<
 • Главная
Статьи

Торговий термінал MetaTrader 4. Завантажити MT4.

 1. зміст
 2. Завантажити Metatrader 4
 3. Налаштування сервера Форекс-брокера
 4. MT 4 для ПК
 5. Мобільна версія
 6. Web-термінал
 7. Радники MT4
 8. Вбудована мова програмування MQL4
 9. Тестер стратегій
 10. оптимізатор стратегій
 11. Відгуки про платформу
 12. висновок

Коли цей чудовий термінал ще тільки з'явився на ринку у нього було багато недоліків і багато конкурентів. Це була дуже швидка програма для ведення торгів на Форексі але, конкуренти були краще і могутніше. Однак, конкуренти були дуже повільні і вимогливі до ресурсів. У швидкості роботи і легковажності, перші версії програми перевершували їх в рази, тому, коли в ньому з'явився повноцінний тестер стратегій і потужний оптимізатор, він став дуже популярним випередивши всіх конкурентів з лишком. Плюс до цього компанія розробник зробила чимало зусиль для просування свого дітища серед Форекс-брокерів і у них це вийшло. Це був MetaTrader 4 або скорочено - MT4. Коли цей чудовий термінал ще тільки з'явився на ринку у нього було багато недоліків і багато конкурентів

зміст

можливості

MT4 дозволяє:

 • отримувати котирування і новини в режимі реального часу;
 • виконувати торгові операції;
 • контролюватиме і керувати станом відкритих позицій і відкладених ордерів;
 • проводити технічний аналіз;
 • писати радників, призначені для користувача індикатори, скрипти і функції на мові MetaQuotes Language 4 (MQL4);
 • тестувати і оптимізувати торгові стратегії.

Завантажити Metatrader 4

Безкоштовно завантажити Metatrader версії 4 можна з офіційного сайту . Зайшовши на офіційний сайт ви побачите наступне запрошення завантажити безкоштовно термінал, і нехай вас не бентежить, то, що вам пропонується (підсувається) посилання на скачування версії 5, вам потрібно вибрати 4 версію:

Зайшовши на офіційний сайт ви побачите наступне запрошення завантажити безкоштовно термінал, і нехай вас не бентежить, то, що вам пропонується (підсувається) посилання на скачування версії 5, вам потрібно вибрати 4 версію:

Торговий термінал MetaTrader 4 - абсолютно безкоштовний продукт, він повністю русифікований. Точніше сказати, його російська версія є основною, тому що він розроблений в Росії російськими програмістами. Тому завантажуючи його з офіційного сайту, ви скачаєте безкоштовно російську версію. І взагалі про мову не варто турбуватися, тому що в настройках мови є з чого вибрати:

І взагалі про мову не варто турбуватися, тому що в настройках мови є з чого вибрати:

Налаштування сервера Форекс-брокера

Завантажуючи Metatrader 4 з офіційного сайту розробників, вам потрібно буде самим потурбуватися про налаштування сервера вашого Форекс-брокера. Для цього вам потрібно запросити інформацію про потрібних налаштуваннях в техпідтримку, чи ж взяти інформацію з особистого кабінету. Її буває не так легко знайти. Наприклад, в особистому кабінеті Альпарі така інформація знаходиться в картці рахунку. Коли ви відкриваєте рахунок в Альпарі в особистому кабінеті з'являється його картка, для цього потрібно лише клікнути на номер рахунку на головній сторінці. Далі ви побачите налаштування сервера для вашого рахунку в Альпарі, які потрібно вказати в налаштуваннях термінали: меню Сервіс -> Налаштування:

Далі ви побачите налаштування сервера для вашого рахунку в Альпарі, які потрібно вказати в налаштуваннях термінали: меню Сервіс -> Налаштування:

Для того, щоб не морочитися з подібними настройками, вам необхідно завантажити MT4 з сайту вашого Форекс-брокера (Дилінгового центру). Для Альпарі, наприклад, це робиться в особистому кабінеті в основному меню зліва:

Для Альпарі, наприклад, це робиться в особистому кабінеті в основному меню зліва:

Завантажуючи платформу з сайту свого брокера або з особистого кабінету ви отримаєте повністю настроєний екземпляр, який буде готовий до роботи без додаткових налаштувань.

MT 4 для ПК

Спочатку, ця програма розроблялася для ПК (персональних комп'ютерів), тому всі закладені в нього можливості повністю доступні і повністю розкриваються саме на ПК. Завантажуючи MetaTrader 4 із сайту виробника або форекс-брокера, ви отримуєте саме повну версію програми для персонального комп'ютера. Важливо тільки врахувати, скількох-бітна версія вам підходить. Найкраще завантажувати 64-бітну версію програми. Про це говорять і самі розробники, вона більш продуктивна. Але при цьому ваш ПК повинен мати 64-бітну архітектуру. Якщо у вас Windows 10, то це скоріше за все так, але краще все-таки перевірити це у властивостях системи.

Мобільна версія

Термінал доступний для скачування, як в AppStore, так і в GooglePlay, тому ніяких проблем з його використанням на мобільних пристроях немає. Однак варто зауважити, що мобільна версія сильно урізана, тому що в ній не можна використовувати свої (самописние) індикатори, а тільки вбудовані, стандартні. Не можна, так само використовувати радників і роботів, що кілька засмучує. Можливо в майбутньому це буде виправлено, тому що, як я вже говорив, платформа постійно розвивається і змінюється на краще. Так що торгувати на мобільному пристрої можна, але тільки вручну, з усіма наслідками, що випливають.

Так що торгувати на мобільному пристрої можна, але тільки вручну, з усіма наслідками, що випливають

Web-термінал

Це одна з найдоступніших версій, тому що вона не вимагає ніякої установки і відкривається в будь-якому сучасному веб-браузері, будь то Internet Explorer, FireFox, Chrome і інші. У веб-версії програми такі ж обмеження, як і у мобільній версії, але тільки веб-терміналом зручніше користуватися. Тут є все необхідне для роботи вручну. Можливості використовувати роботів або радників тут немає.

Можливості використовувати роботів або радників тут немає

Доступ до web-терміналу можна отримати з особистого кабінету Альпарі, просто на сайті Альпарі без реєстрації, або на сайті розробників.

Радники MT4

Радники, індикатори, торгові роботи MetaTrader 4 - це те, заради чого трейдери використовують цю платформу. Розробники витрачають багато сил і часу на те, щоб трейдерам було легко і зручно створювати свої індикатори, своїх радників і роботів. Все це робить цю платформу ще більш популярною і затребуваною в нелегкій праці добування грошей на Форексі. Кордон між поняттями індикатор, радник або робот, часто дуже розмита, однак, можна виділити деякі характерні відмінності.

 • Індикатори малюються в вікні поверх графіка котирувань валютних пар. Індикатори використовуються для полегшення розуміння того, що відбувається на основному графіку валютної пари. В MetaTrader 4 можна будувати абсолютно будь-які індикатори, завдяки потужним засобам розробки та вбудованим наборам популярних Форекс індикаторів.
 • Радники в MT4 допомагають трейдеру приймати рішення про здійснення операцій. Вони дають сигнали на вхід в ринок або вихід з ринку. Як правило, вони малюють стрілки вгору і вниз в моменти, коли трейдеру потрібно звернути увагу на можливість увійти в ринок, або вийти з ринку.
 • Торгові роботи в MetaTarder 4 - це радники, які не тільки повідомляють про відповідний момент для здійснення угоди, а й самі вчиняють ці операції. Робот сам відстежує ситуацію на ринку, аналізує графік валютної пари, відкриває і закриває угоди. Це найідеальніший трейдер, якого тільки можна собі уявити, тому що він не робить типових помилок трейдера.

Вбудована мова програмування MQL4

Вбудований в термінал мову програмування - MQL4, це потужний інструмент для створення торгових стратегій. Язик не складний, але дуже потужний. Тому, якщо ви збираєтесь використовувати MT4 на ринку Форекс, то вам необхідно вивчати цю мову програмування. Можете почати з статті на цьому сайті - Найпростіший індикатор на MQL4 . Крок за кроком ви освоїте мову і зможете самі писати свої індикатори, своїх радників і роботів для MetaTrader 4. Ось, для прикладу, код найпростішого індикатора (з вище згаданої статті), який будує лінію з'єднує ціни High барів на графіку:

#property copyright "autoforex" #property link "" #property indicator_chart_window #property indicator_buffers 1 #property indicator_color1 Red #property indicator_width1 2 #property indicator_style1 0 double Buffer1 []; int init () {SetIndexBuffer (0, Buffer1); SetIndexStyle (0, DRAW_LINE); return (0); } Int start () {for (int i = 0; i Bars; i ++) {Buffer1 [i] = High [i]; } Return (0); }

Тестер стратегій

Придумав торгову стратегію, написавши її на MQL4, ви можете протестувати її на історичних даних котирувань. Все це можливо в MetaTrader 4. Вбудований тестер має потужні можливості по проведенню тестів на історії. Нічого зайвого, тільки те, що потрібно. Всі необхідні котирування завантажуються автоматично з сервера вашого Форекс-брокера або з сервера розробника терміналу. Відмінні звіти тестера, дозволяють проаналізувати результати і зробити відповідні висновки.

Відмінні звіти тестера, дозволяють проаналізувати результати і зробити відповідні висновки

оптимізатор стратегій

Найкраще, що є в тестері стратегій в MetaTrader 4 це вбудований оптимізатор стратегій. Шикарна річ, яка полегшує пошук оптимальних параметрів для вашого радника. Він автоматично перебирає всі можливі варіанти вхідних даних, сортуючи їх, наприклад, по отриманого прибутку. Таким чином можна швидко отримати найприбутковіші поєднання вхідних змінних. Є ще генетичний алгоритм перебору параметрів, він, просто поза конкуренцією. Він дозволяє перебрати безліч варіантів параметрів, що неможливо при прямому переборі.

Відгуки про платформу

Не знаю жодного негативного відгуку про торговому терміналі. Всі відгуки вкрай позитивні. Якщо і є ті, хто відгукується про нього негативно, то це трейдери, які не розібралися з ним до кінця, що не правильно його використовують або так і не змогли зрозуміти як він працює. В основному це стосується тестера стратегій, коли трейдер робить тести на історії і отримує позитивний результат, а коли запускає свого робота на реальному рахунку, отримує збиток. При цьому починає негативно відгукуватися про програму. Ну це смішно, просто. Якщо ти не розібрався з чимось, то не потрібно звалювати це на інших. Загалом відгуки про MetaTrader 4 тільки позитивні і їх буде більше, тому що він розвивається і стає краще.

висновок

Metatrader 4 - дуже потужна, сучасна торгова платформа, яку використовують більшість трейдерів на Форексі. Більшість Форекс-брокерів і дилінгових центрів використовують MT4 для надання брокерських послуг на ринку Форекс. Цей термінал використовує найостанніші технології, має велике співтовариство користувачів та програмістів. Користуватися ним зручно, зрозуміло і легко. Гідних конкурентів у нього немає і не передбачається в найближчому майбутньому.

З повагою
Павло Смирнов.Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью