<
 • Главная
Статьи

Стратегія інвестування в ПАММ рахунки і секрети PAMM доходу

 1. Вибір ПАММ рахунку
 2. Вибір рахунку для інвестування
 3. Стратегія інвестування в PAMM
 4. активна стратегія
 5. Стратегія доливання на просадках (Скальпинг ПАММ)
 6. пасивна стратегія
 7. Рейтинг PAMM рахунків
 8. Висновок про ПАММ інвестуванні

Результат інвестування в ПАММ-рахунки безпосередньо залежить від того, наскільки обрана РАММ-стратегія буде успішною

Результат інвестування в ПАММ-рахунки безпосередньо залежить від того, наскільки обрана РАММ-стратегія буде успішною. Якщо ж не мати певного послідовного плану дій при спробі заробити, використовуючи такий непростий інвестиційний інструмент, то успіх повністю залежить від волі випадку. Тому ми з вами завжди розглядаємо всі варіанти інвестицій, і що таке інвестиції? Ви вже читали в попередній статті .

Коли ж мова йде про гроші, а іноді і про гроші немаленьких, то необхідно озброїтися до зубів і чітко слідувати відпрацьованої стратегії. Від цього залежить не тільки зумієте ви отримати дохід, а й те, повернуться ваші гроші назад в ваш гаманець. Про те, як успішно інвестувати у ПАММ-рахунки читайте в цій статті.

Вибір ПАММ рахунку

Про те, що таке ПАММ-рахунок ми вже розповідали в одній з попередніх статей, сподіваємося, що вона чимало вас зацікавила. Один з першочергових і найбільш значущих етапів вкладення в ПАММ - це вибір потрібного для вашої тактики рахунки. Оцінюючи того чи іншого керівника, необхідно звертати увагу на два важливих показники: ризик і прибутковість. Оптимальне поєднання цих властивостей і дають змогу вважати допомогою відповідним для інвестування.

Вибір рахунку для інвестування

Дуже важливо підібрати рахунок, який би ставив під ваші кошти мінімального ризику. І якщо з прибутковістю все гранично ясно - вона відображена мовою цифр і множинними графіками, то оцінка ризикованості вкладення справа непроста. Ми ж розповімо на що звертати увагу, щоб оцінити чи гідний ПАММ-рахунок ваших засобів.

Для вірної оцінки ризикованості рахунку необхідно проаналізувати такі нюанси:

 • Тривалість роботи ПАММ-рахунки - чим довше працює керуючий, тим менша існує ймовірність, що рахунок буде злитий, а кошти вкрадені недобросовісним ділком. Якщо ви шукайте ПАММ-рахунок з мінімальним ризиком, то вибирайте найбільш «старий». При цьому не варто звертати увагу на керуючих, які працюють менше шести місяців, а краще зупиниться на тих, хто веде свою діяльність більше року.
 • Сума в управлінні - чим більше інвесторів вклали кошти в рахунок, тим вищий рівень їх довіри до керуючого. А якщо така довіра виникає, то для цього повинні бути вагомі підстави. Це один з небагатьох випадків, коли слідуючи за натовпом, можна отримати особисту вигоду.
 • Показники максимальної осідання - є керуючі, які занадто ризикують і використовую небезпечні стратегії. Якщо ви нарвалися саме на такого, то розповісти про очманілому характер трейдера дозволить рівень максимальної осідання. Радимо вибирати рахунки, які мають найменший показник осідання - оптимально до 35%.
 • Частка керуючого - обов'язково звертайте увагу на те, скільки коштів сам трейдер вкладає в свій рахунок. Тут все логічно - чим більше буде грошей вкладено керуючим, тим вище буде рівень відповідальності за капітал в управлінні і продумані кроки.

Стратегія інвестування в PAMM

Стратегія інвестування в PAMM

Кожен інвестор може вибирати рахунки, суми інвестування, терміни по особистими критеріями, але незалежно від цього всі стратегії роботи з ПАММ можна розділити на дві великі групи: активні і пасивні. Кожна з них має свої переваги і недоліки, але тим не менш, обидві категорії мають право на життя і активно використовуються інвесторами.

активна стратегія

Запропонована стратегія більше підходить для досвідчених інвесторів, адже передбачає певні дій, що вимагають вправності та потрібних знань, адже сама по собі тактика несе підвищені ризики. Нижче ми розкриємо суть активної стратегії інвестування в ПАММ.

 1. На початку тижня необхідно скласти свій ПАММ-портфель. Зверніть увагу на більш агресивних керуючих, які обіцяють більший дохід.
 2. Не думайте, що, підібравши рахунку, можна сісти і склавши руки чекати профіту. Слід постійно моніторити стан рахунків і регулярно переглядати показники просадки. Найкраще робити це в 13:00 за МСК - в цей час відбувається оновлення даних на ПАММ-моніторингах.
 3. У разі, якщо хтось із керівників зазнав просідання, необхідно достроково вивести кошти і додати їх до тих депозитах, що йдуть в плюс. Це дозволить отримати максимальний прибуток

Що ми маємо, здійснивши всі перераховані вище дії? Інвестор отримує надприбуток. У стратегії ця вада - необхідно щодня стежити за ПАММ-рахунками, тому тактика не підійде тим, хто не бажає виконувати будь-яких дій, а просто хоче отримувати дохід.
Різновидом активної стратегії є стратегія доливання на просадках, яка по праву вважається однією з найбільш дохідних і вигідних.

Стратегія доливання на просадках (Скальпинг ПАММ)

Після кожної просадки в ПАММ-торгівлі настає період підйому - це правило можна вигідно використовувати при інвестуванні. При скальпування ПАММ-рахунків завдання вкладника - входити в рахунку на короткий період попередньо почекавши просідання, і дочекавшись прибутку, вийти з рахунку. Вхопивши графік зростання прибутку, інвестор просто пропускає етап просадки і при цьому не втрачає свої кошти. На жаль, дана стратегія не дозволяє заробити багато і вимагає від інвестора максимальної активності.

1. Проаналізуйте ПАММ-рахунки, використовуючи моніторинг fastpamm.com . Необхідно звертати увагу на керуючих, які за результатами тижня потрапили в просідання.

Необхідно звертати увагу на керуючих, які за результатами тижня потрапили в просідання

2. Натиснувши на графу позначену стрілкою на скріншоті нижче, ви можете переглянути історію.

Натиснувши на графу позначену стрілкою на скріншоті нижче, ви можете переглянути історію

3. Вам відкриється віконце з інформацією про прибутковість керуючого за тиждень. В даному випадку ми бачимо, що рахунок зазнав певну просідання.

В даному випадку ми бачимо, що рахунок зазнав певну просідання

4. Проаналізувавши надані дані і перегорнувши історію за кілька тижнів, можна дізнатися характерні чи для конкретного керівника великі підйоми після просадок. У нашому випадку керуючий після мінуса показує хороші результати.

У нашому випадку керуючий після мінуса показує хороші результати

5. Важливо проаналізувати всю історію, щоб сформувати уявлення про те, який прибуток або збиток превалює у керуючого конкретного рахунку. У нас рахунок більшу частину часу отримує дохід, ніж збитки. Такий ПАММ-рахунок відмінно підходить для скальпинг-інвестування.

Такий ПАММ-рахунок відмінно підходить для скальпинг-інвестування

6. Клікнувши по кнопці, зазначеної на скрині червоної стрілочкою, можна ознайомитися з більш широкою інформацією щодо обраного рахунку.

Клікнувши по кнопці, зазначеної на скрині червоної стрілочкою, можна ознайомитися з більш широкою інформацією щодо обраного рахунку

Скальпинг-інвестування - дуже хороша тактика, яка прийшла в ПАММ з Форекс-інвестування, і застосовують її багато вкладників. У той же час вона вимагає певної вправності і знань, тому не рекомендована для новачків. Це пояснюється тим, що входити в рахунок необхідно в правильний момент, адже часом керівник може потрапити в глибоку просідання, а інвестор, не вміючи оцінювати ситуацію, може втратити частину своїх коштів, вибравши не той момент для інвестиції.

Але, частіше за все, якщо правильно підійти до вибору керуючого і проаналізувати динаміку роботи рахунки, то можна практично без ризиків отримати прибуток за короткий проміжок часу. Звичайно ж не варто порівнювати прибуток в ПАММ з доходами такої інвестиційної платформи.

пасивна стратегія

Оптимальною стратегією для новачків і тих, хто не бажає приділяти час інвестиційним схемам, стане пасивна стратегія, яка вимагає від вкладника мінімальні тимчасових витрат. Далі ми докладно розповімо її суть.

1. Виберіть найбільш підходящі рахунки з позиції співвідношення ризику і прибутковості (Ми наведемо конкретний приклад роботи з рахунками Аlpari).
2. Покрокову інструкцію про інвестування в ПАММ ми вже розписували в окремій статті про брокера Альпарі , Нагадаємо лише, що для вибору рахунків необхідно в особистому кабінеті вибрати «Інвестувати» і розділ «Інвестувати в ПАММ».
3. Тут ми бачимо рейтинг, де рахунки впорядковані від кращих, які мають регулярну і більший прибуток, до менш успішним - для нашої стратегії це дуже зручно.

Тут ми бачимо рейтинг, де рахунки впорядковані від кращих, які мають регулярну і більший прибуток, до менш успішним - для нашої стратегії це дуже зручно

4. Наприклад, виберемо керуючого Stability Turbo, тут же можемо подивитися основну інформацію про нього. Просто натискаємо на ім'я керівника і бачимо все, що нас цікавить.

5
5. Ви можете переглянути інформацію про керуючого прямо в загальному рейтингу, клікаючи на певний стовпець.
6. Незалежно від методики вивчення рахунку необхідно звернути увагу на такі показники, як частка керуючого, сума мінімального входу і прибутковість ПАММ-рахунки.

7. При оцінці показників прибутковості краще підбирати рахунки пропонують менший дохід, але стабільно, ніж ті, які обіцяють багато, але рідко. Але вирішувати тільки вам і оптимальний варіант для кожного свій.
8. Свою роль в підборі ПАММ-рахунки грає і капітал керуючого. Ми радимо звертати увагу на рахунку, в які трейдер вкладає якомога більшу суму (чому пояснювалося вище). В даному випадку маємо керуючого, який сам вклав 3000 $ - це порівняно невелика сума, бажано підбирати трейдера з особистим внеском від 10000 $. При цьому є велика ймовірність, що такі керівники ведуть більш агресивну торгівлю - це підвищений ризик втратити кошти.

9. Чому важливо звертати увагу на мінімальну суму входу? Та тому що, як і при використанні інших інвестиційних інструментів з ПАММ-рахунками, слід не забувати про диверсифікацію коштів: нерозумно вкладати весь банк в один ПАММ-рахунок, якщо можна його розбити на кілька. Таким чином, чим менше сума входу в рахунок, тим більше рахунків ви можете підібрати для наявних у вас гроші, а значить максимально знизите ризики втрати коштів.
10. Ви можете вибрати кілька рахунків одного керуючого або схожі рахунки інших керуючих.

Коли рахунки обрані, залишається розподілити між ними наявні кошти в рівних пропорціях. Після цього від вас не потрібно ніяких активних дій - досить раз на місяць заходити в особистий кабінет і перерозподіляти частки в рахунках.
Як бачите, така стратегія інвестування досить зручна - інвестор просто ретельно відбирає рахунки і вкладає кошти, інше роблять за нього. Ми нагадуємо, що в сфері високоприбуткового інвестування завжди існує чималий ризик втратити гроші.

Рейтинг PAMM рахунків

Яку стратегію інвестування в ПАММ ви б не вибрали, дуже важливо правильно підібрати оптимальні рахунку. Блог GQMonitor веде свою аналітику і рейтинг кращих ПАММ-рахунків можна переглянути в окремій статті, яка буде щотижня коригуватися і оновлюватися.

Висновок про ПАММ інвестуванні

ПАММ-інвестування - вигідний інструмент в руках інвестора, який багато хто обходить стороною в небажанні вивчати купу інформації і виникають у щось незбагненне. Насправді ж нічого складного у вкладенні в ПАММ немає - необхідно навчиться лише звертати увагу на важливі показники такі як ризик і прибутковість, рівень осідання і агресивність керуючого. При цьому дуже важливо шукати золоту середину, правильне співвідношення ризику і прибутковості, при яких можна отримати якомога більше, ризикуючи мінімально. Коли ви навчитеся правильно підбирати ПАММ-портфель, то інвестування в ПАММ вам здасться гранично простим, дохідним і приємним. Будьте в плюсі ​​при будь-яких розкладах й не впадайте у відчай, якщо що-то не вдається відразу - адже після просадок неодмінно настане зростання, і ваш онлайн дохід неодмінно зросте!

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. вКонтакте

Тому ми з вами завжди розглядаємо всі варіанти інвестицій, і що таке інвестиції?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью