<
 • Главная
Статьи

Як використовувати смартфон як відеореєстратор: 5 додатків

 1. підготовка смартфона
 2. AutoBoy Dash Cam
 3. CamOnRoad
 4. DailyRoads Voyager
 5. MyCarRecorder
 6. відеореєстратор
 7. чим гарний

щоб трансформувати смартфон в відеореєстратор недостатньо налаштувати камеру на відеозапис і встановити гаджет на підставці. А ось поставити програму - вже інша справа. Розробники створили чимало утиліт, які роблять з мобільників ще і відеореєстратори. Ми виділили 5 зручних програм для андроїдів, розглянули їх основні повноваження, а також недоліки. Читайте, щоб випробувати мобільник в ролі відеореєстратора і подивитися, як він спрацює.

підготовка смартфона

підготовка смартфона

Перш, ніж поставити додаток, придбати кріплення, слід дізнатися, чи готова апаратна частина смартфона зіграти роль відеореєстратора. Так, телефон повинен володіти певними якостями, які допоможуть йому добре "показати себе" у відеозаписі.

Навіть "китаєць-бюджетник" оснащений GPS-підтримкою і акселерометром. Це обов'язкова умова. Так телефон синхронізується з гугл-картами, зафіксує координати, а запис виступили не голослівним свідком у разі аварії.

Потрібний "навик" смартфона - знімати відео тієї довжини, яку встановить користувач, наприклад: нарізка записи по 2-5 хвилин або безперервна зйомка. Можливість циклічної запису також не завадить: коли простір заповниться, нові відео зможуть зберігатися поверх старих. Так власник телефону-реєстратора заощадить місце на флеш-картці .

Стабілізація зображення - ще одна приємна функція, яка додасть балів до якості ролика. Вона є, наприклад, у Asus ZenFone 3 .

Варто пам'ятати:

 1. Смартфон (наприклад, Huawei P8 lite 2017 ) В ролі видеорегистратор запише широкоугольное круте відео.
 2. Окремий прилад-реєстратор відео оснащений спеціальним датчиком, який записує ролики непоганої якості не тільки вдень, але і вночі, а ось смартфон в цьому плані може "підкачати".
 3. Якість знятих відеороликів залежить від параметрів камери, а не від поставленого додатки, тому використовувати телефон з 2-мегапіксельною основною камерою - невдала витівка.
 4. З'ясувати, чи буде додаток для відеореєстрації працювати як належить, можливо тільки досвідченим шляхом: не кожна "апка" сумісна з певними моделями смартфонів.

Читайте також: Як вибрати автомобільний відеореєстратор?

AutoBoy Dash Cam

AutoBoy Dash Cam - безкоштовний додаток для "андроїдів", яке дає власнику мобільника можливість створювати відеоролики прямо з панелі приладів машини.

"Фішка" утиліти - сумісність зі старими версіями операційки - від 2.3 і вище. Це дає можливість випробувати програму на старенькому девайсе.

Корисні функції:

 1. Користуйтеся смартфоном (наприклад, Huawei Y3 II Dual ), Поки він працює як відеореєстратор: "апка" вміє робити записи в фоновому режимі. Фотографувати без шкоди для відеоролика теж можливо.
 2. Зупиніть запис, якщо потрібно зателефонувати: коли користувач повертається до додатка: воно відновлює ту ж послідовність, відновлюючи запис.
 3. Користуйтеся з комфортом різними "дисплейними" режимами, а також опціями камери: збільшенням, фокусуванням і спалахом.

Не обійшлося і без нарікань: камера в додатку фокусується на склі, якщо на ньому видно краплі дощу і дрібне сміття, велика кількість реклами повністю безкоштовною утиліти заважає комфортному використанню. До того ж програма досить ресурсномістка, тому доведеться підключати смартфон до зарядці .

Читайте також: Двоканальний відеореєстратор Gazer F225: повна відеозащіта

CamOnRoad

CamOnRoad - безкоштовний відеореєстратор і навігатор, доступний для "Яблучних" девайсів і мобільників-андроїдів. Утиліта працює зі старими ОС, починаючи з Android версії 2.3.

"Фішка" додатка - одночасна навігація і відеорегістрація. Власнику смартфона не доведеться перемикатися з відеозапису на навігатор , Щоб подивитися маршрут: ролики записуються в фоновому режимі.

Цікаві функції:

 1. Хмара - користувач реєструє особистий кабінет і отримує можливість зберігати відеоролики в хмарному сховищі. Безкоштовно користувачам доступно 2 гігабайти: цього вистачить, щоб зберегти три години записів в 640х480. Якщо "хмари" мало - зберігайте відеоролики на SD-картці.
 2. Доповнена реальність - дає можливість перевіряти маршрут з комфортом: власник смартфона отримує не тільки карту на екрані, але і всілякі знаки, що вказують напрямок, позначення заправок, кафе і магазинів. Інтерфейс простий і зрозумілий, не відволікає від водіння, адже водієві видно не карта, а реальна дорожня ситуація.
 3. Антирадар - повідомить про піст ДПС.
 4. Інтелектуальне аварії: вкажіть номер рятувальної служби в настройках - додаток автоматично викличе допомогу, якщо виникне надзвичайна ситуація.
 5. Вибирайте якість відеоролика, щоб заощадити місце на диску.

Багатофункціональний додаток все-таки має недоліки:

 • в повному обсязі безкоштовне;
 • не «дружить" з деякими смартфонами: у Samsung j7 2016 "Підвисає" камера, а у Samsung Note 3 - змінюються пропорції камери, через що "витягується" зображення. До того ж у Lenovo A5000 пропадає кнопка для зміни шляху запису відео.

Читайте також: Відеореєстратор Gazer F140: прогресивна автоелектроника

DailyRoads Voyager

DailyRoads Voyager

DailyRoads Voyager приваблює користувачів андроїд-гаджетів (наприклад, фірми Samsung ) Тим, що за більшу частину можливостей програми не треба платити. Хіба що користувач побажає внести пожертвування.

Цей відеореєстратор, як і багато інших схожі "апкі", дозволяє вибрати параметри камери і якість відеозйомки. Він відображає час відеозапису і геотеги, швидкість, а також знімає в режимі "фону", що дозволяє використовувати і інші додатки, поки ведеться запис.

Корисні можливості:

 1. Вміє безперервно записувати відео як зі звуком, так і без.
 2. Дозволяє встановити для збереження записів певне місце, а також виділити яку він обіймав обсяг: відеоролики не заполонили весь вільний простір, якщо того не побажає користувач.
 3. Автозбереження відеозапису при раптовому ударі: у разі аварії докази не зникнуть.
 4. Файли можна зберігати на офіційному сайті розробника.
 5. Захищає телефон від перегріву.
 6. Працює як з навігацією, так і без: вимкнений GPS заощадить акумуляторний ресурс, але швидкість і координати не відобразяться.

Примітка: в платному варіанті не відображається реклама, є опція автозапуску утиліти при включенні смартфона (наприклад, Nomi i4070 Iron-M ).

Незважаючи на переваги, це додаток-відеореєстратор не ідеальний: "глючить" на деяких смартфонах, наприклад, розтягує "фуловое" відео (1080p). До того ж при зйомці з бітрейтом від 15,4 Мбіт / сек "фуловие" записи при завантаженні на YouTube трансформуються в низьку якість - 480p.

Цікаво почитати: Порівняння двох флагманів 2017 року - Samsung Galaxy S8 і LG G6

MyCarRecorder

MyCarRecorder

Зручний інтерфейс MyCarRecorder підштовхує до того, щоб завантажити цей відеореєстратор. Так, на головному екрані відображено міні-віконце гугл-карт, час і дата, статус підключення до бездротових мереж, а також компас.

Зручно і те, що в головному віконці поміщається і кнопка для екстрених дзвінків, а висувається "шторка" дає доступ до налаштувань програми та відео.

Що вміє:

 • циклічно записувати відео: видаляє старі файли і накладає на них нові;
 • вести зйомку в якості від 320x240 до 1280х720;
 • ділити відеоролики за тривалістю;
 • сортувати записи за часом і датою;
 • розпізнавати важливі записи (відзначаються користувачем) і ігнорувати їх при циклічній зйомці: вибрані ролики не втечуть.

Додатково до перерахованих вище "навичкам" утиліта "дозволяє" налаштовувати розміри тимчасової папки і тривалість ролика.

Примітка: функції цієї програми не відрізняються від можливостей інших додатків, а в деяких опціях ця утиліта поступається конкурентам. Втім, легкість і "не ненажерливість" в плані ресурсів додає їй плюсів.

мінуси:

 • не функціонує в парі з акселерометром;
 • не записує в FHD;
 • на деяких смартфонах (наприклад, на Impression ImSmart A503 ); Не повертається з фонового режиму: включати додаток доведеться заново.

Цікаво почитати: Порівняння двох флагманів LG G5 і G6 - що нового в смартфоні LG G6

відеореєстратор

відеореєстратор

Відеореєстратор - НЕ ресурсномістка "апка" з безліччю функцій. Набір опцій - як у DailyRoads Voyager, але інтерфейс зручніше. Так, додаток дозволяє зберігати ролики в один клік, визначити розмір вільного місця на SD-картці, автоматично зберігає запис при ударі.

чим гарний

Комфорту в використанні відеореєстратор додає файловий менеджер: фішка - в наочної організації відеоматеріалів.

Вони діляться на чотири вкладки, що дозволяє користувачеві розділити ролики на тимчасові і важливі, а також виділити "стоп-кадри" і конвертовані відеозапису.

Як і в багатьох інших програмах, відеореєстратор вміє працювати і без GPS, але в такому випадку геометки непроставляється. Також користувач має можливість задати параметри відеоролика - довжину і якість. Як і в схожих "апках" в записах відображається швидкість і час.

Можливі нарікання:

 • відео розтягується або відтворюється в прискореному варіанті;
 • на деяких мобільниках (наприклад, на Motorola Moto C 3G ) Не зберігається файли на флешку;
 • на деяких девайсах не підтримує фоновий режим.

Цікаво почитати: ТОП-10 найкращих смартфонів Samsung - Рейтинг 2017 року

Представлені в статті програми не замінять повноцінний відеореєстратор, але виручать в ролі тимчасового варіанта. Кожна з них скачується безкоштовно: в деяких варіантах безкоштовний набір опцій урізаний, але інші не надаються в комплекті. Серед розглянутих програм-відеореєстраторів виділяються CamOnRoad і DailyRoads Voyager. Перший реєстратор привертає доступам до "хмари" і навігатором з доповненою реальністю. Другий - не "зависає" фоновим режимом і автоматичним збереженням ролика в разі удару. Спробуйте обидва, щоб дізнатися, яка програма сумісна з моделлю вашого смартфона.

дивіться відеооглядНовости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью