<
 • Главная
Статьи

Навіщо потрібно читати книги?

Що дає читання книг?
 • У книгах міститься величезний досвід і знання інших людей, маса ідей, методик, стратегій.
 • Книги формують світогляд - читаючи правильні книги, людина поступово формує світогляд, розширює і поглиблює погляд на світ, свої переконання. Книги розвивають мислення, розвивають уяву, вміння мислити і міркувати.
 • Читаючи книги, можна знайти ідеальний образ самого себе у вигляді будь-яких героїв або реальних людей і згодом втілити цей образ у своєму житті.
 • Читання книг дозволяє знайти відповіді на багато питань, адже все давним-давно вже відомо, тисячі людей вже прожили своє життя і поділилися своїм досвідом з усім людством, рішення будь-якої проблеми, будь то відсутність грошей або відносин з іншими людьми, вже є, і все це викладено в книгах. Було б нерозумно не використовувати.
 • Книги надихають і мотивують на поліпшення себе і досягнення високих результатів. Книги відкривають нові грані сприйняття світу, про які раніше ми могли не знати. Відкрити свій розум новим можливостям, про які раніше ви, можливо, і не підозрювали.
 • Допомагають знайти рішення будь-якої проблеми або задуматися над відповіддю на питання: невже я займаюся тим, заради чого з'явився в цей світ?

Всім нам, звичайно, відомо, що інформація в нашому сьогоднішньому світі грає вирішальне значення, інформаційні потоки оточують нас всюди, і людина неминуче стикається з вибором того, яку інформацію допускати собі в голову.

Найцікавіше, що, коли ви читаєте книги по чуть-чуть кожен день, в сукупності це складається і неминуче дає свій результат.

Це коли після певного часу ви раптом раптово розумієте, що змінилися на краще. Якщо ви щодня наполегливо пізнаєте щось нове маленькими порціями, то прийде час і ці маленькі порції складуться у вашій голові в великий обсяг знань.

Подумайте, чи не краще піддатися позитивному впливу ідей з книг великих людей, замість того щоб витрачати час на абсолютно непотрібні, хоч і доставляють задоволення, справи - наприклад, комп'ютерні ігри.

фото: Depositphotos

У наш час молоді люди просто спалюють найцінніше час свого життя на абсолютно непотрібні справи, весь час прагнуть до задоволення і розваг, і згодом не варто дивуватися їх посередніх результатів. Це бич сучасного суспільства. Думаю, раніше люди були значно цікавіше, розумніші і образованней, так як тоді не було телевізорів і комп'ютерних ігор, вони читали книги . Цікаво, що кількість слів, використовуваних вами для опису вашої реальності, безпосередньо впливає на якість вашого життя.

З іншого боку, книги з таких областей, як особисте зростання і персональний розвиток, вимагають від вас застосування знань у своє життя, без цього, як правило, користь читання їх мінімальна.

Хочеться ще сказати про те, що в дійсності читати книги теж потрібно вміти, тому як література буває абсолютно різною. Вирішальне значення в читанні книг має те, як ви використовуєте отримані знання і чи використовуєте ви їх взагалі. Бувають люди, які все знають, але нічого не роблять. Чи не перетворюйтеся в таких людей, вирішальне значення для отримання потрібних вам результатів завжди буде мати тільки дію.

З усією очевидністю можна стверджувати, що читання книг, безсумнівно, зробить вас більш цінним людиною.

З усією очевидністю можна стверджувати, що читання книг, безсумнівно, зробить вас більш цінним людиною

фото: Depositphotos

Деякі люди настільки захоплені безцільним проведенням часу, тягою до розваг і задоволення, що не замислюються про те, що саме елементарне, що можна зробити, щоб поліпшити будь-яку зі сфер свого життя, це почати читати на цю тему книги.

До вибору книг варто підходити так, щоб тема книги була актуальною для вас саме сьогодні (інакше навіщо читати, якщо це не погоджено з цілями, до яких ви прагнете), а не про запас, інакше користь від книги буде мінімальною. Наприклад, якщо ви хочете розбагатіти, то очевидно, що потрібно вивчати книги на тему багатства, і ви, звичайно, розумієте що без практичного застосування ідей ваш дохід жодним чином не збільшиться. Найрозумнішим було б відразу ж після прочитання використовувати отримані знання.

Як ви думаєте, чому в наш час так багато з'явилося різних тренінгів, курсів і т. П. Тому що у людей проблема з впровадженням знань в життя.

Книжкові магазини буквально ломляться від книг типу «допоможи собі сам», в кожній з яких ви знайдете масу ідей для досягнення успіху. Але будь-яка порада буде мати цінність лише тоді, коли ви дієте, а не сидіть склавши руки. Тисячі книг вже чекають вас, щоб ви використовували їх знання та досвід.

Тисячі книг вже чекають вас, щоб ви використовували їх знання та досвід

Фото: Dieterich01, pixabay.com

Я не хочу сказати, що читання без застосування на практиці зовсім не має ніякої цінності. Навпаки, дуже навіть має, наприклад: якщо ви читаєте книгу і усвідомлюєте, що мали неправильне ставлення до будь-якої речі або були помилково переконані в чому-небудь, то книга, безсумнівно, зробить величезну користь, змінивши ваше ставлення до цієї проблеми, що згодом вплине на ваші дії. Цього не можна сказати про читання книг, що мають практичну спрямованість, так як без практичного впровадження цих знань книга не матиме взагалі ніякої цінності.

У будь-якому випадку мета прочитання книг із серії персонального розвитку полягає в тому, щоб використовувати ці методики і стратегії на практиці.

Що дає читання книг?
Допомагають знайти рішення будь-якої проблеми або задуматися над відповіддю на питання: невже я займаюся тим, заради чого з'явився в цей світ?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью