<
 • Главная
Статьи

1С-Бітрікс: Адміністрування

 1. Мобільна «админка» інтернет-магазину
 2. Сканування штрих-кодів в додаток
 3. «Жива стрічка» замовлень
 4. Детальний перегляд замовлення
 5. Push-повідомлення
 6. Статуси замовлень
 7. фільтри
 8. Мобільні звіти
 9. Як почати користуватися?
 10. Хмарний сервіс «Інспектор сайту»
 11. Інспектор сайту - хмарний сервіс

адміністрування

Мобільна «админка» інтернет-магазину

адміністрування  Мобільна «админка» інтернет-магазину  Додаток являє собою мобільну «адмінку» - адміністративний розділ управління магазином для власника інтернет-магазину на платформі «1С-Бітрікс»

Додаток являє собою мобільну «адмінку» - адміністративний розділ управління магазином для власника інтернет-магазину на платформі «1С-Бітрікс». Додаток створено для адміністраторів, менеджерів і персоналу інтернет-магазину. Додаток дозволяє управляти замовленнями і отримувати основні звіти про роботу магазину з мобільних пристроїв.
Мобільна админка дозволяє: Додаток являє собою мобільну «адмінку» - адміністративний розділ управління магазином для власника інтернет-магазину на платформі «1С-Бітрікс»

Сканування штрих-кодів в додаток

Замість сканера штрих-кодів - смартфон!

Додайте товар по штрих-коду за допомогою звичайного мобільного пристрою. Система підтримує сканування штрих-кодів в мобільний додаток. Сканер штрих-кодів не потрібен.
Відвантаження по штрих-коду - з мобільного!
Штрих-коди прочитуються на мобільний телефон. Ви можете мобільно відвантажити замовлення по штрих-коду. Це дуже зручно, особливо при наявності великих складів з великогабаритними товарами.
Тепер, якщо вам потрібно відвантажити по штрих-коду великий товар, наприклад, холодильник, не потрібно відривати з нього наклейку зі штрих-кодом і нести до сканера. Ви можете підійти до холодильника з мобільним телефоном і з його допомогою вважати штрих-код. Штрих-код перевіриться і збережеться в замовленні.

Навіщо сканувати штрих-коди Навіщо сканувати штрих-коди?
При відпуску товару менеджер буде впевнений, що він взяв саме той товар, який повинен бути відвантажений. Сканування штрих-кодів підтверджує правильність вибору товару, тим самим запобігаючи грошові втрати магазину через можливих помилок. Товари з різними властивостями іноді неможливо відрізнити один від одного візуально. При цьому вони можуть значно відрізнятися за ціною.

Чому замовлення не відвантажено?

Відвантажуючи замовлення з мобільного пристрою, ви побачите всю інформацію про нього. В тому числі, і проблеми із замовленням. Ви дізнаєтеся причину виниклої проблеми, яка не дозволяє відвантажити замовлення. Відвантажуючи замовлення з мобільного пристрою, ви побачите всю інформацію про нього

«Жива стрічка» замовлень
Оцініть ситуацію із замовленнями

З мобільного пристрою ви можете переглядати замовлення у вигляді «Живий стрічки». Замовлення автоматично завантажуються в стрічку в реальному часі - у міру їх надходження. Колір кожного запису залежить від статусу, і вам легко оцінити ситуацію з кожним замовленням.
Все в вашому мобільному!

 • рух товарів
 • управління замовленнями
 • інформація про магазин

Детальний перегляд замовлення
Що там з конкретним замовленням?

По кожному замовленню ви можете переглядати всю доступну інформацію, включаючи дані про покупця і його історію в магазині. Для зручності і простоти відбору інформація представлена ​​групами. Інформаційні блоки замовлення можуть бути згорнуті і розгорнуті - в міру необхідності їх перегляду. Ви можете швидко вибрати потрібну інформаційну групу (по доставці, оплаті і різним властивостям) і швидко подивитися, що відбувається із замовленням.
По кожному замовленню ви можете переглядати всю доступну інформацію, включаючи дані про покупця і його історію в магазині

Push-повідомлення


Ви можете навіть не заходити в мобільний додаток, щоб відстежувати замовлення. У додатку працюють push-повідомлення. Завдяки цьому ви завжди будете в курсі подій у вашому магазині. Ви будете отримувати повідомлення про нові замовлення, про якісь зміни в замовленнях і т.д.
Налаштуйте повідомлення
Push-повідомлення налаштовуються. Ви можете задати події, на які будуть приходити push-повідомлення. А кожен співробітник магазина може вибрати тільки потрібні йому події з push-повідомленнями.

Свої push-повідомлення кожному менеджеру  Наприклад, кур'єр буде отримувати push-повідомлення за новими замовленнями, які він повинен доставити сьогодні Свої push-повідомлення кожному менеджеру
Наприклад, кур'єр буде отримувати push-повідомлення за новими замовленнями, які він повинен доставити сьогодні. Власнику магазину буде цікаво отримувати фінальні push-повідомлення - про завершення замовлень.


Статуси замовлень
Керуйте статусами замовлень

Ви можете швидко змінювати статуси замовлень. Наприклад, встановлювати статус «оплати» відразу ж після її отримання.
Ви можете змінювати статуси на свій розсуд, незалежно від ситуації з оплатою замовлення і т.д.

Наприклад, старший менеджер може дозволити доставку товару якомусь клієнту, навіть якщо товар не оплачений.


фільтри
Відберіть потрібні замовлення

У постачання програми - встановлені, готові фільтри, які дуже зручно застосовувати для відбору потрібної групи замовлень. Наприклад, ви можете відфільтрувати замовлення по статусу оплати або відвантаження. Крім цього, у вашому розпорядженні користувальницький фільтр, який дозволить ще точніше зробити вибірку замовлень.

Мобільні звіти
Аналізуйте роботу магазину

У мобільному додатку - 4 готових звіту. Ці звіти звіти дозволяють власнику онлайн-бізнесу оперативно управляти магазином і швидко орієнтуватися в стані залишків товару, цінами і прибутковості по кожному товару і клієнта.
Готові звіти:

 • по залишку товару
 • за прибутковістю по конкретному товару
 • за прибутковістю по конкретному клієнтові
 • прайс-лист магазину

Як почати користуватися?
Мобільний додаток «1С-Бітрікс: Адміністрування»
 • можна завантажити в магазинах додатків (App Store і Google Play Market)
 • налаштувати на URL свого інтернет-магазину
 • оновити «1С-Бітрікс: Управління сайтом» до версії 12.5
 • і почати управляти своїм магазином з мобільного пристрою
Будь-які дії із замовленням з мобільного додатка адміністратора

Тепер адміністратор магазину може керувати замовленнями мобільно і звідки завгодно. Наприклад, повністю відвантажити замовлення, працюючи на смартфоні з кафе. Як тільки клієнт робить замовлення - адміністратор бачить його в інтерфейсі свого мобільного додатка, підтверджує, дозволяє доставку і виконує інші необхідні дії по обробці замовлення

Приклад: поповнення складу
Ви приїжджаєте на якийсь віддалений склад, формуєте на мобільному пристрої звіт по залишках товару на складі, тут же мобільно робите дозаказ відсутніх товарів. І не потрібно для цього їхати в офіс або дзвонити колегам.

І не потрібно для цього їхати в офіс або дзвонити колегам

наверх

інспектор сайту

Хмарний сервіс «Інспектор сайту»

Моніторинг доступності та працездатності сайту
 • Отримуйте push-повідомлення про всі неполадки
 • Не втрачайте гроші через простій сайту!

Хмарний сервіс «Інспектор сайтів» доступний в мобільному додатку  «1С-Бітрікс: Адміністрування»  і дозволяє відстежувати потрібні параметри на вашу інтернет-магазину Хмарний сервіс «Інспектор сайтів» доступний в мобільному додатку «1С-Бітрікс: Адміністрування» і дозволяє відстежувати потрібні параметри на вашу інтернет-магазину.

Хмарний сервіс «Інспектор сайтів» доступний в мобільному додатку  «1С-Бітрікс: Адміністрування»  і дозволяє відстежувати потрібні параметри на вашу інтернет-магазину

Інспектор сайту - хмарний сервіс

Ви відразу дізнаєтеся про те, що вам пора продовжувати термін дії домену, SSL-сертифіката або ключа системи управління вашим сайтом. Хмарний сервіс «Інспектор сайту» періодично перевіряє доступність і працездатність вашого сайту і повідомляє про всі неполадки - шле push-повідомлення або e-mail.
Що моніторить хмарний сервіс:

 • раз в 5 хвилин перевіряє доступність з двох географічних точок
 • раз в день перевіряє термін дії домену
 • раз в день перевіряє термін SSL-сертифіката
 • раз в день перевіряє термін дії ключа «1С-Бітрікс: Управління сайтом»
Не втрачайте гроші через простій сайту!

Інспектор сайту моніторить 4 параметра, дуже важливих для роботи будь-якого веб-проекту, і особливо інтернет-магазину. Якщо ви забудете пролонгувати термін дії домену, ваш магазин перестане працювати. Тепер цього не станеться, тому що Інспектор сайтів починає попереджати заздалегідь - за місяць - про те, що термін дії домену закінчується.

Дані клієнтів - під захистом SSL-сертифіката!
Якщо ви не продовжите дію SSL-сертифіката, дані ваших клієнтів піддадуться ризику - можуть бути перехоплені третіми особами. Інспектор сайту відстежує термін дії цього електронного документа, необхідного для підтвердження захищеності каналу, по якому здійснюється обмін конфіденційною інформацією між клієнтом і сервером. І сам факт, що ваш сайт знаходиться під захистом SSL-сертифіката, на сьогоднішній день вважається хорошим тоном.
Продовжіть на пільговій основі ключ на продукт «1С-Бітрікс»
Якщо ви не поновіть вчасно свою систему управління сайтом, вона втратить актуальність, і ви не зможете отримувати оновлення продукту (нові функціональні можливості, поновлення інтерфейсу, системи безпеки та інші). Крім цього ви позбудетеся технічної підтримки «1С-Бітрікс». Інспектор сайту нагадає вам заздалегідь, щоб ви не забули тривати на пільговій основі.

Пільгове продовження набагато дешевше стандартного Пільгове продовження набагато дешевше стандартного. Протягом одного місяця з моменту завершення терміну активності оновлень ви можете придбати і активувати продовження за пільговим варіанту за 22% від ціни вашої редакції. Термін активності оновлень продовжується рівно на один рік з моменту завершення попереднього періоду. Детальніше


Слідкуйте за доступністю сайту!

Якщо ваш магазин простоює через погану роботи сервісу вашого хостинг-провайдера, ви втрачаєте гроші і клієнтів. Інспектор сайту перевіряє постійно ваш сайт, і ви отримуєте push-повідомлення в мобільний додаток про недоступність і повільної завантаженні сайту. Крім цього, хмарний сервіс вам повідомляє - шле push-повідомлення - скільки часу магазин ваш простоював. Прийміть заходи - змініть хостинг на більш якісний.
Якщо ваш магазин простоює через погану роботи сервісу вашого хостинг-провайдера, ви втрачаєте гроші і клієнтів

Навіщо сканувати штрих-коди?
Чому замовлення не відвантажено?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью