<
 • Главная
Статьи

Інформація про домен | Перевірити Whois домену | Хостинг провайдер TheHost

Призначення і завдання сервісу Whois

Whois (від англійського «who is» - «хто такий») - спеціальний мережевий протокол, який базується на протоколі TCP Whois (від англійського «who is» - «хто такий») - спеціальний мережевий протокол, який базується на протоколі TCP. Його основне завдання - отримання реєстраційних даних про доменні імена та їх власників. Крім того Whois сервіс використовується для отримання інформації про мережеві блоках IP адрес, а також інформації про організації або фізичних осіб, які є власниками того чи іншого блоку IP.

Сервіс WHOIS для IP адрес дозволяє визначити приналежність IP адрес того чи іншого провайдера, а також отримати інформацію про географію застосування шуканого IP, іншу технічну або контактну інформацію. Важливість цих даних дуже велика, тому що вони дозволяють швидко визначити власника IP або, наприклад, отримати abuse-контакт провайдера для звернення, в разі будь-яких порушень з боку його абонентів.

Перевірка Whois (Check Whois) доменного імені зазвичай містить детальну інформацію щодо шуканого домену, яка включає: дату і час реєстрації, дату і час закінчення делегування доменного імені, поточні DNS сервера домена, його статуси, а також інформацію про реєстранта - власника доменного імені. В разі, якщо доменне маючи не існує, то відповідь на Whios запит буде містити відповідь про те що доменне ім'я не знайдено. У деяких випадках, якщо доменна зона не надає інформацію про власника доменного імені в результатах Whios запитів, сервіс Whios може запрошувати цю інформацію у реєстратора домену. Також, за бажанням, реєстрант може спеціально приховати свої дані в результатах Whois. Даний сервіс називається «Захист приватності» (Privacy Protection, Whois Protection).

Детальніше про замовлення сервісу «Захист приватності» ви зможете ознайомитися на нашому сайті .
Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью