче і бачимо статистику щільності ключових слів:

Слово Gogetlinks зустрічається на сторінці 39 разів, його щільність становить 1.65% від загального тексту сторінки. Кажу відразу, цей текст я майже не оптимізував під пошукові системи, оскільки для цього запиту необхідно грошове вкладення, яке я поки не використовую.

Далі, дивлюся скільки посилань йде на цю сторінку Далі, дивлюся скільки посилань йде на цю сторінку. Кількома на кнопочку з буквою "L" і бачимо число 5. Кількома на цей значок і дивимося, які сайти посилаються на цю сторінку. Переходимо по посиланнях і дивимося на сайти, які посилаються на сторінку.

Зазвичай це все, що я роблю, коли виконую аналіз сторінки конкурента, цієї інформації мені достатньо, щоб почати просування по запиту. Додатково ви можете подивитися, оптимізовані чи зображення і чи варті теги h1, h2, h3, h4, h5 і h6 в статті. Кращий варіант, якщо h1 - назва статті, h2 і h3 - глави статті.

<Div class = "story_title">

<Div class = "title_bg">

<Div class = "title_top">

<Div class = "title_bottom">

<h1>

<a rel="bookmark" href="http://www.kolobochek.ru/monetizaciya-bloga-s-gogetlinks.html"> Монетизація блога з GoGetLinks! </a>

</ h1>

<Div class = "story_category">

Як ви бачите, назва моєї статті стоїть в h1, що є найкращим варіантом.

Я вважаю, що в аналіз сторінки повинен входити і аналіз Емм ... як би це сказати ... того, на скільки активні люди на сторінці сайту. Якщо користувач більше часу проводить на сторінці - більше поваги від пошукових систем, а значить і більш високі позиції!

Це здається все, що я хотів вам розповісти! Перепрошую, якщо щось упустив, як я говорив, я не професіонал, але дещо розумію! Якщо вам подобатися як я пишу, підпишіться на RSS і постійно отримуйте цікаву інформацію! Успіху і успіхів вам у просуванні! До нової зустрічі!

Коржики на сьогодні:

Класна пісня, яку мені прислала моя подруга з Німеччини. Пісня на англійській, просто включите і слухайте Класна пісня, яку мені прислала моя подруга з Німеччини


Вам сподобалось?
&gt;>> Чому треба підписатися на оновлення?
Буду вдячний за ретвіт і клацання по кнопках.Дякуємо :)

Для чого потрібен аналіз сторінки сайту?
Що входить в аналіз сторінки?
Для чого потрібен аналіз сторінки сайту?
Що входить в аналіз сторінки?
Що таке PR?
Просто наведіть на зображення і подивіться, висвічуються чи ключові слова при цьому?
Gt;>> Чому треба підписатися на оновлення?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью