<
 • Главная
Статьи

Як зробити SEO копірайтинг самому: покроковий інструктаж

 1. У чому переваги самостійного створення контент
 2. Що потрібно, щоб зробити SEO копірайтинг самому
 3. Де писати статтю
 4. Ключове слово
 5. Де використовувати ключове слово обов'язково
 6. структура статті

Ті, у кого достатньо часу, можуть дозволити собі писати статті на свій сайт самостійно, і не наймати для цього копірайтера. Але для того, щоб контент приносив користь для просування, створювати його потрібно правильно.

У цій статті ми розповімо про те, як зробити SEO копірайтинг самому. Ви дізнаєтеся, як самостійно створювати такі статті, які зможуть просунути ваш сайт на хороші місця пошукової видачі.

У чому переваги самостійного створення контент

Для наповнення сайту можна використовувати два методи: найняти копірайтера або бути копірайтером самому. У цій статті мова піде про другий варіант, розглянемо його гідності:

 • Не потрібно витрачати гроші на копірайтера.
 • Не потрібно витрачати час на виправлення його помилок, а помилки будуть навіть у професіонала.
 • Не потрібно допілівать роботу, щоб вона була саме такою, як вам потрібно.
 • При самостійному написанні текстів з'являється досвід і розуміння роботи пошукових систем і принципу просування сайтів.
 • І взагалі, писати статті - це саморозвиток. Навіть якщо ви в цілому користуєтеся послугами копірайтера, іноді потрібно писати і самому.

Що потрібно, щоб зробити SEO копірайтинг самому

Для початку потрібно подбати про те, щоб з'явилося все, що потрібно для написання якісної статті, яка просуне сайт.

 • Подбайте про тишу і комфортній обстановці. Виберіть такий час, коли в будинку ніхто не шумить. Знайдіть місце, де вам буде зручно сидіти. Зробіть все, що можна для створення робочої, легкої і приємної атмосфери.
 • Придумайте тематику, обміркуйте, що ви можете корисного сказати про неї. Вирішіть, яке завдання вона буде вирішувати. Про те, як вибрати тематику статті, прочитайте тут .
 • Створіть план тексту, тобто вирішите з яких розділів вона буде складатися, і що в кожному розділі буде описуватися.

Де писати статтю

Варіант писати статтю на папері, який часто приходить деяким новачкам в голову - це взагалі не варіант. Тому навіть не розглядайте його.

Статтю потрібно писати в будь-якому текстовому редакторі. Для тих, хто звик класиці можна порекомендувати звичайний Word. До його переваг можна віднесли наступне:

 • Звичний для більшості інтерфейс.
 • Є перевірка орфографії та інші корисні функції.

Але при форматуванні тексту в Word у нього з'являються теги, які не потрібні в WordPress і можуть навіть зашкодити. Тому форматування з Word краще не переносити, а вставити в редактор WordPress чистий текст (наприклад, скопіювавши його попередньо в програму "Блокнот" і звідти вже в WordPress) і там заново відформатувати.

І другий варіант - це писати прямо в редакторі WordPress. Можна відразу створювати правильної валідності форматування тексту і не переносити потім текст з одного місця на інше. У WordPress можна зберігати текст в чернетки і не публікувати його відразу, а також є автозбереження. Але деяким цей варіант здасться не звичним.

Ключове слово

Виберіть, під яке ключове слово буде написана стаття. Воно повинно бути низькочастотних (найменш конкурентним) для нового сайту і среднечастотним (більш конкурентним) для просунутого сайту. Ключове слово повинно, звичайно ж, точно відповідати тематики статті, яку ви зібралися писати.

Вибрати ключові слова можна за допомогою різноманітних сервісів, але найпростішим і безкоштовним є Яндекс WordStat .

При написанні тексту не потрібно сильно заморочуватися про те, де і як використовувати ключове слово. Воно з'явиться там, де потрібно за правилами мови, якщо ви почнете писати, і це буде правильно.

Але є кілька місць в SEO статті, де використання ключового слова обов'язково. Про це нижче.

Де використовувати ключове слово обов'язково

Щоб зробити SEO копірайтинг самому, потрібно правильно використовувати ключове слово. Це додасть тексту релевантності, що необхідно для просування. Ключове слово повинно використовуватися обов'язково в таких частинах статті:

 • У самому тексті статті.
 • У назві (в заголовку h1).
 • Хоча б в одному підзаголовку (в заголовку h2).
 • В атрибуті зображення Alt (альтернативному заголовку). Про це докладніше далі.
 • У мета-тегах titile і description. Про це теж докладніше далі.

Завдяки використанню ключового слова в цих місцях, пошуковик розуміє зміст тексту і вирішує, по якому запиту показувати його в пошуковій видачі. Тобто, завдяки цьому поліпшується релевантність статті ключовим словом.

структура статті

Структура тексту повинна відповідати плану (про створення плану ми говорили вище). План повинен характеризувати те, з яких розділів буде складатися стаття.

 • Для кожного розділу потрібно зробити свій заголовок, який точно пояснює суть вмісту.
 • Кожен розділ повинен нести одну логічно завершену чітку думку.
 • Розділи повинні бути розділені на невеликі абзаци для зручності сприйняття. Абзаци потрібно зробити по 2-4 пропозиції.
 • Потрібно визначити ключові і важливі моменти в тексті. Їх треба виділити кольором або шрифтом.

продовження в цієї статті .Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью