<
 • Главная
Статьи

Регіональне просування сайту в декількох регіонах

 1. Основні методи просування:
 2. контент
 3. Просування в одному регіоні
 4. Просування в декількох регіонах
 5. Просування більш ніж по 7 регіонах
 6. Простановка посилань при регіональному просуванні сайту
 7. висновок

Про те, як привласнити сайту потрібний регіон, щоб переглянути регіональність запиту і про інших засадах регіонального просування ви можете прочитати в першій частині майстер-класу .

Якщо сайту вже присвоєно необхідний регіон, то його просування буде будуватися за звичайним алгоритмом (навіть для Москви).

Основні методи просування:


 • наповнення сайту тематичність контентом;
 • нарощування маси.

Однак на результати просування значно впливає конкурентність усередині тематик і регіонів. Щоб зайняти високі позиції, сайт повинен бути не гірше, ніж конкуренти за більшістю показників: вік, наповнення контентом, відвідуваність, кількість зовнішніх посилань і т.п. Наприклад, в Москві якісних старих сайтів на порядок більше, ніж в будь-якому провінційному місті. Щоб просунути запит, наприклад, в Новому Уренгої , Досить створити сайт-візитку і привласнити йому необхідний регіон. А в Москві через величезну конкуренцію зайняти місце в ТОПі зможе тільки старий сайт з великою кількістю сторінок, наповнених тематичним контентом і немаленьким бюджетом.

Далі розглянемо найбільш важливі фактори, на які необхідно звертати увагу при просуванні сайтів в регіонах.

контент


Наповнювати сайт контентом необхідно, в першу чергу, щоб поліпшити сам ресурс, а не впливати на пошукові системи. Про це нам говорить і сам Яндекс . Необхідно, щоб обнародувано сторінки давали найбільш повну відповідь на запити користувачів. Винятками можуть бути сторінки зі списком товарів інтернет-магазину і т.п. Детальніше дізнатися про рекомендації ПС Яндекс до оформлення інтернет-магазинів можна тут .


Просування в одному регіоні


Якщо сайт просувається по одному регіону, необхідно включити його назву в тексти, розміщені на сторінках сайту. Найважливіше це зробити для головної і спеціально просуваються сторінок. Наприклад, можна сказати, що «наша компанія була заснована і працює в місті Москві вже більше 10 років». Подібне згадка на сайті підвищує релевантність тексту при ранжируванні по даному регіону. Приклад можна подивитися на http://www.mikclinic.ru/about/ .


Просування в декількох регіонах


Якщо сайт просувається одночасно по декількох регіонах, згадувати кожен з них у всіх текстах не потрібно. Це перевантажить текст. Досить розмістити на сайті загальну інформацію про послуги компанії. Дані про представництва в декількох регіонах можуть перебувати на головній сторінці, сторінці «Про компанію» і сторінці з контактною інформацією. Приклад ресурсу, на якому екскурсійні послуги вказана подібним чином - www.sherl.ru , Сторінка із зазначенням адрес всіх філій компанії http://www.sherl.ru/kontakty/kontakty_v_gorodah/ .

Коли представництва компанії охоплюють кілька міст, для зручності користувачів можна створити наскрізний блок з посиланнями на сторінки контактів цих філій. Приклад такого блоку можна подивитися на сайті www.prata.ru .

ru

Винятком можуть бути випадки, наприклад, коли в одному регіоні компанія надає одні послуги, а в іншому - інші. Тоді інформацію можна розмістити окремим блоком на сторінці з описом послуг, де перерахувати, в яких містах які послуги надаються.

Якщо є можливість, варто розмістити контактні дані всіх представництв у всіх регіонах на кожній сторінці сайту. Зазвичай це роблять в меню, «шапці» або «футере». Однак рекомендується тільки в тому випадку, якщо представництв не багато. Приклад подібного розміщення контактів можна подивитися на www.mtk-fortuna.ru .


Просування більш ніж по 7 регіонах


Є два способи просування сайту більш ніж в 7 регіонах.

1. Для кожного регіону створити окрему сторінку. Перерахувати на ній список товарів / послуг, що відносяться до даного регіону з посиланнями на їх опис, а також відповідними контактними даними. Приклад подібного рішення - www.moyareklama.ru ( www.moyareklama.ru/Тула/ , http://www.moyareklama.ru/Орел/ ).

Недоліком даного способу є те, що сайту можуть бути присвоєні лише 7 регіонів. При ранжируванні по іншим (НЕ присвоєним в панелі Яндекс Вебмайстер) сайт може мати гірші позиції.

2. Для кожного регіону створити піддомен. Кожен піддомен надаватиме інформацію про діяльність компанії тільки в тому регіоні, до якого належить. Працювати з піддоменів необхідно також як з окремим сайтом. Так просуваються ресурси різних ЗМІ, магазинів, що мають багато філій по всій країні: газета «З рук в руки» irr.ru (kazan.irr.ru, tula.irr.ru), М. Відео www.mvideo.ru (Kazan.mvideo.ru, tula.mvideo.ru).

Недоліком створення піддоменів при просуванні в регіонах є те, що кожен з них - це окремий сайт. Відповідно, наповнювати та просувати їх доведеться фактично з нуля, не маючи позитивного впливу, яке може надати основний сайт зважаючи на вік, контенту, відвідуваності і т.п.

Простановка посилань при регіональному просуванні сайту


Проставляння посилань на сайт варто починати після індексації всіх технічних доробок і відповідного контенту на просуваються сторінках. По-перше, це дозволить побачити, де потрібні додаткові коригування тексту. По-друге, дасть можливість зробити упор на ті запити, які опинилися ближче до топу, щоб якомога швидше домогтися потрапляння їх на першу сторінку видачі пошукових систем.

Нарощування маси при просуванні по регіонах, відмінним від Московського, в більшості випадків, не вимагає ручного відбору донорів. Для економії часу, варто скористатися системою автоматизованого просування сайтів ROOKEE (сайт www.rookee.ru ). Вона допоможе підібрати запити для просування, скласти тексти для посилань, налаштувати закупівлю посилань з 12 брокерів (їх кількість дозволяє відбирати найдорожчі, але якісні посилання з представлених на біржах). У ROOKEE можна задати загальні параметри фільтрації майданчиків, яких, в більшості випадків, буде достатньо для підбору якісних донорів.

Перш ніж починати простановку посилань, необхідно скласти тексти для них. Тут у кожного свої переваги. Однак безперечно варто вживати назви регіонів просування в текстах посилань.

Автоматично їх скласти знову допоможе система www.rookee.ru . Особливо корисною буде функція генерації регіональних текстів посилань (присутнє слово або фраза, що позначають регіон просування сайту), яка є в сервісі.

При простановке посилань на сайт варто відбирати донорів в кілька етапів.

 1. Отримати посилання з великих регіональних сайтів;
 2. Отримати посилання з великих тематичних сайтів, які не мають регіональної прив'язки;
 3. Отримати посилання з якісних околотематічних ресурсів.

Розглянемо ці етапи більш детально:

1. Посилання з регіональних сайтів

При просуванні сайту по конкретному регіону, в першу чергу має сенс отримати посилання з великих сайтів, що мають ту ж регіональну приналежність, що і просувається. Посилання з неякісних, нетематічних або нових сайтів, що мають ту ж регіональну прив'язку, навряд чи дадуть значний позитивний ефект при просуванні тобто можна не витрачати ресурси (гроші, час) на їх розміщення.

2. Посилання з тематичних інформаційних сайтів

Наступний етап - отримання посилань з великих тематичних ресурсів (наприклад, порталів або сайтів ЗМІ), які не мають регіональної прив'язки.

3. Посилання з якісних околотематічних ресурсів

Отримавши посилання з сайтів в потрібному регіоні і з тематичних ресурсів, можна перейти до заключного етапу. Почати відбір майданчиків для розміщення посилань, подібних за тематикою з просуваються сайтом.

Якщо семантичне ядро ​​просуваються запитів невелика, цей етап може і не знадобитися. Але у випадках, коли сайт просувається по великій кількості запитів (50 і більше), для низькочастотних цілком підійдуть посилання з сайтів схожих тематик.

висновок


Весь процес регіонального просування сайтів в Яндексі розділяється на кілька етапів:

 • привласнення сайту необхідного регіону;
 • перевірка і усунення помилок , Пов'язаних з регіональною приналежністю сайту;
 • наповнення сайту контентом;
 • простановка посилань.

Тільки грамотно виконавши всі перераховані вище дії, можна очікувати отримання високих позицій сайту в регіональній видачі і, як наслідок, цільових відвідувачів на сайт.

Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью