<
 • Главная
Статьи

Налаштування інтернет на телевізорі Samsung

 1. Дротове підключення (LAN) 1. З'єднати порт LAN на задній панелі телевізора із зовнішнім модемом за...

Дротове підключення (LAN)

1. З'єднати порт LAN на задній панелі телевізора із зовнішнім модемом за допомогою мережевого Ethernet-кабелю.

2. З'єднати порт LAN на задній панелі телевізора з IP-пристроєм обміну такими даними, приєднаним до зовнішнього модему.

3. В залежності від налаштувань телевізор за допомогою мережевого кабелю можна підключити безпосередньо до електричної розетки.

Якщо домашня мережа працює в динамічному режимі, потрібно використовувати будь-якої xDSL модем або маршрутизатор. Якщо пристрій підключення підтримує протокол DHCP, значення IP-адреси, шлюзу, маски підмережі і DNS-серверів будуть проставлені автоматично.

Якщо в мережі використовується статичний IP-адресу, його і інші параметри підключення необхідно ввести вручну. У цьому випадку також можна використовувати xDSL-модеми з підтримкою DHCP.

Автоматична настройка (за підтримки DHCP)

 1. Перейдіть в Налаштування мережі; → Кабель;

Перейдіть в Налаштування мережі; → Кабель;

2. З'явиться екран перевірки мережі - на цьому настройка мережі закінчена.

Налаштування на підтримується в мережі зі швидкістю доступу нижче 10 Мбіт / с. Якщо не вдається знайти значення налаштувань мережевого підключення або якщо потрібно налаштувати вручну, виберіть пункт Ручний ;.

Ручна настройка (при використанні статичного IP-адреси)

 1. Перейдіть в Налаштування мережі; → Кабель;
 2. Виберіть пункт Налаштування IP; на екрані перевірки мережі.
 3. Встановіть для параметра Режим IP; значення Ручний;

Встановіть для параметра Режим IP; значення Ручний;

4. Прокрутіть за допомогою стрілок за параметрами підключення (IP-адреса ;, Маска підмережі ;, Шлюз; і Сервер DNS;) і вводите їх вручну. 5. Після завершення натисніть ОК. З'явиться екран перевірки мережі - на цьому настройка мережі закінчена.

Бездротове підключення (WiFi)

Для бездротового підключення до мережі буде потрібно бездротової модем або маршрутизатор, а також для LED-телевізорів Samsung - WiFi-адаптер Samsung (WIS09ABGN, WIS09ABGN2, WIS10ABGN), який потрібно підключити до USB-роз'єму на задній панелі телевізора. Адаптер підтримує протоколи зв'язку IEEE 802.11a / b / g / n - Samsung рекомендує використовувати протокол IEEE 802.11n.

У плазмових PDP-телевізорах Samsung WiFi-адаптер вбудований і окремий зовнішній USB-адаптер не потрібно.

Для підключення до бездротової мережі телевізор необхідно з'єднати з бездротовим IP-пристроєм спільного доступу (модемом або маршрутизатором). Якщо бездротове IP-пристрій спільного доступу підтримує протокол DHCP, то для під'єднання телевізора до бездротової мережі можна використовувати протокол DHCP або статичний IP-адресу. Виберіть вільний канал для бездротового IP-пристрої спільного доступу. Якщо обраний канал зайнятий іншим пристроєм, встановленим поруч, то можуть виникнути перешкоди або перебої зі зв'язком. Система безпеки, відмінна від перерахованих нижче, не буде працювати на телевізорі:

 • Якщо обраний режим High-throughput (Greenfield) 802,11n в чистому вигляді і в якості типу шифрування для точки доступу обраний WEP, TKIP або TKIP AES (WPS2Mixed), телевізори Samsung не будуть підтримувати підключення відповідно до нових специфікацій сертифіката WiFi.
 • Якщо бездротовий маршрутизатор підтримує WPS (WiFi Protected Setup), то до мережі можна підключитися натисненням однієї кнопки (PBC) або за допомогою PIN-коду. WPS автоматично налаштує SSID і ключ WPA для кожного режиму.

При підключенні адаптера бездротової локальної мережі Samsung вимкніть телевізор, підключіть адаптер, потім знову увімкніть телевізор. Зображення може спотворюватися на деяких каналах, якщо телевізор підключений до адаптера бездротової локальної мережі Samsung. У таких випадках слід встановити з'єднання, використовуючи один з наступних способів або підключити адаптер бездротової локальної мережі Samsung за допомогою кабелю USB в місці, де виключені радіоперешкоди. Спосіб 1: підключення з використанням прямокутного адаптера USB.

 1. Підключіть прямокутний адаптер USB до адаптера бездротової локальної мережі Samsung.
 2. Інший кінець прямокутного адаптера підключіть до порту USB.

Інший кінець прямокутного адаптера підключіть до порту USB

Спосіб 2: підключення через розетку.

 1. Підключіть кабель-подовжувач до порту USB.
 2. Підключіть кабель-подовжувач до адаптера бездротової локальної мережі Samsung.
 3. Прикріпіть адаптер бездротової локальної мережі Samsung до задньої панелі телевізора у верхній її частині за допомогою двосторонньої клейкої стрічки. Aдаптер бездротової локальної мережі Samsung необхідно встановлювати на відстані від роз'ємів ТВ щоб уникнути взаємовпливу адаптера і тюнера.

Aдаптер бездротової локальної мережі Samsung необхідно встановлювати на відстані від роз'ємів ТВ щоб уникнути взаємовпливу адаптера і тюнера

Більшість бездротових мереж захищено додатковою системою безпеки, що вимагає від пристроїв, що підключаються надання зашифрованого коду безпеки, який називається кодом доступу або ключем безпеки. Це - парольний фраза, зазвичай слово або послідовність літер і цифр певної довжини, яку користувач повинен ввести при налаштуванні безпеки бездротової мережі.

При виборі цього методу настройки бездротового підключення до мережі і при наявності ключа безпеки бездротової мережі під час процедури налаштування користувач повинен ввести парольний фразу. Бездротове підключення телевізора Samsung до мережі можливо декількома способами:

Якщо для бездротового маршрутизатора вибрано режим приховування (невидимий), необхідно вибрати параметр Додати мережу; і ввести відповідні значення для параметрів Ім'я мережі (SSID) і Ключ безпеки, щоб встановити з'єднання. Якщо з'явиться спливаюче вікно Захист ;, вкажіть ключ безпеки (Захист; або PIN;) і виберіть Далі ;. При введенні ключа безпеки використовуйте кнопки-стрілки на пульті управління для вибору цифр або букв.

При введенні ключа безпеки використовуйте кнопки-стрілки на пульті управління для вибору цифр або букв

Якщо настройки бездротового маршрутизатора були змінені або була встановлена ​​нова точка доступу, повторіть описану вище процедуру підключення за допомогою функції One Foot Connection.

 • Plug & Access (Ваш WiFi-маршрутизатор повинен підтримувати цю функцію)
  1. Вставте USB-накопичувач у бездротовий маршрутизатор Samsung і перевірте стан індикатора точки доступу (блимає → включений).
  2. Вийміть USB і вставте в телевізор Samsung.
  3. Дочекайтеся автоматичного встановлення з'єднання.
  4. З'явиться екран перевірки мережі - на цьому настройка мережі закінчена.

Якщо настройки бездротового маршрутизатора були змінені або був встановлений новий бездротовий маршрутизатор, повторіть описану вище процедуру підключення за допомогою функції Plug & Access.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью