<
 • Главная
Статьи

Партнерська програма від форекс-брокера Альпарі

1. Загальна про партнерську програму Форекс брокера Альпарі

Можливістю заробляти гроші в інтернеті з кожним роком починають користуватися все більше наших співвітчизників. Одним з найбільш доступних способів заробітку в мережі є партнерські програми з їх привабливими процентними ставками і можливістю почати власний бізнес без стартового капіталу. Одним з лідерів по зростанню і розвитку цього виду діяльності в мережі є сектор фінансових послуг, зокрема ринок Форекс. Більшість великих і не дуже брокерів давно і активно залучають нових клієнтів за допомогою цікавих партнерських програм.

Лідером на вітчизняному ринку Форекс по праву вважається брокерська компанія Альпарі, яка пропонує співпрацю на взаємовигідних умовах всім бажаючим. Участь в партнерській програмі можуть брати як фізичні, так і юридичні особи, оптимальний варіант можна підібрати для всіх.

Буду дуже вдячний, якщо зареєструєтесь по моїй партнерської посиланням. Натисніть на нижній малюнок. Рекомендую почитати мої відгуки про Альпарі .

Найбільш затребуваним варіантом співпраці з брокером Альпарі вважається партнерська програма під назвою «ib представник». Пропозиція розрахована на фізичних осіб, які бажають розпочати розвивати свій власний бізнес під всесвітньо відомим брендом. Ставши партнерами компанії, фізичні особи починають залучати нових клієнтів, і отримують за це винагороду.

Умови співпраці не ставлять людини в жорсткі рамки - працювати можна в будь-який зручний час, обсяг, і інтенсивність також визначаються в індивідуальному порядку і виключно за бажанням.

Розповідати потенційним клієнтам про пропоновані послуги від Альпарі можна через власний блог, спеціально створений для цього сайт, непогано зарекомендувала себе організація зустрічей і презентацій, втім, як і звичайна ненав'язлива реклама в колі друзів, родичів і знайомих. Можливості для заробітку не обмежені - чим більше клієнтів вдасться залучити, чим більше будуть їх щомісячні обороти, тим вище буде винагорода учасника форекс - партнерки.

Яким чином клієнт закріплюється за людиною, яка привела його в компанію? На практиці діє дуже проста схема - після реєстрації кожному новому учаснику видається спеціальне посилання, помістивши яку в блозі, на сайті або в акаунті соціальної мережі можна залучати для реєстрації потенційних валютних трейдерів. Партнерська програма Alpari враховує абсолютно всі переходи по виділеній посиланням на сайт компанії.

Не менш цікава пропозиція розроблено і для юридичних осіб. Компанії, які готові відкрити у власному місті офіс і почати працювати під відомим брендом престижного і надійного дилінгового центру можуть організувати досить прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями. Основні переваги такого виду діяльності - робота з чітко налагодженої бізнес-системі і всебічна підтримка з боку головного офісу Альпарі.

Для отримання більш детальної інформації досить звернутися до Департаменту регіонального розвитку компанії.

2. Чим приваблива партнерська програма від Альпарі?

Даний брокер - бренд світового рівня. Компанія знаходиться в постійному процесі розвитку і вдосконалення активно впроваджуються передові розробки, інноваційні технології. Офіси нових партнерів регулярно відкриваються в різних країнах на всіх континентах.

Для бажаючих працювати під розкрученим, вселяє довіру брендом компанія пропонує наступні переваги:

• відпрацьована технологія запуску і ведення бізнесу;
• цілодобовий супровід та підтримка кваліфікованих фахівців;
• безкоштовна можливість використання бренду і іншої і фірмової атрибутики.

Партнерська програма Форекс від лідера вітчизняної валютної торгівлі дозволяє заробляти не тільки підприємцям. Можливості додаткового доходу відкриваються також перед фахівцями з пошукової оптимізації та веб-майстрами. Для цього досить помістити баннер Альпарі на сайті з високою відвідуваністю, при цьому важливо, щоб тематика ресурсу була відповідною.

Дохід нараховується за кожного нового клієнта, який відкрив торговельний рахунок за допомогою вашого банера і почав активно укладати угоди. Винагорода надходить та за залучених студентів, які надійшли до Вищої школи трейдингу. Фахівців з реклами можуть зацікавити якісні промо-матеріали, прекрасно підходять для проведення результативних маркетингових акцій і рекламних компаній.

Досвідчені трейдери, які мають великий стаж роботи на валютному ринку, можуть використовувати партнерську програму як додаткове джерело доходу на ринку Форекс. Можливість поділиться унікальним, накопиченим за роки ув'язнення угод досвідом, за допомогою блогу або особистої сторінки в соціальній мережі прекрасно поєднується з презентацією можливостей, які відкриває перед потенційними трейдерами провідний дилінгового центру країни. Бонус нараховується за кожного залученого клієнта або черговий оплачений за допомогою вашого особистого кабінету семінар.

Унікальною властивістю партнерської програми є її багаторівневий характер, що дозволяє залучати не тільки потенційних трейдерів, а й представляють брокерів, створюючи, таким чином, власну велику партнерську мережу. Для коректного зарахування нового представляє брокера до складу вашої групи він повинен в обов'язковому порядку вказати ваш партнерський номер в процесі реєстрації на сайті Альпарі.

Компанія завжди допомагає своїм агентам удосконалювати і розвивати розпочатий бізнес, в роботі з кожним клієнтом застосовується індивідуальний підхід. Можливість отримати консультацію фахівця, відмінно розбирається в партнерських програмах, є додатковим свідченням надійності дилінгового центру і підвищує впевненість у власних силах. При необхідності передбачена можливість отримання консультації маркетолога і фахівця з пошукової оптимізації інтернет - ресурсів.

В індивідуальному порядку надаються наступні можливості:

• ресайз банерів;
• спеціальні вхідні сторінки дозволяють залучати клієнтів за відсутності власного сайту;
• надання маркетингових матеріалів;
• консультації з просування сайтів в мережі.

Фахівці компанії завжди йдуть назустріч ініціативам, пов'язаним з проведенням спільних рекламних акцій, а партнерів досягли високого рівня залучення очікують нові спеціальні умови і заслужену винагороду. Можливість виведення бізнесу на якісно новий рівень доступна завжди.

3. Скільки можна заробити на партнерській програмі Форекс брокера Альпарі?

У разі, коли клієнт, якого ви залучили, відкриває реальний рахунок на платформах МетаТрейдер 4 або 5 ви отримуєте 25% від суми мінімального спреда з кожної повноцінної проведеної транзакції. Така ж ставка застосовується в разі інвестування коштів новим трейдером в один або кілька ПАММ-рахунків.

Якщо відвідувач вирішує торгувати через платформу ЗулуТрейд - сума партнерської винагороди складе 15% від обсягу мінімального спреда з кожної доведеної до логічного завершення угоди.

Розмір винагороди також буде залежати від того, наскільки активно торгуватимуть залучені трейдери, і, природно, від обсягів коштів, які пройшли по укладених операціях. Високий рівень цих показників здатний забезпечити отримання дуже привабливих бонусів.

Заробіток представляє брокера при хороших фінансові результати за рахунками його клієнтів на платформі ecn.mt4 складе 30% від спреду, за трейдерів, які торгують за допомогою ecn.zulutrade ви отримаєте 20% винагороду. Розмір майбутньої комісії прямо пропорційний торговельному обороту залучених трейдерів.

Розглянемо ситуацію на конкретному прикладі

Ви - представляє брокер, який зумів протягом місяця привести в компанію 25 нових клієнтів. При цьому оборот кожного з них склав по 40 лотів, в такому випадку винагороду кожного трейдера зарахується 240 доларів. Шляхом нехитрих обчислень можна отримати наступні дані: 240 * 20% * 25 = 1200 доларів складе винагороду представляє брокера. Якщо торговий оборот вашої особистої мережі в звітному місяці збільшується, то ваш дохід, як брокера помітно зросте вже в наступному звітному періоді.

Тепер давайте подивимося, як може змінитися бонусна сума в залежності від зміни рівня обороту побудованої мережі. Уявіть, що у вас є три партнери, сумарний обсяг торгів, за якими за підсумками місяця становить 1000 лотів. У цьому випадку розмір комісії з рахунків, що працюють на платформах МетаТрейдер і ЗулуТрейд, складе 35%, а клієнти, що працюють в форматі ecn, принесуть вам 40% комісію.

Вищевказана бонусна сума виплачуватиметься який представляє партнеру протягом усього наступного місяця, незалежно від нових обертів за залученими трейдерам.

Крім того, Альпарі пропонує 25% винагороду від вартості навчання у Вищій школі трейдерів за кожного нового залученого слухача. При цьому вкрай важливо, щоб оплата за форекс-освіта оплачувалася через відповідний особистий кабінет.

4. Умови партнерської програми Форекс від брокера Альпарі

Для реєстрації в даній партнерській програмі досить заповнити просту форму на сайті дилінгового центру. Також рекомендується ознайомитися з основними положеннями, що регламентують діяльність представляє брокера.

Відразу ж після проходження процедури реєстрації ви отримуєте персональну реферальную посилання зі спеціальним номером. Всі нові трейдери, які прийдуть за цим посиланням, автоматично зараховуються до складу вашої партнерської групи.

Крім цього ви отримаєте можливість користуватися особистим кабінетом та розміщувати на власних інтернет - ресурсах різні промо-матеріали, що підвищують ефективність проведення рекламних компаній і відслідковувати статистику активності залучених клієнтів.

Розпочати активну роботу можна відразу ж після завершення реєстрації. Для безпроблемного виведення зароблених коштів необхідно завантажити чітку сканкопію паспорта в власний особистий кабінет і неухильно виконувати всі приписи регламенту представляє брокера.


Яким чином клієнт закріплюється за людиною, яка привела його в компанію?
2. Чим приваблива партнерська програма від Альпарі?
3. Скільки можна заробити на партнерській програмі Форекс брокера Альпарі?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью