<
 • Главная
Статьи

Адміністрування баз даних

Бази даних - один з ключових компонентів практично будь-якої системи Бази даних - один з ключових компонентів практично будь-якої системи. Рідкісне додаток не має в своєму складі бази даних. У нашій практиці ми дуже багато працювали з комерційними базами даних Oracle і MS SQL. Наші фахівці адмініструють кілька сотень екземплярів баз даних: від дрібних до дуже великих баз даних, що займають на диску терабайти і сотні гігабайт оперативної пам'яті.

Нерідко наші користувачі незадоволені тією швидкістю, з якою додатки витягають дані з бази. Ми, звичайно, не здатні розкрутити шпинделі в десятки разів, але наш досвід вирішення різних завдань оптимізації баз даних і sql-запитів дозволяє нам швидко визначити вузькі місця і дати рекомендації щодо підвищення продуктивності роботи Ваших БД.

Однією з частих проблем є зміна характеру роботи бази даних при зміні платформи. Наприклад, при зміні версії СУБД, кодування або операційної системи старі запити починають виконуватися по-іншому, і що раніше працювала прекрасно база даних починає «моторошно гальмувати». Ми допоможемо Вам здійснити кроссплатформенную міграцію, адаптувати роботу програми (оптимізувати запити) і забезпечити безперебійну і стабільну роботу Ваших баз даних в будь-яких середовищах.

Деякі бази даних містять величезний обсяг інформації, інші зовсім маленький, але в будь-якому випадку, неможливість доступу до неї в потрібний момент може вкрай негативно позначитися на роботі компанії. Старіння версій програмного забезпечення і відсутність підтримки на старі версії може стати причиною такого негативного впливу. Щоб уникнути цієї ситуації, ми готові надати Вам сервіс по міграції з застарілих версій Oracle 9 і 10 на нові з мінімізацією часу простою і при цьому забезпечити адаптацію Ваших БД та інформаційних систем.

Ми дуже багато працювали з системами SAP і за цей час ми отримали унікальні знання специфіки роботи Oracle для SAP.

Ми пропонуємо Вам повну підтримку Ваших баз даних. Наша головна перевага - це розроблена нами система моніторингу, якій ми по праву пишаємося. Що робить адміністратор, коли йому повідомляють, що система не працює? Він починає по черзі перевіряти роботу систем, потім перебирає окремі компоненти і так знаходить вузол, який не працює. Якщо він це робить один і руками, так давайте йому допоможемо - і знайдемо "сбойнувшій" компонент автоматично. І зробимо це раніше, ніж повідомлять про проблему користувачі, перевіряючи кожен компонент постійно. Для моніторингу баз даних ми взяли найкраще, що є в стандартних системах моніторингу: виділили кілька десятків критичних для роботи баз даних параметрів і включили їх в шаблон моніторингу баз даних. Друга важлива частина - візуалізація "сбойнувшего" компонента - ми перевіряємо безліч компонентів, а в кожному - безліч параметрів. В результаті інформаційна система являє собою великий граф залежать один від одного компонент. Якщо показувати їх все, то важко виявити "сбойнувшій" вузол. Тому ми вирішили не показувати ту частину системи, що справно працює, але розкриваємо все дерево залежностей до, власне, "сбойнувшей" компоненти.

У нашій практиці виникає багато нетривіальних завдань, які вимагають для вирішення специфічних баз даних, поряд з цим ми багато уваги приділяємо застосуванню нових баз даних. З чим тільки не довелося попрацювати за цей час! Тому наші фахівці мають чималий досвід роботи з такими базами даних, як MySQL, SAPDB, PostgreSQL, PostgresqlXL, MariaDB, OrientDB, SQLite, Informix, SAP HANA, Hadoop.

Ми чекаємо Ваших звернень та відкриті для співпраці!

Що робить адміністратор, коли йому повідомляють, що система не працює?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью