<
 • Главная
Статьи

Альпарі: офіційний сайт брокера дарує бонуси

 1. Програма лояльності Alpari Cashback
 2. 99.9% на депозит
 3. Повернення 100% комісії за поповнення рахунку alpari.binary
 4. Плюс 3% до виплати!
 5. 100% доходу за 30 секунд!
 6. Сезон полювання на STA відкрито!
 7. Компенсація комісії карти «Кукурудза»!
 8. Компенсація комісії МТС!
 9. Компенсація комісії інтернет-банків!
 10. Компенсація комісії за онлайн-переклади!

Альпарі є одним з найбільших Форекс-брокерів , Відомий більш ніж в 150 країнах світу, в тому числі і в Росії. Це один з найперших Форекс-брокерів на території СНД. Про бренд Альпарі чув майже кожен трейдер. Займаючи активну позицію, брокер виступає партнером гучних заходів.

Форекс-брокерів

У 2004 році компанія ініціювала створення організації КРОУФР (Комісія з Регулювання Відносин учасників Фінансових ринків), мета якої - захищати інтереси трейдерів. Завдяки плідній роботі компанії з Metaquotes Software Corp з'явилася одна з популярних в світі торгова платформа з розширеними можливостями для трейдера - Метатрейдер. Через більш 10 років компанія і сьогодні входить в число лідируючих брокерів опціонів.

Через більш 10 років компанія і сьогодні входить в число лідируючих брокерів опціонів

Завдяки постійному вдосконаленню сервісу, дотримання сучасних технологій (зручні мобільні платформи) і їх розвитку (торгові термінали Метатрейдер і BinaryTrader), компанія розвивається і досягає нових висот.

Бездоганна репутація, функціональна платформа для торгівлі опціонами зі зручним інтерфейсом (BinaryTrader), якісна техпідтримка, а також широкі можливості для проведення технічного аналізу в платформі Метатрейдер, мінімальний депозит і мінімальний розмір ставки, що роблять трейдинг доступним, навчальні матеріали та аналітика - все це приваблює торгувати з Альпарі все більшу кількість трейдерів. Відгуки Альпарі в мережі зустрічаються найчастіше позитивні, що також говорить про успішність брокера.

Зустрітися з детальним оглядом брокера Альпарі тут .

Перейти на офіційний сайт Альпарі ви можете тут .

переваги брокера

 • Надійність бренду з великим досвідом роботи,
 • Доступний трейдинг: мінімальний поріг входу; мінімальна ставка,
 • Техпідтримка російською мовою,
 • Доступні для трейдерів навчальні матеріали, статті,
 • Надання щоденної актуальною аналітики,
 • Власна функціональна платформа BinaryTrader для торгівлі опціонами,
 • Популярний торговий термінал Метатрейдер для проведення технічного аналізу та тестування стратегій,
 • Швидкий і безпечний висновок грошових коштів,
 • Безкоштовний демо-рахунок,
 • Висока прибутковість до 100%,
 • Безліч акцій і бонусів.

Програма лояльності Alpari Cashback

Офіційний сайт Альпарі представляє вигідну програму лояльності, яка дозволить збільшити капітал депозиту. Активні трейдери, працюючи в платформі, торгуючи, інвестуючи і поповнюючи рахунок Альпарі, отримують бонуси, які можна використовувати для повернення коштів, витрачених на комісії або поміняти на реальні гроші. Ці гроші можна потім використовувати в торгівлі або вивести зручним способом.

Якщо ви ще не користуєтесь Альпарі, особистий кабінет у брокера відкрити легко. Крім того, компанія дарує вам перші бонуси вже сьогодні. Для цього пройдіть процедуру реєстрації, відкрийте рахунок Альпарі і поповните його.

Стати учасником програми лояльності

99.9% на депозит

Цього літа офіційний сайт Альпарі дарує цілих 99 причин для радості - нова вигідна акція, скориставшись якою ви, при кожному поповненні рахунку, отримаєте бонус до 99.9%! Вигідно, соковито і по-літньому!

Брати участь в акції можуть лише ті користувачі, які до 11 серпня 2017 року пройшли спеціальну реєстрацію за посиланням в банері акції. Пройти реєстрацію і прийняти участь в акції можна тільки один раз. Після того, як ви пройшли реєстрацію, протягом 7 днів потрібно поповнити депозит рахунку standard.mt4 на суму не менше 100 USD (або еквівалент суми в іншій валюті брокера). Взяти участь в акції може тільки один рахунок standard.mt4.

Увага: якщо ви не пройшли реєстрацію за посиланням в банері, то не зможете взяти участь в акції.

Терміни акції: з 12 червня по 11 серпня 2017 року.

Терміни акції: з 12 червня по 11 серпня 2017 року

Отримати свій бонус у 99,9%

Повернення 100% комісії за поповнення рахунку alpari.binary

Нова вигідна акція брокера, для участі в якій необхідно поповнити (протягом терміну дії акції) рахунок alpari .binary картою в валюті RUB, USD або EUR. При виконанні умов на рахунок alpari.binary користувачеві повертається не знімається бонус в розмірі 2.5% від суми поповнення. Цей бонус можна реалізувати тільки для торгівлі опціонами. Бонус буде списуватися в момент відкриття угоди на рахунку.

Увага: після відкриття операції в першу чергу будуть списуватися бонусні кошти, а потім - особисті кошти користувача.

Терміни акції: з 3- липня до 31 грудня 2017 року.

Отримати свій 100% бонус

Плюс 3% до виплати!

Нова вигідна акція Альпарі, яка дозволяє не тільки отримати додаткові 3% за кожну успішну операцію, але і стати володарем статусу PRO!

Під час дії акції знижені вимоги до величини обороту для присвоєння статусу PRO. Для отримання статусу PRO під час дії Акції, потрібно протягом 7 днів досягти обороту в розмірі 5 000 USD / 5 000 EUR / 500 000 RUR. Статус PRO буде присвоєно пiсля досягнення цього обороту. У розрахунок приймаються всі угоди, крім тих. Які дають 100% -ву виплату.

Терміни акції: з 5 червня по 29 вересня 2017 року.

Отримати свої 3%

100% доходу за 30 секунд!

Брокер представляє нову акцію для своїх користувачів для угод за опціоном «Спред». Беручи участь в торгівлі опціонами типу «Спред», користувач може отримати до 100% виплати при правильному прогнозі по угоді.

В період з 09:00 до 21:59 (GMT + 3) на час дії акції виплати по опціонах стратегії при правильному прогнозі становитиме 100%. Крім того, на 30% зменшено спред і доданий новий таймфрейм «30 секунд» для торгівельних інструментів EURUSD, GBPUSD, USDJPY.

Терміни акції: з 1 червня по 31 серпня 2017 року.

Отримати свій 100% бонус

Сезон полювання на STA відкрито!

Альпарі, бінарні опціони з яким - це легко і зручно, цього літа оголошує сезон полювання на STA! Згідно акції, ви можете отримувати STA за торговий оборот. STA нараховується на рахунок alpari.binary, на якому відбувається оборот. Оборот буде вважатися на момент відкриття опціону. STA буде застосовуватися тільки до угод, ціна яких дорівнює номіналу STA або вище нього. Максимальною кількістю STA в день може бути не більше 20 для одного Особистого кабінету Альпарі.

Увага: в акції не беруть участь угоди програми Alpari Cashback, а також опціони з виплатами 100%.

Терміни акції 8 травня - 31 серпень 2017 року.

Почати полювати на STA

Компенсація комісії карти «Кукурудза»!

Вигідна акція Альпарі, що компенсує комісію за поповнення рахунку через карту «Кукурудза». Після того, як зарахована сума, комісія 0.6% від розміру платежу повертається на рахунок.

Увага: акція безстрокова, але може бути зупинена в будь-який час.

Увага: акція безстрокова, але може бути зупинена в будь-який час

Взяти участь в акції

Компенсація комісії МТС!

Нова акція Alpari, особистий кабінет якого відкрити легко і просто, дозволяє більш вигідно працювати з платформою. Користувачам, що поповнив рахунок Альпарі в офісах МТС, компанія повністю компенсує комісію за поповнення. Після того, як сума зараховується, комісія 0.7% від розміру платежу повертається на депозит.

Увага: акція безстрокова, але може бути зупинена в будь-який час.

Увага: акція безстрокова, але може бути зупинена в будь-який час

Взяти участь в акції

Компенсація комісії інтернет-банків!

Вигідна акція Alpari, рахунок якого можна поповнити ще одним способом і продовжуватиме торгівлю! Після того, як сума зарахована на рахунок Альпарі, компанія компенсує 37.5% від комісії інтернет-банків, зазначених в окремому списку нижче. В акції беруть участь користувачі, які поповнили депозит через інтернет-банки, що беруть участь в акції, платіжний кабінет «Білайну», а також в офісах МТС або за допомогою карти «Кукурудза».

Список інтернет-банків, що беруть участь в акції:

 • «Експобанк»;
 • «Бінбанку»;
 • «Совкомбанк»;
 • «Европлан";
 • «БайкалБанк»;
 • «Прімсоцбанк»;
 • «Акцепт»;
 • «Лівобережний»,
 • «Банк - Т».

Увага: акція безстрокова, але може бути зупинена в будь-який час.

Взяти участь в акції

Компенсація комісії за онлайн-переклади!

Нова вигідна акція Alpari.ru для користувачів, які поповнили рахунок через «Сбербанк-Онлайн». Після зарахування переказу на депозит, комісія 0.38% від розміру платежу повертається на рахунок.

Увага: акція безстрокова, але може бути зупинена в будь-який час.

Увага: акція безстрокова, але може бути зупинена в будь-який час

Взяти участь в акціїНовости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью