<
 • Главная
Статьи

Активні стереоколонки Microlab B-55


компанія Microlab не так давно представила портативні колонки для ноутбука Microlab B-55. Новинка відрізняється компактними розмірами, товщина корпусу сателіта без підставки становить два сантиметри. Харчування колонок здійснюється від шини USB, що є дуже зручним і часом необхідною умовою при використанні з ноутбуком.


Технічні дані Microlab B-55 Комплектація сателіти
інструкція користувача Габарити (Ш × В × Г) 85 × 190 × 40 мм Потужність підсилювача 2 × 1,5 Вт Діапазон відтворюваних частот 120-16 000 Гц Вага 650 г

Новинка представлена ​​в чотирьох колірних рішеннях - в пластиковому корпусі кольору слонової кістки з сіркою тканинної сіткою, в пластиковому корпусі кольору слонової кістки з блакитною тканинної сіткою, в чорному корпусі з чорною сіткою і сріблястому корпусі з сріблястою сіткою.

Незважаючи на те, що габарити колонок дозволяють використовувати два динаміка, сателіти є односмуговими. Варто зазначити, що за умови використання одного динаміка, з дифузором всього 48 міліметрів, корпус колоночек міг бути значно менше. Цікавим також є і те, що динамік розташований в нижній частині корпусу сателіта. Хоча логічніше було б бачити його вгорі. Все ж вище до вух користувача.

Сателіти мають спеціальні відкидаються підставки. Судячи з спеціальних скоб, наявних на корпусі колонок, виробник передбачає можливість кріплення сателітів до стіни.

Органи управління розташовані на правому сателіті. Регулятор загальної гучності виконує також роль вимикача. Є також і індикатор живлення. Тут же розташований підсилювач. Ніяких роз'ємів комутації на самих колонках не передбачено. Підключення колоночек до джерела здійснюється проводом з роз'ємом миниджек на кінці.

Ми порівняли якість звучання колонок Microlab B-55 з вбудованими в ноутбук динаміками і портативною системою Creative TravelSound 200 . Акустика TravelSound 200, так само як і Microlab B-55, виготовлена ​​для ноутбука. Це все що у нас виявилося під рукою на момент написання огляду.

З усіх трьох учасників невеликого порівняльного тестування найбільш комфортне звучання має система TravelSound 200.

Microlab B-55 відчутно поступається в кількості низьких частот. Цікаво, що діаметр динаміків, що використовуються в колонках Creative, всього 32 міліметра, а за габаритами система TravelSound 200 значно поступається за все одній колонці B-55. Правда, тут варто згадати і про вартість TravelSound 200, яка перевищує колонки Microlab в чотири рази.

Порівнюючи звучання Microlab B-55 з вбудованими в ноутбук динаміками, можна сказати, що B-55 грають трохи краще. Однак, на мій погляд, різниця в якості звучання для зовнішніх колонок повинна бути більш явною. Інакше, доцільність придбання подібної акустики виявляється під питанням. Інша справа, що колонки Microlab B-55 дозволяють прослуховувати музику або переглядати фільми на більш високому рівні гучності, без відчутних спотворень. Користувачам, для яких ця перевага є важливим аргументом, колонки Microlab B-55 припадуть до смаку. Адже середня роздрібна вартість набору B-55 становить всього $ 10.

І, на закінчення, ще одна думка. Так як оглядається колонки відносяться до декоративних і звучання - зрозуміло, не найсильніша їх сторона, зовнішній вигляд і дизайн повинен бути на висоті. У нашому випадку дизайн Microlab B-55 нічим особливим не виділяється, і навіть виглядає архаїзмом на тлі сучасних ультратонких ноутбуків в стилі hi-tech.

Акустика Microlab B-55 надано компанією НевадаНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью