<
 • Главная
Статьи

Radmin - віддалене управління комп'ютерами - Активація Radmin 3

 1. Radmin в великої локальної мережі
 2. Використання пакету «Radmin Deployment Tool»
 3. Підготовка файлу установки.
 4. Використання утиліти Radmin Deployment Tool.

Активація Radmin Server 3 проста і не вимагає спеціальних знань Активація Radmin Server 3 проста і не вимагає спеціальних знань. Продукт можна активувати в автоматичному і ручному режимах. При цьому ключовим фактором для вибору режиму активації є наявність / відсутність інтернет-з'єднання на комп'ютері, на якому встановлений Radmin Server 3.

Активацію можна проводити як з комп'ютера, на якому встановлений Radmin Server 3, так і віддалено з комп'ютера з встановленим Radmin Viewer 3. Активація через Radmin Viewer ідеально підходить для мереж, де вихід в інтернет має лише один комп'ютер.

Radmin в великої локальної мережі

Radmin використовується величезною кількістю користувачів по всьому світу. Серед клієнтів компанії «Фаматек» є великі компанії, локальні мережі яких налічують тисячі і десятки тисяч комп'ютерів. Успішна експлуатація Radmin в мережах таких компаній підтверджує той факт, що Radmin був і залишається простим рішенням не тільки у використанні, але також в установці і активації.

Використання пакету «Radmin Deployment Tool»

Для установки і активації Radmin Server в локальній мережі компанією «Фаматек» був розроблені безкоштовні утиліти, що входять до складу пакета "Radmin Deployment Tool" і доступні на сайті компанії. Процес розгортання Radmin Server з використанням цих утиліт складається з наступних етапів:

 1. Підготовка файлу установки.

  Входить до складу пакету утиліта Radmin MSI Configurator дозволяє створити спеціальну версію інсталяційний файл, додавши в нього:
  • Налаштування Radmin Server, відмінні від налаштувань за замовчуванням, тобто після установки Radmin Server всі налаштування будуть вже задані
  • IP-адреса і порт Сервера активації Radmin (докладніше про нього нижче)
  • Ліцензійний ключ Radmin Server
  • Значення інтервалу між спробами з'єднання з сервером активації Radmin

  Even though some users tend to use simple passwords, Radmin still remains safe. Attempts to guess the password are detected and effectively blocked by the program.

 2. Використання утиліти Radmin Deployment Tool.

  За допомогою цієї утиліти, що входить в пакет, здійснюється автоматична установка Radmin Server на комп'ютери в локальній мережі. При цьому може використовуватися MSI-файл, попередньо підготовлений за допомогою Radmin MSI Configurator.

 3. Сервер активації Radmin (Radmin Activation Server - RAS).

  Це спеціальна програма, розроблена компанією «Фаматек» для того, щоб спростити активацію Radmin в великих локальних мережах. Сервер активації Radmin встановлюється на комп'ютері в локальній мережі, який має доступ в інтернет. Ім'я цього комп'ютера за допомогою Radmin MSI Configurator додається в інсталяційний файл Radmin Server разом з ліцензійним ключем, і після установки Radmin Server автоматично підключиться до Activation Server і зробить активацію. Навіть якщо комп'ютер тимчасово відключений від локальної мережі, наприклад ноутбук, який використовується у відрядженні, активація буде автоматично проведена, як тільки комп'ютер буде знову підключений до мережі.

висновок

Система активації Radmin є абсолютно простою і зрозумілою. При цьому неважливо, чи хочете ви активувати одну копію Radmin або зробити активацію на сотнях комп'ютерів в корпоративній локальній мережі. В останньому випадку ідеальним рішенням буде використання Radmin Activation Server, скачати який можна безкоштовно на сайті компанії «Фаматек».


Повернутися до списку інформаційних бюлетенів Повернутися до списку інформаційних бюлетенівНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью