<
 • Главная
Статьи

Як запустити командний рядок від імені адміністратора. 5 легких способу!

 1. Навіщо потрібен запуск команд від імені адміністратора
 2. Запускаємо за допомогою пошуку
 3. Відкриваємо командний рядок з меню Пуск
 4. Відкриваємо CMD з системної папки windows
 5. Командний рядок в режимі адміністратора за допомогою диспетчера задач
 6. Створюємо ярлик командного рядка на робочому столі

Привіт друзі! Ви шукайте, як запустити командний рядок від імені адміністратора? Шукайте простий і робочий метод ?! Думаю, Ви зайшли за адресою. Запитайте чому, а справа в тому, що я як раз вирішив написати інструкцію, як без особливих проблем користувач зміг самостійно запустити cmd від імені адміністратора.

Ідеєю написання матеріалу було питання хорошого знайомого. Я звичайно ж йому розповів як краще зробити. Минуло кілька днів, і я подумав, а чому б не написати інструкцію, щоб будь-який користувач зміг з легкістю запустити cmd від адміна і виконати потрібні команди в ній.

Постараюся розповісти простою, доступною мовою всі можливі способи запуску командного рядка в windows 7. А їх, повірте багато. Є прості способи, є трохи складніше. Всі методи розташував в порядку зростання. Що значно полегшить вибрати потрібний і відповідний в вашому випадку.

В ідеалі, Вам не обов'язково використовувати всі перераховані способи, візьміть парочку і вперед. Цього буде досить. Мій Вам рада, пробіжіть очима по всіх способів, для загального розвитку, а раптом знадобиться. Буває ситуація коли користувачеві зручно запускати з ярлика робочого стала, ніж шукати в ОС. Вибирати тільки Вам.

Навіщо потрібен запуск команд від імені адміністратора

Час від часу нам доводиться запускати cmd в windows з правами адміністратора або іншими словами привілейоване вікно. За замовчуванням це вікно відкривається з обмеженим функціоналом і деякі команди не можуть бути виконані, тобто ніяких змін не вийде внести.

Зроблено це не просто так, це свого роду захист операційної системи, тому що деякі команди впливають на завантаження і на нормальну роботу віндовс.

Ситуації бувають різні, і потреби різні, виникають ситуації, коли виконання тієї чи іншої команди вимагає виробляти в командному рядку, та не просто так, а щоб у вас були права адміністратора. Для внесення змін.

Примітка: Будьте уважні при виконанні команд, тому що зміни вносяться безпосередньо в ОС. І може порушити її працездатність! Якщо не знаєте за що відповідає дана команда, що не виконуйте її з правами адміністратора.

Оскільки запуск cmd у всіх версіях windows різний, ми їх з Вами і розглянемо детальніше кілька способів.

понеслася)

до змісту ↑

Запускаємо за допомогою пошуку

Даний спосіб буде працювати в операционках windows 7 і windows vista, оскільки вони є єдиними версіями windows які підтримують пошук в меню Пуск.

Натисніть «Пуск» далі в рядку пошуку наберіть «cmd» в результатах побачите cmd.exe

exe

Натисніть правою кнопкою миші на іконці і виберіть з контекстного меню «Запуск від імені адміністратора»

Натисніть правою кнопкою миші на іконці і виберіть з контекстного меню «Запуск від імені адміністратора»

Далі побачите вікно керування обліковими записами користувачів, в тому випадку якщо у вас не відключений UAC, в якому потрібно натиснути «Так»

В результаті має відкритися вікно командного рядка з заголовком - «Адміністратор: Командний рядок або Адміністратор: C: \ Windows \ System32 \ cmd.exe»

до змісту ↑

Відкриваємо командний рядок з меню Пуск

Даний спосіб швидше за все дубль першого способу, трохи інше місце запуску, але як спосіб запуску має місце бути і я про нього також вирішив розповісти.

Відкриваємо «Пуск> Всі програми> Стандартні» шукаємо «Командний рядок»

Відкриваємо «Пуск> Всі програми> Стандартні» шукаємо «Командний рядок»

Натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо в контекстному меню пункт «Запуск від імені адміністратора»

В результаті отримуємо відкрилося привілейоване вікно для введення команд.

Йдемо далі.

до змісту ↑

Відкриваємо CMD з системної папки windows

Командний рядок можна запускати як звичайну програму в виндовс, це означає, що ми можемо знайти запускной файл в системній папці і запустити звідти.

визначаєте яка розрядність вашої операційної системи і шукайте файл cmd.exe у відповідній папці:

Для windows 32 bit cmd.exe знаходиться: \ Windows \ System32

Для windows 64 bit cmd.exe розташований: \ Windows \ SysWOW64

Примітка: Командний рядок, а саме запускной файл в Windows x64 є і в system32 і в SysWOW64. Так що можете запуску його з будь-якої папки, головне від імені адміністратора.

Після того як знайдете клацаєте на файлі правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Запустити від імені адміністратора»

От і все.

до змісту ↑

Командний рядок в режимі адміністратора за допомогою диспетчера задач

Скористатися методом запуску можна так само легко а попередні, для цього натисніть на клавіатурі Ctrl + Alt + Del і виберіть запустити диспетчер задач, у вікні, виберіть Файл - Нова задача

У рядку наберіть cmd потім поставте галочку Створити завдання з правами адміністратора. Натисніть ОК. Запускається командний рядок яка буде з прівелігерованное правами, або іншими словами адміністраторськими правами. За допомогою якої можна вносити зміни в систему.

Для способу запуску з диспетчера задач, можна також використовувати спрощений запуск, в якому не буде потрібно нічого набирати, просто відкрийте диспетчер задач, далі натисніть і утримуйте на клавіатурі клавішу Ctrl натисніть Файл - Нова задача (Виконати ....) Після чого відкриється командний рядок вже з правами адміністратора.

до змісту ↑

Створюємо ярлик командного рядка на робочому столі

І на завершення, як бонус, вирішив розповісти цікавий спосіб, в плані реалізації. А можливо і не з реалізації а з доступності методу запуску. Для того, щоб створити ярлик cmd на робочому столі і в подальшому запускати завжди з правами адміністратора.

Клацніть правою кнопкою миші в порожній області на робочому столі, в контекстному меню виберіть Створити> Ярлик

Клацніть правою кнопкою миші в порожній області на робочому столі, в контекстному меню виберіть Створити> Ярлик

Далі потрібно вказати розташування об'єкта, просто наберіть cmd.exe і натисніть далі.

exe і натисніть далі

У наступному вікні потрібно вказати ім'я для створюваного ярлика, в моєму випадку я вказав Командний рядок (Адміністратор), і натисніть Готово. Але це ще не все, потрібно встановити значення для запуску, в нашому випадку з правами адміністратора.

Але це ще не все, потрібно встановити значення для запуску, в нашому випадку з правами адміністратора

Натисніть на новостворений ярлик правою кнопкою миші, виберіть Властивості. У вікні натисніть на кнопку Додатково, яка розташована внизу. І поставте галочку Запускати від імені адміністратора, Далі натисніть 2 рази на кнопку ОК і пробуєте запускати.

І поставте галочку Запускати від імені адміністратора, Далі натисніть 2 рази на кнопку ОК і пробуєте запускати

Відкриється вікно cmd з правами адміністратора. У чому ви переконаєтеся в заголовку вікна. Даний метод буде корисний, якщо ви часто використовуєте командний рядок і вносите зміни в систему.

Даний метод буде корисний, якщо ви часто використовуєте командний рядок і вносите зміни в систему

PS Давайте підіб'ємо підсумки зробленого. У підсумку отримуємо 5 легких способів як запустити командний рядок з правами адміністратора. Всі способи скоєно робочі і застосовні, так, що можете вибрати відповідний для Вас і використовувати, плюс можете розповідати знайомим і близьким, кому завгодно. Просто деякі не знають що таке командний рядок і як вона запускається.

Якщо ви знаєте ще способи запуску cmd з адмінській правами, пишіть в коментарях або через зворотний зв'язок, доповнимо статтю корисною інформацією. А так же залишайте свої зауваження і пропозиції за статтею. Завжди раді.

Ви шукайте, як запустити командний рядок від імені адміністратора?
Шукайте простий і робочий метод ?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью