<
 • Главная
Статьи

Безкоштовний сервіс аналізу пошукових запитів, аналіз частотності, популярності, конкуренції ключових фраз для SEO - Піксель Тулс

 1. Які параметри визначає інструмент?
 2. Як користуватися інструментом?
 3. приклад використання
 4. А як перевірити більше запитів?

аналіз запиту допомагає детально оцінити всі параметри запиту та пошукової видачі з метою оцінки рівня конкуренції по ньому і тих параметрів, які найбільш важливі SEO-фахівця при просуванні.

Які параметри визначає інструмент?

Перелік визначених критеріїв досить об'ємний:

 • Геозалежні. Бінарний параметр, визначає залежність результатів видачі від регіону користувача.

 • Ступінь локалізації. Кількісний параметр, що відображає частку результатів в ТОП-50 видачі з яскраво вираженою географічної приналежністю.

 • Слова з підсвічування (без СПЕКТРа). Слова, які підсвічуються у видачі пошукової системи, виключаючи ті слова, які були підсвічені по технології СПЕКТР .

 • Слова СПЕКТРа. Випливає з назви - слова, які підсвічені завдяки технології СПЕКТР, наприклад, «відгуки», «самостійно» і так далі.

 • Слова, що задають тематику. Слова, які зустрічаються частіше інших в сниппета результатів видачі, виключаючи слова з запиту і синоніми.

 • Загальна і точна частоти по WordStat. Дві частоти - загальна і точна для пошукового запиту по системі статистики Яндекс.Вордстат з урахуванням зазначеного користувачем регіону. Загальна - без операторів, точна з операторами лапки і знак оклику, наприклад, [ "! Меблі"].

 • Число головних сторінок в ТОП. Параметр визначає число головних сторінок у видачі за запитом, щоб користувач міг визначити, який тип документа на сайті є пріоритетним для просування по ньому.

 • Наявність вітального відповіді. Дозволяє оцінити наявність вітального результату за запитом. Для брендових запитів наявність вітального результату є нормою. Наприклад, для сайту pixelplus.ru запит [піксель плюс] буде вітальним.

 • Число знайдених результатів. Відображає загальне число релевантних запиту документів в індексі пошукової системи.

 • Бюджет по MegaIndex. Чисельне значення, яке відображає рівень конкуренції в Яндексі по фразі. Як правило, чим вище число - тим конкурентних запит.

 • Число оголошень в Яндекс.Директ. Відображає, яке число гравців на ринку дає контекстну рекламу за запитом.

 • Число точних входжень в Title і сніппети з ТОП-50. Дозволяє оцінити коректність фрази, а також побічно корелює з конкуренцією за ключовим словом.

 • Середній вік документів. Назва параметра говорить сама за себе. Чим вище середній вік документів в ТОП, тим, як правило, вище рівень конкуренції за нього. Для молодих сайтів рекомендується приділяти увагу оцінці даного показника, при складанні семантичного ядра.

Як користуватися інструментом?

Інтерфейс максимально простий у використанні.

В поле «Запит» вводиться фраза, яку потрібно проаналізувати, в випадаючому меню вибирається регіон, по якому буде аналізуватися видача. При бажанні можна відразу отримати результат у форматі CSV, поставивши галочку у відповідний чек-бокс. Потім натискаємо кнопку «Перевірити».

Результат виводиться протягом декількох секунд і являє собою таблицю з переліком параметрів і значенням. Кожен параметр забезпечений спливаючій підказкою, побачити яку можна клікнувши на символ знаку питання. Повторний клік по значку приховує підказку.

Повторний клік по значку приховує підказку

приклад використання

Чи можемо ми використовувати запит [сходи] для сайту, на якому представлені виключно металеві ковані сходи?

Відповідь - в таблиці.

Відповідь - в таблиці

Ми бачимо, що даний запит є геозалежних і у нього достатній ступінь локалізації, щоб вважати його комерційним. При цьому в словах, які задають тематику, зустрічаються слова «дерев'яний» і «поверх», а слова «металевий» і «кований» - навпаки, відсутні.

Це означає, що у видачі по цьому запиту присутні сайти, що пропонують міжповерхові сходи з дерева, і саме такі сайти пошукова система вважає релевантним відповіддю на даний запит. У запиту велика різниця точної і загальної частоти, інакше кажучи - погана повнота. Тобто цей запит занадто загальний і багатозначний. Показник «Бюджет по MegaIndex» говорить про дуже високу конкуренцію по даному запиту.

Ще одним важливим показником є ​​«Середній вік документів в ТОП-10». Якщо мова йде про просування нового сайту, а середній вік документів на цей запит - понад три роки, просування ще більш ускладнюється.

А як перевірити більше запитів?

Проводити масову перевірку дозволяє спеціальний API-метод , Доступний для користувачів на тарифі «Експерт». Перевірити ряд параметрів для великої кількості запитів дозволяють і інші інструменти «Піксель Тулс»:

Удачі в застосуванні!

Перейти до інструмента «Детальний аналіз запиту»

Інші питання нашого FAQ

Які параметри визначає інструмент?
Як користуватися інструментом?
Які параметри визначає інструмент?
Як користуватися інструментом?
А як перевірити більше запитів?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью