<
 • Главная
Статьи

Курси системного адміністратора Linux (Unix) в Мінську

 1. Переваги покупки курсу у нас:
 2. Так у нас проходять практичні заняття (натисніть, щоб збільшити розмір):
 3. Для кого призначений курс:
 4. Навчальна програма:
 5. викладач:
 6. Додаткова інформація:
 7. Все, що Вам необхідно для якісного та результативного навчання, у нас є!
 8. Освітній і кадровий центр «Нове завтра» став учасником Ініціативи ООН «Глобальний договір».

.

[El] {text} [/ el]

Якщо Вас цікавлять курси Системний адміністратор (Windows Server), то переходите сюди.


Переваги покупки курсу у нас:

1.Унікальний по тривалості і вартості курс вивчення швидко набирає популярність серверного ПО, інтерес до якого проявляють навіть на державному рівні в країнах ЄС і ООН, а також лідери виробництва комп'ютерів (IBM, Novell, HP). Все більш популярним Linux стає і в Росії. За версією багатьох комп'ютерних фахівців Linux як серверне ПЗ, в майбутньому може обігнати за популярністю Windows Server. Будьте серед перших фахівців в цій ОС в Білорусі - курси системного адміністратора Linux допоможуть Вам у цьому!

2.На даному курсі ви отримаєте виключно практичну складову, практику з перших рук людей-фахівців, які щоденно працюють в даній сфері, своїми руками зробите все практичні дії, які входять в щоденні обов'язки системного адміністратора, який працює з ПО Linux. 60% курсу - це практичні заняття на реальному серверному ПО. Викладатиметься не тільки класична схема настройки сервера, але і деякі нюанси підвищення продуктивності в реальній робочій ситуації.

3. Після закінчення курсу слухачі переймають досвід налаштування «бойового сервера» і можуть влаштовуватися на роботу в службу технічної підтримки Linux-серверів або створювати свої проекти (хостинг-сервера). Вартість послуг фахівця після курсів системного адміністратора Linux значно зростає.

.

.

Так у нас проходять практичні заняття (натисніть, щоб збільшити розмір):
 • [El] {text} [/ el]  Якщо Вас цікавлять курси Системний адміністратор (Windows Server), то переходите  сюди Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!

.

.

коротка інформація

Вибір кращих, або «народних», брендів здійснюється виключно споживачами товарів і послуг шляхом відкритого голосування за опублікованими в ЗМІ анкетами, де вказані тільки категорії / номінації без вказівки марок, які заявили свою участь в конкурсі, без надання варіантів відповіді, що дозволяє забезпечити найбільш об'єктивну оцінку спонтанного знання брендів населенням Білорусі. Премія проводиться під патронажем Міністерства торгівлі Республіки Білорусь.

коротка інформація

Це найбільш значуще об'єднання в сфері неформальної освіти в Беларусі.Вхожденіе до складу Асоціації Освітнього центру "Нове завтра" буде сприяти розвитку міжсекторального співробітництва в рамках АДОіП і розвитку додаткової освіти і освіти в Республіці Білорусь.

коротка інформація

Це найбільша міжнародна ініціатива, що об'єднує бізнес-компанії, які дотримуються у своїй діяльності 10 принципам, що сприяє соціально-відповідальної поведінки щодо свого персоналу, клієнтів, навколишнього середовища і суспільства в цілому. Це говорить від тому, що послуги таких компаній, відносини з клієнтами виходять на більш високий рівень.

коротка інформація

Otzyvy.by представляють Топ-100 чуйних компаній і "Нове завтра" - на 24 місці серед більш ніж 21 000 компаній, представлених на сайті! 3,93 бала (з 5 можливих) - середній рейтинг компаній на порталі і 4,45 - рейтинг "Нове завтра"!

коротка інформація

Відповідно до статті 15 нової редакції закону "Про зайнятість населення Республіки Білорусь", під агентством з працевлаштування розуміється юридична особа і індивідуальний підприємець, які надають громадянам послуги щодо сприяння в працевлаштуванні на території нашої країни і включені до Реєстру агентств з працевлаштування. Таким чином, тепер надавати послуги з працевлаштування можуть тільки організації, включені до цього реєстру

Всі слухачі забезпечуються БЕЗКОШТОВНИМИ роздатковими матеріалами, які включають всю теоретичну базу навчальної програми (Вам не потрібно буде витрачати час на записи в період навчання, щоб більше часу приділити практичним заняттям). Крім того, дані роздаткові матеріали Ви зможете використовувати як хорошу підказку на роботі або для власних потреб. Дані конспекти є авторськими і унікальними розробками викладачів нашого Центру.

Детальніше про переваги нашого Центру читайте тут . Навчання ведеться в групах не більше 6-8 чоловік.

Детальніше про вид та порядок видачі документів про навчання читайте тут .

Детальніше про гарантії, які ми даємо кожному клієнту, читайте тут . Також тут Ви можете ознайомитися з фото і адресами навчальних аудиторій.

Детальніше про допомогу в працевлаштуванні, яку надає наш Центр, читайте тут .

Цікавить корпоративне навчання співробітників з даного курсу? Детальніше тут.

Всі відповіді на питання, які Ви хотіли отримати про Центр і курсах, читайте тут.

.

.

.

.

Для кого призначений курс:

курс призначений як для тих, хто має початкове уявлення про серверної операційної системи, так і для тих, хто вже має досвід роботи з ОС Linux і бажаючих розвинути свої навички адміністрування та управління серверним ПЗ.

Linux - найбільш популярний на сьогодні безкоштовний варіант серверного ПО сімейства UNIX, розроблений спеціально для персональних комп'ютерів. Один з найбільш поширених конкурентів провідною ОС для серверів - Windows Server. Вільний доступ до Linux зумовив активно набирає обертів популярність (через постійне зростання цін на ліцензійну версію Windows Server і боротьбу з нелегальним ПЗ на пострадянському просторі). Linux був розроблений і підтримується в актуальному стані провідними співтовариства програміста світу, що дозволяє бути максимально гнучкою і близькою до користувачів ОС. Для комп'ютерних фахівців вона концептуальна простіше для вивчення, ніж Windows. Рівень безпеки вище і управління безпекою гнучкіше і простіше. Тут також більш розвинені і стійкіше працюють засоби мережевої взаємодії і розмежування повноважень. Особливо часто використовується Linux для серверів баз даних або сайтів з каталогами товарів, електронними магазинами.

Основні необхідні знання для проходження курсу:

• Знання апаратної частини ПК - на рівні ремонту-збірки, заміни комплектуючих частин.

• Знання програмного забезпечення - установка програмного забезпечення і його настроювання, знання основних офісних та інших програм на рівні досвідченого користувача

• Знання та володіння Інтернет.

Після проходження курсу вся кухня діяльності системного адміністратора стане доступною: Ви отримаєте навички управління, ремонту, настройки, модернізації IT-інфраструктури Вашого підприємства або підприємства, на яке Ви підете працювати. Однак, щоб стати професіоналом у своїй сфері, необхідно багато практики і старанності, Курси «Системний адміністратор Unix \ Linux» дадуть Вам основу, з якої Ви зможете сміливо братися за надану вам роботу і, виконуючи її, рости як фахівець.
.

.

Навчальна програма:

1.Історія виникнення Linux. Основні принципи адміністрування серверної операційної системи.

2.Установка і запуск.

3.BASH скрипти, що спрощують моніторинг і адміністрування серверного програмного забезпечення. Вступ.

4.Работа з командним рядком.

5.Компоненти файлової системи. Процеси.

6.Основние системні команди. Висновки. Процедури.

7.Установка серверного програмного забезпечення. Збірка пакетів з вихідних кодів.

8.Скріпти. Мови обробки.

9.Сістемние користувачі. Розмежування прав.

10.Модель OSI. Налаштування мережі.

11.Удаленное адміністрування сервера. Переваги і недоліки.

12.Средства контролю Linux.

13.Введеніе в мережеву безпеку.

14.Рекомендаціі по серверної налаштування.

15.Введеніе в серверну безпеку.

16.Средства IDS / IPS. Фізичні та програмні.

17.Резервное копіювання. Відновлення даних.

18.Основние виникають проблеми при роботі з Linux і їх рішення.

.

.

Для підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці пропонуємо Вам також пройти курси Системне адміністрування (Windows Server) , Обслуговування та ремонт комп'ютера і оргтехніки.

.

.

Якщо Вам не потрібна вся навчальна програма, Ви можете приєднатися до будь-якої поточної групі і відвідати тільки ті заняття, які Вам необхідні з оплатою за кількість відвіданих занять. Про те, чи йдуть в потрібний Вам момент групи з даного курсу, їх розклад і кількість вільних місць, вартість за потрібну кількість занять Ви можете дізнатися у відділі продажів.

викладач:

На сайті розміщені провідні викладачі центру. Однак в разі їх зайнятості до навчання можуть залучатися інші або нові викладачі, резюме яких поки немає на сайті.

Шпак Олексій Анатолійович:

Освіта: вища, БГУИР, факультет комп'ютерні мережі і системи, спеціальність інженер-системотехнік Освіта: вища, БГУИР, факультет "комп'ютерні мережі і системи", спеціальність "інженер-системотехнік". Додаткова освіта: сертифікати CCNA, Extreme, FortiNet.

Досвід роботи: більше 4 років в РУП "Белтелеком" інженером електрозв'язку. Має професійні знання в області налаштування комутаторів і маршрутизаторів Cisco, HP, Extreme; BASH-скриптів, що спрощують моніторинг \ адміністрування серверного ПО, а дміністрірованія і управління серверами під операційними системами Linux \ Unix (CentOS, Debian, FreeBSD), н астройкі і адміністрування веб-серверів (LNAMP), DNS-серверів (Bind, PowerDNS), FTP-серверів (Vsftpd), систем віртуалізації (OpenVZ, Xen, Citrix Xen, VmWare), поштового сервера (Postfix, spamassasin, amavis), відео-сервера (Wowza), веб-панелі Plesk.

Досвід викладання: корпоративне навчання співробітників.

.

.

Кількість годин: 48 уч.ч. (1 година - 40 хвилин). Тривалість - 1,5 - 2 місяці.

Вартість групового навчання: 300 крб, зі знижкою 10% ціна - 270 крб. Інформацію про знижки на навчання Ви можете прочитати тут . Знижки від 5 до 15%!

УВАГА! Середня заробітна плата початківця системного адміністратора - не менше $ 400, таким чином, Ви зможете окупити свою освіту вже в перший місяць роботи! Будемо раді допомогти Вам почати професійну діяльність в цій галузі.

Індивідуальне навчання за даним курсом: вартість 1 уч.ч. - 24 крб 53 коп. УВАГА! По буднях з 09.00 до 17.00 - діє знижка 30%, по буднях з 17.00 до 19.00 і в вихідний день - 20%, по буднях з 19.00 до 22.00 - 15% від вартості курсу.
На курси загальної тривалість до 20 уч.ч. діють знижки: по буднях з 09.00 до 17.00 -20%, а по буднях з 17.00 до 19.00 і в вихідний день - 15%, по буднях з 19.00 до 22.00 - 10%.
Детальніше про переваги та особливості індивідуального навчання читайте тут.

Записатися на курси! Записатися на пробне заняття!

Додаткова інформація:

1. Просимо Вас більш відповідально ставитися до вибору курсу, тому що Адміністрація Центру не несе відповідальності за невідповідність особистісних, психологічних і природних здібностей слухачів і обраного курсу. Уважно ознайомтеся з посадовими обов'язками або пройдіть тест на професійну орієнтацію .

2. Навчальні програми більшості курсів розраховані на базовий рівень слухачів, тобто на тих, хто починає вивчати програму "з нуля". Однак в групі можуть перебувати слухачі, рівень яких трохи вище.

Все, що Вам необхідно для якісного та результативного навчання, у нас є!

ОСВІТНІЙ І КАДРОВИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЗАВТРА СТАВ ЧЛЕНОМ АСОЦІАЦІЇ ДОДАТКОВОГО ОСВІТИ І ОСВІТИ ОСВІТНІЙ І КАДРОВИЙ ЦЕНТР "НОВЕ ЗАВТРА" СТАВ ЧЛЕНОМ АСОЦІАЦІЇ ДОДАТКОВОГО ОСВІТИ І ОСВІТИ. Це найбільш значуще об'єднання в сфері неформальної освіти в Білорусі. Входження до складу Асоціації Освітнього центру "Нове завтра" буде сприяти розвитку міжсекторального співробітництва в рамках АДОіП і розвитку додаткової освіти і освіти в Республіці Білорусь. .

Освітній і кадровий центр «Нове завтра» став учасником Ініціативи ООН «Глобальний договір».

Це найбільша міжнародна ініціатива, що об'єднує бізнес-компанії, які дотримуються у своїй діяльності 10 принципам, що сприяє соціально-відповідальної поведінки щодо свого персоналу, клієнтів, навколишнього середовища і суспільства в цілому. Це говорить від тому, що послуги таких компаній, відносини з клієнтами виходять на більш високий рівень.

Цікавить корпоративне навчання співробітників з даного курсу?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью