<
 • Главная
Статьи

Алкоголь - скільки можна ввозити пляшок літрів норми ввезення та вивезення алкогольної продукції - он-лайн консультації ввезення алкоголю в РФ


Увага!!!

ФТС Росії звертає увагу громадян, що 11 січня 2015 року набрав чинності Федеральний закон від 31 грудня 2014 р № 530-ФЗ «Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації в частині посилення заходів протидії обороту контрафактної продукції і контрабанді алкогольної продукції та тютюнових виробів »(далі - закон), повний текст якого відповідно до вимог Федерального закону від 14.06.1994 № 5-ФЗ« Про порядок опублікування і набрання чинності федеральних конституційних законів, федеральних законів, актів палат Фе дерального Зборів »

Законом Кримінальний кодекс Російської Федерації (далі - КК РФ) доповнено статтею 200.2 «Контрабанда алкогольної продукції і (або) тютюнових виробів», яка встановлює кримінальну відповідальність за незаконне переміщення через митний кордон Митного союзу алкогольної продукції і (або) тютюнових виробів у великих розмірах.

Великим розміром визнається вартість алкогольної продукції і (або) тютюнових виробів, що перевищує двісті п'ятдесят тисяч рублів.

При розрахунку розміру вартості незаконно переміщених алкогольної продукції і (або) тютюнових виробів з усієї вартості незаконно переміщених алкогольної продукції і (або) тютюнових виробів підлягає виключенню та частина вартості зазначених товарів, яка митного законодавства Митного союзу дозволена до переміщення без декларування та (або) була задекларована.

Довідка:

Згідно з митними правилами, що діють на митній території Митного союзу, фізична особа без сплати митних платежів для особистого користування може ввозити (в розрахунку на одну фізичну особу, яка досягла 18-річного віку), алкогольні напої та пиво - в обсязі до 3 літрів, тютюнові вироби - в кількості 50 сигар (сигарил) або 200 сигарет, або 0,25 кг тютюну, або зазначені вироби в наборі загальною вагою не більше 250 грамів.

Алкогольні напої і пиво в обсязі від 3 до 5 літрів включно і етиловий спирт (до 5 літрів) ввозяться фізичними особами на митну територію зі сплатою митних платежів та підлягають митному декларуванню.

Ввезення тютюнових виробів понад встановлені норми, а також етилового спирту і алкогольної продукції загальним обсягом понад 5 літрів фізичними особами не дозволяється.

За недекларування або недостовірне декларування, а так само недодержання встановлених заборон і обмежень на ввезення зазначених товарів настає відповідальність, передбачена статтями 16.2 і 16.3 КоАП РФ, а в разі наявності великого розміру - статтею 200.2 КК РФ.

Нові правила: алкоголь можна ввозити безмитно до 3 літрів на 1 особа (яка досягла 18 років), зі сплатою мита до 5 літрів. Понад 5 літрів ввезення заборонено ( документ )

СКІЛЬКИ МОЖНА ввезення алкоголю У РОСІЮ?

Питання: Олександр, митники вилучили всі спиртне, тому що "партія товару перетнула кордон без митного оформлення". А йшли ми звичайно по зеленому корідору.Да, дійсно, завели справу про адміністративне правопорушення. Нам прислали поштою Визначення про порушення справи і проведенні адміністративного розслідування на підставі частина1 статті 16.2 КоАП РФ. Порушили ми п.1 ст.286 ТК РФ, підпункт 3 п.2 ст.286. Нам прислали телеграму "Вам належить з'явитися Мурманську митницю для проведення опитування ознайомлення підписання визначення призначення експертизи". А митниця від нас 250 км. Витрати на цю поїздку рівні вартості вилученого спиртного. Дурдом, коротше. Якщо врахувати, що ми обидва не п'ємо зовсім, а спиртне везли друзьм в подарунок, прикро дуже. Не стільки через = за спиртного, скільки від ганьби і приниження. Кваліфікації у наших митників ніякої - з людьми розмовляти не вміють: при нас між собою дискутували - пропустити або затримати нас. Дуже схоже на вимагання, А що нам буде, якщо ми не з'явимося на цей розбір польотів? З роботи треба відпрошуватися, бензин знову ж ... А штраф великий може бути? Я в кодексі почитала - до 300% вартості товару. Ніяких коментарів з приводу того, які обставини впливають на розмір штрафу, я не знайшла. Від чого залежить його розмір? Можна дати 1%, можна 300% І в обох випадках за законом ...

Відповідь: за цією статтею штраф становить від 50 до 200% вартості товару, з конфіскацією або без. З урахуванням того, що Ви не "рецидивісти", то Вам напишуть 50% і без конфіскації (митниця більше нічого не конфісковує, а в суд їм буде ліньки йти). Їздити чи не їздити вирішуйте самі, маєте право направити в митницю заяву про розгляд справи без Вас. До речі, можете оскаржити рішення митниці в суді вже за своїм місцем жітельсва. Згідно із законом кожному з Вас повинні були пропустити по 2 літри. Те що Ви йшли по зеленому коридору маючи перевищення безмитної норми це дійсно порушення. І Ви однозначно винні, але то що творять мурманських митники це, звичайно, дурниця. Напишіть скаргу начальнику митниці або в Північно-Західне митне управління.


Питання: Я переглянула архів Ваших консультацій і зробила висновок, що з Росії можна вивозити необмежену кількість алкоголю, т. Е. Я, вирушаючи літаком, наприклад, до Німеччини, можу взяти з собою запросто 20 пляшок горілки та, щоб не порушувати правил ввезення алкоголю в Німеччину, випити її в літаку. Коли я стала на всякий випадок уточнювати правила вивезення в одній фірмі, яка надає брокерські митні послуги, мені там сказали, що вивозити можна не більше 2 літрів на людину, якщо це фізична особа, і не більше 5 одиниць кажого найменування, якщо це фірма, що має алкогольну ліцензію, яка вивозить алкоголь в якості зразків для сертифікації або виставки. Як насправді регулюється порядок вивезення алкогля з РФ, на які документи можна в даній ситуації посилатися?

Відповідь: невже Ви в змозі випити в літаку за два з половиною години двадцять пляшок горілки. Наївно вважаю, що і одну не зможете. З тієї простої причини, що крім митниці в аеропортах є служба безпеки польотів і в салон літака Ви зможете взяти не більше флакончика в 100 р Значить горілку повезете в валізі. У Німеччині Вас у задоволенням оштрафують. Тому крім правил, є ще й логіка. У наших правилах сказано, що товари пропускаються в кількостях необхідних для особистого вживання. Двадцять пляшок означатиме комерцію. У тій організації, де Ви радились, Вам розповіли з приводу ввезення в Росію. Дійсно 2 літри безмитно, до 5 кратного перевищення (10 літрів) під мито. А вже якщо більше, то давайте акцизні марки. До речі, згадайте про що попереджає МОЗ.

В опитування: Шановний Олександре Михайловичу! Не відкладаючи в довгий ящик, хочеться подякувати Вам за відповіді, за консультації. На цьому сайті знайшов відповіді на безліч питань. Подобається і Ваш стиль спілкування (доречний гумор))) Питання просте: яка відповідальність за ввезені і виявлені в багажі на митниці зайві літри алкоголю.

Відповідь: все залежить від того в якому з двох коридорів Вас зупинить співробітник митниці. Якщо Ви самі ввійдете в "червоний" коридор і заявіть про наявність більшої кількості алкоголю, то в межах п'ятикратного перевищення Ви просто сплатите належні митні платежі. Якщо ж Ви підете "зеленим" коридором, тобто "конклюдентно" (сенс слова шукайте на сайті) заявите відсутність у Вас заборонених або обмежених до ввезення товарів, то крім оплати платежів Вас чекає штраф, а можна і втратити спиртного. Понад п'ятикратного перевищення ввезти не вийде, вже будуть потрібні акцизні марки. Одне не ясно, і навіщо Вам ці проблеми?

Питання: Доброго дня Олександр Михайлович. Подскажите пожайлуста скільки разів за день я можу внести в Росію з Естонії алкоголь якщо буду нести тільки один літр міцного спиртного. Дякуємо

Відповідь: я вже відповідав як то на це питання. Товар розглядається митницею як комерційний або для особистого споживання в залежності від Вашої заяви, характеру товару, його кількості і частоти переміщення. Так ось з Вашої частотою Ви ризикуєте надовго потрапити в списки контрабандистів, а в кінцевому підсумку в ЛТП. Не треба так робити.

Питання: Працюю на алкоголі в аеропорту, пасажири постійно цікавляться обмеженням по ввезенню в країну спиртних напоїв., Причому орієнтуючись певної таблиці-думки дуже розходяться, ось наприклад: В Єгипет ввезення не більш літра на 1 чол, або 2Х0.75 ... на насправді: Туреччина, Єгипет, Дубай і т.д ... пасажири в Duty free набирають алкоголю стільки ..., скільки випити зможуть., тобто обсолютно на противагу всяким пологів табліцам.Александр Михайлович, може Ви поможите нам співробітникам аеропорту з цим розібратися .., Скільки ж можна ввозити в різні країни кре ких і слабоалкогольних напоїв?
Відповідь: В принципі у всіх європейських, так і інших теж, країнах норма ввезення спиртного однакова один літр міцних і два літри вина. У деяких арабських еміратах ввезення спиртного заборонено взагалі. Однак, Вас це не повинно хвилювати. Як Ви знаєте в тих же європейських країнах вивезення товарів не контролюється. Там навіщо ж Вам працювати за дядечок і тітоньок в закордонних митницях. Крім того, частина з купленого наші громадяни випивають в польоті. Та й не треба нам завдавати шкоди нашій вітчизняній безмитної торговоле. Люди дорослі нехай вивозять, що хочуть. Якщо у них будуть проблеми, так значить вони хотіли. Інформувати можна, а обмежувати не треба.

Питання: Шановний Олександре Михайловичу! Хочу купити вино безпосередньо з господарства в ПАР через інтернет. З якими додатковими поборами і на якому етапі мені доведеться зіткнутися, якщо замовлення не буде перевищувати 8 літрів (наприклад, 10 пляшок по 0,75 л)?

Відповідь: Норма безмитного ввезення алкогольних напоїв 2 літри, але це в разі перетину Вами кордону самостійно. При пересиланні Ви повинні заплатити сукупний митний платіж, тобто мито 20%, ПДВ - 18% і акциз 3 рубля за літр. Мито нараховується на митну вартість, яка включає в себе вартість товару та вартість його пересилання, включаючи страховку і т.п. ПДВ нараховується на суму вартості товару і мита. Невеликі гроші беруться за митне оформлення, а ось скільки візьмуть з Вас за пересилку і митне оформлення брокери, я не знаю.

Питання: Dobrij den, Ya so svoimi partnyorami hochyu postavlyat shampanskoe iz Francii i Rosiiyu . Mne nujno znat kakoy aktsizniy nalog (excise duty) nado budet platit na tamojne. Ya slishala chto chto eto 10,50 RUR / L. Eto pravilnaya informatsiya? Nam pridyotsya platit 3 naloga? VAT, Import tax i Excise duty), da?

Відповідь: Акциз дійсно состовляет 10,5 рублів за літр. Мито становить 20% від митної вартості, ПДВ - 18% від суми вартості товару, мита та акцизу.

Питання: Це вірно, що з серпня 2007 року ввезення в Росію вина (літаком) безмитно, складає 5 літрів на людину, а не 2 літра, як було раніше?

Відповідь: Це невірно. Норма безмитного ввезення становить 2 літри будь-яких алкогольних напоїв. Від двох літрів до 5-кратного перевищення можна випстіть товар під сукупний митний платіж (мито + акциз + ПДВ), а ось більше вже ввозити не можна. Зажадають клеїти акцизні марки.

Питання: я хочу ввезти в СПб пиво з Прибалтики близько 50 упаковок! Але не знаю скільки складуть мита і як їх розрахувати (для фіз. І юр. Осіб) !!
Буду дуже вдячний вам якщо ви мені допоможете !!

Відповідь: Даний товар (якщо градус менше 8,5%) обкладається митом 0,6 євро за літр (Постанова Уряду №718 від 27.11.06), акциз 2,74 рубля за літр (Наказ ФМС № 1501от 6.12.07), ПДВ - 18% від митної вартості товару. Крім іншого потрібно санітарно-епідеміологічної висновок (Лист ФТС №01-11 / 11534 від 27.03.08) Акциз затверджений до 31.12.08, з першого січня він може бути змінений і не думаю, що в сторону зменшення. Як старий любитель пива стверджую, що треба пити пиво тих виробників, які знаходяться з тобою в одному місті. Переміщення пива на великі відстані шкодить напою. У Німеччині треба пити німецьке пиво, в Голландії голландське, а в Росії російське.

Питання: чи можу я ввезти в Росію 7 літрів вина, купленого за кордоном в звичайному магазині, якщо пдв 10% в цій країні я за товар заплатила, він входить у вартість товару. чи є пдв митом або мене все одно змусять платити мито за 5 літрів вина, так як 2 літри ввозити можна безмитно. і як розраховується ця мито. % Від вартості вина в магазині, надавши при цьому чеки або є певні ставки? і скільки можна провезти блоків сигарет в Росію, куплених в дьюті фрі, але ми їх купили давно, коли летіли з Сирії до Лівану і цекі не стерегли, а тепер хочемо провезти з Лівану до Росії.
Заздалегідь дякую.

Відповідь: Ви маєте право ввезти без мита до 2 літрів алкогольних напоїв безмитно. Крім цього, Ви маєте право ввезти додатково до 8 літрів алкогольних напоїв, сплативши при цьому мито, акциз та ПДВ. Митна вартість буде визначатися за представленим Вами чеку. Мито на вино 20% від вартості. Акциз 3 рубля за літр. ПДВ 18% від суми вартості, мита і акцизу.

Питання: Дружина знаходиться в Угорщині по роботі. Яка кількість (літрів) алкоголю вона може привести з собою в Росію на літаку?

Відповідь: Норма безмитного ввезення алкоголю в Росію 2 літри. Вид транспорту в цьому випадку ролі не грає. Бажаю успіху, Пучков А.М.

Питання: Шановний Олександре Михайловичу! Скажіть, будь ласка, скільки алкоголю (російської горілки) і червоної ікри ми можемо взяти з собою в Австралію. Летимо удвох з чоловіком в гості до дітей і онуків.

Відповідь: Вивозити горілку і червону ікру з Росії можна без обмежень. Норма вивезення чорної ікри - 150 грам на особу. У той же час, в кожній країні існують норми ввезення. Для алкоголю загальносвітова практика - 1 літр на особу старше 21 років. Відносно ікри питання складніше, так як це продукт тваринного походження, і багато країн взагалі забороняють ввезення. Таким чином, раджу взяти на двох 2 літрових пляшки горілки і 2 банки по півкіло червоної ікри, але обов'язково в фабричній упаковці. Бажаю Вам успішної поїздки, Пучков А.М.

Питання: Скажіть будь ласка, чи не є самогон забороненим видом алкогольної продукції, і чи не виникнуть проблеми при перевезенні його через кордон? Якщо теща наполягає передати своєму коханому зятю свій улюблений "лікувальний напій - самогончік", чи варто задовольняти її бажання або ж мені це може вийти боком?

Відповідь: Якщо теща наполягає, то Ви просто зобов'язані. Дотримуйтесь норму і міру, і все буде добре. У списку товарів, заборонених до ввезення, самогон (навіть український) не вказано, хоча його можна розцінити як наркотик або психотропну речовину. Беріть і везіть, найстрашніше, що може зробити митниця, - це затримати товар. Бажаю Вам успіхів, Пучков А.М.

Питання: Доброго дня! Ось хочеться дізнатися, а що на рахунок перевезення з України в Росію самогону.
Відповідь: Норма безмитного ввезення міцних і будь-яких інших алкогольних напоїв в Росію - 2 літри. Якби Ви ввозили товарну партію, то було б потрібно сертифікат якості. Бажаю Вам успіхів, Пучков А.М.

Питання: Доброго дня, хотілося дізнатися, скільки можна провозити алкоголю через російсько-українську митницю приватній особі, і чи включені ці норми пиво і вино?
Відповідь: Особливого сенсу в провезенні алкоголю через російсько-український кордон я не бачу. З будь-якого боку продукція однакова. Однак, якщо дуже хочеться, то, звичайно, можна. До Росії приватні особи старше 17 років можуть ввозити безмитно до 2 літрів алкоголю. В цей ліміт входить все - і вино, і пиво, і горілка. З приводу норм встановлених в Україні не знаю, і брехати не хочу. Бажаю Вам успіхів, Пучков А.М.

Питання: Скільки можна провести з собою алкогольної продукції в Туреччину (з людини)?

Відповідь: Кожен мандрівник, який досяг віку 18 років, має право ввезти до Туреччини або 1 літрову пляшку, або 2 по 0,75 будь-якого алкоголю. Бажаю Вам щасливо відпочити, Пучков А.

Питання: Добрий день, Олександр Михайлович. Я працюю в республіці Ангола і лечу у відпустку в Росію через Брюссель. Скільки алкоголю з дьюті фрі я зможу везти безмитно?

Відповідь: Ви зможете ввезти безмитно не більше 2 літрів алкогольних напоїв. Решта (якщо купите більше) під мито 30% вартості, в межах п'ятикратного перевищення норми. Ви нагадали мені про Анголу. Як там зараз? Останній раз я був там в 1977 році в складі морського десантного загону. Луанда гарне місто. Бажаю Вам успіхів і вдалого відпустки, Пучков А.М.

Питання: добрий день можна ввозити в Росію крім 2-х літрів міцних алкогольних напоїв пиво? Якщо так, то скільки?

Відповідь: Крім можна, замість можна. Два літри це норма для безмитного ввезення алкогольних напоїв (будь-яких, включаючи пиво). За умови сплати мита, Ви можете ввезти до 10 літрів алкоголю.
В той же час не раджу ввозити пиво в Росію, у нас воно краще. Так само як і в інших країнах найкращим є місцеве. Все питання в терміни придатності і кількості

Питання: скільки разів на місяць можна проносити по 2 літри в Росію
Відповідь: Якщо безмитно, то тільки один раз.

Питання: Обмеження на безмітне ввезення в Россию алкоголю ставити 2 літри, а если ввозитися 3 літри, то мито накладається только на надлишок в 1 літр?
Це оплачується прямо в аеропорту на митниці? Лечу транзіотом через ШРМ, час між пересадками з міжнародного на внутрішній 3 години .. Процедура оплати там на місці і швидко?
Скільки вона може скласти, якщо везе зайва пляшка джина, куплена в дьюті фрі вартістю 15 євро? Або ставка за іншими цінами розраховується?
І ще, якщо в пакеті з дьюті фрі у мене будуть: 1 літр коньяку, 1 літр джина, 1 літр віскі- надлишки зважить то, що коштує дорожче?

Відповідь: Відповідаю на Ваші питання по порядку. Сукупний митний платіж (мито, ПДВ, акциз) буде стягуватися за алкоголь перевищує норму. Мито сплачується відразу в аеропорту. Чи вистачить часу в умовах ШРМ митниці не знаю. Ставка розраховується від вартості. Сплатити доведеться близько 40% від вартості. Надлишком зважить те, що Ви вважаєте за надлишком. Бажаю Вам успіхів, Пучков А.М

Питання: Доброго дня! Моє питання звучить так, чи можемо ми (5человек) з Росії ввезти в Україну 4 літри не марковані віскі (розлив) в особисте користування ?.


Відповідь: Не до кінця зрозумів питання. Що таке "немаркованих" віскі? Самогон чи що? Кожна людина, яка досягла повноліття, в'їжджаючи в європейську країну має право ввезти 1 літр міцних алкогольних напоїв. Розлийте свій "немаркований" в 4 пляшки і везіть. Однак, питання все одно можуть виникнути, адже не зрозуміло що у Вас там в бутлях. А чи не простіше купити маркованого віскі.

Питання: Добрий день, Олександр Михайлович! Підкажіть, будь ласка, скільки горілки можна вивезти з Росії до Киргизії?

Відповідь: З Росії можна вивезти будь-яку кількість горілки. Хоч всю. Ви краще дізнайтеся у киргизів, скільки і як її можна ввезти.
Бажаю Вам успіхів в освоєнні Середньої Азії, Пучков А.М.

Питання: Добрий день! Збираюся в тур.поездку в Іспанію. Хочу привезти вино. В якій кількості можна вивозити цю продукцію з країни без будь-яких проблем?
Відповідь: Шановна Олена! Вивозити то можна, а ось ввозити в Росію без проблем можна не більше двох літров.С проблемами, можна десять (це зі сплатою мита). А ще більше вже з величезними проблемами у вигляді акцизних марок. Контрактів, ВМД і т.д.

Дуже схоже на вимагання, А що нам буде, якщо ми не з'явимося на цей розбір польотів?
А штраф великий може бути?
Від чого залежить його розмір?
Як насправді регулюється порядок вивезення алкогля з РФ, на які документи можна в даній ситуації посилатися?
Одне не ясно, і навіщо Вам ці проблеми?
Скільки ж можна ввозити в різні країни кре ких і слабоалкогольних напоїв?
З якими додатковими поборами і на якому етапі мені доведеться зіткнутися, якщо замовлення не буде перевищувати 8 літрів (наприклад, 10 пляшок по 0,75 л)?
Eto pravilnaya informatsiya?
Nam pridyotsya platit 3 naloga?
VAT, Import tax i Excise duty), da?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью