<
 • Главная
Статьи

Завантажити Alcohol 120 - Алкоголь 120 для Windows 7 російською мовою

Alcohol 120 - це програма для копіювання та емуляції дисків, а так само інших цілей, мова про які йтиме нижче.

Виробник даного софта - компанія Alcohol Soft, яка активно удосконалює і просуває на ринок комп'ютерного софта свій товар. Великий список мультимедійних можливостей надається програмою Alcohol 120, а також зрозумілий і зручний інтерфейс, програма знаходиться серед лідерів подібного софта. Короткий опис можливостей програми наведено нижче.

Алкоголь 120 російська версія дозволяє здійснювати запис CD і DVD дисків, пряма запис з одного диска на інший (потрібно два пишуть приводу), створення копій дисків. Дана утиліта багато в чому перевершує конкурентів, таких як Nero і Clone DVD. До речі, скачати неро 7 Ви можете на сторінці нашого сайту абсолютно безкоштовно. Для цього скористайтеся панеллю корисного софта для Вашого комп'ютера. У програмі алкоголь 120 якісніший контроль збоїв і якісна обробка інформації, пропуск помилок читання диска, дозволяють навіть з пошкодженого диска копіювати інформацію. Існує режим перевірки способу, який проводиться перед записом диска і який сприяє створенню більш якісної копії диска.

Функція створення віртуальних образів на жорсткий диск, стає дуже корисною, якщо мова йде про ліцензійних програмах і іграх, на яких стоїть захист і без оригінального диска відмовляються працювати. Створюючи віртуальний образ, ви можете позбавити привід від зайвої роботи, а оригінальний диск від зайвих подряпин.

Програма Алкоголь 120 здатна читати і обробляти образи, створені в інших програмах, мало хто може похвалитися такою перевагою і це є безперечним плюсом для розробників.

За допомогою віртуального приводу можна відкривати / відтворювати створені образи. Останні версії цієї утиліти здатні створювати на одному комп'ютері до 30 віртуальних приводів. Також можливе використання цих віртуальних приводів з віддалених комп'ютерів (в одній мережі). Програма займає досить мало місця на диску і без проблем працює на комп'ютерах з низькою продуктивністю. Alcohol 120 сумісний з усіма версіями Windows, включаючи Windows 7. Для версій нижче Windows 2000 існують спеціальні версії програми російською мовою. Завантажити програму алкоголь 120 для використання на комп'ютерах Ви можете по посиланнях, які ведуть на інсталяційний файл з офіційного сайту. За допомогою софта OviLovi Engine Ви зможете встановити дану розробку всього за пару кліків.

На даній сторінці Ви завжди можете завантажити файл "Завантажити Alcohol 120% - Алкоголь 120 російська версія", безкоштовно і без реєстрації. Дана програма поширюється безкоштовно, її можна завантажити як з офіційного сайту, так і за прямим посиланням, прямо з нашого сервера. Ми не поширюємо серійні номери, ключі, кейгени і інші програми, які заборонені. Тут Ви зможете завантажити тільки якісний і потрібний софт російською мовою для Вашого комп'ютера.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью