<
 • Главная
Статьи

Угода інтернет-магазину authentica.love

 1. 1. Загальні положення 1.1. ТОВ «Бьюті Маркет» публікує публічну оферту про продаж товарів за зразками,...
 2. 3. Розміщення Замовлення
 3. 4. Терміни виконання Замовлення
 4. 5. Доставка Замовлення
 5. 6. Оплата Замовлення
 6. 7. Повернення Товару
 7. 9. Права, обов'язки і відповідальність
 8. Повні реквізити юридичної особи:

1. Загальні положення

1.1. ТОВ «Бьюті Маркет» публікує публічну оферту про продаж товарів за зразками, представленими в офіційному інтернет-магазині Продавця www.authentica.love .

1.2. Відповідно до статті 437 Цивільного Кодексу Російської Федерації (ГК РФ) даний документ є публічною офертою, і в разі прийняття викладених нижче умов фізична особа, яка провадить акцепт цієї оферти, здійснює оплату Товару Продавця відповідно до умов цього Договору. Відповідно до пункту 3 статті 438 ГК РФ, оплата Товару Покупцем є акцептом оферти, що вважається рівносильним укладення Договору на умовах, викладених в оферті.

1.3. На підставі вищевикладеного, покупець зобов'язується уважно ознайомитися з текстом публічної оферти, і, в разі незгоди з будь-яким пунктом оферти, має право відмовитися від покупки Товарів або використання Послуг, що надаються Продавцем.

1.4. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

• "Оферта" - публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній особі (громадянину), укласти з ним договір купівлі-продажу (далі - "Договір") на існуючих умовах, що містяться в Договорі, включаючи всі його додатки.

• "Продавець" - ТОВ «Бьюті Маркет» реалізує Товар, представлений в інтернет-магазині Продавця.

• "Покупець" - громадянин, має намір замовити або придбати або замовляє, що купує або використовує товари виключно для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності уклала з Продавцем Договір на умовах, що містяться в цій оферті.

• "Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов оферти.

• "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в офіційному інтернет-магазині Продавця.

• "Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при розміщенні заявки в інтернет-магазині Продавця.

• "Доставка Товару" - безпосередня передача замовленого Товару Покупцю в місці, зазначеному Покупцем в якості адреси доставки.

1.5. Цей договір оферти складений відповідно до "Правил продажу товарів дистанційним способом", затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2007 року № 612 і Законом "Про захист прав споживачів" від 7 лютого 1992 року №2300-I.

2. Предмет договору

2.1. Продавець продає Товар відповідно до чинного цінами, опублікованими в інтернет-магазині Продавця, а Покупець здійснює оплату і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

2.2. Цей Договір і додатки до нього є офіційними документами Продавця і невід'ємною частиною Пропоновані можливості. Діюча версія кожного з перерахованих вище документів розміщена в інтернет-магазині Продавця www.authentica.love .

3. Розміщення Замовлення

3.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем шляхом вибору цікавлять позицій через інтернет-магазин.

3.2. При реєстрації (розміщенні) Замовлення в інтернет-магазині Продавця Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію про себе:

- прізвище, ім'я (російською мовою);

- фактична адреса доставки;

- поштову адресу (включаючи індекс);

- Адреса електронної пошти;

- Контактні телефони;

- посилання на свою сторінку в соціальній мережі;

- іншу інформацію відповідно до бланка Замовлення розміщеного в інтернет-магазині Продавця.

Ухвалення Покупцем умов цього Договору здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних в реєстраційну форму в інтернет-магазині.

Покупець має право редагувати реєстраційну інформацію про себе.

Продавець не змінює і не редагує реєстраційну інформацію про Покупця без згоди останнього.

Продавець зобов'язується не повідомляти реєстраційні дані Покупця в інтернет-магазині www.authentica.love , А також іншу інформацію, що стосується особистих даних Покупця, особам, які не мають відношення до виконання Замовлення.

Продавець залишає за собою право відмовити в обслуговуванні Покупцеві без пояснення причин.

Після завершення процесу реєстрації в інтернет-магазині Покупцеві привласнюються унікальні ім'я користувача і пароль.

Після розміщенні Замовлення дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця.

Затвердивши Замовлення обраного Товару, Покупець надає Продавцю необхідну інформацію відповідно до порядку, зазначеному в п. 3.2. справжньої угоди.

При зборі та обробці персональних даних Покупців Продавець керується положеннями Федерального Закону № 152 ФЗ "Про персональних даних" від 27 липня 2006 року, а також порядком збору та обробки персональних даних, наданих йому цією офертою.

3.3. Покупець несе відповідальність за зміст і достовірність інформації, наданої при розміщенні Замовлення.

3.4. Всі інформаційні матеріали, представлені в інтернет-магазині www.authentica.love , Носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості і характеристики Товару, таких як: колір, форма, розмір і упаковка. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед розміщенням Замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до Продавця або надіслати запит в формі зворотного зв'язку, розміщеної на сайті www.authentica.love .

3.5. Дані, які надає Покупець, заповнюючи реєстраційні дані, будуть використані Продавцем або залученими ним особою при формуванні бази даних про покупців і для інформування Покупця про акції та спеціальні пропозиції. Для зазначених цілей дані можуть бути піддані обробці Продавцем або залученими ним особою з метою автоматизації з використанням обчислювальної техніки. Заповнення Покупцем Замовлення в інтернет-магазині Продавця означає згоду на використання і обробку персональних даних та даних містяться в анкеті, будь-якими не забороненими законом способами, аж до моменту відкликання згоди на обробку персональних даних. У будь-який момент Покупець може відкликати свою згоду письмовою заявою у довільній формі отриманим Продавцем.

4. Терміни виконання Замовлення

4.1. Термін, в який Продавець зобов'язується виконати Замовлення, становить від 1 до 30 робочих днів.

Термін виконання Замовлення залежить від наявності замовлених позицій Товару на складі Продавця і часу, необхідного на обробку Замовлення.

Термін виконання Замовлення у виняткових випадках може бути обговорений з Покупцем індивідуально в залежності від характеристик і кількості замовленого Товару.

У разі відсутності частини Замовлення на складі Продавця, в тому числі з причин, не залежних від останнього, Продавець має право анулювати зазначений Товар із Замовлення Покупця. Продавець зобов'язується повідомити Покупця про зміну комплектності його Замовлення шляхом направлення повідомлення на електронну адресу, вказану при реєстрації в інтернет-магазині, за вказаною при замовленні номеру телефону або додатковим письмовим поясненням до опису при безпосередньому отриманні Замовлення Покупцем.

4.2. Замовлення, що доставляється Кур'єрською службою, вважається виконаним в момент його передачі Покупцеві. Замовлення, що доставляється Поштою Росії або Транспортними компаніями, вважається виконаним після оформлення товарної накладної Продавцем і передачі Пошті Росії або Транспортної компанії. За терміни доставки Поштою Росії або Транспортною компанією Продавець відповідальності не несе. Підтвердженням виконання Замовлення є квитанція Пошти Росії або транспортна накладна (документ її замінює) Транспортної компанії.

4.3. Вартість і умови доставки Замовлення Покупець уточнює в інтернет-магазині.

4.4. У разі надання Покупцем недостовірної інформації про його контактних даних або складі Замовлення Продавець за неналежне виконання Замовлення відповідальності не несе.

5. Доставка Замовлення

5.1. Доставка Замовлення Кур'єрською службою здійснюється в терміни, визначені Покупцем і узгоджені з Продавцем та кур'єрською службою, з урахуванням умов цієї оферти

5.2. Доставка Замовлення здійснюється за адресою, вказаною Покупцем при оформленні замовлення через Інтернет-сайт.

5.3. Вартість і умови доставки Замовлення Покупець уточнює в інтернет-магазині.

5.4. Покупець зобов'язаний розкрити Товар після його отримання і переконатися в отриманні Товару.

6. Оплата Замовлення

6.1. При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процессинговой системи, яка пройшла міжнародну сертифікацію. Конфіденційні дані платника (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) Не надходять в інтернет-магазин, їх обробка повністю захищена і жодна особа, в тому числі інтернет-магазин, не може отримати персональні і банківські дані клієнта.
При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa і MasterCard - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської карти Власника. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL), Verified by Visa, Secure Code, і закритих банківських мереж, що мають вищий ступінь захисту.

Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL), Verified by Visa, Secure Code, і закритих банківських мереж, що мають вищий ступінь захисту

У разі повернення, грошові кошти повертаються на ту ж карту, з якої проводилася оплата.

6.2. Ціна на Товар відображена в рублях в інтернет-магазині www.authentica.love .

6.3. Ціни на Товари, зазначені в інтернет-магазині, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку. Актуальними є ціни, зазначені на сайті на день здійснення покупки товару.

У разі зміни ціни на замовлені позиції Товару, Продавець зобов'язується в найкоротші терміни проінформувати Покупця про таку зміну. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення. Ціна на зарезервований (замовлений) Товар, зазначена в рахунку, залишається незмінною протягом 24 годин, в разі ненадходження оплати, Замовлення анулюється.

У разі відсутності зв'язку з Покупцем або несплати Замовлення Покупцем, Замовлення вважається анульованим протягом 24 годин з моменту розміщення.

6.4. Оплата Покупцем самостійно розміщеного Замовлення в інтернет-магазині Продавця означає згоду Покупця з умовами цього Договору. День оплати Замовлення є датою укладення Договору оферти між Продавцем і Покупцем.

7. Повернення Товару

7.1. Покупець має право відмовитися від сплаченого Замовлення (або його частини) належної якості. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

7.2. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його покупцем.

7.3. При відмові Покупця від товару належної якості продавець зобов'язаний повернути йому грошову суму, сплачену за договором, за винятком витрат продавця на доставку від Покупця повернутого товару, не пізніше ніж через 10 днів з дня пред'явлення покупцем відповідної вимоги.

7.4. Відповідно до ст. 22 Закону РФ № 2300-I "Про захист прав споживачів", сплачена Покупцем сума за Товар неналежної якості підлягає поверненню Покупцю протягом 10 календарних днів з моменту пред'явлення відповідної вимоги. На деякі групи Товарів термін повернення грошових коштів може бути збільшений в зв'язку встановленням характеру невідповідності Товару встановленим стандартам якості. Сплачена Покупцем сума за Товар неналежної якості підлягає поверненню тільки після отримання Товару неналежної якості Продавцем. Пересилання Товару неналежної якості здійснюється за рахунок Покупця.

7.5. У разі доставки Продавцем Товару неналежної якості, Покупець зобов'язується надати Товар на вимогу Продавця в максимально короткі терміни з моменту покупки для здійснення перевірки якості Товару, тобто не пізніше 4-х робочих днів з моменту отримання Товару Покупцем.

7.6. У разі якщо Покупцеві передається Товар з порушенням умов Договору, що стосуються кількості, асортименту, якості, комплектності, упаковки Товару, Покупець зобов'язаний не пізніше 14 днів після отримання Товару повідомити Продавця про ці порушення.

7.7. Повернення грошових коштів, сплачених за Товар неналежної якості, а також обмін Товару або повернення грошових коштів, сплачених шляхом безготівкового переказу на розрахунковий рахунок Продавця, здійснюється шляхом безготівкового переказу на розрахунковий рахунок Покупця, з якого здійснювалась оплата.

7.8. Стосовно до питань про повернення / обмін Товару неналежної / належної якості служба кур'єрської доставки не залучають.

7.9. Всі претензії по купленим Товарам приймаються в формі зворотного зв'язку, розміщеної в інтернет-магазині www.authentica.love .

7.10. Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені в інтернет-магазині www.authentica.love є власністю Продавця і / або його постачальників і виробників.

9. Права, обов'язки і відповідальність

9.1. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання товарів Покупцем, замовлених в інтернет-магазині www.authentica.love .

9.2. Продавець має право передавати свої права та обов'язки по виконанню Замовлень третім особам.

9.3. Продавець має право на здійснення запису телефонних розмов з Покупцем. Відповідно до п.4 ст.16 Федерального закону "Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації" Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації та / або передачу її особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень; своєчасно виявляти і припиняти такі факти. Телефонні розмови записуються в цілях здійснення контролю діяльності Продавця і контролю якості виконання Замовлень.

9.4. Відповідно до ст.436 Цивільного кодексу Російської Федерації справжня оферта не є безвідкличної. Продавець має право відмовити в розміщенні Замовлення особам, що виражає незгоду з умовами цього Договору.

9.5. Право власності на Товар, а також ризик його випадкової загибелі або пошкодження переходять до Покупця з моменту отримання Товару або передачі Товару кур'єрській службі, при залученні такої.

Повні реквізити юридичної особи:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Б'юті Маркет» (ТОВ «Бьюті Маркет»)

117393, г. Москва, ул. Академіка Пилюгіна, д. 12, корп. 1, поверх 1, пом. 8 - кімната 1, офіс 3

ІПН 7736287073 / КПП 773601001

свідоцтво про Державну 5167746507099

ОКПО 06190177

ОКАТО 45293574000

р / с 40702810102690001684

в АТ «АЛЬФА-БАНК» м Москва

к / с 30101810200000000593

БИК 044525593

Генеральний директор Красикова Ольга Андріївна

8 800 777 2090 | 8 495 777 2090Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью