<
 • Главная
Статьи

Просування сайтів - кращі методи

 1. Сссилочний фактор
 2. Насичений і повноцінний контент сприяє кращій видачі.
 3. Тепер про HTTPS
 4. Семантична розмітка сторінок
 5. URL-и ранжуються краще, якщо вони короткі.
 6. Зображення підвищують позиції видачі
 7. Вплив тега title значно знизилося.
 8. Швидкість завантаження сторінок відчутно впливає на видачу
 9. Нормативний фактор досі можна вважати одним з найбільш важливих
 10. Показник відмов - вагомий аргумент в руху до топу

Зарубіжні дослідники в області просування сайтів провели грандіозний аналіз понад 1 млн. результатів видачі з пошуку Гугл.

Професіонал в пошуковій оптимізації - Eric Van Buskirk зі своїми однодумцями зробив докладний звіт цих даних, який може стати покроковою інструкцією для самостійних дій по отриманню топових позицій практично в будь-яку тематику.

Можна сказати, що даний аналіз SEO буде основою просування на кілька років. Можна сказати, що даний аналіз SEO буде основою просування на кілька років

12. Соціальні сигнали сприяють кращому ранжирування.

Сссилочний фактор

Більша кількість посилається ресурсів дає більш високі позиції. Причому має важливе значення саме їх чисельність, а не посилання з одного домену. Тобто в топ потрапить сайт, у якого більше лінків з різних доменів. Пошукову систему радує велика кількість згадок про вашу статті з різних джерел.

Звичайно, очевидно, що авторитетність веб-порталів, з яких йдуть лінки, також дуже важлива в очах Гугла. Популярність ресурсу розраховується за даними відомого сервісу Ahrefs. Загалом, треба шукати золоту середину між кількістю і вагомістю лінків.

Ніхто не знає точних формул оцінки важливості посилань з точки зору пошукових систем.

Чому не знає точно (може хтось працював в Гуглі і злив інфу))? Очевидно, що у ПС різні параметри оцінки, різні алгоритми і підходи до аналізу.

Очевидно, що у ПС різні параметри оцінки, різні алгоритми і підходи до аналізу

Важливо. Більше авторитетних посилань для сторінок вашого сайту дадуть більш високі позиції в цілому для ресурсу.

Насичений і повноцінний контент сприяє кращій видачі.

Якщо раніше пошукові системи орієнтувалися на ключові (ключові словосполучення) і їх кількість, то тепер все змінилося. ПС змушені були активно боротися зі спамние сторінками, які заполонили весь Інтернет. Тепер алгоритми можуть зрозуміти про що реально йдеться на сторінці, навіть якщо там немає ключових слів взагалі.

Семантичний пошук - спосіб і технологія пошуку інформації, заснована на використанні контекстного (смислового) значення запитуваних фраз, замість словникових значень окремих слів або виразів при пошуковому запиті. Wikipedia.org

Навіть є такий термін, як тематичний авторитет сторінки. І більш того, він уже вимірюється деякими параметрами в онлайн сервісах.

І як наслідок, висока ранжування лонгрідов. Буквально перекладається цей термін, як велике або довгий читання. Тобто, такі величезні, журналістки статті з добавками відео, фотофайлів, різних звітів, аналітичних даних, авторської інфографіки більш цікаві пошуковикам, ніж звичайні, мізерні пости, копіюють один одного.

Саме якісний тематичний обсяг тексту цікавий пошуковикам. Так в ТОПі - 10 знаходяться статті із середньою кількістю слів - 1900 (статистичні дані з англомовного пошуку). Щоб усвідомити цю цифру показуємо, що ця стаття складається з 1600 слів або 12000 символів - чимало не так, навіть якщо судити просто з читання в хвилинах)). У деяких значущих ресурсах, останнім часом, ви взагалі не побачите стандартні пости в кілька тисяч знаків, тільки лонгріди.

Можливо, такі дані є важливими для алгоритмів з тієї причини, що на хороші, об'ємні і тематичні статті більше посилаються і роблять перепис, щоб потім на дозвіллі прочитати.

І як, правило, тема в таких величезних текстах розкривається повністю і цікавий матеріал перечитують багато разів і часто звертаються знову. Тобто, плюсом йдуть знову ті ж поведінкові.

Також ймовірно, пошукові роботи краще оцінюють лонгріди, як більш об'ємний і якісний матеріал. Поки ствердних відповідей на це питання немає, а ось факт, що "онучі" набагато краще працюють в seo - вже доведений дослідженнями.

Важливо. Вивчайте і спеціалізується на лонгрідах. У вас на сайті вони обов'язково повинні бути.

Тепер про HTTPS

Кілька місяців тому Гугл дав пораду переходити на захищений протокол. Дійсно, вже зараз це робочий і вагомий показник ранжирування сайтів. Але тим не менш, не такий важливий, як очікувалося. Можна сказати про усередненої важливості цього моменту підвищення рейтингу (на даний відрізок часу - в подальшому можливо все зміниться).

Безсумнівно, якщо у вас великий і об'ємний інтернет-ресурс, то варто перейти на виділений IP- адресу і отримати шифрувальний протокол. Таким чином, можна обійти відразу безліч конкурентів по ряду ключових запитів, особливо в високочастотних напрямках.

Семантична розмітка сторінок

Довгий дослідження мільйона результатів пошукової видачі не дало очікуваного кореляційної залежності мікророзмітки і релевалентних позицій досліджуваних ресурсів.

Даний стандарт дає пошуковим машинам зрозуміти, що дійсно означає зміст сторінки. Це більш глибоке розуміння тематики поста сприяє, щоб показати сайт більшій кількості користувачів.

Наприклад структурований тег даних дає Google знати, коли ви використовуєте слово в строго певній темі, а ніяк загальне, розмите поняття. Дійсно, фахівці ПС вже натякали про використання таких даних з певною взаємозв'язком як ранжує фактора. Але зараз спостереження показують практично повне ігнорування цього показника. Можливо, мікророзмітки добре читається алгоритмічними ботами в деяких темах, наприклад, порталах про кінофільмах. Ну і звичайно, потрібно вміло користуватися знаннями про Schema.org і вміло розставляти інформацію за допомогою нових тегів.

Важливо. Вирішувати вам, чи варто витрачати дорогоцінний час на мікророзмітки.

URL-и ранжуються краще, якщо вони короткі.

Метт Каттс з Google підкреслює той факт, про необхідність укорочених урлов, так як зустріч пошукового робота з довжелезними назвами сторінок з декількох слів закінчується зниженням ваги і падінням загальної авторитетності ресурсу. В деякій мірі довгі адреси сторінок зобов'язані віддаленості від головної, а значить не сильно важливою для Інтернет-ресурсу.

Довгострокове дослідження повністю підтверджує рада фахівця Гугла і обозначівает цей спосіб просування, як дуже важливий. Гарна звістка, що це правило нескладно впровадити в життя. Головне його знати і враховувати. Звичайно, зі старими сторінками з багатьох слів будуть серйозні проблеми.

Важливо. Короткі урли сприятимуть успішному просуванню.

Зображення підвищують позиції видачі

Дослідження чітко показують пріоритетну видачу сторінок із зображеннями над тими постами, де взагалі немає фотографій. Але ось зв'язку з великою кількістю картинок і якістю видачі немає.

Важливо. Варто просто розбавляти медіафайламі текст, щоб користувачеві було цікаво і зручно читати сторінку. Але не варто захоплюватися кількістю, щоб значно не знизити швидкість завантаження сайту.

Вплив тега title значно знизилося.

Дійсно, раніше це був, ймовірно найголовніший спосіб підвищення позицій. І тепер про нього багато говорять, і більше того, і зараз тег title враховується пошуковими системами. Але його вплив дуже знизилося після додавання Гуглом (а тепер і Яндексом) семантичного пошуку. Аналіз топових позицій в різних тематиках чітко доводить це твердження - половина результатів взагалі не згадує ключових слів у відомому тезі.

Важливо. Тепер не варто надавати таке важливе значення тайтла.

Швидкість завантаження сторінок відчутно впливає на видачу

В останні роки багато хто почав звертати увагу на цей SEO показник. Очевидно, що швидкість відображення веб-документів дійсно є важливою складовою і вага цього чинника стає дедалі в алгоритмах ПС. Дослідження мільйонів результатів пошукової видачі дійсно показують переконливу кореляцію між швидкістю завантаження і високими позиціями в пошуку.

Висновок очевидний: хочете бути в ТОПі - робіть сайти швидше.

Нормативний фактор досі можна вважати одним з найбільш важливих

Незважаючи на галас навколо непотрібності і навіть шкідливості зворотних лінків, цей пункт до сих пір не втратив своєї актуальності, навіть незважаючи на те, що постійно з'являються все нові і нові методи ранжирування Інтернет-ресурсів.

Дослідження переконливо доводять, що сторінки з найвищим числом гіперпосилань, як правило, знаходяться на найвищих позиціях пошуку.

І як додавання, велика авторитетність посилань безпосередньо корелює з високими позиціями. Для просування сайтів зараз діє таке правило - краще одна авторитетна посилання, ніж десятки, сотні нічого не значущих лінків. Ну і звичайно, не забуваємо про тематичність.

Незважаючи на те, що в 2012 році оновлення фільтра Пінгвін принесло нові теми в середу СЕО про непотрібність і навіть шкідливість якірних текстів, недавні експерименти досить вагомо підкреслюють зворотний цих висновків. До сих пір, точні входження активних посилань, є важливим фактором ранжирування.

І все ж рада. Потрібно працювати з дійсно природними посиланнями і якорями. Не варто ризикувати, тим більше, що алгоритми ПС знову можуть легко змінитися.

Показник відмов - вагомий аргумент в руху до топу

Показник відмов - вагомий аргумент в руху до топу

Багато SEO-фахівці вважають, що Гугл вважається з поведінковими характеристиками користувачів. Враховуються: час, проведений на ресурсі, кількість відмов, повернення на сайт і т.д. Дослідники вирішили перевірити дані на прикладах кількох десятках тисяч результатів. У дослідженні враховувалися ці три основних моментів.

Висновок: високі позиції корелюють з кількістю відмов. Експеримент не є прямим доказом - можливо це наслідок інших взаємних факторів. Але факт - необхідно враховувати відсоток відмов.

Також важливо підвищувати кликабельность в пошуку за рахунок привабливих сніпетів, тайтлів і т.д. Наростатиме такий важливий параметр, як час перебування на веб-сторінці і повторні повернення туди.
Корисні посилання та джерела інформації

 • Перевірка швидкості завантаження сайту
 • Аналіз мобільної версії
 • Офіційний блог Метта Каттса

Чому не знає точно (може хтось працював в Гуглі і злив інфу))?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью