<
 • Главная
Статьи

Як запустити командний рядок від імені адміністратора. 5 легких способу!

 1. Навіщо потрібен запуск команд від імені адміністратора
 2. Запускаємо за допомогою пошуку
 3. Відкриваємо командний рядок з меню Пуск
 4. Відкриваємо CMD з системної папки windows
 5. Командний рядок в режимі адміністратора за допомогою диспетчера задач
 6. Створюємо ярлик командного рядка на робочому столі

Привіт друзі! Ви шукайте, як запустити командний рядок від імені адміністратора? Шукайте простий і робочий метод ?! Думаю, Ви зайшли за адресою. Запитайте чому, а справа в тому, що я як раз вирішив написати інструкцію, як без особливих проблем користувач зміг самостійно запустити cmd від імені адміністратора.

Ідеєю написання матеріалу було питання хорошого знайомого. Я звичайно ж йому розповів як краще зробити. Минуло кілька днів, і я подумав, а чому б не написати інструкцію, щоб будь-який користувач зміг з легкістю запустити cmd від адміна і виконати потрібні команди в ній.

Постараюся розповісти простою, доступною мовою всі можливі способи запуску командного рядка в windows 7. А їх, повірте багато. Є прості способи, є трохи складніше. Всі методи розташував в порядку зростання. Що значно полегшить вибрати потрібний і відповідний в вашому випадку.

В ідеалі, Вам не обов'язково використовувати всі перераховані способи, візьміть парочку і вперед. Цього буде досить. Мій Вам рада, пробіжіть очима по всіх способів, для загального розвитку, а раптом знадобиться. Буває ситуація коли користувачеві зручно запускати з ярлика робочого стала, ніж шукати в ОС. Вибирати тільки Вам.

Навіщо потрібен запуск команд від імені адміністратора

Час від часу нам доводиться запускати cmd в windows з правами адміністратора або іншими словами привілейоване вікно. За замовчуванням це вікно відкривається з обмеженим функціоналом і деякі команди не можуть бути виконані, тобто ніяких змін не вийде внести.

Зроблено це не просто так, це свого роду захист операційної системи, тому що деякі команди впливають на завантаження і на нормальну роботу віндовс.

Ситуації бувають різні, і потреби різні, виникають ситуації, коли виконання тієї чи іншої команди вимагає виробляти в командному рядку, та не просто так, а щоб у вас були права адміністратора. Для внесення змін.

Примітка: Будьте уважні при виконанні команд, тому що зміни вносяться безпосередньо в ОС. І може порушити її працездатність! Якщо не знаєте за що відповідає дана команда, що не виконуйте її з правами адміністратора.

Оскільки запуск cmd у всіх версіях windows різний, ми їх з Вами і розглянемо детальніше кілька способів.

понеслася)

до змісту ↑

Запускаємо за допомогою пошуку

Даний спосіб буде працювати в операционках windows 7 і windows vista, оскільки вони є єдиними версіями windows які підтримують пошук в меню Пуск.

Натисніть «Пуск» далі в рядку пошуку наберіть «cmd» в результатах побачите cmd.exe

exe

Натисніть правою кнопкою миші на іконці і виберіть з контекстного меню «Запуск від імені адміністратора»

Натисніть правою кнопкою миші на іконці і виберіть з контекстного меню «Запуск від імені адміністратора»

Далі побачите вікно керування обліковими записами користувачів, в тому випадку якщо у вас не відключений UAC, в якому потрібно натиснути «Так»

В результаті має відкритися вікно командного рядка з заголовком - «Адміністратор: Командний рядок або Адміністратор: C: \ Windows \ System32 \ cmd.exe»

до змісту ↑

Відкриваємо командний рядок з меню Пуск

Даний спосіб швидше за все дубль першого способу, трохи інше місце запуску, але як спосіб запуску має місце бути і я про нього також вирішив розповісти.

Відкриваємо «Пуск> Всі програми> Стандартні» шукаємо «Командний рядок»

Відкриваємо «Пуск> Всі програми> Стандартні» шукаємо «Командний рядок»

Натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо в контекстному меню пункт «Запуск від імені адміністратора»

В результаті отримуємо відкрилося привілейоване вікно для введення команд.

Йдемо далі.

до змісту ↑

Відкриваємо CMD з системної папки windows

Командний рядок можна запускати як звичайну програму в виндовс, це означає, що ми можемо знайти запускной файл в системній папці і запустити звідти.

визначаєте яка розрядність вашої операційної системи і шукайте файл cmd.exe у відповідній папці:

Для windows 32 bit cmd.exe знаходиться: \ Windows \ System32

Для windows 64 bit cmd.exe розташований: \ Windows \ SysWOW64

Примітка: Командний рядок, а саме запускной файл в Windows x64 є і в system32 і в SysWOW64. Так що можете запуску його з будь-якої папки, головне від імені адміністратора.

Після того як знайдете клацаєте на файлі правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Запустити від імені адміністратора»

От і все.

до змісту ↑

Командний рядок в режимі адміністратора за допомогою диспетчера задач

Скористатися методом запуску можна так само легко а попередні, для цього натисніть на клавіатурі Ctrl + Alt + Del і виберіть запустити диспетчер задач, у вікні, виберіть Файл - Нова задача

У рядку наберіть cmd потім поставте галочку Створити завдання з правами адміністратора. Натисніть ОК. Запускається командний рядок яка буде з прівелігерованное правами, або іншими словами адміністраторськими правами. За допомогою якої можна вносити зміни в систему.

Для способу запуску з диспетчера задач, можна також використовувати спрощений запуск, в якому не буде потрібно нічого набирати, просто відкрийте диспетчер задач, далі натисніть і утримуйте на клавіатурі клавішу Ctrl натисніть Файл - Нова задача (Виконати ....) Після чого відкриється командний рядок вже з правами адміністратора.

до змісту ↑

Створюємо ярлик командного рядка на робочому столі

І на завершення, як бонус, вирішив розповісти цікавий спосіб, в плані реалізації. А можливо і не з реалізації а з доступності методу запуску. Для того, щоб створити ярлик cmd на робочому столі і в подальшому запускати завжди з правами адміністратора.

Клацніть правою кнопкою миші в порожній області на робочому столі, в контекстному меню виберіть Створити> Ярлик

Клацніть правою кнопкою миші в порожній області на робочому столі, в контекстному меню виберіть Створити> Ярлик

Далі потрібно вказати розташування об'єкта, просто наберіть cmd.exe і натисніть далі.

exe і натисніть далі

У наступному вікні потрібно вказати ім'я для створюваного ярлика, в моєму випадку я вказав Командний рядок (Адміністратор), і натисніть Готово. Але це ще не все, потрібно встановити значення для запуску, в нашому випадку з правами адміністратора.

Але це ще не все, потрібно встановити значення для запуску, в нашому випадку з правами адміністратора

Натисніть на новостворений ярлик правою кнопкою миші, виберіть Властивості. У вікні натисніть на кнопку Додатково, яка розташована внизу. І поставте галочку Запускати від імені адміністратора, Далі натисніть 2 рази на кнопку ОК і пробуєте запускати.

І поставте галочку Запускати від імені адміністратора, Далі натисніть 2 рази на кнопку ОК і пробуєте запускати

Відкриється вікно cmd з правами адміністратора. У чому ви переконаєтеся в заголовку вікна. Даний метод буде корисний, якщо ви часто використовуєте командний рядок і вносите зміни в систему.

Даний метод буде корисний, якщо ви часто використовуєте командний рядок і вносите зміни в систему

PS Давайте підіб'ємо підсумки зробленого. У підсумку отримуємо 5 легких способів як запустити командний рядок з правами адміністратора. Всі способи скоєно робочі і застосовні, так, що можете вибрати відповідний для Вас і використовувати, плюс можете розповідати знайомим і близьким, кому завгодно. Просто деякі не знають що таке командний рядок і як вона запускається.

Якщо ви знаєте ще способи запуску cmd з адмінській правами, пишіть в коментарях або через зворотний зв'язок, доповнимо статтю корисною інформацією. А так же залишайте свої зауваження і пропозиції за статтею. Завжди раді.

Ви шукайте, як запустити командний рядок від імені адміністратора?
Шукайте простий і робочий метод ?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью