<
 • Главная
Статьи

Житомир.info | Нові можливості при використанні нового типу рахунку від Альпарі

До стабільності в торгівлі прагнуть всі учасники фінансового ринку. Однак, не кожен брокер може забезпечити умови для такої торгівлі. Тільки великі брокери, які мають власний солідний капітал і можуть підтримати своїх клієнтів, впроваджують нові технології та покращують торгові умови, забезпечують своїм клієнтам можливість працювати прибутково і стабільно.

Таким брокером є компанія Альпарі, яка добре відома в усьому світі, має представництва в різних країнах, а так же рекордні показники за обсягом торгівлі і постійно запускає на ринок нові розробки, нові торгівельні рахунки, які дозволяють звести до мінімуму витрати й ризики, і при це вигідно і прибутково торгувати. Однією з таких нових розробок став новий тип рахунку - ecn-new.mt4. Тепер кожен клієнт брокерської компанії Альпарі має ще більше можливостей для прибуткового та стабільного трейдінгу. Про особливості нового типу рахунку, його переваги, аналітики журналу « біржовий Лідер »Розмовляли в інтерв'ю з керівником Департаменту продажів компанії Альпарі , Аллою Котової.

Брокер завжди прагнув забезпечити своїм клієнтам найкращі умови для торгівлі, впроваджуючи новітні розробки. Однією з таких розробок стало введення нового типу торгового рахунку ecn-new.mt4, головною особливістю якого є повна відсутність комісійних виплат. Комісія в цьому випадку включена в спред, що значно спрощує розрахунки.

Новий тип рахунку може використовуватися для самостійної роботи, для автоматичної торгівлі, щоб воно керувало коштами інвесторів. Еcn-new.mt4 - універсальний тип рахунку, який покликаний створити кращі умови для трейдингу.

Використовуючи ПАММ-рахунок даного типу, з'являється можливість управляти коштами інвесторів, використовуючи можливості ECN-системи: банківську ліквідність, швидке виконання ордерів, відсутність реквот. В рахунок ecn-new.mt4, на відміну від інших рахунків, включена винагорода брокера для спрощення розрахунків.

При автоматичній торгівлі на новому типі рахунку трейдинг проходить через провайдерів сигналів. Трейдер має всі переваги роботи з технологією ECN.

Відкриття рахунку ecn-new.mt4 дає можливість підключення опції Swap Free, яка дозволяє при перенесенні позиції через ніч, розраховуватися фіксованою комісійної платою, розмір якої залежить від торгового інструменту, а так само від обсягу і балансу торгового рахунку.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью