<
 • Главная
Статьи

Onpay.ru - інтернет еквайринг, прийом пластикових карт

Еквайринг (від англ. Acquiring - придбання) - прийом до оплати банківських карт в якості засобу оплати. Onpay.ru дозволяє отримувати гроші з карт в режимі "онлайн", тобто практично миттєво. При цьому, можлива глибока інтеграція сервісу за допомогою API, повідомлення на пошту і SMS, також для деяких шлюзів можливе отримання грошей без укладення договору. Платіжний шлюз - апаратно-програмний комплекс, який дозволяє організувати процес прийому платежів в Інтернеті у відповідності до вимог VISA і MasterCard.
Детальніше про послугу "Банківський гаманець" .

Детальніше про послугу Банківський гаманець

Згідно з торішнім прогнозом Nilson Report, в 2016 кількість карт подвоїться в порівнянні з 2006 - з 9 млрд до 18 млрд. Природно, ніякому сервісу не слід ігнорувати прийом карт, адже вже в 2011 році на 1 особу населення було випущено 2 карти, а з поширенням віртуальних карт даний спосіб оплати стає доступний кожному. А тепер кожен може приймати карти до оплати!

Потрібно відзначити, що у Росії, як зазвичай, свій шлях. Темпи зростання нижче, суми платежів меншою ... Але і у нас в 2012 році частка операцій безготівкових розрахунків за картками (52%) вперше перевищила частку операцій зі зняття готівки (48%). Причин безліч і не остання з них - багатьом організаціям зручніше робити зарплатні картки, ніж розраховуватись готівкою.

На даний момент ми даємо можливість приймати платежі за чотирма шлюзів. Справа в тому, що наші банки-еквайрер працюють в першу чергу за технологією 3D-Secure. Це забезпечує максимальну безпеку Банку і Продавця, але збільшується ризик відмови платежу за старими картками або по картками не виданими в країні перебування платника.

Насправді нюансів не так багато, але є три головних правила:

1. Поважайте вимоги VISA / MasterCard. Їх правила написані виходячи з багаторічного досвіду. Якщо ви будете їм слідувати - ви будете отримувати гроші з карт регулярно і без проблем. Якщо ж ви організуєте прийом платежів "аби як" - ризикуєте нарватися на шахрая, відвантажити товар, а потім ще й повернути йому всю суму. За посиланнями нижче є вся потрібна вам інформація. В організації прийому платежів картами немає нічого складного, але деякі моменти потрібно знати. І ми вам в цьому допоможемо!
2. Будьте максимально привабливі. Важливо не тільки підключити можливість отримувати карти, але і дати людям впевненість у тому, що їх не обдурять. Для цього прочитайте нашу статтю "10 порад для початківців бізнес онлайн" .
3. Відразу чітко і ясно дайте зрозуміти, що ви приймаєте до оплати карти. Додайте логотипи VISA / MasterCard на вашому сайті, зробіть окрему сторінку "оплата картами".

Onpay.ru пропонує відразу кілька варіантів прийому карт, як з Росії, так з-за кордону, як в RUR, так і в UAH, USD, EUR. Комісії - від 0.8% на купівлю (продаж в стандарті комісія на введення лежить на клієнті, але сервіс вільний платити її за покупця) і фікс 0.7-1% на висновок. Детальніше - див. В розділі "Тарифи"

Також спеціально для наших клієнтів ви написали методичні матеріали

Прийом пластикових карт VISA і MasterCard: вимоги до Продавця.
Порівняння шлюзів інтернет-еквайрінгу .
Рекомендації щодо підвищення безпеки і зниження ризиків при прийомі карт.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью