<
 • Главная
Статьи

Авто Мото Спец

 1. Вплив алкоголю на реакцію при водінні
 2. Калькулятор алкоголю в крові
 3. Скільки тримається алкоголь в крові
 4. Звичайне світле пиво (4%)
 5. Кріплене пиво (6%)
 6. Шампанське (11%)
 7. Кріплене вино (18%)
 8. Горілка (40%)
 9. Любителям коньяку (42%)
 10. Від чого залежить швидкість виведення алкоголю з крові
 11. Скільки часу тримається алкоголь в сечі?
 12. Терміни виведення алкоголю з крові після запою
 13. Як прискорити виведення алкоголю з крові

Алкоголь. Одна з найпопулярніших причин ДТП в країні і, як наслідок, позбавлення прав. За статистикою, кожна п'ята аварія відбувається через поганий стан доріг, а кожна десята через те, що водій був п'яний. Може бути винуватець ДТП прийняв на груди зовсім небагато. Всього 100 грам для того, щоб розігнати кров і поліпшити настрій. Але сумний підсумок говорить сам за себе - навіть найменші дози алкоголю вживати за кермом смертельно небезпечно.

Вплив алкоголю на реакцію при водінні

Навіть при рівні в 0,2-0,5 проміле керувати транспортним засобом стає набагато складніше. Водієві стає важче оцінити відстань між автомобілями, тримати безпечну дистанцію і своєчасно реагувати на джерела світла (фари).

Водієві стає важче оцінити відстань між автомобілями, тримати безпечну дистанцію і своєчасно реагувати на джерела світла (фари)

Алкоголь є однією з головних причин ДТПКалькулятор алкоголю в крові


[Wpcc id = "1"]
0,5-0,8 проміле (це приблизно 150 грам горілки або літрова пляшка пива) - це гарантія того, що сидить за кермом стане гірше сприймати сигнали світлофора, тому що в першу чергу страждає візуальне сприйняття дійсності. Адекватно сприймати ситуацію на дорозі буде неймовірно складно і якщо вдасться доїхати до місця призначення без проблем, то це заслуга інших учасників руху, а ніяк не був напідпитку водія.

0,9-1,1 проміле. Водій може дивитися тільки вперед, тому що у нього звужується кут зору і відповідно різко зростає ризик потрапити в аварію на поворотах і перехрестях. У поєднанні з тим, що сигнали світлофора стають для нього неясними і реагує він на них уповільнено, ведена п'яним машина перетворюється на бомбу сповільненої дії.

1,2 проміле і вище (це приблизно 0,4 літра горілки або 2,5 літра пива). Медики вважають, що після вживання такої кількості спиртного навіть ходити можна насилу. Можливо ходити важко, а ось автомобілем керувати легко. Що й доводять наші співвітчизники, так як саме це вміст алкоголю в крові фігурує в автодорожніх зведеннях найчастіше.

Відеоролик про вплив алкоголю на поведінку водіїв

У цьому стані людина взагалі перестає адекватно сприймати дійсність і нічого, крім шматочка асфальту перед фарами не бачить. Тому не дивно, що в будь-якій критичній ситуації такий горе-водій повністю втрачає контроль над машиною.

Скільки тримається алкоголь в крові

Обмеження і заборони, введені законодавством, недарма строго регламентують допустима кількість проміле . Ось тільки дізнатися самостійно, скільки буде виводитися з організму випита чарка коньяку, можна або купивши алкотестер (Потрібна штука, між іншим) або вивчивши спеціальну таблицю. Найпопулярніші марки алкоголю і час їх повного виведення вказані нижче.

Звичайне світле пиво (4%)

Прийняте в кількості 100 грам, виводиться з організму протягом 35 хвилин. 300 грам за 1 годину 45 хвилин, а якщо ви вжили підлогу літрову пляшку, то потрібно буде почекати 3 години, перш ніж сісти за кермо.

Кріплене пиво (6%)

100 грам цього напою вивітряться за 52 хвилини. 300 грам за 2 години 40 хвилин, а 0,5 літра за 4 години 20 хвилин.

Шампанське (11%)

Чи не гарантує безпеки і такий легкий напій як шампанське

Веселі бульбашки в склянці і солодкий смак зовсім не гарантують безпеки, тому якщо ви випили 100 грам шампанського, то почекайте 1 годину 40 хвилин, перш ніж сісти за кермо. Після 300 грам чекати потрібно буде трохи більше - 5 годин. А півлітра, випиті одноосібно, зажадають 8-годинного відпочинку.

Кріплене вино (18%)

Це вже важка артилерія і навіть після 100 грам доведеться відмовитися від водіння на 2 години 40 хвилин. 300 грам напою виведуть вас з ладу майже на 8 годин (7 год 50 хвилин), а 500 грам будуть зникати протягом 13 годин.

Горілка (40%)

Найпопулярніший спиртний напій, згубила не одного водія. Після вжитих 100 грам потрібно почекати не менше 6 годин, щоб сісти за кермо. 300 грам дадуть відпочити машині майже 18 годин (17 год. 24 хвилини), а півлітра (якщо ви їх подужаєте поодинці) стануть причиною довгого добової перерви у водінні, тому що сісти за кермо вам вдасться тільки через 29 годин.

Любителям коньяку (42%)

Доведеться утриматися від водіння нітрохи не менше ніж тим, хто вживав горілку. 100 грам вивітрюються за 6 годин, 300 за 18 годин 15 хвилин, а 0,5 літра повністю виведуться їх організму за 30 годин 30 хвилин.

100 грам вивітрюються за 6 годин, 300 за 18 годин 15 хвилин, а 0,5 літра повністю виведуться їх організму за 30 годин 30 хвилин

Коньяк і горілка виводяться з організму більше доби

Дані вірні для людини з масою тіла в 60 кг. Для того щоб ще якихось показники, що відповідають вашому вазі, потрібно більш детальна таблиця.

Слід відразу зазначити, жінки в цей список не включені, тому що всі обмінні процеси і швидкість нейтралізації алкоголю у них значно нижче. Тому і алкоголь у них можна видалити з кровотоку в середньому на 20% повільніше.

Від чого залежить швидкість виведення алкоголю з крові

Навіть представлена ​​вище таблиця не може гарантувати точних термінів повного розщеплення алкоголю .

Всі процеси в організмі строго індивідуальні і залежать від:

 • Пола. Жінкам знадобиться більше часу на адаптацію, ніж чоловікам.
 • Ваги. Чим більше маса тіла, тим слабкіше концентрація алкоголю.
 • Віку. У молодих, більш активний метаболізм, а чим старшою стає людина, тим заповільніше його обмінні процеси.
 • Наявності захворювань, які можуть уповільнювати процес виведення спиртного.
 • Закуски, яку вживали разом з алкоголем. Чим жирніше і рясніше їжа, тим легше і швидше організм прийде в форму.

Тому, якщо ви молоді, здорові, маєте пристойний вагу і вважаєте за краще випивати за рясно накритим столом, то знову сісти за кермо вам вдасться набагато раніше, ніж худому, літній і хворій людині.

Скільки часу тримається алкоголь в сечі?

400 грам горілки НЕ виведуться з організму навіть через 18 годин

Доктора розходяться в думках і абсолютно справедливо вважають, що цей період суто індивідуальний. Але все-таки є певні рамки, яких потрібно дотримуватися.

Так, наприклад, після горілки, спожитої в кількості 400 грам, аналіз покаже наявність залишкових слідів алкоголю навіть через 18 годин. Кров очищається набагато швидше, але навіть якщо в ній не виявлять ніяких слідів, аналіз сечі може видати несподіваний результат. Тому в таблиці і вказані терміни, які гарантують безпечне водіння і збереження прав.

Терміни виведення алкоголю з крові після запою

Багато хто вважає, що після запою водієві потрібно більш тривалий період часу для адаптації. В принципі, це абсолютно вірно, тиждень в спиртовому угарі може завдати непоправної шкоди організму і загрожує алкогольною інтоксикацією і отруєнням. Ось тільки кров очищається точно такими ж темпами, як зазначено в таблиці і більш тривалі терміни адаптації можуть бути обумовлені тільки загальною слабкістю організму і уповільненням всіх обмінних процесів. Офіційна медицина каже, що фонові сліди алкоголю спостерігаються в крові ще протягом двох тижнів після пива, горілки або коньяку.

Офіційна медицина каже, що фонові сліди алкоголю спостерігаються в крові ще протягом двох тижнів після пива, горілки або коньяку

Ще 2 тижні після запою в крові є фонові сліди алкоголю

Просто вони мають залишковий характер і не враховуються при дослідженнях. Але сказати точно, скільки по часу займе процес повного відновлення організму у людини, який був в запої, не береться ніхто. Терміни варіюються від 1 до 3 діб, які знадобляться для відновлення реакції, очищення крові від токсинів і виведення алкоголю з крові.

Як прискорити виведення алкоголю з крові

Процес виведення алкоголю можна прискорити і допомогти своєму організму позбавитися від непотрібних шлаків. Для цього слід зрозуміти сам принцип очищення організму - в процесі беруть участь нирки, печінка і легені. Тому якщо ви вирішили допомогти задіяним органам працювати швидше, то вам слід:

 • Вийти на вулицю і глибоко подихати чистим повітрям. Таким чином ви поліпшите вентиляцію легенів і допоможете їм справитися алкогольними парами.
 • Пити побільше води, яка виведеться з організму природним чином, прихопивши з собою левову частку спиртних парів.
 • Прийняти вітамін С, який допоможе швидше відновитися.
 • Випити якийсь препарат від інтоксикації, який послабить супутні симптоми (головний біль, нудота).
 • Прийняти контрастний душ, щоб посилити потік крові.
 • Зварити міцний бульйон і випити його, щоб поліпшити загальний стан.

Вивести алкоголь з крові допоможе свіже повітря

Всі ці заходи окремо можливо і не спрацюють. Але якщо підійти до процесу протверезіння комплексно і об'єднати їх, то алкоголь виведеться з крові значно швидше, і ви зможете сісти за кермо набагато раніше призначеного в таблиці терміну.

Скільки часу тримається алкоголь в сечі?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью