<
 • Главная
Статьи

Репер Гуф і Айза Долматова знову разом »Guf

Приємна новина для всіх фанів репера Гуфа Приємна новина для всіх фанів репера Гуфа. Є підстави вважати, що артист знову відновив стосунки з екс-коханою і матір'ю їхньої спільної 4-річного синочка Сема Айзой Вагаповим (Долматова). Колишнє подружжя стали все частіше помічати в компанії один одного. І швидше за все, це пов'язано не тільки з їхнім сином!

Так, зовсім недавно 30-річна Айза Вагапова (Долматова) розмістила в Instagram досить інтригуючий знімок, на якому постала перед своїми шанувальниками в комплекті красивого нижньої білизни. Бізнес-вумен ненав'язливо натякнула про те, що минулої ночі була не одна.

Судячи з фото, дівчина була відображена в квартирі колишнього чоловіка - 35-річного музиканта Гуфа. Цей факт вдалося помітити уважним передплатникам Айзи. Адже до цього знімки з такою ж сходами були розміщені в Instagram її колишнього чоловіка!

Шанувальники Вагаповим то і роблять, що діляться своїми враженнями в повідомленнях: «Це ж квартира Льоші (це справжнє ім'я репера)», «Колишня любов знову повернулася!», «На сторінці Гуфа в Instagram купа фото з цією драбиною».

Хоча Айза так і не відповіла на ці повідомлення, підтвердженням даних припущень можна вважати викладений трохи пізніше пост дівчини. У ньому вона написала, що весь ранок провела в умовах пекельного шуму від працюючого перфоратора, через якого вона так і не змогла нормально виспатися. Варто зазначити, що цей текст з'явився на сторінці журналу свого Айзи буквально через пару годин після викладеного Гуфом відео про галасливий ремонті в його квартирі.

Нагадаємо, що раніше пара була помічена в тату-салоні Нагадаємо, що раніше пара була помічена в тату-салоні. Колишнє подружжя одночасно прийшли туди для того, щоб зробити татуювання та й до того ж у одного майстра. Трохи пізніше Айза зробила знімок Гуфа з сином. Фото було підписано фразою: «Їм добре разом».

Що стосується відповідей Айзи на навідні запитання журналістів, то вони досить ухильні. Однак дівчина аж ніяк не заперечує, того факту, що її спілкування з екс-коханим відновилося. Які ще можуть бути аргументи на користь того, що пара знову разом!

Нагадаємо, що подружжя розлучилося в 2014 році, після чого Айза знову взяла собі дівоче прізвище. А Льоша в цей час обзавівся новою пасією - 25-річною Лесею Фак. Репер регулярно викладав фото з чарівною українкою в Instagram, але останнім часом нових знімків з дівчиною немає.

Швидше за все, Гуф і Айза, незважаючи на минулі образи і непорозуміння, вирішили возз'єднати свій союз!Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью