<
 • Главная
Статьи

50 сайтів, де можна скачати музику БЕЗКОШТОВНО


Найбільший список сайтів для скачування музики!

Найбільший список сайтів для скачування музики!

http://www.zvuki.ru/ - Мабуть, найпопулярніший сайт з музикою. Найбільший російський музичний сайт, на якому можна знайти близько п'ятдесяти тисяч пісень для скачування.

http://zaycev.net/ - Один з найпопулярніших музичних безкоштовних сайтів музики. Часто оновлюваний, багато новинок, втім любителям класичної музики знайти там що-небудь навряд чи випаде нагода.

http://funkysouls.com/ - За назвою зрозуміло, що на цьому сайті можна скачати, правда перед тим як щось скачати потрібно буде зареєструватися.

http://www.yourmp3.net/ - Сайт безкоштовної іноземної музики, який не потребує реєстрації. В принципі музики не мало, плюс лежать посилання на інші іноземні музичні сайти. Якщо поритися можна знайти ще безкоштовних сайтів там.

http://www.mp3dimension.com/ - Досить нестабільний музичний сайт, іноді перекидає на платні сайти, але іноді можна знайти в їх колекції справжні перлини.

http://mp3.mp3s.ru/ - Багато музики, точніше дуже багато музики. Іноді проблема з посиланнями на скачування, але їх регулярно перевіряють і оновлюють. Часто знаходив там те, чого не міг знайти на інших сайтах.

http://musicmp3.spb.ru/mp3/ - Непоганий архів музики. Досить багатий і в той же час не погана швидкість закачування. Однак бувають проблеми із закачуванням через хостингу, як я розумію.

http://qsound.ru/ - Багато музики, багато новинок, але на жаль часто трапляються биті посилання. На додаток можу сказати, що на сайті є трохи музичних кліпів.

http://www.mp3real.ru/ - Дуже хороший музичний сайт, на якому крім музики, є чимало новинок. Сайт постійно оновлюється і доповнюється.

http://mp3.elizov.com/ - Безкоштовна музика, правда там її не так вже й багато, але та, що є, скачується справно.

http://www.metalarea.org/ - Як зрозуміло з назви, сайт посвещён «важкої» музики. Вимагає реєстрацію, швидкість закачування залежить від того, чим ви користуєтеся для викачування.

http://www.cdonpc.ru - Сайт вимагає реєстрації, але там багато хорошої музики, яка постійно поповнюється новинками. Правда останнім часом ввели обмеження швидкості для скачування музики.

http://www.sovmusic.ru/ - Величезний архів музики радянських часів на різні тематики, військові марші, плюс записані промови вождів, які можна прослухати.

http://www.hot.ee/nostalgie/ - На сайті надзвичайно багато музики радянських часів, танцювальна музика, дитячі пісні, мелодії з телевізійних передач і багато іншого.

http://www.nirvana-mp3.narod.ru/ - Персонально присвячується фанатам Нірвани.

http://www.grammy.ru/news/ - На цьому сайті відповідно можна знайти ту музику для скачування, яка зараз популярна в чартах і інших місцях оцінки пісень.

http://www.rusmuz.ru/ - Великий музичний архів. Багато пісень, хороша швидкість закачування, при цьому не потрібна реєстрація.

http://audiofind.ru/ - Сайт з великої музичної колекцією, де можна знайти практично будь-який стиль, який існує в світі. Єдиний мінус - треба чекати деякий час для отримання посилання на скачування.

http://mp3plus.ru/ - Для скачування безкоштовно доступна тільки музика. Щоб отримає можливість закачувати музику, потрібно зареєструватися. На сайті представлені саундтреки з фільмів, альбоми естрадних виконавців і різні сингли.

http://www.mp3-az.com/ru/ - Не мало музики, від «А» до «Я». Постійно оновлюється і на ньому часто можна знайти ті мелодії, яких ще немає на інших сайтах.

http://www.muzvideo.com/ - Величезна, постійно поповнюється колекція музичних кліпів - близько трьох з половиною тисяч.

http://www.mp3passion.net/ - Музичний архів містять дуже не погану музику. Любителям класики якраз припаде до душі. Також викладені музичні кліпи. Скромненько і зі смаком.

http://www.mk4.by.ru/ - Непоганий архів клубної музики і нічого більше.

http://www.newmp3s.narod.ru/ - Тут ви знайдете все найостанніші новинки зарубіжної музики - якісної і модною.

http://www.muzoff.ru/ - Хороший архів музики, а також мелодії для мобільних телефонів.

http://www.arcube.ru/ - На цьому сайті багато хорошої музики, але щоб завантажувати її, треба зареєструватися. Протягом певного часу (місяць) закачування буде безкоштовною, потім доведеться створювати новий акаунт, тому реєструйтеся краще на резервні поштові скриньки.

http://dreammedia.ru/ - Сайт з великою колекцією музики. Також на сайті можна знайти деяке число кліпів. Сайт вимагає реєстрацію, після якої все є для скачування.

http://www.kilor.ru/ - На цьому сайті розміщено специфічна музика, що відноситься до жанру фентезі. Мабуть найповніша колекція мережі, в цьому музичному жанрі. Дуже багато цікавих і самобутніх авторів, бардів і т.д.

http://www.ytopia.net/ - Непоганий сайт з величезним архівом безкоштовної музики, до того ж є два приємних плюса: а) поруч з посиланням на саму MP3 є посилання на сайт партнера - іноді трапляються непогані; б) до кожної пісні додається текст, що дуже зручно.

http://tonnel.ru/index.php?l=fonoteka/ - Дуже зручний музичний сайт. Крім самих композицій дається коротка біографія артистів і груп. Музика розсортовані добре, так що шукана мелодія перебувати швидко. З закачуванням проблем не спостерігалося.

http://bards.pp.ru/ - На сайті зібрана непогана добірка авторської пісні. Однак через особистих пристрастей відсутня ряд вельми самобутніх музичних виконавців, але швидкість завантаження сторінок сайту і відсутність проблем із закачуванням спокутують ці мінуси.

http://audio.bard-cafe.komkon.org/ - Надзвичайно велика колекція авторської пісні, в якій зібрані практично всі представники цього жанру. Правда є три мінуса: дуже довго завантажується сторінка з дисками (через їхню велику кількість), іноді бувають затримки зі скачуванням пісень і, нарешті, іноді при викачуванні швидкість падає до мінімуму.

http://www.mp3.uz/ - Судячи з опису сайт з великою колекцією пісень різних жанрів: узбецька естрада (щось на зразок турецької), зарубіжна, російська попса і альтернатива, рок. Трохи джазу і електронна музика. Мінус - судячи з усього, не працює з російськими ip.

http://darkside.ru/ - Сайт, на якому цікавий розділ «Музичний Архів». Викладено багато так званої «важкої музики». Викачує без проблем і не вимагає реєстрації.

http://www.viaansambles.narod.ru/index.htm/ - Мабуть найбільша колекції ВІА 60-80-х років XX століття. Все скачується без проблем і досить на великій швидкості. Файли завантажуються в форматі .xyz, і щоб вони заграли, просто перейменовувати в формат .mp3 і все.

http://music70-80.narod.ru/via-3.htm/ - Кому не вистачило попередньої колекції, на цьому сайті викладені ще мелодії ВІА тих же років. Починає скачиваться повільно, але поступово швидкість стає максимальною. Не потребує реєстрації.

http://mp3.shmidt.net/ - На сайті чимало сучасної музики, скачується середньо, але попалися деякі рідкісні мелодії.

http://www.music-portal.com.ru/ - У розділі навігація вибираємо для скачування мелодію. Скачується непогано. Мінус в тому, що музика розсортовані незручно і, щоб знайти потрібну мелодію, доводиться довго шукати.

http://www.syabry.com/pesni.shtml/ - Сайт ВІА «Сябри». Пісень небагато, але все скачується без труднощів.

http://bgpopfolk.free.fr/ - Болгарські пісні та кліпи. Викладені через Megaupload.com і тому, для зручності закачування користуйтеся різними клієнтами, типу Reget, Flashget, Universal Share Downloader та інше.

http://mp3db.ru/ - На цьому сайті музика розсортовані за жанрами і викладена дисками. Завантаження проводиться через системи на кшталт rapidshare.de або Megauploud.com і інші.

http://www.bun.ru/mp3/ - На сайті каталогізований і викладено багато зарубіжних і російських пісень. Викачується на оптимальному рівні, биті посилання не траплялися.

http://vv.uka.ru/catalog.html/ - Сайт, повністю присвячений музиці Володимира Висоцького. Велика колекція, багато рідкісних варіантів його виконання. Закачування проводиться без проблем, швидкість прекрасна, велика частина посилань працює.

http://mp3.spb.su/index.html?by=all/ - Сайт з дуже хорошою каталогізацією файлів. Все знаходиться швидко і без проблем. Швидкість середньо, але битих файлів не виявлено.

http://www.bestmp3.com.ua/ - Не так вже й багато музики, але не погано каталогізований. Реєстрації не вимагає, скачується жваво. Битих посилань не знайшов.

http://patefon.knet.ru/songs.htm/ - Мелодії 30-х, 40-х, 50-х і 60-х років. Зручно зібрані. Скачується прекрасно.

http://www.mp3shek.net/top.shtml - Сайт з непоганою колекцією музики, постійно оновлюваний, викладені багато новинок. Єдине, що може викликати нарікання - швидкість середня.

http://zachot.ru/index.php/ - Дуже хороший музичний сайт, з великим каталогом пісень, з хорошою швидкістю, з прекрасною каталогізацією. Також прикручена функція RSS, що вельми зручно, якщо ви стежите за оновленнями. Сайт постійно оновлюється.

http://www.nowals.ru/andromeda.php/ - Шанувальникам радіо Енерджі ФМ. Зібрані пісні з цього радіо. Все скачується на диво добре.

http://hotcharts.ru/ - Дуже хороший музичний сайт. На ньому безпосередньо немає музики, але він шукає її через бази даних близько 15 безкоштовних музичних сайтів, в тому числі і тих, які вказані тут.

http://mirclipov.com/ - Сайт, на якому зібрано чимало кліпів, в тому числі останніх новинок. Постійно оновлюється, хоча посилання на кліпи викладаються через різні сервіси, на зразок ifolder, rapidshare і depositfiles.

джерело: interesno.cc


Php?
Html?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью