<
 • Главная
Статьи

Чим замінити Skype? Альтернативи для різних завдань

 1. WhatsApp
 2. Якщо ви боїтеся, що ваші повідомлення прочитають, а мультимедійні дані викрадуть
 3. Якщо ви хочете бачити співрозмовника

Назва Skype практично стало загальною назвою, проте, схоже, кращі часи сервісу залишилися позаду. Величезна кількість нових месенджерів вже «наступає йому на п'яти», та й сам Skype недосконалий: є проблеми з синхронізацією і сполуками, інтерфейс не найзручніший, до того ж періодично додаток помітно пригальмовує і дуже любить оновлюватися в самий невідповідний момент. Крім того, і це дуже важливо, методи шифрування, які використовуються в сервісі, недосконалі, а значить, ставлять під загрозу конфіденційність листування.

Не дивно, що частка Skype на ринку месенджерів помітно знижується і користувачі все частіше шукають йому гідну альтернативу.

Знайти її, до речі кажучи, не так вже й складно. Досить відповісти на питання: «Як і для чого я використовую Skype», а потім вибрати один з месенджерів, де потрібні вам функції реалізовані найбільш вдало.

WhatsApp

WhatsApp

На сьогодні це один з найпопулярніших мобільних месенджерів у світі, включаючи Росію. У ньому ви точно знайдете вже знайомих співрозмовників. До плюсів додатки відносяться:

1) Приємний і зрозумілий інтерфейс. Кожен користувач WhatsApp має можливість змінювати зовнішній вигляд програми, ставлячи різні фонові шпалери.

2) Двостороння шифрування. Розробники заявляють, що ця функція не дає можливості зловмисникам отримати доступ до вашої листуванні.

3) Синхронізація з контактами з телефонної книги. Ця функція дуже зручна для пошуку знайомих, які вже користуються месенджером, а вони, в свою чергу, можуть вийти на зв'язок з вами, якщо, звичайно, мають свій номер телефону.

4) Підтримка групових чатів. Дуже затребувана функція, яка дозволяє обмінюватися повідомленнями відразу з декількома співрозмовниками.

5) Можливість відправити координати свого місця розташування. Одна з найбільш зручних функцій месенджера для загубилися користувачів. При наявності Google Maps можна відкрити геопозіцію прямо з програми і прокласти шлях. Skype такою функцією не володіє.

Але є і мінуси, в першу чергу це:

1) Неможливість використання програми без SIM-карти. Реєстрація в WhatsApp в обов'язковому порядку проходить через номер вашого мобільного телефону, але чи є це проблемою в наш час, коли у більшості є мобільний номер, а часом і не один?

2) Відсутність версії для планшета. До недавнього часу додаток запускалося тільки зі смартфона, на десктопах же пропонувалося використовувати веб-інтерфейс (в планшетах можна було зробити навіть цього). Нещодавно з'явилося і додаток для ПК, а ось про планшети знову забули.

3) Багато спаму. Популярність месенджера привертає до нього увагу не тільки спамерів, але і шахраїв, які розсилають привабливі повідомлення (наприклад, обіцяють безкоштовний Інтернет) з посиланнями, що ведуть на фішингові сторінки.

Viber

Viber

Варто відзначити, що Viber і WhatsApp дуже схожі між собою, тому список плюсів і мінусів приблизно такий же, за винятком двох нюансів:

1) В Viber є багато оригінальних смайликів, які надають спілкуванню в цьому мессенджере свій особливий стиль, і це плюс.

2) Є проблеми з синхронізацією, при установці програми на два пристрої (наприклад, планшет і смартфон) повідомлення або приходять тільки на один пристрій, або не приходять взагалі, і це жирний мінус.

Якщо ви боїтеся, що ваші повідомлення прочитають, а мультимедійні дані викрадуть

Telegram

Telegram

Відносно новий месенджер, який закріпив собі славу програми для тих, кому є що приховувати. Telegram нерідко використовується в злочинних цілях, але це служить своєрідною рекомендацією його, як самого безпечного і захищеного від злому месенджера.

Так само, як і інші месенджери Telegram має функцію персонального оформлення, створення групових чатів і відправки геопозіціі. Однак присутній і ряд істотних відмінностей.

До переваг Telegram можна віднести:

1) Наявність особливої системи захисту даних. Telegram крім двостороннього шифрування дає своїм користувачам можливість створювати тимчасові секретні чати, які автоматично видаляються в установлений термін.

2) Оригінальні стікери. Наявність стікерів завжди є плюсом, але Telegram зайшов ще далі і дозволяє користувачам створювати стікери самим. Таким чином у відкритому доступі можна знайти безліч тематичних стікерів для людей з різними інтересами.

3) Можливість створювати канали в Telegram. Цілком можливо, що це не дуже важливий плюс при пошуку альтернативи Skype, проте його важко переоцінити. З кожним днем ​​каналів в Telegram стає все більше, і вже зараз можна знайти цікавий канал практично з будь-якої тематики.

4) А є ще й боти. Поки затребуваність цих «автоматичних співрозмовників», які вміють відповідати на нескладні запити і надавати інформацію, не дуже велика, але експерти стверджують , Що це тільки питання часу.

Відсутність відеодзвінків - ось найголовніший мінус, який заважає Telegram стати серйозною альтернативою Skype, проте його власник Павло Дуров пообіцяв , Що ця функція скоро з'явиться в месенджері.

Якщо ви хочете бачити співрозмовника

Google Hangouts

Мабуть, зараз це головний конкурент Skype в області відеозв'язку. Додаток доступний на всіх основних мобільних і комп'ютерних платформах.

Переваги у Google Hangouts ось які:

1) Не потрібна SIM-карта. Google не просить для реєстрації номер мобільного телефону. Це не є плюсом в порівнянні зі Skype, проте може стати істотною перевагою в порівнянні з іншими мессенджерами.

2) Є можливість проведення відеозустрічей через Youtube. Ця функція зручна для відомих людей, яким необхідно інтерактивне спілкування зі своєю аудиторією, а також публічних виступів (ну раптом?).

3) Чи можна дзвонити користувачам, у яких немає облікового запису в Google. Через додаток можна відправити посилання, за допомогою якої користувач отримає доступ до відеодзвінків з браузера.

4) Є підтримка HD якості. Велике досягнення, що подібна функція з'являється в безкоштовному сервісі. Google знаходить рішення для всіх, хто втомився від піксельних і віснущіх відеопотоків. Природно, для забезпечення HD якості користувачеві необхідно мати камеру відповідного рівня.

5) Синхронізація з Google+. Ця соціальна мережа не відрізняється особливою популярністю в Росії, проте така функція служить деякою альтернативою синхронізації мобільних месенджерів з книгою контактів.

Недоліки Google Hangouts:

1) Неможливо відправляти документи і музичні файли. Досить вагома проблема при роботі з цим додатком і розробники ніяк поки не коментують, чи збираються вони цю функцію вводити.

2) Відсутність повідомлення про те, що повідомлення переглянуто. На відміну від Skype, творці Hangouts не подбали про таку, здавалося б, дрібної, але досить важливу функцію, яка є одним з форм зворотного зв'язку при листуванні.

Як виявилося, кількість альтернативних варіантів досить велике, так що можна припустити, що Skype і надалі втрачатиме свою популярність і цілком ймовірно, що в недалекому майбутньому позбудеться свого місця в трійці найпопулярніших месенджерів в Росії .

Реєстрація в WhatsApp в обов'язковому порядку проходить через номер вашого мобільного телефону, але чи є це проблемою в наш час, коли у більшості є мобільний номер, а часом і не один?
Ну раптом?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью