<
 • Главная
Статьи

Як скласти список ключових запитів для просування сайту

Правильно сформований список пошукових запитів один з найважливіших моментів для просування сайту
Правильно сформований список пошукових запитів один з найважливіших моментів для просування сайту. Помилки на цьому етапі приведуть до того, що потенційні замовники або відвідувачі сайту просто не знайдуть його звернувшись до пошукача. Кожен ресурс просувається по певним словами, які в загальній масі складають список запитів, або інакше - семантичне ядро ​​сайту. Всі слова, які користувач може ввести в поле пошукача по даній темі, повинні входити в цей список.

Взагалі, підбір ключових запитів це найперший етап просування сайту і до виконання цього етапу потрібно ставитися максимально відповідально. Взагалі seo і пошукове просування це кропітка праця. Такого не буває, щоб віддати певну суму грошей на посилання, і отримати топ по конкретному запиту. Щоб потрапити в Топ потрібно виконати цілий ряд кроків, і до кожного кроку потрібно підходити з максимальною відповідальністю і ретельністю.

Складання семантичного ядра - відповідальний базовий етап, що передує внутрішньої оптимізації сайту. Він складається з декількох кроків які не уявляють нічого складного так як в процесі беруть участь допоміжні сервіси.

Для початку потрібна оцінка популярності запитуваних слів. Кожна велика пошукова система має свою статистику за кількістю найбільш частих запитів користувачів. Для перегляду затребуваності всіх цікавлять слів або для вибору найбільш підходящих, варто заглянути на такі сервіси: Яндекс - wordstat.yandex.ru, Google - adwords.google.com та інші. Ці сервіси покажуть загальна кількість осіб вводили ту чи іншу слово в рядок пошуку. У реальності це і є потенційні відвідувачі сайту, майбутні покупці і замовники. Крім цих даних, сервіси надають дані по регіонах і дані характеризують «сезонні» запити: по пори року, місяцях, свят.

якщо при формуванні списку ключових слів виникають сумніви або самих слів мало - допоможуть пошукові підказки. Багато користувачів з полюванням використовують підказки, так як вони відмінно відображають всі можливі комбінації слів. Для тих, хто професійно займається просуванням сайтів, пошукові підказки дуже корисний інструмент, що дозволяє оцінити інтерес до різних тем або вибрати нові слова для семантичного ядра.

За підбором ключових запитів є непогане відео, рекомендую його переглянути.

При просуванні сайту прийнято ділити всі запити на високочастотні (ВЧ), середньочастотні (СЧ) і низькочастотні (НЧ). З приводу просування НЧ запитів - рекомендую цю статтю . Чіткої градації, який запит вважати високочастотним або низькочастотних немає, так як існує поняття конкурентності. Зрозуміти який запит відносити в ту чи іншу групу можна на таких прикладах: «новини», «будівництво», «вікна» - високочастотні, «оформлення документації», «путівки для дітей», «проекти будинків» - середньо частотні, а «японські парасольки »,« вибір квартири »,« візи »- низькочастотні.
Для того щоб краще розібратися в темі оцінки конкурентності ключових запитів, рекомендую переглянути наступне відео.

Конкурентність залежить від попиту з цікавого запитом, кількістю та якістю ресурсів в пошуковій видачі і безпосередньо пов'язана з комерційною складовою. Для порівняння: «тури до Туреччини» - комерційний запит з великим попитом, а «осінній настрій» - некомерційний запит, але величина попиту у них приблизно однакова.

У більшості випадків, для просування сайту використовується сукупність всіх типів запитів причому в прорахованих СЕО-спеціалістом пропорціях. Пропорції в свою чергу залежать від мети, яка ставиться при просуванні даного сайту: збільшення кількості відвідувачів або покупок, підвищення запам'ятовування ресурсу і так далі.

Вибравши ключові фрази за всіма видами запитів з урахуванням їх конкурентності та прорахувавши пропорції для всіх груп запитів, можна приступити до складання семантичного ядра . Адекватно складений список частих для даної тематики і мети запитів - це запорука успішного просування і розкрутки сайту, так як навіть невелика слово або фраза мають ключове значення для результатів пошукової видачі, а значить і для комерційного успіху проекту.

Відносно складання семантичного ядра, раді переглянути наступний відео урок.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью