<
 • Главная
Статьи

6 кращих альтернатив PayPal 2019 року - додайте їх в ваш інтернет-магазин

 1. 4 причини почати приймати оплату не тільки через PayPal
 2. Stripe
 3. Authorize.net
 4. Dwolla
 5. Skrill
 6. Google Wallet
 7. Payoneer
 8. Підвищення продажів - запропонуйте клієнтам альтернативи PayPal

PayPal - це, безумовно, король в сфері електронних платежів і найпопулярніший платіжний шлюз у онлайн-бізнесу. Багато інтернет-магазини приймають оплату тільки через PayPal. І якщо ваш магазин один з них, то знайте, що ви абсолютно даремно так ризикуєте! Так Так! Є багато проблем, пов'язаних з використанням PayPal в якості єдиного засобу оплати.

4 причини почати приймати оплату не тільки через PayPal

PayPal - це одна з найстаріших платіжних онлайн-систем, більш того - це ще й одна з найпопулярніших систем такого роду. Однак є чимало причин, за якими вам не слід сподіватися на один лише PayPal в справі прийому і обробки платежів.

 1. Деякі клієнти не використовують Багато людей не можуть або не хочуть використовувати PayPal, і на те є десятки причин. У деяких країнах PayPal заборонений (наприклад, в Білорусі, Зімбабве, Бірмі, ряді країн Близького Сходу і т.д.). У деяких користувачів міг бути невдалий досвід роботи з платіжними шлюзами, а чиїсь облікові записи PayPal і зовсім могли бути заблоковані. Деякі люди настільки цінують свою конфіденційність, що просто не готові прив'язати PayPal до свого банківського рахунку.
 2. Комісії PayPal реально високі, особливо коли справа стосується міжнародних платежів. За всі платежі, які ви приймаєте в США, потрібно платити комісію в розмірі $ 0,30 + 2,9% від вартості товару або послуги. Продали товарів на 100 доларів? Заплатіть $ 3,20 комісіями. А вже якщо ви продаєте щось в інші країни, то комісія виростає до 4,4% плюс фіксована ставка, що залежить від використаної валюти.
 3. Система захисту платежів часто працює проти бізнесу. Будь-, кому доводилося стикатися із запитом на повернення коштів від PayPal або eBay, знає, що система захисту платежів PayPal нерідко виявляється благосклоненнее до клієнтів, ніж до бізнесу. Знову ж, у клієнта буде цілих півроку на подачу скарги. Все це дозволяє розійтися шахраям і несумлінним клієнтам (для малого бізнесу все пов'язані з цим витрати будуть особливо важкими).
 4. Обхід обмежень, пов'язаних з обліковими записами. Компанії, які використовують PayPal в якості єдиного оператора платежів, сильно ризикують - хоча б тому, що PayPal може в будь-який момент закрити або призупинити дію їх облікових записів. Що вже там, у PayPal репутація сервісу, який блокує і закриває облікові записи без попередження і по самих незначних причин.

Що вже там, у PayPal репутація сервісу, який блокує і закриває облікові записи без попередження і по самих незначних причин

І ми знайшли для вас кілька алтернатівних варіантів на той випадок, якщо ви хочете розширити свої можливості або навіть відмовитися від PayPal.

Stripe

Stripe - це відмінна альтернатива PayPal, цей сервіс дозволить вам приймати платежі з 25 різних країн, в тому числі Австралії, Канади, Франції, Німеччини, Гонкога, США, Британії, Іспанії та Японії. Список невеликий, проте постійно збільшується. Stripe також дозволить вам приймати оплату різними способами, в тому числі банківськими картами. Крім того, всі платежі оптимізовані для мобільних пристроїв. Ви зможете отримувати платежі в 100 різних валютах, завдяки чому ваші товари або послуги зможуть придбати користувачі з різних країн світу. Треба тільки пам'ятати, що комісії за транзакції тут багато в чому схожі на PayPal - 2,9% + $ 0,30 за транзакцію.

В останні роки все увагу Stripe було зосереджено на глобальне розширення, і основою козирем цього сервісу називалася гнучкість оплати. Особливо цей сервіс, що називається, «зайшов» в скандинавських країнах. Так, Швеція впевнено йде до того, щоб стати однією з перших країн у світі, де забуті готівку. Можливість оплачувати товари і послуги через Stripe на самих різних сайтах забезпечує користувачам неперевершену гнучкість в питанні оплати і цілковитий доступ до своїх грошей.

І це не дивно, адже Stripe пропонує API для інтеграції, яким, зокрема, скористалися найрізноманітніші конструктори сайтів, в тому числі GoDaddy і Wix . Повний список сумісних конструкторів і програмних платформ представлений на сайті Stripe.

Authorize.net

Якщо вас цікавлять більш професійні платіжні оператори, то зверніть увагу на Authorize.net . Ця система дуже популярна у електронних магазинів, а її інтерфейс можна сміливо назвати зручним і практичним. До цього сервісу підключено більше 400 000 продавців, також Authorize.net пропонує безкоштовну цілодобову підтримку, безкоштовне мобільний додаток і безкоштовний же Свіпер для живих продажів. Варто враховувати, що цей сервіс трохи дорожче своїх конкурентів ($ 49 за установку, $ 25 за шлюз), так що для малого бізнесу або компанії, яка рідко укладає угоди, це може бути не найвигіднішу пропозицію.

Ви можете додати Authorize.net через різні конструктори сайтів: інтеграція з Authorize.net є у більш ніж 160 сертифікованих партнерів, в тому числі WooCommerce і ShopSite .

Dwolla

Dwolla - це ще один схожий на PayPal платіжний сервіс, але комісії тут все ж поменше. Користувачі Dwolla можуть платити безпосередньо вам, більш того - їм потрібно буде вказати лише свій номер телефону або адресу електронної пошти, що здорово зменшує ризик крадіжки особистих даних. Кращою особливістю Dwolla є по-справжньому низькі комісії. Продажі на суму менше $ 10 обробляються безкоштовно, всі інші транзакції супроводжуються комісією в розмірі $ 0,25 незалежно від суми. Мінуси у Dwolla теж є, і найсерйознішим є той, що цим сервісом можуть користуватися тільки жителі США - для роботи з ним необхідний банківський рахунок.

Dwolla ідеально підійде для малого і середнього бізнесу завдяки підтримці мікроплатежів. Якщо ваш сайт створений на платформах Spotify або Ecwid , Ви можете додати Dwolla як варіант оплати.

Skrill

Skill став одним з головних конкурентів PayPal, і це тільки за останні кілька років. Використовуючи Skrill, ви зможете приймати платежі з 200 країн і в 40 валютах. Кращою особливістю цього сервісу є його комісії: за всі відправлені гроші ви платите всього 1%. Продали на $ 100? Заплатили 1 долар. Ось тільки якість роботи служби підтримки користувачам цього сервісу ... скажімо так, не дуже. А ще варто відзначити, що система захист від шахрайства тут до болю схожа на аналогічну систему PayPal - десятки облікових записів блокували по дуже дивним причин, хоча і рідше, ніж у PayPal.

Якщо ви хочете додати Skrill як варіант оплати, то знайте, що для сайтів тут доступні опції Quick Checkout і Wallet Checkout. Просто скачайте відповідну програму і скористайтеся інструкцією по установці, щоб додати Skrill на свій сайт (підтримуються, зокрема, такі платформи, як SiteBuilder і Web.com ).

Google Wallet

Google Wallet

Для зареєстрованих в США інтернет-магазинів Google Wallet стане відмінним аналогом PayPal, який, до того ж, з кожним днем ​​стає все більш і більш популярним. Клієнти зможуть відправляти вам гроші прямо з рахунку своїх Google Wallet, а також зі своїх банківських рахунків, кредитних і дебетових карт. Google Wallet сумісний з усіма мобільними пристроями, а тому заслужено вважається одним з кращих рішень для мобільних платежів.

Найсерйознішим плюсом Google Wallet є комісії цього сервісу. При оплаті банківським переказом, дебетовою карткою або перекладом з балансу Google Wallet комісії не беруться. Транзакції за кредитними картами супроводжуються комісією в розмірі 2,9%, нічого більше вам платити не доведеться. Загалом, копієчку-другу ви зможете заощадити, навіть якщо будете платити кредиткою!

Google Wallet досить просто інтегіруется зі більшістю конструкторів сайтів - так, підтримуються Site123 і SimpleSite .

Payoneer

Payoneer - це ще одна набирає популярність альтернатива PayPal. Цей сервіс спеціалізується на оплату послуг фрілансерів, у нього навіть є власна платіжна мережа, де ви можете безпосередньо отримувати платежі від таких компаній, як Fiverr , Upwork , Airbnb і Wish . Також є можливість запросити платіж безпосередньо у клієнта і інших користувачів Payoneer. Гроші можна надсилати як з банківського рахунку, так і з рахунку карти Payoneer Debit Mastercard.

Звичайно, і Payoneer не без гріха - ви будете платити майже що за всі свої дії. Залежно від того, як ви отримуєте платежі, підсумкова сума може виявитися більше, ніж у PayPal. Втім, платежі, відправлені з інших облікових записів Payoneer, будуть безкоштовні. Але якщо ви виставляєте своїм клієнтам рахунки через Payoneer, то готуйтеся платити 3% за транзакції по банківських картах і 1% для електронних чеків.

Ті, хто отримують гроші через платіжну мережу Payoneer, можуть зіткнутися з ще більш високими комісіями - кожен сервіс буде додавати свої власні збори. Виведення коштів на банківський рахунок теж не безкоштовний: якщо ви переводите гроші на рахунок в банку, відкритий в іншій валюті, то готуйтеся віддати 0,5% за конвертацію і до 2% за сам переклад. Якщо ж ви переводите гроші на банківський рахунок, відкритий в доларах США, євро або фунтах, то комісія складе $ 1,50.

Процес інтеграції API - ось що відрізняє Payoneer від колег по цеху. Тут немає автоматичної інтеграції або програми, яку треба завантажити. Для інтеграції необхідно зв'язатися з сервісом безпосередньо.

Підвищення продажів - запропонуйте клієнтам альтернативи PayPal

Більшість з нас прекрасно знають, що не варто зберігати всі яйця в одному кошику, і це особливо актуально в контексті інтернет-магазинів. Якщо ви приймаєте платежі тільки через PayPal, то можете зіткнутися з-за цього з найрізноманітнішими проблемами. По-перше, ваш магазин стає недоступним для всіх, хто не використовує PayPal. По-друге, комісії PayPal (і особливо - комісії за транскордонні платежі) можуть знизити прибутковість вашого бізнесу.

А що трапиться, якщо PayPal вирішить припинити дію вашого облікового запису або навіть закрити її? Ви не просто втратите можливість приймати платежі, ви втратите і всі гроші, що будуть зберігатися на вашому рахунку в цей момент! І цілком можливо, що ви втратите їх назавжди.

Але якщо ви пропонуєте відразу кілька варіантів оплати, то істотно розширюєте аудиторію ваших потенційних клієнтів. Вийти на глобальний ринок вам допоможуть платіжні системи, які беруть різні валюти і беруть невеликі комісії за транскордонні платежі.

Знову ж, у багатьох людей гроші лежать на самих різних рахунках. Наприклад, фрілансери отримують більшу частину грошей через Payoneer, інші ж можуть зберігати певну частину грошей в Google Wallet. Дайте людям можливість заплатити за допомогою цих сервісів, і ви здивуєтеся тому, наскільки можуть вирости продажу, коли клієнтам зручно за них платити!

Почати роботу з різними платіжними системами - рішення правильне. Ми радимо використовувати не менше трьох таких систем, щоб дати клієнтам достатній ступінь гнучкості в питанні оплати покупок і охопити всі ваші цільові ринки. Повторимо: якщо клієнтам зручно оплачувати ваші товари або послуги, то продажі будуть рости швидко і потужно!

Продали товарів на 100 доларів?
Продали на $ 100?
А що трапиться, якщо PayPal вирішить припинити дію вашого облікового запису або навіть закрити її?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью