<
 • Главная
Статьи

klnagent.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з klnagent.exe
 2. Інформація про фото klnagent.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з klnagent
 5. klnagent сканер

Справжній файл klnagent.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Kaspersky Administration Kit, розробленого Kaspersky Lab.

KLNAgent - це абревіатура від K aspersky L inking N etwork Agent

Klnagent.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є klnagent.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з klnagent.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму klnagent.exe. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи klnagent.exe.

Інформація про фото klnagent.exe

процес Kaspersky Administration Kit Network Agent або Kaspersky Security Center Network Agent або Kaspersky Network Agent належить програмі Kaspersky Administration Kit або Агент адміністрування Kaspersky Security або Агент адміністрування Лабораторії від Kaspersky Lab (Www.kaspersky.com) або Kaspersky Lab ZAO (Www.kaspersky.com).

Опис: klnagent.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл klnagent.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 91,265 байт (30% всіх випадків), 94,544 байт і ще 6 варіанту . Опис: klnagent
У процесу немає видимого вікна. Це не системний файл Windows. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету. Ви можете деінсталювати цю програму з панелі інструментів. У файлу немає інформації про творця цього файлу. Сертифіковане надійною компанією. Klnagent.exe здатний заховати себе. Тому технічний рейтинг надійності 47% небезпеки.
Якщо у вас є які-небудь проблеми з klnagent.exe, Ви можете видалити програмне забезпечення Агент адміністрування Kaspersky Security або Kaspersky Network Agent, використовуючи функцію "Установка і видалення програм" в Панелі управління Windows, отримати допомогу від постачальника програмного забезпечення Kaspersky або оновити програму до останньої версії.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з klnagent.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як klnagent.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл klnagent.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Це процес Агента адміністрування від Касперського. Потрібен для удаленноё установки антивіруса, оновлення, адміністрування. Ніяк не шкідливий.
Євген

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото klnagent.exe: - на основі 5 голосів з 1 відкликанням.

42 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як вважається за необхідне. 2 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з klnagent

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з klnagent. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу klnagent.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

klnagent сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью