<
 • Главная
Статьи

Сео оптимізація статей

 1. Як правильно написати і оптимізувати СЕО статтю Сьогодні у нас буде друга частина лекції про практичну...
 2. Розмір СЕО статей
 3. СЕО оптимізація статті
 4. Як написати СЕО статтю
 5. Підзаголовки для статей
 6. СЕО написання статей

Як правильно написати і оптимізувати СЕО статтю

Сьогодні у нас буде друга частина лекції про практичну СЕО оптимізації статей, так як останнім часом мені все частіше говорять: слухай, у тебе є хороший і досить відвідуваний сайт, давай я напишу якийсь цікавий і корисний для людей текст, а ти опублікуєш його на своєму сайті Сьогодні у нас буде друга частина лекції про практичну СЕО оптимізації статей, так як останнім часом мені все частіше говорять: слухай, у тебе є хороший і досить відвідуваний сайт, давай я напишу якийсь цікавий і корисний для людей текст, а ти опублікуєш його на своєму сайті. Це звичайно пропонував, і я завжди його приймаю, тому що я завжди радію, коли люди хочуть поділитися чимось з іншими.

Але при цьому, далеко не всі ці початківці письменники знають, що іноді на грамотне оформлення текстів і на СЕО оптимізацію для пошукових систем йде часу майже стільки ж, як і на саме написання корисною статті.

І сьогодні ми з вами якраз і подивимося, що діється за лаштунками правильного написання в майбутньому успішних і популярних статей в інтернеті.

Звичайно, у мене є і своя зацікавленість. Адже я сподіваюся, що ті люди, які захочуть в майбутньому написати що-небудь корисне для мого порталу про самовдосконалення, прочитають цю статтю про правильне оформлення статей і позбавлять мене від технічної роботи по СЕО оптимізації, і будуть давати мені вже повністю готові статті для їх публікації на цьому сайті.

Як правильно писати СЕО статтю

І так в минулому оповіданні про те як правильно писати СЕО статті для сайтів , Ми вже докладно і з прикладами обговорили як вибирати правильні СЕО оптимізовані теми для статей, які кожен день шукають користувачі в інтернеті.

Дійсно добре вибране назва це 50% правильно написаної СЕО статті, але сьогодні ми будемо говорити про решти 50%, про текст цих самих статей.

Розмір СЕО статей

Дуже важливим фактором є розмір СЕО статей, тобто довжина, або ту кількість символів або слів яке ви надрукує для розкриття сенсу вашої розповіді.

Я чув десятки рекомендацій про правильне розмірі СЕО оптимізованих статей, в основному вони зводяться до того, що в середньому в хорошій інформаційної статті повинно міститися від 2-3 тисяч символів без пробілів, до приблизно 6-8 або навіть до 10 тисяч знаків.

Тобто, в середньому розмір стандартної статті для сайту це приблизно 3-6 тисяч символів без пробілів. Особисто я на своєму сайті зазвичай пишу статті в 5-7 тисяч, так як мені важко писати коротко, для розкриття теми, або це просто страшна хвороба графоманія дає про себе знати.

Загалом, з розміром СЕО статей ми розібралися, 4-6 тисяч знаків буде оптимальним значенням. А ці знаки можна порахувати і в звичайному ворде, або спеціальних сервісах інтернету. Також 5 6 тисяч знаків це приблизно тисяча слів, або дві з половиною сторінки 12тим шрифтом в ворде.

СЕО оптимізація статті

І так припустимо ви вже написали корисний і осмислений текст (вчиться робити ми це будемо в наступній статті), і придумали для нього гарна назва скориставшись сервісом з попередньої статті. Тепер вам треба цей текст СЕО оптимізувати.

Для СЕО оптимізації статей треба:

1. Перевірити ваш текст на наявність помилок. По-перше, людям буде важко читати текст з граматичними і пунктуаційних помилками, а по-друге навіть пошукові системи знижують рейтинг текстів якщо вони написані з помилками.

2. Перевірити свій текст на унікальність. Якщо ви пишете текст статті самі, то проблем виникнути в принципі не повинно. Але пошуковики в будь-якому випадку завжди перевіряють, щоб ваш текст був унікальним і не зустрічався більше на інших сайтах. Перевірити унікальність свого тексту ви можете наприклад в сервісі «Адвего Плагіатус».

3. Перевірити на легкість читання. Ваші статті повинні б максимально зрозумілі навіть звичайним людям, тому треба використовувати менше спеціальних термінів. Ну і звичайно текст повинен бути максимально цікавим і максимально розкривати тему статті.

4. Структурувати ваш текст. По-перше простежте щоб у вашій статті була логічна послідовність, а потім розділіть її на кілька (3-8) частин за змістом. І придумайте кожної частини свій підзаголовок. Це полегшить навігацію по статті для читачів, і дозволить додати зайві ключові слова.

5. Додати до статті СЕО ключові слова. Після того як все готово, ви повинні додати до статті спеціальні ключові слова, щоб пошукові системи інтернету могли зрозуміти про що ви написали статтю.

6. Відформатувати текст СЕО оптимізованої статті. Зробити текст красивим для читача і значущим для пошукових систем. Розділити текст на абзаци, не робити занадто довгих речень, виділити курсивом або жирним шрифтом значущі моменти в тексті, додати нумерацію і перерахування (наприклад в цьому підзаголовку як ви бачите використана нумерація, що додасть корисність цієї статті в очах пошукових машин).

Як написати СЕО статтю

В принципі цих шести пунктів для гарної СЕО оптимізації при написанні статей досить послідовно застосувати ці 6 пунктів. І якщо ви їх застосуєте, то ваші статті будуть на порядок якісніше 95% статей інтернету, і їх буде читати на порядок більше читачів. Хоча якщо з першими трьома пунктами, того як написати СЕО статтю в принципі все зрозуміло, то давайте розглянемо останні 3 пункту трохи докладніше.

Часто у початківців виникає проблема з тим, щоб вибрати відповідні заголовки для написання СЕО статей. В принципі є 2 варіанти для придумування хорошого заголовка. Перший простий, це просто написати своїми словами про те, про що буде говоритися в тексті цього підзаголовка.

Другий спосіб написання підзаголовків для СЕО статей трохи складніший, зате ви зможете залучити додаткових читачів до вашої статті з пошуку. Цей спосіб полягає в тому, що ви в кожному підзаголовку вашої статті вживаєте додаткові ключові слова, де їх брати я вже писав в попередньому оповіданні .

Насправді для цієї статті все заголовки банально взяті звідти, без всякого зміни, звичайно крім останніх двох рядків, так як вони не мають відношення до теми сьогоднішньої розмови. Фотографію всіх цих автоматично підібраних слів дивіться на початку цієї публікації.

Отже, для підзаголовків я раджу вибирати ключові слова в 100 і менше переглядів в місяць, або просто ті ключові слова, на які ви не готові писати окрему статтю, так як ними цікавиться занадто мало ваших потенційних читачів, такі ключові слова можна для зручності назвати додатковими .

Підзаголовки для статей

Підзаголовки ще діляться за розміром, і тут основне правило, в більш важливі підзаголовки вписувати найкращі пошукові слова. У Н1 краще вписати тільки головне назву статті. Заголовків Н2 теж має бути трохи максимум 2-3 на статтю, а в них треба постаратися вписати найважливіші додаткові ключові слова.

Решта підзаголовки найкраще виділяти Н3, і вписувати в них залишилися ключові слова які підходять за змістом для вашого тексту. Існують ще Н4, Н5 і Н6 підзаголовки, але ними користуються дуже рідко. Особисто я іноді використовую ще тільки Н4, і то для самих неважливих підзаголовків.

Ось наприклад підзаголовок цих 2 абзаців як раз виділений тегом Н3. Взагалі не варто боятися цих тегів, їх в ручну зазвичай ніхто не ставить, їх легко за кілька секунд поставити прямо з вікна вашого браузера, при додаванні вашої статті на сайт.

СЕО написання статей

По суті, я вам дуже рекомендую використовувати ключові слова при написанні підзаголовків для СЕО оптимізованих статей, це однозначно принесе вам додаткових читачів.

У мене іноді тільки підзаголовки при хорошому СЕО написанні і оптимізації статей, приносили більше 10 читачів в день на одну статтю, хоча при цьому деякі менш вдало написані статті читають далеко не так часто.

Але при цьому ви сподіваюся розумієте, що все повинно бути в міру, і зловживати підзаголовками непотрібно. Підзаголовки однозначно повинні бути зрозумілі людям і максимально відображати змив тексту під ними, а не тільки бездумно містити корисні тільки вам ключові слова. І ці ключові слова також можна розбавляти звичайними словами, щоб пошукачі не здогадалися що ви спеціально оптимізуєте свої статті.

Ну а наш стандартний ліміт в 6 тисяч знаків без пробілів давно підійшов до кінця, тому детально про те, як грамотно вписувати ключові слова в хорошу СЕО статтю, а також як правильно прописувати до неї діскріпшен, тайтл і кейвордс, ви дізнаєтеся вже з наступної частини розповіді про СЕО оптимізації статей, яка буде також повністю присвячена написання якісних SEO статей .Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью