<
 • Главная
Статьи

Як створити базу даних на сервері 1С на Linux

 1. Як створити базу даних на сервері 1С на Linux. спосіб перший
 2. Як створити базу даних на сервері 1С на Linux. спосіб другий

Описується як створити базу даних на сервері 1С, включаючи її публікацію на WEB-сервері. Дана покрокова інструкція з поясненнями.

Ми успішно створили віртуальне середовище ( " Як створити віртуальну середу VMware vSphere "), Встановили віртуальну машину (" Установка віртуальної машини ") З підготовленого нами шаблону (" Опис шаблону віртуальної машини ") І тільки що завершили розгортання сервера 1С: Підприємство і WEB-сервера для доступу до інформації 1С через брaузер (" Автоматична установка сервера 1С на Linux "), Якщо налаштувати ліцензій з ключами (див. Там же). Тепер має з'явитися здорова думка - непогано б перевірити, чи працює що-небудь.

Для цього необхідно створити інформаційну базу даних на сервері 1С. Розглянемо, як це робиться.

Зауваження: В даному випадку термін "база даних" використовується для позначення двох об'єктів:

 • інформаційна база даних 1С;
 • база даних в СУБД PostgreSQL, в якій зберігаються дані інформаційної бази даних 1С.

У публікації спробую їх розрізняти.

Створити базу даних на сервері 1С можна двома способами:

Як створити базу даних на сервері 1С на Linux. спосіб перший

   1. Переходимо на комп'ютер, де встановлена платформа 1С і запускаємо програму під назвою "Адміністрування серверів 1С підприємства" (знаходиться в папці програм платформи 1С).
   2. Виділяємо "1C: Enterprise 8.3 Central Servers" правою кнопкою мишки і, в випадаючому контекстному меню, вибираємо "New" -> "Центральний сервер 1С: Підприємства 8.3" (Рис. 1.)

    Мал. 1. Додати новий сервер

   3. З'являється спливаюче вікно для введення параметрів центрального сервера (Рис. 2.). Фактично, треба ввести в поле "Ім'я" тільки адреса IP сервера або його повне доменне ім'я. Ще можна опис. Порт, якщо немає гострого розуму для чого це треба, краще не чіпати. Як все ввели, натискаємо кнопку "Ok" внизу. Вікно закривається і в списку серверів повинна з'явитися новий запис.

    Мал. 2. Параметри нового сервера

   4. Тепер необхідно додати адміністратора нового центрального сервера. Розкриваємо трикутник перед записом цього сервера (відзначено червоним) і з'явиться вміст наступного рівня дерева (Рис. 3.). Виділяємо запис "Адміністратори" правою клавішею мишки і, в контекстному меню, вибираємо "New" (Новий) -> "Адміністратор"

    Мал. 3. Додати адміністратора сервера

   5. Заповнюємо всі необхідні поля в спливаючому вікні "Новий адміністратор" (Рис. 4.) і натискаємо кнопку "OK" внизу. Вікно закриється і в дереві "Адміністратори" повинна з'явитися новий запис.

    Мал. 4. Параметри адміністратора

   6. Розкриваємо вміст дерева "Кластери" і, потім, поддерева "Локальний кластер" (Рис. 5.)

    Мал. 5. Новий сервер

   7. Виділяємо правою кнопкою мишки "Інформаційні бази", і, в контекстному меню, вибираємо "New" (Нова) -> "Інформаційна база"

    Мал. 6. Додати базу даних

   8. У вікні "Параметри інформаційної бази" (рис. 7.) заповнюємо всі поля. Ім'я інформаційної бази даних 1С краще вводити латинськими буквами.
    З меню, що випадає треба вибрати захищеність з'єднання. Давним-давно, коли комп'ютери були маленькими, шифрування трафіку займало значну частину комп'ютерної потужності і уповільнювало реакцію системи. Зараз комп'ютери стали сильно більше, тому, питань забезпечення конфіденційності та безпеки інформації можна приділити більшу увагу. Рекомендую вибрати "Постійно".
    Сервер баз даних побудований на базі СУБД PostreSQL, розташовується на тому ж комп'ютері, що і 1С і, з метою безпеки має TCP / IP сокет на локальному інтерфейсі з IP адресою 127.0.0.1 і може бути використаний тільки програмами на цьому комп'ютері. Назва бази даних PostgeSQL має бути латинськими буквами і з нього має бути зрозуміло, який інформаційній базі даних 1С вона відповідає.
    Ім'я адміністратора СУБД PostgreSQL і пароль ми задали при її установці.
    Якщо хочете використовувати Web-клієнт, то обов'язково залиште "Так" в випадаючому меню "Дозволити видачу ліцензій", а так само відзначте галочкою "Створити базу даних в разі відсутності".

    Мал. 7. Параметри бази даних

   9. Необхідно перевірити правильність введеної інформації і натиснути кнопку "OK" внизу. Вікно закриється і в поддереве "Інформаційні бази" повинна з'явитися новий запис, як на рис. 8.

    Мал. 8. Нова база даних

   10. Як тільки створили базу даних 1С (ще раз: ім'я бази даних повинне бути латинськими літерами), можемо використовувати команди текстового рядка Linux (див. " Кілька слів про Linux "І" Команди Linux. Короткий опис ") Для додавання WEB-сервісів для цієї бази даних. Творимо безпечну з'єднання з сервером, на якому встановлений 1С (як це зробити див. "Ч то таке ssh / sftp і для чого він потрібен? "Для Linux," Клієнт SSH для Windows Bitvise Tunnelier "Або" SSH клієнт для Windows PuTTY "Для Windows), відкриваємо консоль віртуальної машини, і набираємо команду
    wsdbadd імяБД
    Після чого можна звертатися до цієї бази даних через будь-який браузер. Якщо ви хочете відмінити WEB-сервіси для бази даних, використовується команда
    wsdbdel імяБД
   11. Відкриваємо конфигуратор 1С, єднаємося з базою даних і завантажуємо вміст бази даних.

Усе. Користуємося.

Як створити базу даних на сервері 1С на Linux. спосіб другий

Можна створити базу даних на сервері Linux з використанням платформи 1С.

   1. Запустити програму клієнта 1С з платформи для Windows.
   2. Натиснути кнопку справа "Додати".
   3. З'явиться вікно "Додавання інформаційної бази" (Рис. 9.). На першій вкладці вибираємо радіокнопку "Створення нової інформаційної бази" і створюємо "Далі" внизу праворуч.

    Мал. 9. Створити нову базу даних 1С

   4. На наступній вкладці вибираємо "Створення інформаційної бази без конфігурації" і натискаємо кнопку "Далі" внизу.
   5. Вводимо назву інформаційної бази даних 1С, як воно буде виглядати при виборі в клієнті (Рис. 10.), після чого вибираємо радіокнопку "На сервері 1С". Натискаємо "Далі" і переходимо до наступної вкладки.

    Мал. 10. Назва інформаційної бази

   6. Параметри бази даних 1С. У першому рядку вводимо IP адреса сервера 1С або повне доменне ім'я, яке відповідає цьому IP адресою. Всі інші параметри ми вже розглянули п. 8 першого варіанту вище. Як все заповнили і перевірили, що помилок немає, то натискаємо кнопку "Далі".

    Мал. 11. Параметри бази даних 1С

   7. На наступній вкладці нічого не змінюємо. Натискаємо кнопку "Готово". Якщо все ввели правильно, то через кілька десятків секунд введена база даних з'явиться в списку доступних інформаційних баз клієнта 1С.
   8. Виконуємо пп. 10 і 11 першого варіанту.

От і все.

Описано як створити базу даних на сервері 1С, включаючи її публікацію на WEB-сервері. Дана покрокова інструкція з поясненнями.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью