<
 • Главная
Статьи

Калькулятор трейдера в Альпарі і його можливості

 1. Застосування калькулятора для трейдерів в Альпарі
 2. Калькулятор трейдера в Альпарі відразу для декількох активів

Незважаючи на те, що специфікація валютних пар представлена ​​в кожному торговому терміналі, при розрахунку оптимального лота багато початківці Форекс-трейдери часто припускаються помилок, що призводять до серйозних втрат.

На щастя, уникнути подібних помилок сьогодні можна завдяки калькулятору трейдера в Альпарі.

https://alpari.com/ru/trading/calculator/ - калькулятор брокера розміщений тут.

Калькулятор трейдера - це спеціальний сервіс, розташований на сайті компанії Альпарі, за допомогою якого можна розрахувати вартість одного пункту валютної пари, спред, своп і маржу . Виглядає цей плагін в такий спосіб.

Як можна помітити, він представлений у вигляді таблиці, де трейдер вказує вихідні дані, потім натискає кнопку «розрахувати» і бачить отриманий результат. В принципі, нічого складного тут немає, але я все ж прокоментую основні поля.

Застосування калькулятора для трейдерів в Альпарі

Отже, насамперед потрібно вказати «тип рахунку», оскільки від нього залежать багато параметрів позиції. Вважаю, тут і без коментарів стає зрозуміло, що найменування аккаунта має відповідати сервера, на якому і будуть відбуватися операції (наприклад, якщо фактичні угоди укладаються на ecn.mt5, нерозумно вибирати pro.ecn.mt4).

Другий важливий параметр калькулятора трейдера в Альпарі називається «кредитне плече». В принципі, він говорить сам за себе - тут користувач вказує кредитний важіль , Який він вибрав на своєму основному рахунку.

Нагадаю, торгове плече дозволяє в рази знизити маржу (заставні вимоги) і збільшити лотность угод, тому підходити до вибору важеля потрібно дуже обережно. Справа в тому, що багато новачків в гонитві за високим прибутком буквально «ставлять на кін» всі свої кошти, а потім не розуміють, чому рахунок обнулився.

І остання «настройка рахунку» використовується для вказівки валюти депозиту. Нагадаю, в Альпарі акаунти бувають:

 • доларовими;
 • Рубльов;
 • В золоті;
 • У євро.

Тепер, щоб краще зрозуміти принцип роботи калькулятора трейдера в Альпарі, розглянемо конкретний приклад. В якості вихідних умов задамо тип рахунку ecn.mt4, плече 1 до 100, а валюту депозиту USD.

Припустимо, спекулянт хоче оцінити ключові показники довгої позиції, відкритої на парі EURUSD мікролотом (0,01). Для цього йому потрібно виконати наступні дії:

 • Зайти в розділ «Інструмент» і вибрати зі списку потрібну валютну пару;
 • В поле обсяг задати лот;
 • Вказати напрямок (в нашому випадку це buy);
 • Опціонально ще можна внести в таблицю ціни відкриття / закриття позиції, але вони за великим рахунком не приносять користі;
 • Коли всі рядки заповнені, залишається натиснути кнопку «розрахувати».

В результаті на сторінці з'явиться таблиця «Розрахункові дані», в якій будуть вказані вартість пункту, поточний спред, щоденний своп і маржа.

Зверніть увагу - спреди і свопи в калькуляторі трейдера Альпарі наводяться не тільки в пунктах, як це зазвичай буває в специфікації активів, але і в грошах. На мій погляд, це дуже зручно, оскільки в розумі перераховувати абстрактні величини в валюту досить складно.

Тут же хочу зауважити, що багато новачків за старою звичкою вимірюють актуальні спреди через позиції на демо-рахунку, тобто відкривають ввечері угоду і дивляться, яка сума була списана / нарахована після півночі.

Можливо, даний спосіб як і раніше актуальний у деяких брокерів, але в Альпарі він не має ніякого сенсу, так як калькулятор виконує аналогічну функцію, при цьому його база даних оновлюється в режимі реального часу.

Калькулятор трейдера в Альпарі відразу для декількох активів

Вважаю, з одиничними угодами все зрозуміло, але часто так буває, що трейдер працює відразу з декількома валютними парами. В цьому випадку принципово нічого не змінюється за винятком одного факту - показник маржі виходить на передній план, тобто спекулянта потрібно знати, коли його рахунок досягне межі міцності.

Калькулятор трейдера в компанії Альпарі легко вирішує згадану проблему, зокрема, розширити портфель (до 5 активів) можна за допомогою команди «додати позицію».

Відразу після кліка по цій кнопці з'явиться стандартний рядок, де вказується тікер інструменту, лот і ціни. Я не стану в черговий раз коментувати порядок її заповнення та замість цього відразу наведу результат обчислень.

Зверніть увагу - в самому низу сформованої таблиці вказана загальна маржа. Це саме той показник, про який вище йшлося.

Що ж стосується всіх інших параметрів, то я хочу нагадати тільки один нюанс - своп розраховується строго для однієї доби, тобто якщо людина планує утримувати позицію деякий час, він повинен сам помножити цю величину на потрібну кількість днів.

Чому так? Все просто - розробники калькулятора трейдера в Alpari вирішили не завантажувати інтерфейс додатковим полем, де вказувалася б тривалість угоди.

В принципі, основні плюси розглянутого модуля лежать на поверхні - це економія часу і попередження помилок при розрахунку свопу / маржі / спреда. Мінуси у калькулятора також є, але вони не принципові, зокрема, мені в ньому не подобається обмеження на розмір мінімального плеча (я часто працюю з фактичним важелем 1 до 4).

Чому так?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью