<
 • Главная
Статьи

Де краще зберігати біткоіни, щоб їх не вкрали?

 1. Можливі варіанти зберігання криптовалюта біткоіни (bitcoin):
 2. Де зберігати біткоіни?
 3. Де краще зберігати біткоіни? висновки:

Сьогодні ми розповімо вам про те, де краще зберігати біткоіни і як це зробити максимально безпечно

Сьогодні ми розповімо вам про те, де краще зберігати біткоіни і як це зробити максимально безпечно.

Можливі варіанти зберігання криптовалюта біткоіни (bitcoin):

Насправді, варіантів зберігання біткоіни не так вже й багато:

 • Онлайн сервіси;
 • Свій комп'ютер;
 • Папір.

Розглянемо докладніше всі способи зберігання криптовалюта біткоіни (bitcoin) і розповімо про найбільш безпечному з варіантів.

Де зберігати біткоіни?

Онлайн сервіси, біржі, біткоіни карти - найчастіше користувачі не хочуть морочитися і за допомогою онлайн сервісів створюють собі біткоіни гаманці.

Переваги цього способу - це швидкість створення гаманця і простота у використанні. Вам достатньо зареєструватися на сервісі і отримувати або відправляти біткоіни платежі. Вам не потрібно турбуватися про розмір і безпеки вашого гаманця. Сервіс виконає всі ці функції за вас.

Недоліки зберігання біткоіни в онлайн-режимі - це, в першу чергу, безпека вашого гаманця. У будь-який момент сервіс може перестати існувати через злому або з будь-яких інших причин. І ваші біткоіни будуть назавжди втрачені. При реєстрації на будь-якому онлайн сервісі в угоді повідомляється, що сервіс не несе відповідальність за ваші біткоіни.

Тому ми не рекомендуємо зберігати великі суми в біткоіни в будь-якому онлайн сервісі.

Свій комп'ютер - ви можете завантажити біткоіни гаманець на свій комп'ютер і зберігати їх у себе.

Свій комп'ютер - ви можете завантажити біткоіни гаманець на свій комп'ютер і зберігати їх у себе

Переваги цього способу - в першу чергу це безпека, оскільки ви зберігаєте біткоіни на своєму комп'ютері та ймовірність, що вас зламають і вкрадуть біткоіни, вкрай мала. Ви самі контролюєте безпеку свого гаманця. При правильному підході вкрасти ваші біткоіни буде неможливо.

Недоліки - це великий розмір бази даних біткоіни гаманця, яка постійно повинна оновлюватися через інтернет. На момент написання цієї статті база гаманця Bitcoin Core займає 122Гб.

Папір - як виявилося зберігати ваші біткоіни можна і на паперовому носії. Є сервіси, наприклад bitaddress.org, на якому можна створити і роздрукувати паперовий гаманець біткоіни.

org, на якому можна створити і роздрукувати паперовий гаманець біткоіни

Переваги цього способу - це безпека зберігання, вкрасти ваші біткоіни можливо тільки проникнувши в місце зберігання паперового гаманця, що набагато важче, ніж зробити онлайн злом.

Недоліки цього способу - це повільні операції виведення грошей з гаманця, оскільки спочатку потрібно перенести дані в комп'ютер з паперу.

Де краще зберігати біткоіни? висновки:

На наш погляд, найкращий спосіб зберігання біткоіни - це ваш комп'ютер. Використовуючи цей варіант, ви зможете максимально швидко проробляти операції з криптовалюта і не залежати від інших сервісів.

Ви створюєте біткоіни гаманець, скачавши його на сайті bitcoin.org на свій комп'ютер, при цьому потрібно подбати про безпеку, встановивши антивірус і створивши пароль на комп'ютер. Також потрібно зашифрувати ваш Bitcoin Core гаманець (файл wallet.dat). Рекомендуємо робити резервну копію файлу вашого гаманця і зберігати її на флешці в недоступному місці.

Також в настройках мережі вашого гаманця Bitcoin Core встановіть галочку «використовувати з'єднання через приховані сервіси Tor». Так ви отримаєте велику анонімність при угодах.

Якщо ви професійно займаєтеся заробітком біткоіни або у вас велика сума BTC, рекомендуємо використовувати окремий комп'ютер для зберігання ваших біткоіни, а файл гаманця зберігати окремо на флешці.

Тепер ви знаєте, де краще зберігати біткоіни. Якщо ви знаєте інші способи, пишіть нам в коментарях.

Де краще зберігати біткоіни?
Де зберігати біткоіни?
Де краще зберігати біткоіни?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью