<
 • Главная
Статьи

Рейтинг ПАММ рахунків Альпарі - ключові позиції, як складається, види PAMM.

 1. Що таке ПАММ рахунок?
 2. Рейтинг кращих ПАММ рахунків
 3. консервативні рахунки
 4. помірні ризики
 5. ризиковані рахунки
 6. Рейтинг ПАММ рахунків Альпарі

Вирішили спробувати новий для себе інвестиційний інструмент? Детально вивчіть рейтинг ПАММ рахунків з прив'язкою на його тип роботи: консервативний, помірний або агресивний. У новому матеріалі свого блогу дам відповіді на питання, за яким принципом будуються такі рейтинги, як розраховується коефіцієнт комфортності рахунку і чому цей показник вкрай важливе.

Що важливе, крім терміну роботи і розміру середнього прибутку? Чому просадка тисне на інвестора не тільки фінансово, але ще і психологічно? Хто вибирає агресивні рахунку, і який в цьому сенс? Відповіді на ці питання, а також інші важливі аспекти, що стосуються рейтингу ПАММ-рахунків і як працювати з кожним з існуючих видів - далі.

Що таке ПАММ рахунок?

Для інвесторів ПАММ - НЕ нова абревіатура, по суті, це популярний механізм інвестування, який дозволяє отримувати прибуток і працює виключно за принципом розподілу між усіма вкладниками і керівником: ділиться як прибуток, так і збитки.

На ринок Росії ПАММ-інвестування вивела компанія «Альпарі» практично 10 років тому, і на сьогодні її торговий оборот вже перевищив 7 млрд. Доларів.

Привертає такий спосіб вкладень тим, що клієнтові не треба нічого робити: досить вибрати рахунок, керуючого і регулярно отримувати прибуток. Але і цей напрямок, як і інші для пасивного доходу, також пов'язані з часткою ризику. Для того, щоб інвестиції в ПАММ рахунки були максимально ефективними, необхідно детально підходити до вибору, вивчаючи важливі параметри, одним з яких є рейтинг.

Користуючись незалежними ресурсами, складовими рейтинг, можна побачити коефіцієнт комфортності - умовне поняття, яке представляє собою співвідношення між часом осідання і всім робочим періодом рахунку.

Рейтинг кращих ПАММ рахунків

Відразу зазначу, що на сьогодні не існує універсального, 100% гарантує успіху рейтингу, який би орієнтував на майбутню прибутковість з ідеальною точністю. Як правило, ієрархія будується по дохідності - середній показник за певний час, але при цьому така форма не включає:

 • кількість і розмір просадок;
 • термін роботи;
 • спосіб торгівлі.

Об'єктивний рейтинг ПАММ рахунків з усіх майданчиків оновлюється регулярно, і при цьому зазначу, що компанія «Альпарі» не просто запустила налагоджену роботу такого інвестування, але ще і запропонувала цікаву намагання ранжування на консервативні й агресивні рахунку. Згодом ця формула поповнилася ще й категорією помірних ризиків. Про що говорять показники в кожній категорії - дізнаємось далі.

консервативні рахунки

Цей напрямок досить популярно для багатьох вкладників, і відрізняється такими аспектами:

 • розмір максимальної осідання не більше 25%;
 • робота на протязі року;
 • без застосування токсичних методів торгівлі, зокрема, Мартінгейла;
 • мінімальний показник річної прибутку - 10%.

Ця стратегія ПАММ інвестування розрахована на тих, хто звик отримувати стабільно, але при цьому не великі суми.

помірні ризики

Принцип роботи трейдерів - вичавити максимум з ринку, але за рахунок збільшених ризиків. При цьому втрата депозиту (і фактична просадка) не повинна перевищувати в ідеалі 50%. Основними показниками помірного рахунку, можна вважати і такі чинники:

 • робота до 1 року;
 • відмова від токсичних методів торгівлі;
 • мінімальний прибуток в гірші місяців не більше 20%.

Іноді помірний рахунок може під збігом суб'єктивних факторів, в тому числі, настрою або стратегії трейдера, відразу стати агресивним або зовсім перейти в розряд консервативних, які працюють за принципом старої перевіреної істини «тихіше їдеш - далі будеш».

ризиковані рахунки

Така форма вкладень неабияк полоскоче нерви, але обравши саме той момент, можна добре заробити. При цьому важливо відчути той самий момент, а по-друге, зупинити свій порив жадібності. Серед інвесторів є і ті, що часто використовують консервативну або помірну стратегію, але періодично у них прокидається бажання попрацювати і на агресивному рахунку. Що ж виділяє такі ПАММ-рахунки на тлі інших?

 1. Чи не використовують мартінгейл і інші токсичні інструменти для торгівлі (так-так, саме так!).
 2. Робота до 1 року.
 3. Сильні коливання прибутку і просадки.

Зверніть увагу, що показник максимальної осідання немає, адже, по суті, вона може бути абсолютною, як рахунок повністю зливається. Разом з цим не можна і визначити середній дохід, адже це досить плаваюче поняття.

Рейтинг ПАММ рахунків Альпарі

Традиційна ієрархія на консервативні й агресивні рахунку достатньо популярна, зрозуміла, але, вона не ідеальна. Ми маємо справу зі статистикою, яка, як відомо, річ уперта. Але при цьому плаваючий відсоток осідання і прибутковості, підв'язка на сезонні коливання дає свій відтінок. Рейтинг, доступний для оцінки на сайті компанії Альпарі, досить зрозумілий.

Ми бачимо назву рахунку, місце, сумарну прибутковість, а крім цього можемо її подивитися за певний час (весь робочий період, 1 рік, 1 місяць, сьогоднішній показник), суму вкладень. Клікнувши на позицію «повернення», програма розрахує, через який проміжок часу ви повернете вкладену суму. За схожим принципом складається рейтинг ПАММ рахунків альфа форекс, як одного з ключових фігур на ринку брокерських послуг.

В такому моніторингу додатково представлений показник успішних угод і обмеження на висновок. Хто ще становить подібні рейтинги? У більшості випадків самі брокерські компанії, але в мережі є і ряд незалежних сервісів з талановитими авторами, які за допомогою особистих спостережень і програмного софта пропонують нам цю статистику. І що важливо - регулярно оновлювану! Якщо брати до уваги тільки ієрархію по прибутковості, працювати можна виключно з ТОПами на верхніх позиціях, але не можна не затверджувати, що десь в середині або кінці списку є успішні трейдери, яким поки що не вистачає часу вибратися в лідери.

ПАММ рахунок Прибуток / Збиток% Керуючого A0-HEDGE (345423) 3,8% 17-35% Eternity (312978) 3,6% 25-50% Second way (349145) 4,1% 20-30% MovingUP (372549) 3,6% 25-30% SAVGROUP PAMM INVEST (343217) 0,3% 10-35% Cyborg01 (363961) 24,5% 20-40% EUR Interceptor (377956) 3,8% 50% stani-wunderbar: 359373 3,9% 20% sameyl: 375772 4,3% 10% TrAvgust: 370276 4,7% 20%

У підсумку, хочу уточнити, що рейтинг - це не панацея чи гарантія того, що обраний керуючий принесе вам прибуток з кожної угоди, але це інструмент, що дозволяє зважено приймати рішення, куди вкладати свої кошти. Завжди слідкуйте за тим актуальний показник прибутковості і просадки. Бажаю вам стратегічно правильних рішень, які будуть приносити стабільний профіт.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. вКонтакте

Що таке ПАММ рахунок?
Що важливе, крім терміну роботи і розміру середнього прибутку?
Чому просадка тисне на інвестора не тільки фінансово, але ще і психологічно?
Хто вибирає агресивні рахунку, і який в цьому сенс?
Що таке ПАММ рахунок?
Що ж виділяє такі ПАММ-рахунки на тлі інших?
Хто ще становить подібні рейтинги?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью