<
 • Главная
Статьи

Alcohol 120% завантажити безкоштовно торрент російською мовою

 1. можливості програми
 2. Що краще вибрати: Alcohol 120% або Daemon Tools
 3. Як встановити
 4. Як активувати (активація вже виконана Repack by KpoJIuK)
 5. Як користуватися
 6. Створюємо віртуальний DVD-ROM
 7. Видаляємо DVD-ROM
 8. Як змонтувати гри
 9. Записати на флешку
 10. Вирішення проблем
 11. Помилка завантаження драйверів
 12. Неможливо додати адаптер
 13. постійні перезавантаження
 14. Як видалити програму повністю з комп'ютера
 15. Завантажити Alcohol 120%

Alcohol 120% - утиліта створена для роботи з віртуальними приводами і образами дисків. Вже давно інсталяція програм та ігор з фізичних носіїв застаріла, все необхідне можна скачати з інтернету. Але якщо невелика програма встановлюється з використанням простого exe файлу, то більшість ігор і в першу чергу ОС для цього використовують спеціальний формат ISO. Він дозволяє зібрати всі файли в тому числі exe в єдиний образ.

Можна підійти до цього питання і з іншого боку, якщо у вас є дорога болванка з грою або ви взяли його напрокат, то через якийсь час з ним доведеться розлучитися. Щоб цього не сталося, можна просто скопіювати всі дані з фізичного носія, в тому вигляді в якому вони є і перенести у віртуальний. Для його запуску і необхідна програма алкоголь 120. Яку ви можете скачати торрент безкоштовно з нашого сайту.

можливості програми

Головна функція в додаток - це можливість змонтувати образ диска і створити virtual DVD-ROM. Копія використовується цим ромом і інші додатки вважають, що є реальний, фізичний дисковод і в нього вставлена ​​реальна болванка. Все за один раз на комп'ютері можна створювати 31 virtual DVD-ROM, кількість образів обмежена тільки об'ємом пам'яті на вашому ПК. Крім цього, в останній версії утиліти, була додана можливість роботи з реальним приводом і дисками: проводити запис в форматі DVD, CD і Blu-ray, прати дані, проводити перенесення фалів всередині диска, копіювати інформацію з диска на болванку, шукати іменовані файли.

Також можна поєднувати роботу реального DVD-ROM і віртуальних копій: записувати їх на болванки і флешки. Програмний засіб крім ISO також працює ще з 13 форматами: CCD, CDI, B6T, BWI, B5T, BWT, BWS, BIN / CUE, BWA, ISZ, MDF / MDS.
Саме зручно те, що є російська версія програми і вона однаково добре працює на всіх ОС починаючись з Windows 7.

Що краще вибрати: Alcohol 120% або Daemon Tools

Для роботи з віртуальними носіями існує дуже мало програм і більшість з них не дороблені, тому всі користуються в основному тільки двома утилітами. Причому встановити їх одночасно на одній ОС можна, тому що вони конфліктують між собою. Тому постає дуже актуальне питання - alcohol 120 або Daemon Tools що краще.
Більшість вважають за краще Алкоголь.

По-перше, тому що дана утиліта створювалася за все в двох версіях: Alcohol 52 - для роботи тільки з образами і 120 - з'явилася також функція взаємодії з фізичними носіями. У свою чергу Даемон випустив цілу лінійку версій: Standart, Lite, Pro, Advenced, Net. І незрозуміло чим вони відрізняються і який функціонал надають.

По-друге, для роботи з віртуальними ромами будь-яка утиліта подібного типу використовує драйвер SPTD. Код, який пропонує для роботи Daemon не доопрацьований і це доведено часом, нерідко вибиває помилка завантаження драйверів і програмний засіб просто не пускає до образам і приводам.

По-третє, інтерфейс, Алкоголь спочатку розроблявся як користувальницький додаток, де все зрозуміло і просто, в свою чергу перші версії Даемон випускалися в треї і розібратися недосвідченому користувачу в цьому складно.
І наостанок, в Alcohol 120 на сайті вбудований ліцензійний ключ (програма вже активована), щоб активувати другу утиліту потрібно провести цілу церемонію з настройками і файлами.

Як встановити

Безкоштовна версія, яка запропонована на сайті універсальна і однаково добре встановлюється на будь-яку ОС Windows починаючи з сьомої версії і до останньої десятої.
Спочатку скачайте установник і відкрийте папку з вмістом. Запустіть инсталлер двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. Перед вами відкриється меню вибору мови установки.

Тут запропоновано 29 варіантів, в даній інструкції інсталяція буде відбуватися російською, тому вибираємо мову і тиснемо «ОК». У наступному меню, ви можете ознайомитися зі змінами у версії, що було прибрано і додано. Також тут ви можете переглянути що це Адмін Сrack, тобто не буде потрібно окрема верифікація та активація.

І ще можна помітити checkbox, якщо у вас немає бажання змінювати свою стартову сторінку в браузері, галочку краще прибрати. В даному розділі всі, тиснемо «Далі».

Тепер вибираємо локалізацію. Якщо ваша ОС російською, як і в прикладі, то для відсутності конфліктів між додатком і Windows радимо вибиратися перший варіант, який виділений червоним. Відповідно якщо англійською другий і українському третій.

Тепер що стосується боксів. Радимо поставити галочки в перших двох полях. У вас з'явиться один ярлик на робочому столі, багато місця він не займе, але запуск програми буде в рази простіше.

Друга галочка потрібна для того щоб в пуску з'явилася папка з головними налаштуваннями, а також файлом uninstall, який стане в нагоді якщо ви захочете надалі видалити додаток без зайвих труднощів.

Третя графа на вибір, це необов'язково. Після всіх налаштувань тиснете «Далі».

Після всіх налаштувань тиснете «Далі»

Найскладніше в кінці: необхідно визначитися де буде перебувати ваша утиліта. Якщо у вас достатньо місця на диску C, тоді можна залишити все за умовчанням. Переглянути кількість необхідного і вільного місця можна в цьому ж віконці, в поле яке виділено червоним.

Місця вистачає, але немає бажання забивати тому С, тому зробимо установку на D. Натискаєте «Обзор», в списку знаходите те D, клацаєте по ньому один раз, далі створюєте нову папку, даєте їй назву. Найоптимальніший варіант назвати за замовчуванням, щоб потім не плутатися. Тиснете «ОК» і встановити. Після установки обов'язково перезавантажте комп'ютер.

Якщо завантажувати portabl, то її зовсім непотрібно встановлювати, але вона не володіє таким функціоналом як стандартна версія. Тому краще витратити одну хвилину на установку і користуватися повноцінним додатком.

Як активувати (активація вже виконана Repack by KpoJIuK)

Програмний засіб, яке ви можете завантажити torrent з нашого сайту вже активовано і його можна вільно використовувати. Воно володіє повним функціоналом. Перевірити серійний номер можна в розділі: «Довідка»> «Про програму».

Чому програма йде вже з ключем запитаєте ви, це зроблено для вашої ж зручності. Якби ви завантажили додаток з офіційного сайту, вам довелося б платити гроші щоб відкрити повний функціонал, тому що утиліта не передбачає free edition. Ми ж пропонуємо вам крякнутий Репак від Кролика без реєстрації та інших складнощів.
Єдине, що при першому запуску вас попросять відправити звіт, це робити не обов'язково і навіть протипоказано.

Як користуватися

Тепер перейдемо безпосередньо до того, як користуватися цією утилітою. В першу чергу розглянемо, як змонтувати образ гри. Але для початку нам потрібно створити власний привід.

Створюємо віртуальний DVD-ROM

Перед тим як створити емулятор, необхідно трохи налаштувати програму, щоб вона працювала з усіма форматами дисків. Для цього перейдіть в розділ «Сервіс»> «Налаштування». У вікні знайдіть вкладку «Асоціації файлів» і поставте галочки для всіх форматів.

Після того як вибрані всі галочки, натискаєте кнопку «ОК», тепер можна перейти до вирішення питання про те, як створити віртуальний диск.

Для цього перейдіть в розділ «Віртуальний диск», в випадаючому меню «Число віртуальних дисків» необхідно вибрати кількість емуляторів. Кожному способу необхідний свій DVD-ROM. Наприклад, якщо ви хочете, щоб на ПК можна було одночасно використовувати три гри, створюєте три приводу.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб на ПК можна було одночасно використовувати три гри, створюєте три приводу

Після вибору кількості ви можете звернути увагу на checkbox, які знаходяться нижче, вони відразу йдуть до встановлених галочки. Перший рядок означає, що кожен раз, коли ви запускаєте комп'ютер, емуляції, які були запущені при останньому сеансі автоматично перезапустити і будуть перебувати в приводі готові до використання.

Другий рядок говорить про те, що при натисканні двічі на будь-який файл формату ISO він буде автоматично монтуватися в емулятор.

Видаляємо DVD-ROM

Після того як ми створили DVD-ROM, було б логічно показати, як його видалити. Для цього необхідно зайти в меню «Віртуальний диск». У випадаючому списку «Число віртуальних дисків» вибрати значенням нуль і зберегти налаштування.

Після зробленого і збереження налаштувань віртуальні роми повинні зникнути, залишиться тільки фізичний, якщо він взагалі є.

Як змонтувати гри

Для чого потрібна дана утиліта найчастіше? - звичайно ж для встановлення ігор, зараз ми і розберемося як встановити гру.
В першу чергу запустіть додаток, також відкрийте папку де знаходиться образ гри і перетягніть значок у вільний поле Алкоголю.

Тепер можете згорнути папку з грою і залишити тільки додаток, натисніть ПКМ по іконці яку ми додали в порожнє поле і виберіть перший пункт «Змонтувати на пристрій».

Якщо у вас був створений емулятор, і ви все зробили по інструкції, має з'явитися вікно з монтажником гри:

Наявність емулятора, з готовим для установки чином можна перевірити, зайшовши в «Мій комп'ютер»:

Якщо привід не було створено, читайте розділ «Створюємо віртуальний DVD-ROM (Диск)».

Записати на флешку

Для установки ОС все частіше використовують не болванку а флешку із записаною на неї системою. Операцію записи можна зробити і за допомогою утиліти Alcohol 120, але варто відразу попередити, що найпростіше скористатися спеціальною утилітою - UltroIso.

І так, як записати образ на флешку. Для початку потрібно скачати ОС на комп'ютер, це повинен бити диск в форматі ISO. Далі перетягуємо його на робочу поверхню і монтуємо на пристрій, докладніше в пункті «Як змонтувати образ гри».
Флешка в цей момент повинна знаходитися в комп'ютері, і ми повинні дізнатися її назву, для цього відкриваєте «Мій комп'ютер» і дивимося.

Флешка в цей момент повинна знаходитися в комп'ютері, і ми повинні дізнатися її назву, для цього відкриваєте «Мій комп'ютер» і дивимося

Тут ми бачимо змонтовану ОС Windows і знову доданий том I, це і є флешка.
Після повертаємося у вікно програми, для тих, хто не знає, як відкрити файл iso - просто двічі тиснемо по ньому, у нас повинно відкритися вікно, в якому відображається весь вміст копії. Виділяємо його і натискаємо ПМК.

Виділяємо його і натискаємо ПМК

Шукаємо пункт відправити і вибираємо в якості одержувача USB. Після цього почнеться передача всього вмісту на носій. У підсумку на вашій флешці будуть всі файли з операційною системою, залишиться тільки зробити завантажувальний файл і можна встановлювати Windows з флешки на інший ПК.

Вирішення проблем

Незважаючи на те, що Алкоголь 120 це серйозна утиліта для роботи з великими файлами і вона користується великим попитом і до цього дня у неї проскакують невеликі лаги і баги. Розберемо ті з них, які зустрічаються найбільш часто.

Помилка завантаження драйверів

Виникає вона всього в двох випадках:

 • Неправильна інсталяція.
 • Залишилися старі файли в папках ОС.

Виглядає помилка наступним чином:

Почнемо по порядку, перша ситуація виникає в разі якщо були пошкоджені файли, була скачав стара версія. Або ви неправильно провели установку, наприклад, в назві створеної для програми папки ввели російські символи.

Лікується ця помилка шляхом перевстановлення. Але на початку необхідно повністю видалити додаток з комп'ютера. Як це зробити дивіться в розділі «Як видалити програму повністю з комп'ютера». Також радимо заново завантажити установник з нашого сайту і провести всю процедуру по установці спочатку.

Якщо проблема не була вирішена, значить необхідно відкрити доступ до файлів вашої операційної системи і видалити старі дані. Для цього в пошуковику пуску введіть рядок «Параметри папок або Властивості папок» і запустіть інструмент.

Перейдіть у вкладку «Вид» і встановіть параметри як зазначено на малюнку, після тисніть «ОК». Тепер видаліть утиліту і після цього вбийте в пошуковик слово «alcohol» і почистіть від залишків все папки. Тепер можна зробити установку заново, і проблема повинна бути вирішена.

Неможливо додати адаптер

Проблема з додаванням адаптерів виникає рідко, але все ж деякі користувачі стикаються з нею. Найчастіше це відбувається після оновлення версії з 1.9, до 2.0 або на ОС Windows XP. На сайті ви можете завантажити версію 2.0.3, в ній усунуто більшість подібних проблем. Але якщо у вас вибиває «неможливо додати адаптер», то ми підкажемо кілька способів вирішення подібного конфлікту. В першу чергу спробуйте просто перевстановити програмний засіб, попередньо повністю видаливши всі дані і почистивши реєстр.

По-друге, є ще один спосіб, на перший погляд він дуже примітивний, але деяким допомагає. Зайдіть в налаштування BIOS і скиньте їх за замовчуванням, потім збережіть всі і запустіть систему.

По-третє, можна спробувати перевстановити SPTD драйвер. Але робити це необхідно в безпечному режимі, а також з підтримкою мережевих драйверів. Робиться це шляхом перезавантаження комп'ютера і виклику режиму після натискання клавіші F8. Ця функція є на всіх ОС Windows старше сімки. Сам драйвер називається - SPTDinst-v184-x86.exe. Його можна скачати в інтернеті.

постійні перезавантаження

Ще одна проблема яка може зустрічатися, це те що до кінця не встановлюється постійні перезавантаження. Додаток просить перезавантажити ПК, як працювати в таких умовах незрозуміло. Найчастіше до цього призводить неправильна інсталяція драйвера. Що ж з цим можна зробити.

Найпростіший спосіб - Windows 7 і старше є режим виправлення сумісності. Щоб його запустити натисніть ПКМ по іконці і виберіть потрібний пункт.

Щоб його запустити натисніть ПКМ по іконці і виберіть потрібний пункт

Якщо вбудовані засоби ОС виправлять неполадку, ви зможете зберегти настройки та все у вас запрацює як треба.
Все може бути і банальніше, наприклад, якщо на комп'ютері вже встановлено і запущено якийсь засіб створення приводів на момент установки. У такому випадку воно не дає доступ для драйвера Алкоголю. Вимкніть його на час установки.

Варіант складніше, це повністю видалити всі, в тому числі дані з реєстру, скинути налаштування BIOS до стандартних і заново перевстановити додаток. Також радиться на час установки відключити антивірус. Вірусів в установнику немає, але відомо, що деякі файли класифікуються як небезпечні для системи. Тому антивірус може не пускати процес завантаження драйвера, в слідстві чого і з'являється дана проблема.

Як видалити програму повністю з комп'ютера

Щоб видалити програму повністю необхідно не тільки позбутися від усіх файлів і папок на ПК, але також стерти дані про її роботі з реєстру. Для цього нам знадобитися ще одна додаткова утиліта, яка дозволяє провести очищення реєстру - Cleaner. Почнемо з видалення основних файлів. Дана процедура відбувається на всіх ОС Windows, в тому числі Windows 10 однаково.

Можна скористатися двома способами:

 • Використовувати вбудований uninstall в меню пуск.
 • Застосувати вбудовану утиліту Windows "Установка й видалення програми».

Почнемо з першого. Спочатку відкрийте меню «Пуск» і серед всіх встановлених програм знайдіть папку з Алкоголем, вона повинна бути однією з перших за списком. Після один раз натисніть на папку і в випадаючому списку виберіть виділену червоним рядок «Uninstall», по ній також клацнете один раз.

Якщо у вас встановлена ​​Win7 контроль облікових записів попросить вас підтвердити запуск, просто натисніть кнопку «Так». Далі ви побачите невелике віконце, яке пропонує нам вибрати мову, по ідеї відразу буде запропонована інсталяція російською. Не хвилюйтеся що вам пропонують провести саме установку, а не вилучення, далі все буде зрозуміло.

Після вибору мови натискаєте «ОК» і отримуєте наступне вікно:

Утиліта сама знаходить папку і робить видалення всього вмісту. Тут ви можете подивитися де розташовується кореневої каталог з програмою. Тепер можете натиснути на кнопку «Видалити» і через кілька секунд утиліти на вашому ПК не буде.

Якщо під час установки програми, ви не створювали каталог в меню пуск, значить перший спосіб видалення вам не підходить і доведеться використовувати вбудовані засоби Windows. Для цього знову запустіть меню пуск, і в рядку пошуку впишіть «Установка і видалення».

Для цього знову запустіть меню пуск, і в рядку пошуку впишіть «Установка і видалення»

Далі зі списку запропонованих засобів виберете те що що виділено червоним маркером і запустіть. В результаті має з'явитися вікно, з усіма встановленими на вашому ПК додатками. Знову ж в списку знайдіть Alcohol, після чого тиснете кнопку «Видалити / Змінити» та дотримуйтеся пунктами з першого способу видалення.

Знову ж в списку знайдіть Alcohol, після чого тиснете кнопку «Видалити / Змінити» та дотримуйтеся пунктами з першого способу видалення

Через кілька секунд після того як ви виконали всі кроки, у вас повинна з'явитися така акуратна напис.

Через кілька секунд після того як ви виконали всі кроки, у вас повинна з'явитися така акуратна напис

Але це ще не все, тепер якщо ми зайдемо в том «D», де знаходилася програма, то можемо знайти таку цікаву папку:

Але це ще не все, тепер якщо ми зайдемо в том «D», де знаходилася програма, то можемо знайти таку цікаву папку:

Її також необхідно видалити, для цього виділяємо курсором, знаходимо на клавіатурі кнопку «Delete» або «Del» і тиснете, вас попросять підтвердити видалення, натискаєте «Ок» і все.

Але ми задалися питанням як видалити повністю Алкоголь, тому почистимо реєстр. Для цього як вже говорилося раніше необхідно завантажити Cleaner, встановити її або використовувати портативну версію. Запустіть утиліту, після виберіть розділ «Реєстр».

Далі запускаєте сканування і пошук проблем. Після того як смужка вгорі вікна заповниться на 100% тиснете кнопку, що з'явилася «Усунути неполадки в реєстрі». Тепер ви можете повністю забути про те, що Alcohol 120 був у вас на комп'ютері.

Завантажити Alcohol 120%

Що можна Сказати про програмному засобі в цілому, для роботи з фізічнімі та віртуальнімі носіями воно Одне з кращих. Безкоштовне, швидко встановлюється, займає мінімум місця, может автоматично запускаті DVD-ROM.
Щоб уникнути помилок, необхідно приділити максимум уваги на стадії установки, відключити антивірус і в кінці перезавантажити ПК. Навіть в разі виникнення проблем вони швидко і легко вирішуються.
Сподіваємося наші поради та інструкції по установці і використання були вам корисні, і ви повністю розібралися як працювати з програмним засобом.

Завантажити Alcohol 120% безкоштовно через uBar

Завантажити RePack by KpoJIuK (Репак від Кролика) через uBar

Завантажити Alcohol 120% торрент через uBar

ВАЖЛІВО!

Рекомендуємо відключити Adblock або інші блокувальники реклами перед установкою програми. Вони можуть блокувати доступ до потрібних компонентів програми.

При кліці на кнопку «Завантажити» вам буде запропоновано завантажити і встановити програму uBar, після чого завантаження обраного Вами файлу почнеться автоматично. Також, ви можете Завантажити файл безпосередньо.Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью