<
 • Главная
Статьи

Кращі безкоштовні антивіруси. Альтернатива Захиснику Windows 10

 1. Який безкоштовний антивірус пропонують кращий захист для Windows 10?
 2. Avast Free Antivirus
 3. AVG AntiVirus FREE
 4. Avira Free Antivirus
 5. Bitdefender Antivirus Free Edition
 6. Panda Free Antivirus
 7. ZoneAlarm Free Antivirus +
 8. Malwarebytes Free
 9. Kaspersky Free (вибір Comss.ru)

Портал Windows Central пропонує добірку кращих безкоштовних антивірусів, які можна використовувати в якості альтернативи Захиснику Windows 10, якщо ви хочете отримати більш високий рівень захисту безкоштовно

Портал Windows Central пропонує добірку кращих безкоштовних антивірусів, які можна використовувати в якості альтернативи Захиснику Windows 10, якщо ви хочете отримати більш високий рівень захисту безкоштовно

захисник Windows встановлений за замовчуванням на всі пристрої Windows 10 , І в цілому він досить добре справляється зі своєю роботою . Продукт не сильно навантажує систему, працює в фоновому режимі і більшу частину часу не дає про себе знати, а також не вимагає оновлення до повної або платній версії.

Який безкоштовний антивірус пропонують кращий захист для Windows 10?

Багато користувачів вважають, що Захисника Windows цілком достатньо для повноцінного захисту, але є і затяті противники цієї думки. Якщо ви хочете отримати більш високий рівень захисту, не заплативши при цьому ні копійки, то портал Windows Central зробив добірку кращих безкоштовних альтернатив для Windows Defender.

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus

Завантажити безкоштовно

Avast Free Antivirus є популярним безкоштовним антивірусом , І на це є вагомі причини. Продукт пропонує надійний захист від шкідливих програм - в тестах PCMag Avast показав 100-відсотковий рівень виявлення шкідливих зразків - і надає користувачам корисні додаткові функції безпеки.

Якщо ви живете в багатоквартирному будинку і до вашої домашньої мережі підключено велику кількість пристроїв, то функція "Перевірка Wi-Fi" буде дуже корисною. Avast ретельно перевіряє всю мережу і всі підключені до неї пристрої і повідомляє про будь-які ризики безпеки. Зрештою, ви могли не помітити, що до вашої мережі підключився сусідський ноутбук, але Avast все розставить на свої місця.

Антивірус включає вбудований менеджер паролів і захист від фішингу, і в результаті користувач отримує відмінну безкоштовну альтернативу системному антивірусу, яка буде особливо корисною, якщо ви турбуєтеся про уразливість домашньої мережі.

AVG AntiVirus FREE

AVG AntiVirus FREE

Завантажити безкоштовно

Завдяки інтелектуальним способам аналізу надійності файлів AVG - перевірка сигнатур за допомогою масштабної бази даних відомого безпечного ПО - продукт отримав максимальні 6 балів в тесті AV-Test на зручність використання. Продукт не видав помилкові спрацьовування при серфінгу в Інтернеті і помилково ідентифікував всього три надійних файлу за 2-місячний період тестування.

Крім потужного захисту реального часу, AVG пропонує кілька корисних додатків. Ігровий режим дозволить уникнути перешкод під час під час ігрового процесу, а вбудований планувальник дозволяє заздалегідь налаштувати перевірки за розкладом. Антивірус не має функції швидкої перевірки, але користувачеві доступна можливість сканування окремих файлів і папок. Сканування проходить трохи швидше, ніж у інших безкоштовних антивірусів, особливо після виконання первинної перевірки. В тестах PCMag повторна перевірка тривала всього кілька секунд.

Якщо ви шукаєте ефективний антивірус з високою швидкістю перевірки і численними додатковими опціями, то варто розглянути AVG AntiVirus FREE .

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus

Завантажити безкоштовно

Avira Free Antivirus є вибором багатьох користувачів завдяки поєднанню винятковою захисту від шкідливих програм і наборів безкоштовних бонусів, який зазвичай зустрічаються в комерційних рішеннях. У категорії "Захист" незалежна лабораторія AV-Test привласнила Avira 6 балів з 6 можливих. У категорії "Продуктивність" антивірус також заробив найвищі бали, підтвердивши низький вплив на ресурси комп'ютера серед усіх безкоштовних альтернативних антивірусів.

Ощадливість по відношенню до системних ресурсів не означає, що антивірус працює повільно. Якщо вам не подобається дивитися за низькою швидкістю заповнення панелі прогресу, то вам сподобаються швидкі сканування Avira. В огляді порталу Tom's Guide сканування Avira названо "найшвидшим за весь час".

Якщо вам потрібні додаткові функції безпеки, то Avira поставляється з декількома бонусами. Phantom VPN надає 500 мегабайт безкоштовного трафіку в місяць - ви зможете безпечно переглядати навіть локально заборонені сайти, знаю, що ваші дані зашифровані. захищений браузер Avira Scout захищає від перехоплень даних в публічних мережах.

Avira пропонує дуже ефективний захист і вражаючі додаткові функції - продукт варто розглядати в якості основного вибору.

Bitdefender Antivirus Free Edition

Bitdefender Antivirus Free Edition

Завантажити безкоштовно

Іноді користувачі хочуть отримати хороший продукт без зайвих наворотів. Bitdefender Antivirus Free Edition як раз є відмінним прикладом. Безкоштовна версія Bitdefender пропонує ідентичну антивірусний захист, які надають комерційні рішення вендора. У випробуваннях незалежної лабораторії AV-Test продукт показав 100-відсотковий рівень виявлення шкідливих зразків і отримав відмінний бал за зручність використання. Портал Tom's Guide назвав Bitdefender "неперевершеною антивірусним захистом".

Також, як і AVG, Bitdefender використовує сигнатурні визначення для виявлення відомих загроз. Інтерфейс є мінімалістичним через повної відсутності додаткових компонентів. Проте, користувач може налаштовувати сканування за розкладом і виконувати швидку перевірку комп'ютера.

Хоча платна версія Bitdefender оснащена всіма необхідними функціями комплексного вирішення, користувача безкоштовного антивіруса НЕ будуть постійно турбувати запити про апгрейд продукту. Якщо ви шукаєте антивірус з простим інтерфейсом і бездоганною захистом від загроз, то безперечно варто спробувати Bitdefender.

Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus

Завантажити безкоштовно

Портал Tom's Guide вручив нагороду Panda за кращий користувальницький інтерфейс. Після запуску програми стає зрозуміло, що нагорода отримана заслужено. Всі елементи розташовано дуже гармонійно, а в якості фонового зображення використовується фотографія гірського ландшафту. Це яскраве відміну від строгих інтерфейсів інших антивірусних програм.

В тестах AV-Test антивірус Panda показав дуже близький до 100 відсотків рівень виявлення. Вбудований монітор процесів ретельно стежить за активними процесами, а функція вакцинації USB дозволить захиститися від загроз, які розповсюджуються на переносних носіях флеш-пам'яті.

Якщо ви цінуєте гарний інтерфейс, ефективний захист і корисний монітор процесів, і не сильно турбуєтеся з приводу декількох пропозицій щодо переходу на платну версію, розгляньте Panda Free Antivirus в якості основного антивіруса.

ZoneAlarm Free Antivirus +

ZoneAlarm Free Antivirus +

Завантажити безкоштовно

ZoneAlarm є продуктом компанії Check Point. Антивірус використовує ліцензовану версію антивірусного движка Kaspersky . ZoneAlarm не тільки пропонує надійний захист від шкідливих програм, а й також включає потужний фаєрвол, який відмінно показав себе в власних випробуваннях PCMag. Фаєрвол ZoneAlarm успішно впорався зі скануванням портів і відображенням інших видів веб-атак. Примітно, що якщо ви не хочете використовувати антивірусний захист ZoneAlarm, то можете використовувати фаєрвол спільно з іншим антивірусом.

Якщо ви ненавидите переривання на повідомлення і запити, то Ігровий режим ZoneAlarm буде вам особливо корисний. Крім того, користувачі ZoneAlarm отримують безкоштовно 5 гігабайт хмарного сховища від IDrive.

ZoneAlarm пропонує не тільки просунутий фаєрвол, але і відмінний захист від шкідливих програм і відмінні додаткові можливості.

Malwarebytes Free

Malwarebytes Free

Завантажити безкоштовно

Malwarebytes Free - це не повноцінний антивірус, а антивірусний сканер. Продукт використовується мільйонами користувачів для ефективного очищення комп'ютера від активних заражень і небажаних програм. Вбудована технологія самозахисту Chameleon дозволяє ефективно протистояти таргетованим атакам на програму.

Основна перевага Malwarebytes - можливість використовувати сканер з будь-яким стороннім антивірусом. Інструмент не споживає велику кількість системних ресурсів, і користувач може виконувати перевірки в будь-який зручний час. Сканер поставляється з декількома додатковими інструментами для видалення стійких загроз, які дозволяють видаляти заблоковані файли і ключі реєстру.

Щоб дати гідну відповідь шкідливим програмам, які закріпилися в системі і обходять основний захист, розгляньте Malwarebytes в якості додаткового інструменту безпеки.

Kaspersky Free (вибір Comss.ru)

ru)

Завантажити безкоштовно

Безкоштовний антивірус Kaspersky Free доступний тільки російською мовою, тому не потрапив до збірки порталу Windows Central. Однак, він лідирує в голосуванні Кращий безкоштовний антивірус 2017 , Яке проводиться серед користувачів сайту Comss.ru, і ми також вирішили виділити його в цьому огляді.

Рішення пропонує всі необхідні можливості - файлову захист в режимі реального часу, веб-антивірус, а також хмарні технології Kaspersky Security Network. Ефективність даних компонентів підтверджена незалежними тестами - "Лабораторія Касперського" отримала численні нагороди від AV-Comparatives і AV-TEST за підсумками серії випробувань, що проводяться в минулому році.

А що ви надаєте перевагу - вбудований захист або сторонній антивірус? Поділіться своєю думкою в коментарях.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Який безкоштовний антивірус пропонують кращий захист для Windows 10?
Який безкоштовний антивірус пропонують кращий захист для Windows 10?
А що ви надаєте перевагу - вбудований захист або сторонній антивірус?
Знайшли друкарську помилку?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью